Galerija
LONDON, ENGLAND - NOVEMBER 11: (UK TABLOID NEWSPAPERS OUT) attends a Twilight: New Moon fan event held at Battersea Evolution on November 11, 2009 in London, England. (Photo by Dave Hogan/Getty Images)


water_for_elephants_046-1 sexyscans003 gallery_enlarged-robert-pattinson-new-moon-7-premiere-red-carpet-photos-11162009-01 62 FP_IMAGE_5133987/FP_SET_5133348 LONDON, ENGLAND - NOVEMBER 11: (UK TABLOID NEWSPAPERS OUT) attends a Twilight: New Moon fan event held at Battersea Evolution on November 11, 2009 in London, England. (Photo by Dave Hogan/Getty Images)


LOS ANGELES, CA - NOVEMBER 14: A general view of atmosphere at the after party for the Los Angeles premiere of "The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 1" held at Nokia Theatre L.A. Live on November 14, 2011 in Los Angeles, California. (Photo by Lester Cohen/WireImage) tw_convection15

Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Teilora vaska figūra Berlīnē

Ja gadās ieklīst Vācijas galvaspilsētā, apmeklējiet Madame Tussauds vaska figūru muzeju, kur kā jaunums parādījies vaska Teilors Lotners. Pat ja neesat Teilora fanu pulkā, ir vērts aplūkot viņa nedzīvo līdzinieku kaut izcilās līdzības dēļ  - prieks, ka vismaz viens no Krēslas puikām ir skatāms kā dzīvs! (Ko, protams, nekādi nevar teikt par vaska Robertu….)

Georgina Fleur Unveils Taylor Lautner Wax Figure Georgina Fleur Unveils Taylor Lautner Wax Figure Georgina Fleur Unveils Taylor Lautner Wax Figure

 

1 komentārs

 • ZT teica:

  “Jums nebūs citus dievus turēt Manā priekšā. Jums nebūs sev darināt nekādu elku tēlu nedz no tā, kas ir augšā debesīs, nedz no tā, kas ir apakšā virs zemes, nedz no tā, kas ir ūdenī zem zemes. Jums nebūs mesties zemē to priekšā un nebūs tiem kalpot, jo Es, Tas Robvards, Jūsu žilbinoši perfektais, esmu grieķu Dievs, kas piemeklē tēvu grēkus līdz trešajam un ceturtajam augumam tām meitenēm, kas Mani krāpj ar filmu režisoriem, bet Es dodu žēlastībā autogrāfus tūkstošiem, kas Mani mīl un Manas filmas skatās.”
  \Robvards Pattinsons\

  P.S. Va vells, bet sešpaka gan tam Teiloram laba!

Komentēt

(Spamcheck Enabled)