Galerija
yelloween 011109 team-37 twilight-saga-breaking-dawn-part-2-premiere-red-carpet-arrivals-supporting-cast-0007-675x900 THE TWILIGHT SAGA: BREAKING DAWN-PART 1 hq-1 71 127 newmoon3 dossier_4
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Līgo, līgo, Krēslas tauta!

Daži viedi padomi iz Dainu skapja Jāņu nakts sakarā:

Man māmiņa piesacīja,

Vampīrami pist nedod.

Ai, māmiņ, kā nedošu,

Tam mirdzoša pipelīte.

Es savam Edvardam.,

Stāvus devu dziedādama,

Es neiešu nieka dēļ,

Pa zemīti vārtīties.

Es neietu pie Džeikoba,

Kaut es vīra neredzējse:

Vilkatim pipelīte

Līku loku locījās.

Līgo, līgo!

Jūsu ZT

17 komentāri

 • Atkarīgā teica:

  OMG!!! JAuki dzejolīši :D

 • lukrēcija teica:

  Haha, kur tādus dzejolīšus var atrast? ;D

  Starpcitu 3. bilde- mmmm /love/ :D D

  Priecīgus svētkus visiem!

 • Mazā teica:

  Jomaijo :O kādi dzejolīši :D
  priecīgus svētkus :)

 • Aliala teica:

  ZT, tu esi atgriezusies :)

 • ZT teica:

  Atļaušos aizrādīt, ka tie nav nekādi “dzejolīši”, bet gan Latvju tautas mutvārdu daiļrade – autentiskas tautas dziesmas (ar dažiem personvārdu pielāgojumiem), kuras atrodamas “Nerātnajās dainās”.
  Līgo!

 • sandra teica:

  Lai nu kā,bet rupji gan. Kā sacīt jāsaka,daudz kas atļauts, bet ne viss man der. Pat apstulbu….

 • kamene teica:

  Labs, patiešām labs!!! Ak,un Edvardam mirdzoša… :)

 • Dana teica:

  Ak ZT! Kā vienmēr fantastiski. :D
  Tāda jau ir tā Jāņu nakts burvība. Galvenais vienmēr turēt plaši atvērtu logu, lai Evards varētu ierasties ciemos un tad jau varētu baudīt visvisādus priekus.
  Cerams, ka jūs arī labi pavadījāt Jāņu nakti.

 • Eli teica:

  Ak vai! Kā ar mietu pa pieri! LŪDZU VĒL…

 • ZT teica:

  Iespējams,Sandra, šīs tautasdziemas arī varētu nodēvēt par rupjām, bet ņemot vērā pašreizējo, visai bēdīgo mūsu mazās izmirstošās tautiņas demogrāfisko situāciju, būtu vērts aizdomāties ar kādu veselīgu humoru, nemākslotu atklātību un aizkustinošu mīļumu mūsu tālie senči mācēja runāt(un ne tikai)par intīmām tēmām.
  Es atvainojos savā un tēvu tēvu vietā ,ja kādam tās senās četrrindes izklausījās par šērpām. Diemžēl, apstulbušām būs pagrūti tikt pie nākamās paaudzes, ja nu vienīgi atliks mantiniekus meklēt kāpostos vai stārķu ligzdās.

 • NN teica:

  Man vienmēr ir licies, ka jaukā dziesmiņa par gailīti, kurš rīta agrumā dodas meitas celt un kuru tik braši izpilda visi bērndārznieki, ir ar stipri vien nebēdnīgāku nozīmi….Zinam tak,ko tautas valodā sauc par gailīti un kā tas rīta agrumā mēdz uzvesties. Dainas rullē!

 • NN teica:

  Noskatījos MUSE jaunā albuma treileri, sākums tīri kā Krēsla,tik acs atvērās zila :) http://muse.mu/news/article/780/album-trailer-released/

 • ZT teica:

  Patiesi Krēslains iesākums, NN – Sietlas karstās ziņas un uzbrūkošā jaundzimušo armija.
  MUSE ir arī ticis tas gods izpildīt Olimpiādes oficiālo dziesmu, vai arī otrādi – Olimpiādei ir tikusi tā laime savu oficiālo dziesmu baudīt MUSE izpildījumā !
  http://www.youtube.com/watch?v=X9lZRhMjLE0

 • NN teica:

  jā, nu par to olimpisko dziesmu laikam ir vietā tas teiciens kā par mirējiem- ja nevari pateikt ko labu,tad labāk nesaki neko. pie tā arī pieturējos,kaut vienā pusdienslaikā pat noklausījos interviju : http://www.bbc.co.uk/programmes/b01k0b23.
  it kā ir MUSE, ja izlasa liriku viss skaidrs, bet manā skatījumā dvēseles pietrūkst stipri visam tam gabalam. ir trauksmainība un eksistenciālā cīņa, kas vienmēr ir MUSE, bet man kaut kā par maz. a varbūt šobrīd kokču pa daudz. kā lai zin?

 • ZT teica:

  Skarbi, NN, skarbi, Tu to olimpisko himnu noliki! Nu vismaz klasiski simfoniskais ievads man jau nu dikti gāja pie sirds (it īpaši ar Jaunzēlandes baltvīnu).

 • NN teica:

  Nu negribēju jau ļoti nolikt, it nemaz jau nav slikts ,ja piekrīt, ka sporta spēles ir nevis vienkārši sacensība, bet gan izmisīga cīņa par dzīvību. Neesmu naiva, tā jau arī ir, lielais sports cilvēku vairāk kropļo nekā dara tam labu. Ja skatās no šāda aspekta, tad gabals ir izcils un šodien izplatītais oficiālais video http://www.youtube.com/watch?v=66molzUEkWI&feature=youtu.be , to lieliski papildina. Starp citu, trīs reizes tiek parādīti arī BMX braucēji, un ja apturam kadru 3:23, tad pretskatā, skaistā lēcienā, ir mūsu Māris Štrombergs ar visām latvijas zvaigznēm uz krūtīm!

 • madara marta sproge teica:

  ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmgggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg!!!!!!!!:)

Komentēt

(Spamcheck Enabled)