Galerija
evolution_ashley_laut r1bps6 demetri kstewartfans-tokyo-fan-event-bd-2-4 wttr_7 ©NATIONAL PHOTO GROUP jakson1 bd2-usweekly-bellarenesmee Robert Pattinson
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Kristenas un Roberta jaunākās filmas

Abiem slavenākajiem Krēslas personāžiem un aktieriem šogad gaidāmas divas filmu pirmizrādes, dažas no kurām (On the Road un Bel Ami) jau tik ilgi gaidījušas savu izrādīšanas kinokompāniju, ka šķiet jau vecas vēl neredzētas :)

Lūk, “On the Road” - filmai paredzēja izrādīšanu šā gada Kannu kinofestivālā, bet svaigākās ziņas norāda, ka tā tiks nomainīta pret otru Kristenas filmu, pret “Sniegbaltīti”:

Kaujinieciskajai “Sniegbaltītei” jeb “Snow White an The Huntsman” ir krietni lielāka ražotāju, producentu un mediju ažiotāža apkārt, tāpēc tās treileris noteikti jums ir jau redzēts, bet atkārtošana nenāks par ļaunu. Šai filmai vienīgajai no šeit pieminētajām ir zināms izplatīšanas datums Latvijā – no 1. jūnija:

Robs mūs šogad nudien pārsteidz! Ja “Bel Ami” smukulīša-siržu lauzēja lomā, kaut ar nelietīgu izmantotāja sirdi, mēs viņu vēl spētu iedomāties, tad viņa atveidotais varonis filmā “Cosmopolis” šķiet īsts izaicinājums aktierim, kurš spiests nēsāt īsti neko parādīt nespējīga vampīrpuikas Edvarda nedziestošo nimbu:

“Cosmopolis” Robs spēlēs ekstremālu, izmisušu, visu zaudējušu jaunu, veiksmīgu biznesmeni, kurš iesaistīties ļoti riskantās afērās… Ļoti gaidu šo filmu! Varbūt Robam beidzot izdosies izkāpt no sevis reproducēšanas? Pagaidām man, vēl filmu neredzējušai, tās lielākais talants ir režisors Deivids Kronenbergs nevis Roberts Patinsons…:

9 komentāri

 • ilka teica:

  Forumcinemas.lv ir dati,ka no 25.05.Bel Ami,
  25.06.Cosmopolis,bet no 08.06.Sniegbaltīte!

 • Jacinta teica:

  “Cosmopolis” šķiet būs tāda kaila filma! Kaut kā negaidīti no Patinsona kunga. Varbūt būs atvērusies šim kāda čakra, sāks biežāk filmēties tādās asākās kinolentēs un meitenes varēs pabaudīt kaut ko vairāk nekā tikai viņa skaisto seju un izģērbšanos līdz viduklim.

 • NN teica:

  Ja atceraties, šad tad te pieminējām fanfīku “Master Of The Universe” un neatvairāmo Fifty. Kas lasīja, tas jau zina, par ko runa iet. Nu lūk, jaunumi tādi,ka pēc e- grāmatas iznākšanas Vintage Books ir nopirkusi tiesības un “Universal and Focus Features” plāno uzņemt filmu. Cik tālā nākotnē un kas staros galvenajā lomā , protams miglā tīts,bet laiks rādīs. Būs jāpatur roka uz pulsa.

 • ZT teica:

  Apskatīju BelAmi … apskatīju un aizmirsu. Nelīdzēja nedz kaislīgas elsas, nedz ritmiskas kustības dažādās gultās un pat ne rosinoši kailskati.
  Mūsu romantiskais sapņu princis ir tik nesaraujami saaudzis kopā ar ideāli perfektā Edvarda tēlu, ka nekādi nespēja mani pārliecināt, ka var būt arī tāds neatvairāms vaislas lops. Tiešām dīvaini – parasti izskatīgiem vīriešiem nav īpaši jāpiepūlas, lai to pierādītu.
  Lai cik smagi man to nāktos atzīt, bet acīmredzot, Robīša aktiermāksla (maigi izsakoties) vēl ir visai tālu no pilnības .

  P.S. Laba ziņa NN!
  Interesanti, kāds PG reitings tiks piemērots “MFOTU” ?!

 • NN teica:

  http://jezebel.com/5892524/is-the-bestselling-mommy-porn-book-worth-the-hype

  Nu neņemos spriest,kurā vietā PG reitinga skalā jāatrodas filmai,kas uzņemta pēc romāna,ko dēvē par mommy porn. Focus Features neko tuvāk neizsakās- http://focusfeatures.com/latestnews

 • Aija teica:

  Ziņa visām nepacietīgajām, kuras nevar paciesties līdz maija beigām – te ir skatāma “Bel Ami” labā kvalitātē, dublēta krievu valodā:
  http://my-hit.ru/film/18075/online

 • ZT teica:

  Vēlreiz mēģināju izbaudīt solīto BelAmi šarmu, bet nu jau uz lielā ekrāna. Bija nedaudz cerīgāk – Uma joprojām burvīga, nauda un sex joprojām valda pār pasauli un … ak Rob, Rob, kam man Tavi kārdinošie plikumi, kad Tu jau atkal aizej pie citas!

 • Kata teica:

  Sniegbaltīte ir pilnīgs sū… :(

Komentēt

(Spamcheck Enabled)