Galerija
05 kristianas1 FP_IMAGE_3912570/FP_SET_3911671 japan_2009_2 robs4 208 ksfansbd-5 259 kstewartfans1_01
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Sēru vēsts

Šodien, 1. aprīlī, agri no rīta Losandželosas dienvidziemeļos, kādā lētā motelī tika atrasts slavenā britu aktiera Roberta Tomasa Pattinsona līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. LA policija pagaidām tuvākus paskaidrojumus nesniedz. Vienīgais, ko izdevās uzzināt no kādas anonīmas liecinieces (iespējams moteļa apkopējas), pie līķa tika atrasta pirmsnāves vēstule ar sekojošu tekstu :”VIŅAS VISAS MĪL VIENĪGI EDVARDU!”.

robkill

36 komentāri

 • Aliala teica:

  April, april :D

 • lemura teica:

  Ui, cik melns joks…
  Es pat teiktu, ka pārāk melns :)

  • ZT teica:

   Piekrītu, Lemura – melns gan, bet šeit vairs nevienu ar aizplīvuroti krēslainām divdomībām nepārsteigsi. Jābliež pa skarbo!Kā redzi, pat uz tik “traģisku” ziņu gandrīz 0 reakcijas.

 • Lukrēcija teica:

  piekritīšu Lemurai, pārāk melns. ;D
  Es ienāku bieži šeit palasīt, kas jauns, jo informāciju par viņiem nemeklēju pati nekur citur, tāpēc man, piemēram, ir svarīgi, ka šeit vēl joprojām liek jaunas ziņas, pat ja aktivitāte šeit nav liela! :)

  • Maija teica:

   Piekrītu Lukrēcijai!Arī es info nekur citur nemeklēju,bet ienāku šeit, ja ne katru dienu ,tad katru otro,trešo dienu nu noteikti ;)
   Un par to joku….nu nez,nez vai joks….:)

 • kamene teica:

  Jā,meitenes, tieši tā-es arī ik pārdienas šeit ielūkojos… Bet šoreiz par kaut ko citu:”Klejotāju” redzējāt? Kādas atsauksmes? Es vēl otrreiz pārlasu grāmatu, tad ieši uz filmu.

  • lemura teica:

   Klejotāju noskatījos un biju vilusies. Filma nelikās ne tuvi tik laba kā grāmata, kaut arī filmas sižets bija ļoti tuvu gramatas sižetam.
   Tā Melānijas balss, kas Klejotajai visu laiku kliedza galva izklausijās pilnīgi garām.
   Ievēroju, ka daži cilvēki seansa laikā gāja āra no zāles un neatgriezās :) (tas arī tomēr par kaut ko liecina):)

   Nu tas ir manas pārdomas..

 • Laura teica:

  Man gan tomēr Klejotāja ļoti patika, tā Melānijas balss bija mazliet tracinoša, bet tomēr filma bija pat ļoti baudāma. Man patika galvenā aktrise. :)
  Protams, tik laba kā grāmata nespēj būt neviena filma, tādēļ grāmata vēl joprojām tomēr ir mana favorīte, bet iesaku noskatīties arī filmu. Man patika! :)

 • Alise teica:

  Ew!!! Nu beidziet!!! Es gandrīz sirdstrieku dabūju.

 • kamene teica:

  Nu es arī šodien beidzot aizčāpoju līdz kinoteātrim, noskatījos “Klejotāju”. MAN PATIKA-gan stāsts(scenārijs pats par sevi), gan mūzika(ņammmm,ļoti uzrunāja), gan dabas skati-viss šķita ļoti gaumīgi un sirsnīgi.Nesaprotu, kāpēc mūsu sabiedrībā emocionāli smagas filmas tiek vērtētas ar piecām zvaigznēm,bet vienkāršs(nu labi,varbūt ne tik vienkāršs) un sirsnīgs stāsts “nolikts” līdz ar zemi… Jā,un protams, grāmata-pāri visam! Mūsu iztēlei nekas nevar stāvēt ceļā!!!
  P.S. Sveiciens Laurai vārda dieniņā!

 • kamene teica:

  Klau, varbūt ir vērts ietaisīt kkādu jaunu vietiņu… Zem “Sēru vēsts” kkā mazliet pasmagi komunicēt…?… :)
  P.S.Sveiciens arī nīvei un ZT!!!

 • Lukrēcija teica:

  Jūs kāds nezināt, kur var online noskatīties The Host? Pati nevaru atrast… :/

 • NN teica:

  var dabūt torrentos: http://kinozal.tv/details.php?id=1074875
  taču kvalitātei pagaidām jābūt pabriesmīgai, šito variantu pat negrasos vilkt. nelabi man no daudz kā cita jau paliek, vēl pašrocīgi filmu pieplusot….

 • kamene teica:

  Nu re, tepat vien visas esam! Prieks,ka dzīvība atgriezusies, kaut vai uz brīdi!

 • ZT teica:

  Jūs mani ar savu The HOST ažiotāžu iekārdinājāt un gribot negribot nācās noskatīties (kaut grāmatu neesmu lasījusi). Meieres mīlas daudzstūru ģeometrija uzreiz bija atpazīstama. Sakiet ko gribiet, bet nu patīk gan Stefānijai tās grupveida rotaļas! Es gan viņas vietā būtu vēl drosmīgāka savās fantāzijās un atvēlētu kādu labumiņu arī minoritātēm. Iedomājieties tik kādu aizraujošu sižeta pavērsienu izraisītu Melānijā ieperinājies Klejotājs ar netradicionālu orientāciju. Bet ja kopumā, tad noskatījos ar interesi – tādas futūristiskas “Skroderdienas” ar laimīgajiem pāriem, kas beigās dabūjas.

 • kamene teica:

  Māki gan,ZT, vārdiņus savirknēt – kā pērlītes rindiņā… man Tavu talantu, sen jau grāmatas rakstītu… :) Bet grāmatu gan izlasi, lai gan filma ir O.K., kā jau pati saproti, nestāv ne tuvu uzrakstītajam.Ja vajag, iedošu. :)

  • ZT teica:

   Neskaud, nu neskaud, Kamene, manu daiļrunību! Baidos, ka ar tik specifisku talantu tādi pavāji “Fifty Shade of Grey” plaģiāti vien iznāktu.
   Bet par grāmatas piedāvājumu, paldies! Varbūt kaut kad vēlāk saņemšos izlasīt. Man nedaudz jāatiet pēc bagātīgās mājsaimnieču pornomakulatūras biruma (“Atkailinos tevī”, “Pakļāvības templis” utt.).

   • kamene teica:

    Tiešām visas šamās izlasīji? Atzīšos – es arī. Nu, un kā? Man, ja godīgi, mazliet nošķebināja…
    P.S. Neskaužu, lepojos, ka esi mūsu vidū! :)

    • ZT teica:

     Literatūras kategorijā šie “daiļdarbi” gan būtu pagrūti ievietojami, ja nu vienīgi uz naktsskapīša vibratora vietā turami. “Atkailinos tevī” vēl samanāmas kādas romantikas atblāzmas, bet “Pakļāvības tempļa” cienījamā autore laikam uzlikusi savu mīļāko BDSM filmiņu un visu rūpīgi pierakstījusi.Bet kāpēc gan nē – ja nu ir tāda vajadzība, veselīgāk taču palasīt “iedvesmojošu” grāmatu, nekā rīt Viagru.
     P.S. Izbeidz, Kamene, atradusi gan ar ko lepoties :)

 • kamene teica:

  Un tikai tikko pamanīju – par mūsu kopējo nopūtu objektu – neviena vārda… Ak,mēs, kāda nepastāvība…
  P.S. Tāds panaivs jautājums – vai tad viņi(Kristena un Robs vēl ir kopā)? Nu nelasu es citus avotus netā, ielūkojos tikai šajā vietnītē… :)

 • Anonīmā teica:

  Nu gan jociņššš… :I

 • o teica:

  Ieejiet vipos.lv tur rakstīts ka atkal manīta kopā ar Rūpertu. Nezinu vai tā ir patiesība

 • Kika R teica:

  Ja kādu vēl interesē Klejotāja, tad šeit to var nolādēt:
  http://thepiratebay.se/torrent/8387129/The_Host_2013_720p_HDRip_x264_AC3-JYK

  Kvalitāte un skaņa ir ļoti labas :) Nav jāreģistrējas. Tikai ir nepieciešams torrent. Spiežam uz Get This Torrent. :)

 • Lukrēcija teica:

  es skatījos te- http://www.movie2k.to/The-Host-watch-movie-2873024.html kvalitāte laba.
  Tātad, vakar noskatījos šo filmu.
  Mans viedoklis- fantastiska filma. Man ļoti, ļoti patika. Aktieri fantastiski, šī noteikti tagad ir viena no manām mīļākajām filmām. Jaun no paša sākuma filma aizrāva un ieinteresēja, bija arī asarām vieta- tad, kad Vanda atvadījām jo Iana. Jāa, ļoti patika. Noteikti, ka drīzumā noskatīšos vēlreiz šo filmu.
  Un vēl- pateicoties filmai, iepatīkās dziesma Radioactive. Līdz šim dziesma nepatika. ;D :)

Komentēt

(Spamcheck Enabled)