Galerija
#4024523 The Twilight Saga: New Moon Premiere held at Mann's Village Theatre in Westwood, California on November 16th, 2009.
Taylor Lautner
 Fame Pictures, Inc - Santa Monica, CA, USA - +1 (310) 395-0500 teil1 tumblr_l6rsw20egh1qd49kso1_500 116-600x450 anna4 ew20092 booboo01 valentinesdaypremieretaylorlife9 79296_ashley_greene_butterfly_ball_015_122_35lo
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

“Rītausma 2″ pirmizrāde Londonā

Nepagāja ne 2 diennaktis kopš Losandželosas pirmizrādes, kad Kristena, Robsa un Teilors jau atradās Londonā, lai piedalītos tieši tādā pašā pasākumā.

Vairāk fotogrāfiju Rossessed.com!

Ja atsaucamies uz Losandželosas pirmizrādi, dzīvnieku aizsardzības organizācija PETA ir stipri dusmīga uz pirmizrādes afterpārtija organizatoriem, kuri bija iedomājušies atvest 3 vilkus (būrī, protams!) un novietot zālē kā dekorus. Viņi pārmet: “Vai Krēslas pasākuma veidotājiem neienāca prātā, ka īsti vilki neiederas ballītē ar mirgojošām gaismām un aurojošu mūziku?”

14 komentāri

 • ilka teica:

  Ak, nabaga vilki! izkatās nelaimīgi!
  Bet Kristenas tērps gan liekas labāks nekā iepriekšējā pasākumā.

 • es teica:

  Kas notiks ar so labo mājas lapu pēc Rītaumas2 beigām?

 • agita teica:

  Nevaru sagaidiit riitdienu,kad ieshu uz sho superiigo filmu :) :):) Dievinu vinjus visus :)

 • ama teica:

  Kādēļ pie mums neviens nebrauc !?

  • niive teica:

   Ama, mūsu mazā zemīte ir pārāk nenozīmīgs posms viņu naudas pelnīšanas ķēdē, lai iespringtu uz reklamēšanas tūrēm. Lai gan nu jau ir pārāk traki – vakardienas pirmizrāde mūsu Citadelē bija tik plika kā nevienu citu gadu! To rozā nagulaku uz katra sēdekļa es uzskatu par nožēlojamu gājienu :( Laikam krīze, vismaz kinojomā, ie tikai plašumā…

 • ama teica:

  Aizmirsu pierakstīt ( piekrītu ilkai ) ;)

 • ama teica:

  Vajag izbrīvēt kādu dieniņu un aizbraukt uz kīno ;) )

 • sa teica:

  Biju vakar uz filmu Citadelē, uz vēlo seansu. Likās zāle diezgan papilna.
  Bet es ne par to. Pati filma vnk satriecoša. Ļoti laba noslēdzošā daļa, ļoti pacentušies bij. Tagad nevaru sagaidīt, kad varēs kkur dabūt labā kvalitāte, lai varētu skatities mājas vēl un vēl.
  Un jā redzēt tās nulles rāmītī until …. tik skumīgi.

 • kamene teica:

  Jā, piekrītu, nīve, vakar kaut kā to svētku sajūtu nekādi neizdevās noķert… Ļoti pliekani… Labi, ka to kaut nedaudz kompensēja “negaidītais” filmas fināls. Cepuri nost filmas radošās komandas priekšā-iespaidīga grāmatā aprakstīto domu vizualizācija! Man aš sirds vienubrīd apstājās!

  • niive teica:

   Kamene, es Tev pilnībā piekrītu! Filmas negaidītais pavērsiens lika sajūsmā noelsties… Un fināls! Es apraudājos, atcerējos garos, emociju pārpilnos 5 gadus un sajutos kā zaudējusi tuvu cilvēku.
   Tiem, kuri interesējas, kas notiks ar šo blogu tagad, kad visas filmas ir uzņemtas un atrādītas, varu pateikt, ka blogs turpinās savu darbību, varbūt nedaudz rāmāk, arī jaunumi būs retāki. Filmas aktieri turpina dzīvot, arī Stefanija noteikti radīs kādu jaunu grāmatu, turklāt vēl ir daudz ko pastāstīt par Krēslu, ko būtu vērts saglabāt vēsturei, tā kā būs par ko rakstīt :)

 • ZT teica:

  Kurš te nesen teica, ka stilisti Kristenu neieredz?
  Laikam nabagi nobijās no mūsu kritikas un steidza glābt, kas glābjams. Rezultāts, manuprāt ideāls,tomēr meitene riskē – nu jau viņai noskaudīs ne tikai Robu, bet arī bikškostīmu. Kaut ko tik Krēslainu, barokāli greznu un sexīgu es labprāt redzētu savā skapī un arī kaut ko tik pat Krēslainu, žilbinoši skaistu un sexīgu es labprāt redzētu savā gultā…

 • ZT teica:

  Par filmu:
  Biju pārliecināta, ka mūs, vecos Krēslas bukus nu jau vairs pārsteigt nav iespējams, bet izrādījās …
  Sākuma titri vnk ideāli ieved Krēslas pasaulē, beigu baisais surprise paralizē, bet pie noslēguma love story retrospekcijas asaras vairs nav apturamas …
  “Forever and forever and forever …”

  P.S. Niive, Tu un Citadeles mārketings mani vakar pamatīgi uzmetāt!

 • fox teica:

  Paldies dievam jus meitenes šeit neieslīgta dziļās pārdomas par redzēto filmu, a to , man jau raudiens tad nāktu! :)
  Vienīgais ko gribās man teikt ieraugot Kristenas kostīmu ir :” Viņai nav auksti?”

 • kamene teica:

  Jā, titri-vēl viena liela oga! Man patika, ka beigās parādīja visu “Krēslas” sāgas filmu aktierus(kā grāmatā-pēdējā lappusē visu vampīru klanu saraksts)-tā ļoti sirsnīgi un visu stāstu apvienojoši.

Komentēt

(Spamcheck Enabled)