Galerija
08-1 img_0226 21 teilors_megana1 rob_twicon14 kristiana_troix_5 175 53c 431660273

Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Džeikoba un Alises promo bildes

Divu personāžu bildes no “Rītausma. 1. daļa” – Džeikobs un Alise – ir palaistas internetā. Atļaušos minēt, kādēļ tieši šīs… – varbūt tāpēc, ka vienas no smukākajām un atbilstošākajām? Smagi nopūšos, pirms rakstu tādus vārdus, bet  – vai Džeikobs ar katru filmu nepaliek glītāks un kārdinošāks? 

Atšķirībā no Edvarda, kurā arvien vairāk sāk parādīties kaut kas no vidusmēra četrdesmitgadnieka, kuram aiz muguras jau gadu desmiti neciešamā darbā un pat tikko iegūtā mīļākā- skaistule- jaunuve nespēj vaibstos un stājā dzēst mūžam neapmierinātās sievas mājsaimnieces “zāģēšanas” cirstās noguruma un bezcerības pēdas… 

8 komentāri

 • ZT teica:

  Nu gan Tev bezcerīgi traģisks tas Edvarda psiholoģiskais portrets sanāca, Niive! Toties ļoti trāpīgs gan.
  Bet attiecībā uz Džeiku, Tu manuprāt nedaudz pārspīlē ar to “glītāks un kārdinošāks”. Labi, ja uz viņa vizuālo izaugsmi varētu attiecināt vien pieticīgu – “ciešamāks”.
  P.S. Kas tev ir pret četrdesmitgadniekiem?

  • niive teica:

   Man ir iebildumi pret 40gadīgu Edvardu, jo viņam takš nedrīkstētu būt vairāk par 17, vai ne? Un es nesaprotu, kādēļ puisim apprecoties būtu kardināli jāmaina ģērbšanās stils un jāsāk nēsāt zils onkuļu pletkrekls, kas turklāts sastūķēts tumšbrūnās maisveida biksēs? Vairums cilvēku vulgaris tā nedara, kur nu vēl ultra bagāts un fantastiski skaists vampīrs!
   Un Tu labāk pat nemēģini izteikties par Džeiku. Tas ir bezcerīgi, ne kripatas skaidra skata :)

 • Sarmo teica:

  Es teiktu, ka filmas plakāts rāda pavisam citādus tēlus nekā tepat tuvumā pārpublicētsjos filmas kadros. Edvards patiešām izskatās nu nepavisam pēc sevis, nez kāpēc dominējošais tēls ir Džeikobs, kaut gan viņam šajā filmā ir pakārtota loma, un par Bellas matiem laikam labāk paklusēt.

 • ZT teica:

  Netaisnojies nu, mīļā. Tas bija retorisks, manu personīgo kompleksu izraisīts jautājums.
  Kā novērots, iebraukšana laulības ostā ne reti izraisa radikālu stila maiņu. Kārotais mērķis ir sasniegts un beidzot var patīkami atslābt, košās riesta spalvas nomainot pret izstaipītām trenniņbiksēm, nomītām rītačībām un nomazgātām pidžammām, bet iespējams, mēs izvirzām pārāk augstas prasības 107 gadus senam ilgdzīvotājam?

 • Aliala teica:

  Iespējams, ka es kļūdos, bet, ja mani atmiņa neviļ, tad pirms diviem gadiem parādījās, šis portāls. Tad vēlējos visus, un īpaši burvīgos Niivi apsveikt divu gadu jubilejā!
  Daudz ziedu un līstošu šampanieti! :*

 • ZT teica:

  No medicīniskā viedokļa, 2 gadus strauji progresējošu, lipīgu un prāta spējas aptumšojošu sērgu, kas neatgriezeniski izmaina patiesās realitātes uztveri un slikti padodas ārstēšanai, nešaubīgi varētu atzīt par bīstamu, hronisku kaiti, bet iespējams, tā ir tikai TWILIGHT MŪŽĪGĀ MĪLESTĪBA …

  Sumināti, Niive un Tevis izlolotais garabērns TWILIGHT.TOWN.LV!

 • Ilze teica:

  Jo tuvāk rudens, jo vairāk atkal ilgojos Džeikoba, t.i., saules.

 • arturs teica:

  es esmu vinam lidzigs dzeikobam

Komentēt

(Spamcheck Enabled)