Galerija
p1110240 DF-08803 <<attends>> peters_emmy_3 set_02_002 peter-facinelli-smiling 005kkb91 ashley-greene-twilight-saga-breaking-dawn-part-2-red-carpet-arrivals-2-675x900 photo551
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Pirms mācību izklaidei – Robs Kimmela šovā

Par godu “Cosmopolis” Robs P. 23. augustā ciemojās Džimija Kimmela sarunu šovā. Ir vērts paskatīties, ja gribas ko jautru un vienkāršu, lai noņemtu ar joni virsū nākošā septembra spriedzi :)11 komentāri

 • NN teica:

  Paldies, tiešām patika. Izsmējos pa krietnam.

 • Linda teica:

  No 3.09-13.09 Kino splendid Palace var noskatītie filmu Bel Ami

 • Dana teica:

  Tas smaids, tas izskats un tie smiekli. Viņa nekad nevar būt par daudz. Paldies Niive. Šis noteikti uzlaboja manu garastāvokli pirms gaidāmā un mokošā māčibu gada. :)

 • ZT teica:

  Beidzot noskatījos “Cosmopolis” … intelektuāla,provokatīva,ciniska un tā noteikti nav “Krēsla”.
  Arī Robs bija gana labs un pārliecinošs, pat neskatoties uz asimetrisko prostatu …

  • niive teica:

   ZT, es ar noskatījos… Un pilnībā saprotu, kāpēc daļa skatītāju aši vien atstāj kinozāli – ja esi atnācis tikai papriecāties par Roba daiļumu, filma šķiet nepanesams murgs :)

 • Jacinta teica:

  Sasodīts, nevaru pēc komentāriem saprast – ir uzmanības vērta filma vai nav? Un kas tur ar to asimetrisko prostatu? Pats Robs savos izteikumos par filmu gan esot bijis tiešs – sapratīs tikai savējie :D pārējiem nav lemts!

  • niive teica:

   Jacinta, es varu mazliet izpausties par Kosmopoli, nezinu gan,vai tas Tev līdzēs izvēlē. Šī viennozīmīgi ir filma, kurai iesākumā vajadzētu izlasīt to radījušo literāro sacerējumu, jo citādi saprast nevar neko. Es skatījos sarauktu pieru un pavērtu muti, pūlēdamās iedarbināt savas smadzeņu šūnas tādā ātrumā, kādā pieprasa ātrie dialogi un nemitīgi mainīgās pārdomas, apcerējumi un varoņi. Un tad es sāku dusmoties.. it kā pati sev nešķietu tik stulba, bet sapratu labi ja trešdaļu no visa tā sviesta! Kaut kāda futūristiska, ciniski nihilistiska, egoistiski destruktīva, pašiznīcinoša oda mūsdienu kapitālisma nekur nevedošajam ceļam uz individualitātes absolūtu nevērtību un cilvēka garīgo un emocionālo nespēju. Patinsona Ēriks katru dienu savā limuzīnā ielūdz personīgo dakteri pārbaudīt savu asimetrisko prostatu!
   Nezinu, mīļās, riskējiet.. vimaz kādu krāsu vairāk dzīvei iegūsiet, ja būsiet gana pašapzinīgas :)

 • ZT teica:

  Nu ko lai Tev atbild, Jacinta? Tā dēļ vien ir vērts noskatīties, lai uzzinātu, kas ir “asimetriskā prostata”. Savējie tiešām sapratīs…

 • Aliala teica:

  Pirms nedēļas saķu skatīties, tad mani iztraucēja durvju montētāji un nekādīgi nevaru atsākt skatīšanos.
  Bet tā viennozīmīgi nav krēsla

 • lemura teica:

  Pirms kāda mēneša cerīgi noskaņota (jes, redzēšu Robu jaunā filmā)devos uz ķinīti.
  Sēdēju, sēdēju. Sāku sačukstēties ar blakussēdētāju (Klau, tev neliekas, ka tā filma ir dīvaina?)Vēl pēc brīža: “Es neko nesaprotu no tās filma!”
  Pēc kādas pusstundas piecēlāmies un gājām ārā.
  Zālē cilvēki sāka ķiķināt un skaidri bija saprotams, ka mēs nesam vienīgie, kas… nesaprot.
  Bet Robs jau nu glīts, protams!!! :)

 • KikaR teica:

  Nezinu kā citus, bet mani jūsu komentāru lasīšana un vēl dažu viedokļu palasīšana citur internetā diezgan pamatīgi ieintreģēja… Laikam būs jānoskatās tā Cosmopolis. Ja nu es esmu tā izredzētā, kas saprot?

Komentēt

(Spamcheck Enabled)