Skaistas un grūtas Aptumsuma, Jauna Mēness un Krēslas puzles!

Lion and Lamb.de ir atrodami daudz dažādu pužļu varianti. Ir tikai jāuzklikšķina uz kārotās bildes, tā jāsaglabā, pēc tam jāatzipo saglabātais fails un var spēlēt :)

Dažas bildes piemēram:

 

Vai Tu labi atceries abas filmas: Krēsla un Jauns Mēness? Vai vai atšķirt Krēslas un Jauna Mēness kadrus? Izmēģini savus spēkus Popsugar spēlītē! Ir interesanti spēlēt vairākkārt, jo kadri katru reizi ir citi :)

apgerb_robu1

robs1

robs2

anna

kristenast

teilors

Gribi apģērbt Robu? Tikai spēlē, protams, tikai spēlē :) Ir divi varianti: vietnē Stardoll.com piedāvā divus variantus – viens klasisks, otrs nerātnāks.  Otrs variants ir vietne Roiworld.com, kurā vari spēlēties ne tikai ar Robertu 1 un Robertu 2, bet arī Annu Kendriku, Kristenu Stjuarti un Teiloru Lautneru (spied uz mazajām bildītēm virs teksta!).

Edvarda Kalena optiskā ilūzija

normal_091106_illusion_420

Edvards ir visur!!! Skaties uz bildi vismaz 30 sekundes un pēc tam paskaties uz baltu sienu, lapu vai citu gaišu virsmu. Visspēcīgāko iespaidu gūsi, ja koncentrēsies uz sarkano krustiņu lapas vidū, nenovēršot acis un negrozot galvu!

Izdaiļo savu vampīru! Izvēlies matu krāsu un sakārtojumu, acu, lūpu un ādas krāsu, un… hmm…apģērb viņu :) Lieki bilst, ka vampīra ādā ir tieši Edvards. Paldies Doorinjai par linku :)

instyle

Jaunums! Izbaudi pārvērtības New Moon stilā InStyle.com lapā! Tu vari piemērīt Bellas, Alises, Rozālijas, Voltūru Džeinas vai citu varoņu, arī vīriešu kārtas, izskatu. Viss, kas Tev jādara – tikai jāieliek sava bilde :)

Spiel Affe lapā vari paspēlēties ar Bellas, Edvarda un Džeikoba izskatu – mainīt frizūras, matu, acu, sejas krāsu, formu, ģērbšanās stilu…vienkārši jautra pārvērtību pasaule!

Puzles