Galerija
people-img366 plakats1 taylor_press_junket_2010_8 60866169 bqcdaaaaa db1 panininm2 bg1 bc1rcdwmkkgrhqih-doequstrdbk2nfpb12q_3

Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Jaunais žurnāls UNA – to nedrīkst palaist garām!

Izlasot virsrakstu, jūs noteikti iedāmājāties ko līdzīgu: “Hmmm… Vai tiešām mūsu žurnālā būs kāda inervija ar Robu?! Vai varbūt Kristenu? Varbūt kādā īpaša reportāža no Rītausmas aizkulisēm?” (Un kāpēc gan ne, ja pat Džordžs Klūnijs ir nolūkojis latviešu meiču un māju Saulkrastos! :) ) Tomēr…. nē, mums nav vajadzīgas svešzemju zvaignes, ja ir pašiem sava – spoža un lieliska!

Kurš uzminēs, kas ir šī burvīgā meitene uz žurnāla vāka, dabūs personisku sveicienu un autogrāfu no īpašnieces… :) Labi, labi, pietiks staigāt riņķī apkārt… Nopērciet šonedēļ iznākošo žurnālu UNA un izlasiet aizraujošu interviju ar mūsu pašu Twilight Town meiteni, lielisko ZT! Starp citu, viņa nebūs aizmirsusi pieminēt arī Krēslu… :)
ZT, nevēlos Tevi samulsināt, tomēr nevaru nepateikt – Tu esi tik skaista, sievišķīga un gracioza!!!! Pieliekot vēl klāt Tavu gudrību, asprātību, dziļo un plašo skatījumu uz pasauli, sirsnību un vienkāršu cilvēcību, es jūtos pagodināta, ka Tevi pazīstu.

20 komentāri

 • Aliala teica:

  4. attēls trūkst tikai Roba, kas vilinoši spēlē uz klavierēm un nemanāmi glāsta tās satriecošās kājas, apkārt zilgani cigarešu dūmi.
  Piekrītu, Niivei, es jūtos pagodināta, ka pazīstu tik pozitīvu, atraktīvu cilvēku kā ZT… :)

 • ZT teica:

  Ūja, ūja, Niive! Tas jau velk uz žilbinošā grieķu dieva Edvarda pusi! Nav jau liela māksla uz glancētā žurnāla vāka būt skaistai un graciozai,ja pie tā ir piestrādājusi vesela profesionāļu komanda. Un kur tad vēl visu varenais brīnumdaris fotošops! Pat no nošņurkušā Robčika var uzburt perfekto Edvardu un sarkano paklāju stāru!
  Es jau tepat vien Ziedonīti esmu, ar savām problēmām, trūkumiem, kompleksiem, nošļukušos džinsos un kedās…
  Tur klāt, man reizēm laimējās tur satikt kādu, ne mazāk īpašu, gudru un talantīgu meiteni.
  Paldies Tev liels, Iveta!

  • niive teica:

   Es arī gribu profesionāļu komandu un fotošopu, ZT!!! Lai kaut kad tālā nākotnē, kautrīgi actiņas nolaidusi, pasniegtu šādu izdevumu mazbērniem ar tekstu: “Tas, ko jūs redzat neesmu īstā es! Patiesībā es izskatos šādi…”

 • fox teica:

  nu super super!, skatos , ka més meitenes paliekam vairák tautám zinámas! Lūk kur ZT uz vāka gozējas un skaistās bildēs. man ar drīz lielais notikums būs jādala ar māmiņu klubu, tā ka meitenes izziesim sabiedrībā ar vērienu :)

 • fox teica:

  ā un jā ZT man lūdzu pec tam parakstīsi to žurnāliņu :)

 • ZT teica:

  Ak jā, Aliala, Robs šoreiz palika aiz kadra, bet dūmojošu cigareti mēs patiesi gribējām. Diemžēl – tas ir tikai žurnāls UNA ( ar savu ierobežoto satura formātu) . Nākamreiz, kad būšu uz VOGUE glancētā vāka …

 • fox teica:

  niive- šodien pie manis brauks filmēt par veselīgu uzturu un dzelzi. tas tā bet lielais notikums būs meitiņas dzemdības. Rīt arī ciemos pafilmēt brauks :) Bija jau nofilmēts kā es ar savu punci dodos pie dūlas vingrot, kad tuvāk zināšu kuru svēdienu ko radīs noteikti pateikšu :)
  bet par to dzelzi un veselīgo uzturu noteikti jau būs šo svēdien! tā šķiet !

 • NN teica:

  Jaa, ar steigu būs jānesas pēc žurnālīša! Bildes vnk fantastiskas un , jeb man tik tā liekas, visas kā ilustrācijas Krēslai- baleta zāle, klavieres…
  Sveicu no sirds!

 • Gi-Ja teica:

  Vai, cik skaisti :) un Alialai pilnīga taisnība par tām bildēm!

 • kamene teica:

  Man prieks,prieks, prieks par jums visām!!! :) Malacītes!!! Rīt skriešu pirkt žurnālīti, pēc tam kad būšu noskatījusies “Māmiņu klubu”! :) :) :)

 • Jacinta teica:

  Tā, man ir viens jautājums? Kad tas žurnāls būs pieejams veikalos? Šodien speciāli aizgāju uz divu X Maximu, kur parasti ir ļoti liela preses izvēle, bet no žurnāla nav ne vēsts, kaut gan novembris jau gandrīz pusē! Vārpiņa vien pa plauktiem gozējas..

 • kamene teica:

  Nu tā kā varu piekrist Jacintai, pa dienu aiztriecu dēliņu uz veseliem diviem veikaliem pēc žurnāla,un… nekā… Rīt iziešu ielās pati, tad ziņošu par rezultātiem… Gan jau būs-labs taču nākot ar gaidīšanu, vai ne tā? :)

 • ZT teica:

  Es patiešām augstu novērtēju Jūsu degsmi, bet vēl mazliet pacietības, meitenes! UNA, atšķirībā no citiem mūsu preses glancētajiem žurčikiem ( kuru jaunākie izdevumi parādās jau iepriekšējā mēneša beigās), tiek pie lasītājiem tikai ap 5.,6. tekošā mēneša datumu.
  P.S.Un vēl bija tāds nenozīmīgs sīkums, kā saskaņot izdošanas datumus ar L`UOMO VOGUE novembra izdevumu.
  http://www.vogue.it/en/uomo-vogue/cover-story/2012/11/robert-pattinson-cover-preview

 • kamene teica:

  Jā,jā-tā saskaņošana tik tiešām ir viena svarīga padarīšana… :)

 • ZT teica:

  Nu dikti svarīga, Kamene! Ja viss izdosies kā iecerēts, tad savu novembra medusmēnesi, mēs abi vismaz uz viena preses plaukta kopā pavadīsim!

 • Aliala teica:

  Šodien, Unas abonenti, šo žurnālu atradīs pastkastītēs, nezinu kā ar preses tirdzniecības vietām, bet abonentiem ir šodien.

 • niive teica:

  Ir arī preses tirdzniecības vietās, es jau nopirku :) Bet lasīšanu atliku uz brīvu un rāmu brīdi, kā saldēdiena baudīšanu…

 • Aliala teica:

  Es tāpat, Niive, lasīšu mazliet vēlāk, lai var izbaudīt to mirkli.

 • kamene teica:

  ZT! Paldies par to, ka padalījies ar savas dzīves mirkļiem!Fantastiska un ļoti atklāta(manuprāt)intervija.Arī manā dzīvē šobrīd notiek lielas pārmaiņas, sasaucīgas ar Tevis aprakstītajām. Lai mums izdodas!!!

Komentēt

(Spamcheck Enabled)