Galerija
attends the twilightsagabreakingdawnpart2vipcomicdr6pf566zj2l 00131-m2ts-standbild080 cook_book bts70 19 img095 robertpattinsonbd2premierehq021 ew32bg

Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Sentimentālam piektdienas vakaram

Tā gadās. Iekrīt sirdī, kaut zini, ka tavs loģiskais, analītiskais un attīstītais prāts šausmās noelšas… Ir tik patīkami padoties, viegli smaidīt un atdoties. Tas nekas, ka virspusēji, tukši un īslaicīgi, bet tās acis, mati, augums un sentimentālā melodija… mmm… ievelk lipīgā atvarā un nelaiž vaļā.  Sapņot drīkst un vajag, mīļās.

11 komentāri

 • ZT teica:

  Tajā puisī ir kaut kas no Toma Sturridža.

 • kamene teica:

  Var jau būt, ka tajā krievu puisī arī ir kkas no Toma Staridža, bet es te kaut kā mazliet “neiebraucu”…par ko īsti ir šī bezgaljaukā vietnīte??? 26. maijā kā nekā atzīmējam sava elka vārda dienu… un…nekā… Jā,jā, zinu, pati neesmu nekāda labulīte, arī neiesumināju, un pat nestāstīšu par saviem objektīvajiem iemesliem, un tomēr???…Tautaaaaaa, kur visi palikuši???

 • ZT teica:

  Tā kā TT visu svētku atzīmēšana parasti bija manā ziņā, tad šis Kamenes akmens acīmredzot ir veltīts manam dārziņam. Atzīšu – pelnīti, bet ņemot vērā pēdējā laikā manāmo, publikas pasīvo attieksmi pret maniem “tendenciozajiem” gara darbiem, neredzēju īpašu jēgu savu, Robvardiskās kaislībās plosīto sirdi, jau atkal izlikt publiskai apskatei.

  P.S. Ja būs pieprasījums, būs arī piedāvājums. Apsolu laboties, Kamene.

 • kamene teica:

  Nu labi jau labi.Nav jau nekāds akmens, tāds akmentiņš vien. :) Man tikai šķiet, ka tieši šajā gaidīšanas laikā mums nepieciešams kāds atgādinājums tam, ka neessam vienas un pamestas.

  • niive teica:

   Redz, kā ir, Kamene… Situācija ar komentāriem TT skaidri parāda, kas ir un kas nav interesants esošajiem, jaunajiem un bijušajiem-uzticīgajiem lasītājiem – komentē Gunitas stāstiņu un tas arī viss. Tad kāpēc pūlēties? Es neliekuļošu, cilvēku interese man ir svarīga, ar tukšu gaisu komunicēt es varu arī bez TT :)

 • NN teica:

  Vienā no pēdējām intervijām Patinsona kungs izteicās,ka gribētu pielikt treknu punktu visam, kas saistīts ar tīņu kino, tīņu faniem un daudzfilmu sāgām, kad viss tā jau piegriezies,ka nav vairs emociju. Varbūt arī teiksim ardievas Edvardam un hi, Robert,what’s up?

 • Aliala teica:

  NN, iespējams, ka dažas no mums ir gatavs teikt ardievas Edvardam un sveiki Robertam! Bet Patinsona kungam jeb jaunskungam, laikam ir jāattopas un jāsaprot, ka vienalga, kādas lomas viņu vēl gaida, bet viņš vienmēr ir, būs un bija Edvards un no šī tīņu kino viņam nekur neaizmukt, nebūtu šī tīņu filma un loma, diezin vai visā pasaulē sieviešu sirdis trīcētu pēc viņa.

  Attiecībā uz TT, tā joprojām ir neatņemama mana dzīves sastāvdaļa, katru dienu vairākkārt iegriežos šeit. Jāatzīstas uz komentāriem, salīdzinājumā ar iepriekšējo aktivitāti, esmu kūtra. Atzīšos Gunitas stāstu nelasu, grūti lasīt datorā un tas ne vienmēr blakus, pie tam Zvaigzne ABC pēdējā gada laikā tā piestrādājusi pie fantastikas un fantāzijas žandra grāmatas izlaišanas, ka visu nevar pagūt.
  Bet neskatoties ne uz ko, šī lapa ir neatņemama manas dzīves sastāvdaļa.

 • ZT teica:

  FANOT vai NEFANOT par EDVARDU – tāds ir jautājums!
  Nu gluži Hamletiskas kaislības mums te ir uzvirmojušas!
  Tā kā noteikti neesmu monogāmijas fane, tad man nekad nav bijušas īpašas problēmas mīlēt (un gribēt) viņus abus. Jāatzīst, ka pat Edvards nav tik ideāls, lai pietiktu ar viņu vien. Gribās taču arī ar trīsdienu bārdas rugājiem noaugušu dirty Robu noprovēt.
  Savs laiks putu krējumam, savs lašmaizītēm … tad jau manīs, kam derīguma termiņš garāks …

 • kamene teica:

  Tomēr jauki, ka, kaut nelielas, tomēr kaislībiņas ir uzvirmojušas.:) Es arī cenšos ik pārdienas “iemest aci” mūsu vietnītē, tas man ir ļoti svarīgi!!! Nepazūdiet nekur, labi? Dīvainīšiem taču jāturas kopā! :) :) :)

 • NN teica:

  Dārgā Aliala! Man patiesi žēl Patinsona kunga jau šodien ,ja viņam tik tiešām tiek lemts liktenis mūžam neizkāpt no Edvarda biksēm, jeb šajā gadījumā no tā tumšpelēkā vilnas praķīša. Kas varam, atceramies lieliskā krievu aktiera Aleksandra Demjaņenko likteni- kas tas tāds?, protams Šuriks, to tak mēs zinām! Nu lūk, šī veiksmīgā komēdijloma vairāku filmu garumā aktierim galu galā kļuva par savdabīgu Kaina zīmi- viņu nefilmēja vairs nopietnās lomās, nedeva lomas teātri, jo aktierim iznākot uz skatuves publikā jau sabakstās ar elkoņiem, re , Šuriks, un gaida pigorus. Cerams ,ka Patinsona kungs spēs Edvardiski klišejiskā šķībā smaidiņa un pavērtās mutītes vietā rast sevī citus emociju paušanas izteiksmes līdzekļus , jo skatoties Bel Ami, likās, ka drīz no tumšās pavārtes galvu izbāzīs arī kāds vilks.:)

 • ZT teica:

  Gan jau, gan jau Robītis papūlēsies nepalikt FOREVER Edvards. Dikaprio taču vairs pārsalis neslīkst katras filmas beigās un arī Krūzs jau sen aizmirsis gan visas kokteiļu receptes, gan augstākās pilotāžas trikus. Laiks dziedē visas kaites! Mazās Twilight fanītes paaugsies, dabūs pašas savus Edvardus un gan jau arī mums, viedajām, pāries pusmūža krīzes trakums uz svaigu gaļu.
  P.S. Nav jau tik traki, NN – aug puisis, aug. Paskat, VOLVO uz limuzīnu jau nomainījis un pat pakaļējā beņķa lietošanas smalkumus apguvis!

Komentēt

(Spamcheck Enabled)