Sveiki, Krēslas draugi!

Te nu tā ir. Mana lielā Krēslas mīlestība, kura vairs neietilpa vienkāršā bilžu aplūkošanā, klejojumos pa forumiem, sarunās ar citiem faniem, katras ziņu druskas aprīšanā, īsāk sakot – ikdienas prāta aptumsumā, par kuru sajūsmā nebija neviens, arī es pati ne :) Vajadzēja kaut ko darīt! Te nu tā ir – lapiņa par prieku man un, ceru, arī vēl kādam īstenam Krēslas sērijas adeptam… 

Bloga iemesls ir tieši rakstītā Krēsla, jo, kā smejies, iesākumā bija Vārds… Filmas sāka rasties vēlāk, un man tās joprojām ir tikai kā ilustrācija grāmatām, par nožēlu, ļoti atkarīga no rakstīta teksta, nespējīgas izdzīvot kā neatkarīgs organisms skarbajā kadru un kameru mākslas pasaulē. Un varbūt labi, kā tā :)

Tagad laiku un emocijas aprijošā apmātība ir aprimusi, gruzd apdzisušā Krēslas ugunskura pelnos vien dažas spožas, karstas oglītes… Bet blogs turpinās kā skaistas atmiņas un dziļa pateicība par neaizmirstamo piedzīvojumu, par ikdienas apbērēto jūtu un emociju augšāmcelšanu, par smalkajiem sievietes sapņiem, ko Krēsla dabiski un dziļi ietērpa vārdos un padarīja dzīvus, par cerību, ka joprojām un nemainīgi mīlestības pamats ir un paliek pati mīlestība nevis labs sekss :)

Es turpināšu aprakstīt visu par un ap Krēslu, jo uzkrājies vēl ļoti daudz nepateiktā, kas tomēr svarīgs Krēslai. Diemžēl, bet galvā tomēr spīd viena sarkana lampiņa – plānotais bloga dzīves ilgums ir līdz 2012. gada beigām, kad būs atrādītas visas Krēslas filmas. Diez vai būs palicis daudz, ko teikt, un diez vai būs atlikuši daudzi, kuriem tas viss vēl interesēs. Ja nu vienīgi kāds nomaldījies interneta sirotājs ar šī bloga palīdzību atklās sev Krēslu… Tas mani darītu patiešām laimīgu.

Mani iekšējie lapas veidošanas noteikumi:

1. Es izvēlos un publicēju rakstus, kuri ir maksimāli pārbaudīti, tātad patiesības saturs tajos ir vismaz 99 %. Neciešu melus un ļaunprātīgu patiesības sagrozīšanu savtīgos nolūkos, vienalga, vai melošanas nolūks būtu savas vienreizējās personas izcelšana citu vidū vai lielas peļņas cerības…. Jo rezultāts ir viens – sev svarīgu cilvēku jeb elku sāpināšana! Ja arī man gadās publicēt kādu dzeltenās mediju grupas ražojumu, tas notiekti ir bijis nezināšanas dēļ vai mirklīga prāta aptumsuma gadījums, galu galā – kļūdīties ir cilvēcīgi :) Noteikti centīšos nepatiesas ziņas atsaukt vai papildināt ar paskaidrojumu!

2. Es izvēlos un publicēju materiālus, kuri man pašai šķiet interesanti, saistoši un atbilst Krēslas sērijas tematikai. Mani neietekmē nekādi lūgumi, aicinājumi un reklāmas. Noteicošais satura izvēlē ir mana gaume.

3. Es izvēlos kvalitāti, tādēļ izvairos no fotogrāfijām, kuras uzņemtas no braucošas mašīnas, spiežoties starp tūkstošgalvu fanu pūlim, no 100 metru liela attāluma utt., tātad no ļoti sliktas kvalitātes un apšaubāma avota bildētām fotogrāfijām. Izņēmums ir svarīga satura bildes, kuras pavēsta būtisku informāciju par filmu uzņemšanu un aktieru darbu.

4. Tā kā pārsvarā neesmu ievietoto rakstu un bilžu autore, izņemot konspektētās un kompilētās biogrāfijas, vienmēr ievietoju atsauci uz avotu, no kura materiāls ņemts. Ja rodas kādi autortiesību rakstura iebildumi, rakstiet niivei.

5. Tā kā esmu viena, jaunumu publicēšanas ātrums atkarīgs no mana brīvā laika, garastāvokļa, mēness fāzēm un ne tikai :)

6. Ļoti gaidu komentārus! Gribu zināt, vai mans darbs ir svarīgs un vajadzīgs vēl kādam, izņemot, protams, mani pašu :)

Starp citu, mani nebaida uzslavas, kritika vai iebildumi, tādēļ mani var sameklēt, rakstot niivei.

Dziļā sirsnībā

Jūsu niive