Galerija
00420 kellan-white-jacket la23 29 arrives at elizabeth-reaser-sexy bryce_nylon_01 000fr4be 93
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

“Rītausma 2″ gari aizkulišu video

Video ir lieliski, tikai ieteikums skatīties tikai tad, ja esat redzējuši filmu! Vai arī, ja neplānojat to skatīties nemaz un nekad :)

25 komentāri

 • saulite teica:

  Nu super, filmu redzēšu tikai rīt, tā ka nezinu vai skatīties šo video vai nē.

 • kamene teica:

  Man vislabāk patika gabaliņš, kurā Edvards, sarunājoties ar Āro, visu laiku rokā virpina savu laulības riņķi. Atceros, kā mans laulenis arī darīja tāpat. Bet nu jau vairāk kā divdesmit gadu garumā pamazām pieradis… hi, hi…

  • niive teica:

   Ja runājam par Āro, es uzskatu, ka Maikls Šīns, kurš viņu atveido, ir viens no labākajiem aktieriem visās Krēslas filmās, vienmēr ar sajūsmu gaidu viņa parādīšanos. Otrs izcilais aktieris ir Bilijs Bērks, Bellas tēta Čārlija atveidotājs – viņš ir radījis ideālāka tēta tēlu, kādu jelkad esmu redzējusi kino! Arī šajā filmā viņš bija izcils, tik cilvēcisks, vienkāršs un dabisks, ka šķiet, ka viņš netēlo, bet dzīvo kā Bellas tētis… Turklāt šķiet, ka Kristena viņa klātbūtnē jūtas ļoti brīvi un viegli, tāpēc viņu abu kopējās ainas ir vienas no dabiskākajām un labākajām visās filmās.

 • Maza teica:

  Vakar biju pirmizrādi un pēc tam domāju, kas būs tālā? Filma ir beigusies turpinājuma nav. kas notiks ar visiem šiem forumiem?

 • kamene teica:

  Piekrītu,nīve, Maikls Šīns ir labs aktieris, lai gan neesmu redzējusi daudz filmu ar viņa piedalīšanos(pirmā, kura nāk prātā ir tā, kur viņš tēlo kolorītu rokmūziķi, kurš krāpj savu sievu-apģērbu dizaineri.Tajā vēl spēlē P.Brosnans un Dž.Mūra. Šīnam kā kompliments-atpazinu viņu tikai pēc kkādas trešās reizes, kad noskatījos atkārtoti…). Jā,B.Bērks kā Bellas tētis mani uzrunāja jau “Krēslā”-gādīgs, mīlošs un neuzmācīgs.

 • Anna-Sofia teica:

  Šodien biju uz filmu! Tik fantastiska! To nevar vārdos izteikt! Es pēc filmas raudāju stundu un izlietoju 3 kabatlakatiņu paciņas! Tik skaista filma bet reizē tik skumji ka viss nu ir beidzies. Bet es mo sirds iesaku:Nedzēsiet šo forumu ārā! Mēs vēl nezinām kas būs nākotnē un no šejienes var izlasīt vecākus rakstus kas ar gadiem piemirsīsies. Un es vēl ceru ka Stefanija Meiere turpinās rakstīt jeb kāds izveidzos turpinājumu pa tiešu uz kino! Man vislabāk patika kā spēlēja Kristena Stjuarte un Roberts Patinsons bet īstenībā man visi patika kā spēlēja. Pa šiem gadiem sapulcējās fantastisks aktieru pulciņš! Superīgi spēlē! Mīlu!

 • Alise teica:

  Es arii redzeju filmu un viņa ir vienkārši izcila itīpaši beigas..
  man loti patika…. pec noskatiisanas es vin gribeju iet velreiz skatiities.
  Fantastiski.. un es piekriitu Anna-Sofia kad nevajag dzēst šo mājaslapu arā…. :)

 • ama teica:

  Būs jāsataisa kādam Stefānijas Meieres fanu klubu jo viņai grāmatas tiešām labas . Nezināju kur ierakstīt kur var dabūt krēslas sāgas plakātūs ? :)

 • Anna-Sofia teica:

  Jā,es arī tā vien gribētu iet vēlreiz noskatīties. Nu ja,piekrītu niive ka filmas bigušās nenozīmē ka Krēslas pasaule ir beigusies. Un ari ja gadījumā nebus turpinājumu(kam es kaut ka neticu)yad varētu šinī lapā rakstīt par mūsu foršajiem aktieriem. Kas jauns un tāā:)

 • twilight fane teica:

  es kautkur lasiju kad krēsla nemaz nebeigsies būs vel turpinājums bet bez roba un kristenas

 • Lāsma teica:

  Filma ir vienkārši perfekta! Iešu skatīties vēlreiz un varbūt pēctam vēlreiz. Ja tā padomāju, kino visas daļas esmu redzējusi vismaz 2reiz un tad vēl mājās. Beigas… trūkst vārdu. Nedaudz histēriskas raudāšanas un šoka. Vienu brīdi galvā visu laiku skanēja: “Tas nevar būt. Es nespēju noticēt. Tas nav iespējams..” Tā laikam bija tā histēriskā daļa. Un tik daudz skaistuma… ah.
  Es tik ļoti priecājos dzirdēt, ka šī lapa ir uz palikšanu! Te ir tik daudz labu atmiņu. :)

 • Anna-Sofia teica:

  Varbūt man arī aiziet otreiz? A Lāsma tas ir tikpat interesanti skatīties otreiz?

 • base teica:

  Filma bija superīga!!!!!biju aizgajusi uz pirmizrādi, tiko kā sākās kauja uzreiz sāku histēriski raudāt, tā ka mana draudzene mani nevarēja apstādināt.Nevarēju noticēt ka filma tā varētu beigties. Noteikti iešu otro reizi, es jau tagad skumstu, ka ši bija (pagaidām) pēdējā filma.

 • Anna-Sofia teica:

  A ir interesanti skatīties otreiz?

 • Alise teica:

  http://streamme.cc/stream/64119d534b8a99ad/
  šeit var nostīties filmu krievu valoda..

 • Līva teica:

  Anna-Sofija tik interesanti kā pirmajā reizē vairs nav, sākums vēl tā, bet beigas vairs nav interesantas. :(

 • Ezme teica:

  Šodien noskatījos filmu, tiem kuri filmu nav redzējuši varu tikai pateikt ka beigās nemaz īsta cīņa nenotika (notika it kā cīņa) ;)

 • ama teica:

  OMG lūk tā ir ideāla filma ! Kad Kārlails pazaudēja gulvu un sākās itkā karš es sāku raudāt . Jakas es lejuplādēju filmu un noskatījos to ar draudzenēm mēs visas sākām raudāt ! :)

 • ama teica:

  UPS pārteicos ( galvu ) nēesmu atguvusies !

 • meya teica:

  rakstu pirmo reizi:) bet esmu šīs lapas uzticīga lasītāja jau no pirmssākumiem:)
  nu ko, pēdējā Krēslas filma redzēta. man patika, pat ļoti. beigas interesantas (par tēmu kā būtu, ja būtu).
  man tik radās jautājums – pašās beigās, kad viņi sēž tur pļaviņā un SPĪD SAULE, vai tad nevajadzēja viņiem tur spīguļot??? jeb es multikino zālē labi neredzeju:))
  niive, visu cieņu tavai lapai:) es tāds mērenais krēslas fans (man ne tik daudz tie aktieri, cik pats stāsts patīk).

  • niive teica:

   Meya, es arī esmu tieši stāsta īstenā pielūdzēja. Tomēr jāpatur prātā, ka filmas un aktieri mūsdienās ir tie, kas to visu uztur pie dzīvības :)

 • Gunita teica:

  Beidzot arī es noskatījos pēdējo filmu. Vienkārši fantastiska. Beigas – ar pārsteigumu un satraucošas.
  Milzīgs, PALDIES, Niivei par šo mājas lapu, par ieguldīto darbu mūsu visu priekam un, paldies, arī visiem šīs mājas lapas lasītājiem, atbalstītājiem un “Krēslas” faniem. Pilnīgi neticami, ka viens stāsts ir aizrāvis un ietekmējis tik daudzus un dažādus cilvēkus. Tas patiešām ir kaut kas fenomenāls.

 • Juljetas teica:

  Tikai šodien noskatījos filmu… Vienkārši satriecoša. Tā kā iepriekš cents nelasīt atsauksmes un atstāstus, visvairāk aizkustināja inscinētā cīņas aina. Brīdī, kad Kārlailam norāva galvu, grasījs nogalināt režizorus. Jūtu, ka noslēgusies Krēsla sāga. Kad biju izlasījusi grāmatas gaidīju filmas, bet tagad…. Šobrīd es pat nevēlos nekādus turpinājumus,liekas, ka tā tam visam ir jābeidzas. Vēl aizvien dungoju pēdējo dziesmu…I have loved you for a Thousand years I’ll love you for a Thousand more

Komentēt

(Spamcheck Enabled)