Galerija
129 59885414 x_ci9n9lcrusphysf1pedg 253 043794228exh00 braisa6 bp2h attends the 2011 People's Choice Awards at Nokia Theatre L.A. Live on January 5, 2011 in Los Angeles, California. lol_15

Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Filmas “Rītausma. 1. daļa” lietiņas pasaules kinoteātros

Arī Rītausma ir apgādājusies ar visu nepieciešamo veiksmīgai filmas vērošanai kinoteātros – popkorna tūtas, dzēriena glāzes, uzlīmes un grāmatzīmes, ja paliek pārāk garlaicīgi, kā arī atslēgu piekariņi, krekliņi, telefona siksniņas utt. dāvanām uzticamajiem faniem:

Paldies Robsten Dreams!

6 komentāri

 • Kate... teica:

  Ceru,ka forumcinemas šis viss būs pieejams…

 • Jacinta teica:

  Es teikšu, ka diez ko kārdinošas tās mantiņas neizskatās – tādas ļoti bezpersoniskas! Tad jau labāk nokačāt kādu sev mīļu bildi un uzspiest to uz krekliņa vai brokastu krūzes vai spilvendrānas! Tas nekas, ka nebūs autentiski, taču daudz oriģinālāk!

  • niive teica:

   Pilnīgi Tev piekrītu, Jacinta! Viss ir tikpat nekāds kā jau redzētie plakāti :( Man ļoti patika šo krekliņu dizains, diemžēl, uz Latviju nesūta. Bet tāda dizaina bildes labprāt redzētu uz savas brokastu krūzes.
   Kate, esmu pārliecināta, ka Acme mums atmetīs tikai kādas druskas no visiem suvenīriem, cik nu mazajai Latvijai vispār dod!
   Starp citu, drīzumā piedāvāšu iespēju par brīvu noskatīties Teilora Lotnera jaunāko filmu “Abduction”, kas pie mums būs skatāma septembra beigās :) Sekojiet informācijai!

 • ZT teica:

  Vai tad nav apetīti rosinošs piedāvājums – rīklē sprūstošo popkornu ar traģiskās nolemtības piegaršu varēsim noskalot ar svaigi sūktu asiņu kokteili.

 • Laura teica:

  pieļauju, ka glāzes līdz LV varētu atnākt, jo Aptumsuma glāzes jau bija :)

 • Kristin teica:

  +++ Jacinta
  Nezinu kpc, bet man tas tiešām liekas jau smieklīgi. Es gan pati negribētu, lai mana bilde atrastos uz sulas glāzes vai popkorna turzas. Tāpat pēc pāris gadiem, vai pat jau tikai mēnešiem, tādas lietas varēs redzēt atkritumos. Nav tā vērts tērēt naudu! Bet nu reklāmas darboņiem ar naudiņa kkā jāpelna.

Komentēt

(Spamcheck Enabled)