Galerija
081909-prabal-400 jimmy kimmel live 150610 cal4 gallery_enlarged-robert-pattinson-new-moon-7-premiere-red-carpet-photos-11162009-06 hqrobertpattinsoncosmopremiere22 arrives to the premiere of Summit Entertainment's 20 robert18 LOS ANGELES, CA - NOVEMBER 14: A general view of atmosphere at the after party for the Los Angeles premiere of "The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 1" held at Nokia Theatre L.A. Live on November 14, 2011 in Los Angeles, California. (Photo by Lester Cohen/WireImage)
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Kristena krāpj Robu

Es ilgi domāju, vai vispār rakstīt TT par šo dzelteno un ļoti privāto nejauko ziņu, kas ir pārpludinājusi visu internetu, dažādos, vairāk vai mazāk neķītros un naidīgos veidos, aprunājot Kristenas sīko sānsoli. It kā jau pati sev strikti biju nosolījusies nelīst dziļi jomā “kurš ar kuru un kāpēc”, jo tas pamatīgi traucē ar skaidrām acīm vērtēt aktiera darbu, un citu cilvēku privātā dzīve, galu galā, ir tikai viņu īpašums, bet … šoreiz nespēju atturēties, jo man tik ļoti gribējās izteikt savu mizerablo viedoklīti :)

Viss sākās ar dažām bildēm dzeltenajā izdevumā “US Weekly”:

Te Kristena redzama kopā ar filmas “Sniegbaltīte un mednieks”, kurā viņa tēloja Sniegbaltīti, režisoru Rupertu Sandersu (41 gads, precējies, 2 bērnu tēvs) dažās nepārprotami mīlīgās pozās. Protams, galēji muļķīgi būtu no abu iesaistīto puses tagad noliegt acīmredzamo un nefotošopēto īstenību, ka kaut kas, kaut īslaicīgs un iespējams pavisam nenozīmīgs, bet tomēr “kaut kas” starp viņiem ir bijis. Tāpēc jau nākamajā dienā Kristena nāca klajā ar ļoti aizkustinošu un asarainu atvainošanos par savu neapdomību un sagādātajām sāpēm savai lielajai mīlestībai Robam, arī Ruperts spēra tādu pašu soli attiecībā pret savu sievu un bērniem. Kā var saprast no Kristenas atvainošanās un kā atzīst arī informētie aculiecinieki (taisni jābrīnās, cik daudz aculiecinieku vienmēr ir šādiem zvaigžņu sānsoļiem! Jādomā, ka viņi speciāli to vienmēr dara visu acu priekšā), tas i bijis tikai kaislīgs skūpsts, nekas vairāk stapr viņiem nav noticis. Lai kā tur būtu, drāmas turpinājums ir šodien lasītā ziņa, ka Robs nav ilgi gaidījis un, neatbildējis uz atvainošanos, izvācies no Kristenas un viņa kopīgā mitekļa Losandželosā.

Šito teātri! Man tas viss ož pēc labi izstrādāta plāna, kā efektīgāk un radošāk izbeigt Kristenas & Roba mākslīgi uzbūvētās attiecības, kuras tik tuvu pie Krēslas Sāgas beigām vairs nevienam – ne šovbiznesa darboņiem, ne pašiem mīluļiem - nav vajadzīgas. Lai cik skūpstu, sadošanās rociņās un apkampienu nav redzēts abu starpā, mani ne mirkli nepameta sajūta, ka tajā visā nav īstenības. Viņi izskatās ne vairāk kā labi draugi! Protams, es varu kļūdīties, klāt neesmu stāvējusi…. Pat ja Kristena tiešām mīl Robu un tiešām atļāvusies dēku ar režisoru (varēja gan atrast smukāku un jaunāku vīrieti, turklāt neprecējušos, tas būtu ticamāk un morālāk :)), es viņu pilnībā saprotu – meitene ir jauna, un viņa ar Robu nav salaulāta. Fani viņus ir salaulājuši, un novēlējuši abiem mūžīgu dzīvi kopā! Tādā ziņā Krēsla nabagiem nākusi par ļaunu, pat izšķirties nevar, vienkārši aizejot katrs uz savu pusi, kā parasti mirstīgie :)

Bet vabūt drīz vien mūs gaida emocionāla atkalsavienošanās?

54 komentāri

 • Eli teica:

  Tā jau varētu būt, ja ne… ja ne fakts, ka režisoram ir sieva un divi bērni. Ja nu tiešām būtu jābūvē skandāls, tad iesaistīt tajā nevainīgu ģimeni ir vairāk nekā nežēlīgi.

 • chris_gogo teica:

  nu nez, mans vispār liekas dīvaini, ka viņi (R&K) savas attiecības nez cik gadus varēja noslēpt, bet te vienu laišanas pa kreisi reizi nevar noslēpt…
  bet visā visumā biju šokēta!

 • fox teica:

  tas šķiet viss sviets, un sviestaināk nemedz būt. mans viedoklis ir tāds, ka viemēr jau par kaut ko un kaut kas jāparāda un jāparunā. Nedomāju, ka šī ziņa ir pēdējā. droši vēl būs daudz un dažādas lietas ko kāds pastāstīs, redzēs, vai izdomās. tas tak ir šovbiznes. un bizness ir tāds kads viņš ir…
  Par viņiem ir jārunā lai būtu apritē…

 • Lukrēcija teica:

  Tas ir vienkāršs vājprāts. Visur tas ir rakstīts.
  Es nezinu, man žēl Kristena, Robs, Ruperts un viņa ģimene. Lai kas tur arī nebūtu, tā ir viņu daļa. Kurš dzīvē nekļūdās? Tas ir tik slimi! Un visi tie komentāri tagad- Es Kristenu ienīstu, nabaga Robs utt. Bļāviens, neviens nemaz nezin kā īsti ir patiesībā. Bildes ir viens, bet situācija varbūt bija pavisam citādāka, nekā visi domā.
  Es nezinu, es jau gribētu ticēt, ka Roberts un Kristena ir/bija patiešām kopā, bet nu kāda staprība? Ja viņi to tā atklāti nepateica, tad bija kāds iemesls. Un tagad, cilvēki nemaz īsti nezinot kas un kā, šausmīgi aprunā, ienīst utt. Kristenu!

  Protams, ja šis starpgadījums patiešām ir tāds, kā to pasniedz, tad Rūpertam gan nav attaisnojuma!

  • niive teica:

   Lukrēcij, Tev taisnība, ka Rupertam nav attaisnojama, vēl vairāk – manuprāt, viņš ir rīkojies nožēlojami :( Jebkurš vīrietis ap un pēc 40, kurš ielaižas ar 2x jaunāku būtni, ir nožēlojams, jo acīmredzot, viņam dzīvē ļoti ļoti neveicas.
   Fox, man arī šķiet, ka šis ir tāds “palikt apritē” gājiens…

 • fox teica:

  starpcitu man tas žurnāla vāks atgādina mūsu pašu dzelteno presi kā piemeram ” Kas Jauns”, kur tieši tāpat uz vāka publicē kāda mūsu politiķa, vai kāda dziedātāja privāto mīlas vai sabiedrisko dzīvi foto versijās. :D
  Un nezinu kurš no kuru to ir aizguvis, bet tas vis smako pēc krievu spējas “parunāt” par citiem …
  Un gribas vien nobļauties: ты не поверишь!

 • Aliala teica:

  Visā šajā dzeltenās preses uzpūstajā burbulī, sen nav rādījusies ziņa, ka Kristena ir stāvoklī un gaida Roba bērnu.
  Bet jebkurā ziņā, vienalga, kas ar ko guļ, kur un kad tā ir viņa privātā dzīve, žēl, ka sabiedrībai tas visvairāk interesē un tam pat nevajag būt sabiedrībā pazīstamam, pat noteiktā p[arasto cilvēku sabiedrībā dažbrīd tas ir ļoti ļoti aktuāls jautājums.

 • Eli teica:

  chris-gogo – Kas teica, ka tā bija viena krāpšanas reize?
  Jo vairāk lasu, jo reālāk tas viss izskatās.
  Ak, galu galā viņi (R&K) taču nav Edwards un Bella.

 • Maija teica:

  Es domāju,ka tā ir ļoti laba reklāma abām filmām…vienai,kurai jau bija pirmizrāde un otrai,pēdējai sāgas filmai,kurai vēl būs…:)

 • Eli teica:

  Reklāma filmai par mīlestību, kuras dēļ iet nāvē? Nu, nu.

 • Maija teica:

  un vēl…dāmas varbūt mani “noēdīs”, bet kaut kas tajā Robā ir zilgans ;)

 • Lukrēcija teica:

  Maija- :D :D:D
  noēdīs nu gan! :P :D

 • fox teica:

  varbūt es atkārtošos, bet uzkatu ka šis ir ļoti labs piemers kā sev pievērš uzmanību. cilvēkiem ir tāda tendence saistīt lietas, pat to nenojaušot. varbūt sākumā mēs apspriežam pašu faktu, bet ļaužu runām izplatoties, mēs apspriežam jau galīgi citu tematu. tas man atgādina sava veida ” Kluso telefonu”.
  atceros, kad bijām toreiz TT pāsacienā mežaparkā. mēs kopīgi apspriedām Krēslu, bet sarunām raisoties nonācām līdz politikai!
  varu piekrist nedaudz tam, ka tā ir arī reklāma. Un nav varbūt tik svarīgi kuru filmu reklamē, galvenais ka ļaudis ir atkal sarosījušīes :D

 • Eli teica:

  Bet,meitenes,- ja tā ir reklāma, tad jāuuzdod jautājums: kam šis troksnis ir izdevīgs?
  Ne jau Kristenai un Robam, kuriem jau tā ticis pārlieku daudz popularitātes, bet līdz šim pietrūcis kritiķu atzinības. Viņu abu problēma ir tā, ka filmu pasaulē viņi tiek uztverti kā filmzvaigznes, nevis kā nopietni aktieri. Un šādi skandāli veicina tikai atpazīstamību (kuras jau tā ir par daudz), nevis uzticamību.
  Filmas veidotājiem? Nu nē. Krēslas stāsts ir par mīlestību, kuras dēļ meitene iet nāvē. Par uzticību. Pāris ne tikai uz ekrāna, bet arī dzīvē – kas var būt labāks par šādu publicitāti? Un kas var būt sliktāks par neglītu skandālu? Puritāniskajā Amerikā lielāko sašutumu izraisa ne jau pati krāpšana, bet objekts – precēts vīrs ar nepilngadīgiem bērniem.

 • fox teica:

  nu labi pienemsim, ka nevienam nav izdevīgi utt. bet tad pie kāda velna pēc viss ir jādara publiski. vai tad tiešām viņiem nav pietiekami daudz gadu lai saprastu ka acis ir visur. un mēs nerunājam par nenozīmīgiem skatieniem vai kā savādāk. un pat ja tā, pat atvainoties atvainojās viņi diezgan publiski. es uzkatu , ka ja tā saucamā netīrā veļa būtu jāmazgā, es to mazgātu aiz aislēgtām durvim…
  neuzkatu ka no viņa sievas puses nebūtu nekādu pretenziju, tikkai kapēc par to nekas nav minēts tik skaļi. ( es būtu ļoti pārskaitusie un pie velna to imidžu)
  tas viss ir tik nereali parādīts, ka grūti kādu pat apvainot…

 • Eli teica:

  Nenoslinkoju un papētīju internetā. Publiski viņi neko nav darījuši, uzņēmumi veikti no diezgan liela attāluma. (Rodas arī dabisks jautājums: nez cik ilgi tas jau turpinājies?)
  Publiska atvainošanās – tāpēc, ka pieķēra un ka tas nonāca publiskā vidē. Īespējams, arī tāpēc, ka Robs nebija uzreiz fiziski sasniedzams, bet atvainoties ta vajadzēja. Droši vien Kristenas PR komanda strādā virsstundas, cenšoties glābt, kas vēl saglābjams.

  Bet īstenībā visa vaina tā, ka publika viņus uztver kā Edwardu un Bellu dzīvē. Tāpēc emocijas tik sakāpinātas.

 • fox teica:

  tik un tā man tas viss liekas viens liels izdomājums, lai šādi piemēram, kā pašlaik es, būtu par ko parunāt. reitings mīlīši reitings! pat sliktas ziņas ir ziņas!
  palieku pe sava- nevienam nearvienu nekā nav, tostarp ar Robu arī Kristenai neka īpaša nav.

 • Eli teica:

  Bet sliktās ziņas ir derīgas tikai žurnālistiem (lai celtu reitingus). Skandālā iesaistītajiem tas nāk tikai par ļaunu.

 • Maza teica:

  Interesanti ko tagad robs darīs ar tādu nodevēju?

 • ZT teica:

  Es laikam kaut ko MEGA svarīgu esmu nogulējusi Jūrmalas smiltīs!
  Nu ŠITāDA šmuce sanākusi mūsu “sapņu pārim”! Viss piāristu rūpīgi būvētais Love Story pa pieskari, sunim zem astes un vēl dažā labā intīmākā vietā. Nabaga Robsteni! Pamēģiniet pašas – tēlot uz ekrāna, tēlot dzīvē … a gribās ta pa īstam!
  Pieļauju, ka šis bija mazāk sāpīgākais variants kā izbeigt visu šo, nu jau ievilkušos, slepenās mīlas farsu. Ja Robs būtu “pieķerts” kāda varavīkšņota kolēģa apskāvienos, skandāls izvērstos krietni vien lielāks, šmucīgāks un viņa sexsimbola karjerai nevēlamāks. Šoreiz noziedoja Kristenu (nu kura Holivudas dīva bez grēka?)un palaidnīgajam vīram ar ģimeni arī savs labumiņš $$$ atleks – visi skries skatīties ” Neuzticīgo Sniegbaltīti un brunču mednieku “.

 • ZT teica:

  P.S. Iegooglējot ” Kristen Rupert” attēli, zemāk parādās uzraksts: ” Varbūt vēlējāties sameklēt Kristen Robert”. Tiešām kas tur, nieka divu burtu atšķirība, a brēka ta pa visu pagastu!

 • Eli teica:

  Kāds labums no tā atlec režisora sievai un bērniem??

  Ja gribēja tik vien kā izbeigt romānu, varēja piemeklēt neprecētu puisi, kaut vai to pašu Teiloru Lotneru vai nākamo partneri Aleksu Petiferu.

 • Lukrēcija teica:

  Es laikam domāju pavisam citādāk. Es neuzskatu, ka viņi šādi vēlējās izbeigt mīlas stāstu utt. Ja viņiem tiešām būtu apnicis tēlot, tad kapēc viņi neizvedoja ĪSTAS attiecības ar CITIEM cilvēkiem? Ne jau speciāli ar kādu it kā sarunāt: “Hey, pabučojamies cilvēku priekšā,lai beidzas Robsten stāsts” Dohh, es tiešām neuzskatu, ka tas bija triks :D

 • Sintija teica:

  protams, ka viņi atkal salabs. novembrī tač iznāks Breaking Dawn II pēc tam jau droši varēs šķirties, ja vien Meiere neizdomās uzrakstīt vēl kādas 5 Krēslas grāmatas. :D

 • ZT teica:

  Lai nu kā tur viss arī būtu vai nebūtu, bet labā ziņa ir tā, ka Robs (ar vai bez ragiem), nu vismaz tīri tehniski, atkal ir uz brīvām kājām un tas nozīmē …” Uz priekšu meitenes!!!”. Un neaizmirstiet, ka pieviltas sirdis īpaši labi dzīst ievērojot stingru gultas režīmu.

  .

 • ??? teica:

  Noteikti kāds man nepiekritīs… Bet es pat vairāk nezinu ko domāt par Kristenu.. Es viņu neienīstu un pat nedusmojos , vienkārši es viņu nesaprotu… nabaga Robs :(
  Daudzi saka ka tas ir teātri un jāceļ reitingi bet es nezinu kā filmāa šādā veidā var celt reitingus??? Akk Es neko vairs nesaprotu es esmu šokā..

 • Mammucis teica:

  Tas nav Kristenas sānsolis, bet patiesās attiecības. Sānsolis tas ir Rupertam. Bet Robam un Kristenai nav īstu attiecību. Tās tiek kultivāetas tikai fanu dēļ. Un foto Rupertam un Kristenai uz tilta ir tikai neveiksme, ka viss ir publiskots.

 • NN teica:

  Johaidī,kā te viss iestrēga līdz ar ZT komentu par nu pat atkal visām pieejamo Robu. Vai jau izveidojusies klusa, bet līdz nāvei nelokāma rinda? Gaidīju, gaidīju, kad beidzot komenti sasniegs kaut 50….nu nav , nav mūsos tās kvēles…. lasīju viendien , viena fane, vilksviņatceraskur, raudot krokodila asaras pārmet Kristenai , kā viņa tā varēja nodarīt pāri svētajam Edv.., tfu, Robertam …, HAVE A LIFE!!!!!!!baisi paliek, saprotot,ka anormāli liela daļa cilvēku nespēj lasīt vai skatīt pasaku abstrahējoties no tās.

  P.S. Itāļu vīns nemaz nav tik slikts, velk uz filosofiju.

 • fox teica:

  NN- ieslīgt lielajās sarunās var tad man šķiet kad tic tam visam kas tur tiek sarakstīts un aprakstīts…
  tā kā es tam īsti neticu, un arī tam ka pat viņi tur esot bijis lielas pāris ar ne. varu vien aizstāvēt savu viedokli ka viss ir izdomāts utt.
  es labāk raudāšu un priecāšos par savu privāto dzīvi , nevis savas asaras tērēšu uz Kristenas saplānotajiem izgājieniem :D

 • Maza teica:

  Ev nu Meitenes beidzam cepties.
  Tās ir Roberta un Kristenas privātā dzīve kā būs tā būs.
  Un ja viņš patiešām mīlēja Kristenu viņš viņai piedotu ;)

 • Eli teica:

  Un, ja Kristena mīlētu Robu, tad viņa nekrāptu viņu ar divreiz vecāku precētu vīrieti, kuru pat nemīl, vai ne? :D

  Tā mēs šo spēlīti varētu spēlēt līdz bezgalībai, bet šausminošākais ir tas, ka tie ir reāli cilvēki, kuru intīmā dzīve izlikta apskatei.

 • Eli teica:

  fox – tai kopā būšanai es ticu gan, lielai mīlai, protams, ne.

  Cerēsim, ka Freida teorija apliecinās sevi dzīvē, un sāpes sublimēsies mākslā.

 • Maza teica:

  Par to visu varu teikt, kā bija rakstīts “Sestdienā”
  Krēsla bez laimīgām beigām.

 • Lukrēcija teica:

  Piekrītu Mazajai par to cepšanos. Un Eli par to, ka arī tie ir dzīvi cilvēki ar domām un jūtām. Sākumā man viss šitais likās smieklīgi, ka cepās un uztaisi baigo “bumu” par to, kas notiek. Bet tagad man tas viss riktīgi kaitina. Kur vien ieeju- raksts par viņiem. Tas jau vēl nekas, bet tie komnetāri. Katrs kaut ko izdomā un visstulbākais ir tas, ka ar pārliecību stāsta citiem, ka tā ir :D Nu, cik var?!
  Man ir tiešām no visas sirds žēl Kristenas, Ruperta un Roba ģimene. Varu iedomāties cik šausmīgi viņi tagad jūtās.. Un iespējams, ka nemaz nekas TĀADS nenotika, kā pašlaik uztaisa… zinot presi un cilvēkus, kuri komentē. Drošvien tas, par ko raksta, ir diezgan tālu no patiesības, kā bija.!

 • Maza teica:

  Lukrēcij piekrītu tev.
  Prese dažreiz no nieka uzpūš totālo sūdu. un tas kaitina :@
  Varbūt viņi būs vēl kopā ar Robu. Jāgaida laiks ;)

 • Eli teica:

  Pēc tam, kad Roba ego dabūjis tādu spērienu visas pasaules priekšā? Es teiktu, ka izredzes niecīgas.

 • Maza teica:

  varbūt paliks par labiem draugiem. mēs jau nezinam kas tur tagad notiek. Viss kas var gadīties.

 • Maza teica:

  varbūt paliks par labiem draugiem. mēs jau nezinam kas tur tagad notiek. Viss kas var gadīties.

 • Marta teica:

  Interneta visur ir par viniem rakstits! Ir pat rakstits, ka Robs esot taisijies Kristenu bildinat, bet ta ka uzzinaja jaunumus, tad viss. Samais, tak tgd dzivot Risas Viterspunas vasaras majina un esot aizliedzis Kristenas ierasties uz Kosmopolises pirmizrade Nujorka. Tur tacu ir tads skandals! Sitais te vel ilgi nebeigsies!!! Tad jau redzes, kas bus beigas! ;)
  P.S. sorry, man garumzimes nestrada :( :D

 • Maza teica:

  Marta nu pareizi Robs darīja ka viņai aizliedza uz pirmizrādi ierasties. es arī būtu ā darījusi ja mani nokrāptu puisis.

 • Marta teica:

  Maza, pilnigi piekritu ;) Bet man liekas, ka vini gan jau, ka kkad panems un izrunasies, bet tas noteikti nebus tik driz.
  No vienas puses jau zel, ka ta ir sanacis, bet no vienas puses – vina pati ir vainiga. Ja vina TIK loti vinu mil, tad prieks kam vajadzeja krapt? Ej tu sazini!

 • ZT teica:

  Uzvandiji gan Tu to lapseņu pūzni, NN!
  P.S. Ja kas, rinda kustās diezgan raiti. Sakarā ar graujošo pieprasījumu, katrai dodot tikai 2X (vieta pēc izvēles), precētajām – 1X, bet tās, kurām vārdā “Izabella” vai “Kristena”, vispār nedabonot.
  Pasteidzieties meitenes, kamēr nav vēl salabuši!

 • ELlla teica:

  Viņi nav Bella un Edvards. Lai paši tiek galā.

 • ZT teica:

  Atzīšos, es reti, kad skatos TT izvietotās reklāmas, bet šoreiz mana sievišķība uzķērās.
  Vai nevēlaties, meitenes? Nu jau tā ir vēsture un pa lēto:
  ://www.tbdress.com/product/Gorgeous-Sheath-Column-V-Neck-Long-Sleeve-Wedding-Dresses-Inspired-By-Bella-In-Twilight-1800531.html

  • niive teica:

   Bet vajadzētu biežāk, ZT – vismaz kādi graši, kaut nieka, bet bada laikos arī vērtīgi, ieripotu niives, t.i., manā lapas uzturēšanas kontā, mīļā :)
   Es arī paklejoju šo kleitu džungļos… Ar dziļu nopūtu, atzīšos, jo, kur gan man tādas vilkt ?! Bet vienreiz uzlaikot gan gribētu :)

 • ZT teica:

  Nu beidz, beidz , Niive! Domā mēs nevarētu, tā šiki, pa Čakeni un Ziedonīti kādu leņķīti izmest? Uz BD pirizrādi es taču aizgāju in wedding dress. Ka tik būtu kleitas – uz kurieni iet, gan jau atradīsies!

 • Gi-Ja teica:

  Es nezinu – man liekas, ka Robs nav gluži no tiem, kas tādā veidā radīs filmām PR, man šķiet, ka tur kaut kas bijis un Robs vienkārši ir noguris, līdz ar to visu uztver saasināti…
  Pilnīgi piekrītu ZT komentāram par gultas režīma lietderību šādos gadījumos, bet nez vai sanāks viņu pārķert :D

 • Eli teica:

  Nu tā. Ir pagājušas dažas nedēļas, un Kristena ir zaudējusi kārotu lomu filmā filmā “Cali”. Vēl vairāk, šodienas tenku lapeles ziņo, ka arī “Snow White and The Hunter – 2″ viņai vairs nespīdot.

  Kāds vēl aizvien tic, ka šāds skandāls ir laba publicitāte?

 • Gi-Ja teica:

  Nez, man visu laiku likās, ka Robs nav no tiem, kas tādā veidā taisīs pr kampaņas savām filmām, bet tā īsti pārliecināti jau nekad ne par ko nevaram būt.
  Redzēju viņu pa TV Cosmopolis prezentācijā – viņš tāds pieaugušāks izskatās. Bet tāpat gribās viņu samīļot :) un ieritināties viņam klēpī :)

 • ZT teica:

  Tie showbiznesa ceļi ir neizdibināmi!
  Varu teikt tikai vienu, visā tā jezga Robam (nu vimaz ārēji) it nemaz nav kaitējusi. Tieši pretēji, NY Cosmopilis pirmizrādē viņš izkatās vienkārši WOW … GOD in GUCCI!

 • fox teica:

  starpcitu palasīju arī to ka nu jau kristenas reputācija atgriežoties un viņa nav atraidīta sniegbaltītes turpinājumam kā galvenās lomas izpildītaja. nu kaut ka tā :D

 • NN teica:

  WOW … GOD in GUCCI, tas tiešām skan labi, ZT. Man tas atgādināja par dižāku UK dēlu- Robertu Plāntu, ko dēvēja par GOLDEN GOD.

 • ZT teica:

  Jā gan, NN, līdz Plānta un “Led Zeppelin” slavas augstumiem Robītim vēl tāls ceļš mērojams (iespējams pat nesasniedzams), bet gan jau arī viņš atstās savu dievišķo pēdu nospiedumus showbiznesa zvaigžņotajā vēsturē (nu vismaz kā uzmestais Edvards).

Komentēt

(Spamcheck Enabled)