Galerija
Anna Kendrick rob_twicon10 gq men of the year 181110 tumblr_mbtdg4tpvm1qlrqlwo1_1280 104_rob_album nov21a kstewartfans-cosmopolis-8 tp6 jamiecampbellbowerprisonerjimcaviezel01
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Teilors Lotners MTV Video Music Awards 2011

Nedēļas nogalē popkultūras pasaules darboņi piedalījās kārtējā balvu pasniegšanas ceremonijā – MTV Video Music Awards 2011. Vienam no Krēslas filmu pasaules, precīzāk, Teiloram Lotneram, kopā ar jaunākā vecuma jauniešu vidū plaši pazīstamo Selēnu Gomezu (jā, jā, tā kas Džastina Bībera draudzene!) bija tas gods paziņot kategorijas “Labākais jaunais izpildītājs” balvas ieguvēju. Apskatiet, kā Teilors izskatījās:

Šķiet, puisis par savu Liliju Kolinsu ir aizmirsis un nekavējas pilnu krūti izbaudīt dažāda vecuma un dažāda sociālā stāvokļa sieviešu (galu galā – Kima Kardjašiana ar ievērības cienīgajām “acīm” ir precēta sieviete un sen ne vairs 18 gadus veca…) klātbūtni :)

Ņemot vērā drīzumā sagaidāmo filmu “Abduction” ar Teilora piedalīšanos, piedavāju svaigāko video materiālu par filmu:

Pasākumā tika prezentēts arī klips no 2012. gadā iznākošās filmas “The Hunger Games” jeb “Bada spēles”, kuras pirmavots, tāda paša nosaukuma grāmatas, bija ļoti iecienītas arī Latvijā:

 

9 komentāri

Komentēt

(Spamcheck Enabled)