Galerija
#6542254 Actor Robert Pattinson and Reese Witherspoon both bare makeup bruises from fight scenes filmed today with co-star Reese Witherspoon's caracter's husband Christoph Waltz on the set of 'Water For Elephants' in Los Angeles, CA during reshoots on January 14, 2011 for the highly anticipated film based on the book normal_026 edward_and_bella___eclipse_vi_by_blueabyss17404 0783 15 THE TWILIGHT SAGA: BREAKING DAWN-PART 2 000g3w4e gallery_enlarged-taylor-lautner-4-new-moon-premiere-red-carpet-photos-11162009-02 newhqrobertpattinsoncosmopolispremiere2
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Svaigums no Rītausma 2 – Bella, Edvards un Renezme!

Vienu smuku bildi no rudenī gaidāmās “Rītausma. 2. daļa” mūsu priekam parādījis izdevums Entertainment Weekly - jaunā Kalenu ģimene visā savā satricinošajā  un necilvēcīgajā daiļumā!

Bet šī bilde ir tikai ievads… Entertainment Weekly  sola rītdien atklāt mazo Renezmi visā pilnībā, tāpēc kļūsti par EW Facebook lapas draugu un skaties pirmais :)

18 komentāri

 • lemura teica:

  SKAISTI!!!
  Vai kādam ir info, kad varētu iznākt nākošais treileris?

 • Mazā teica:

  Vienreizēji :)

 • Mazā teica:

  Man patīk ka Bellai ir Jātnieku stila bikses :)

 • Atkarīgā teica:

  Akkk, nevaru vien sagaidīt filmu :)

 • GUNITA teica:

  Ļoti netipiska ģimenes bilde, bet skaista. Man patīk un vēl vairāk liek gaidīt pašu filmu.

 • Marta teica:

  Bilde ir fantastiska!!!
  Bet nevajag gaidit ritdienu, jo ew.com ir vel daudzas citas jaunas bildes no filmas. Netisam uzgaju caur feisboku :)

 • NN teica:

  Jā,tie ielaidumi izskatās kā jātnieku biksēm. Izmisīgi cenšos atcerēties,ar ko Bella jāja? Ar biksēm kājās…..

 • Jacinta teica:

  :D Skatoties uz tām biksēm, es atcerējos vienu no senām diskusijām, kurā aktīvi tika spriedelēts par to, kāda veida bikses tieši tās ir – jātnieku vai jāšanas. Un tagad atkal liela daļa uzmanību pievērš tieši Bellas biksēm, nevis, piemēram, matiem, sejai vai gredzeniem :D Sasodīts, kas ir ar tām biksēm??

 • ZT teica:

  Acīmredzot Bellas bikses veikli pielāgotas modrajam PG 13 reitingam – ja nedrīkst pavisam bez, tad nu vismaz ar dziļu zemtekstu …
  Bet ko nu mēs te atkal par tām nelaimīgajām ūziņām cepjamies! Galu galā, sievietes apģērbam ir tik vien liela nozīme, lai tas radītu vīrietī vēlēšanos viņai to novilkt.

 • Eli teica:

  Man vienai nepatīk, ka Edvards ATKAL ir padarīts īsāks nekā viņš ir?

 • NN teica:

  Es par tām biksēm komentēju tikai tāpēc, ka bija jautri, nemeklejiet lūdzu zemtekstus. Aktuālais, uz Muse biļetes iepirkāt? Man jau kabatā! Taisni dienu aiz manas v dienas, būs tuss ne pa jokam!

 • ZT teica:

  Tad jau tiešām joki mazi un mums dubults tuss gaidāms – ne tikai pēc Tavas V dienas, NN, bet arī pēc Niives! Bet iespējams, es kļūdos un Tu nejauši esi Otīlija?
  P.S. Kāda nu tur jautrība ar biksēm, NN?! Vajag senču tradīcijas zināt – kas bez biksēm, tas bez bēdām!

 • NN teica:

  jaah, esmu izlīdusi laikam no skapja. Tad varēsim 12 tajā tepat virtuāli saskandināt un 13 tajā pūst uz Rīgu. Starp citu Niive, ja nemaldos,no vienas puses pūtīsim.

 • NN teica:

  Valmiera gan, man , šķiet, tas palicis prātā no tās reizes, kad viesojies “Labvēlīgā tumsā”. Nu ja, tas jau bija pasen, gadi skrien ātri, viss strauji mainās, kā te vienā komentārā ZT tik sajūsmināti pieminēja ‘re, Kristenai pat pupi izauguši…’

 • ZT teica:

  Maza jau gan mums tā Latvija – kur tik vien pagriezies, tur jau kāds draugs, rads, kaimiņš vai pat izbijis mīļākais priekšā!

  P.S. Starp citu, pēdējā LILIT žurnālā ir visai oriģināls un ne īpaši Robītim glaimojošs slavenību sejas vaibstu pētījums.

Komentēt

(Spamcheck Enabled)