Galerija
1q8 Nikki Reed kalend chaskegothammag4 normal_mq11 krist1 untitled newmoon_teamjacob_1024x768 231
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Kristena Sjuarte kļūst par jaunu smaržu seju

Jau septembrī mēs varēsim izmēģināt jaunās smaržas “Florabotanica” no Balenciaga Paris’, kuru reklāmas seja būs Kristena Stjuarte. Pati Kristena par smaržām stāsta: “Tajās ir kaut kas dabisks. Tās ir ļoti dzīvas. Ņemot vērā, ka es nekad neesmu lietojusi smaržas, es tomēr iedomājos, ka šī varētu būt jauna būtne, kas lieto “Florabotanica”, jo tās it kā sauc:  ”Hei, ievērtē mani!”"

Vēl Kristena stāsta: ” Pamata iemesls, kāpēc kāds izvēlas lietot smaržas, ir vēlme pievilcīgi smaržot. Tā būtībā ir diezgan nobriedusi doma, īpaši ņemot vērā, kādā es pati biju tīņu vecumā.  Es nekad neizmēģināju mammas smaržas un necentos būt seksīga. Man labāk patika tusēties ar maniem brāļiem un darīt visu, kas ir pretējs sievišķībai.” 

Smaržu radītājs, Balenciaga Paris’ dizaineris Nikolā Gikjē (Nicolas Ghesquière) par smaržām un Kristenu saka, lūk, ko: ” Smaržās ir spēcīgs vēstījums, tāda kā fantāzija. Tāpēc, kad es domāju par smaržām un personu, kura vēlētos iegrimt šajā dārzā, es iedomājos par Kristenu – viņa būtu ideāla skaistuma ikona un ideāla personība, kura spētu to prezentēt. …. Kristena ir pilna ar dualitātēm – apburoša un puiciska vienlaikus.”

Ja interesē, vairāk var izlasīt WWD mājas lapā :)

2 komentāri

  • NN teica:

    nu re kā iebraucu auzās ar pagāšnedēļas pirkumu – LACOSTE ,Pour Femme…..

  • ZT teica:

    Es gan neesmu pārliecināta vai gribētu ost pēc Kristenas, bet ja jau Robīša deguns (šķībais) tās atzīs par labām esam … ne ko darīt, nāksies vien ģimenes biznesu atbalstīt ne tikai pie kino kasēm un to botānisko dārzu tomēr noprovēt.

Komentēt

(Spamcheck Enabled)