Galerija
Elizabeth Reaser bellaejacob1 bc1igowb2kkgrhqeh-cuequev0zl1bk2mt3eg_3 60866221 murm-11p-1 pressconferencepics10 eclipse-movie-stills-eclipse-movie-13608405-720-479 m9 pressconferencepics5
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Laimīgu Jauno, 2013. gadu!

Melna čūska miltus mala
Vidû jūras uz akmeņa.
Tos būs ēst tiem kungiem,
Kas bez saules strādinaja.

 

Kā jau pie pesimistiskajiem latviešiem pieņemts, čūskas neko labu mums nesola. Pat, ja tādi latvju dižgari, kā J.Rozentāls ar I.Kalniņu vēl ogles piemet, tad jau gan nekas labs nav gaidāms.

Tāpēc cerībā uz gaišāku nākotni, iesaku labāk vērties uz austrumu pusi. Ķīniešu horoskopā Melnā Ūdens Čūska simbolizē gudrību, intuīciju, tieksmi izzināt pašai sevi. Tāpēc 2013.gads vairāk veiksmīgs būs tiem, kuru darbība būs saistīta ar pētniecību, jaunu projektu ieviešanu, dažādiem eksperimentiem. Pārējo zīmju pārstāvjiem arī nenāktu par ļaunu paaugstināt savu profesionalitāti apmeklējiet dažādus kursus, seminārus, skolas. Čūskai piemīt lieliska atmiņa, ass prāts un milzīga pacietība, tāpēc 2013.gadā apgūt jaunu informāciju būs samērā viegli. Uzcītīgākās no jums tiks atbilstoši atalgotas – var rasties iespēja saņemt labāk atmaksātu darbu. Atcerieties, ka rīkoties 2013.gadā vajadzētu bez liekas steigas un lēmumus vajadzētu pieņemt pārdomāti.
Lai Jums izdodas viss, kas iecerēts, bet par pārējo parūpēsies viņas augstība Veiksme un gādīgais Sargeņģelis!
P.S. Nepiemirstiet Krēslas Love Forever, biežāk apciemojiet twilight.town.lv un danciniet to čūsku pēc savas stabules!

Jūsu ZT

 

11 komentāri

 • Nikucis teica:

  Lai laime un prieks nepaiet Jums garām. Lai veselība turas. Un galvenais, lai nepāriet lielā mīla pret Robi un pārējiem Krēslas mīļajiem varoņiem :)

 • Aliala teica:

  Laimīgu jauno gadu, lai dzirkstī :)

 • Gunita teica:

  Laimīgu jauno gadu TT :) !

 • Jacinta teica:

  Arī es novēlu visiem laimīgu Jauno gadu! Lai veicas visos jaunos un iesāktos darbos un nedarbos!

  Pagājušā gada nogalē skatījos “Cosmopolis”. Līdz beigām netiku, jo bija tik interesanta filma, ka pat aizmigu! Bet toties tagad zināšu kā Robs izskatās, kad viņam izmeklē/ pārbauda prostatu.

 • ZT teica:

  Ne gluži par Jaungada tēmu, bet tomēr aktuāli!
  Šodien klausoties Latvijas radio1 manas ausis sasniedza kāds ļoti pazīstams vārdu salikums “apziņas krēslas stāvoklis”. Patīkami satraukta ieklausījos uzmanīgāk, diemžēl nesekoja nedz Edvarda dailes dievināšana, nedz Džeika sešpakas apjūsmošana. Tā vietā, profesionāls psihiatrs analizēja apziņas pataloģisko stāvokļu ietekmi uz noziedzību. Lai cik arī dīvaini tas neizklausītos, man tomēr nācās atzīt, ka simptomi ir biedējoši pazīstami:
  Reālās pasaules atspoguļojums iegūst izkropļotu raksturu. Apziņas traucējumiem raksturīga atrautība no ārpasaules (samazinās apkārtējās pasaules ietekme uz slimnieku,iekšējā pasaule var būt bagāta ar patoloģiskiem fantāzijas radītiem tēliem)
  Apziņas krēsla – akūts aptumšotas apziņas stāvoklis, ilgst no dažām minūtēm līdz 1-2 stundām. Sākas un beidzas pēkšņi, visbiežāk ar dziļu miegu. Apziņas krēslas stāvoklī slimniekam pilnīgi zūd kontakts ar ārpasauli, un nekāda ārējā iedarbība šo stāvokli nevar pārtraukt. Tajā pašā laikā saslimušais spēj pareizi veikt automatizētas darbības, kustēties, pārvietoties. Slimnieks pārdzīvo murgus un halucinācijas, reizē ir arī sasprindzinājums, nemiers, trauksme, niknums (afekta stāvoklis). Slimnieka rīcība var kļūt sabiedriski bīstama. Pēc apziņas krēslas izbeigšanās slimnieks neko no pārdzīvotā neatceras. Īpašs apziņas krēslas veids ir ambulatoriskais automātisms – stāvoklis bez murgiem, halucinācijām un sasprindzinājuma. Slimnieks staigā, neapzinādamies, kur viņš grib nokļūt. Apziņas krēslas paveidi ir somnambulisms (mēnessērdzība) un transs. Krēslas stāvoklis visbiežāk sastopams epilepsijas slimniekiem, kā arī organisku CNS slimību un histērijas gadījumā.
  Lai Jums Jaunajā gadā laba veselība!

 • kamene teica:

  NU TIK TIEŠĀM-LAI MUMS JAUNAJĀ GADĀ LABA VESELĪBA!!!

 • ZT teica:

  Mazliet virtuālas svelmes aukstiem ziemas vakariem:
  http://vimeo.com/35826762

 • KATĪ teica:

  http://www.spoki.lv/slavenibas/Uz-sliktakas-filmas-titulu-pretende/616116
  Izlasīju šo rakstu,kas mani šokējā,nesarotu kā Robrtu un Kristenu varēja nominēt sliktākaijai aktiera balvai. ;(

 • ZT teica:

  Bet ir arī labā ziņa! Kristenas “Sašmucētā Sniegbaltīte un brunču mednieks” ir iekļauta veselās divās Oskara nominācijās – “Kostīmu dizains” un “Vizuālie efekti”. Stjuartes jaunkundzes nopelna, gan te nav nekāda (ja nu vienīgi melnais PR filmai), bet nu vismaz pagozēsies kārotā Osīša tuvumā.
  http://oscar.go.com/nominees

Komentēt

(Spamcheck Enabled)