Galerija
yelloween 011109 2a8gjsg Robert Pattinson 000162yz robertpattinsoninmexico2008-2-1 1 009 newhqrobertpattinsoninlapa20 db1
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Dažādi par Krēslas tēmu: Breva, 100 Monkeys un Abduction

Joprojām nav atklāts, ādi izpildītāji un grupas būs klausāmi pirmās Rītausmas filmas mūzikas izlasē, zināms tikai, ka ar dziesmu atlasi nodarbojas divu pēdējo Krēslas filmu mūzikas galvenā uzraudzītāja Aleksandra Patsavas. Grupa Breva ir atzinusies, ka bija bija pieteikuši atlasei savu dziesmu “The Stairs”, bet tā neizturēja konkurenci… Tagad puiši dziesmu atļāvusi noklausīties šo dziesmu visiem Krēslas faniem pilnīgi par brīvu. Ja ir tāda vēlme, spiežam šeit!

Kādu laiku atpakaļ internetā tika izplatīta informācija, ka Rītausmas saundtrekā noteikti būs dzirdams kāds no Krēslas aktieriem… Tā kā man zināmi ir tikai 2 publicējami dziedoši krēslinieki – Roberts P. un Džeksons Rasbouns ar savu grupu “100 Monkeys” – intriga nav nekāda lielā. Ja vēl paturam prātā, kurš no šo abu personāžiem Krēslā ir klavieres spēlējošs un mūziku sacerošs un kura potenciāls šovbiznesa  pasaulē šobrīd ir slavas zenītā, nekāda matemātika vairs nav nepieciešama :) Kaut gan, atzīšos, manām ausīm šķiet, ka Džeksons dzied daudz labāk par Robu un viņa grupa mudien nav nekāda pašdarbnieku organizācija… Lūk, “100 Monkeys” jaunākā videoklipa prezentācijas video:

Ir arī laists klajā vēl viens Teilora Lotnera filmas “Abduction” treileris. Tagad ir tapis zināms, ka latviskais filmas nosaukums ir “Nolaupīšana” un uz Latvijas kinoekrāniem tā būs skatāma no 23. septembra.

3 komentāri

 • K.S teica:

  Liekas bus interesanta filma.

 • ZT teica:

  Dažreiz mīlestība mēdz būt ne tikai akla, bet arī kurla…
  Manās ausīs, Roba nervozi depresīvā gaudošana ielīst kā medainas eņģeļu koru dievišķās gaviles.
  Gan jau Edvardiski romantiska klavieru etīde, Roba virtiozajā izpildījumā, BD saundtreku nesabojās.

 • Lieniite teica:

  toties Lotnera jaunskungs aiziet ierastajaa Holivudas mašinērijā – kļūst par nākamo metu deimondu, kamēr orģināls varbūt par prezidentu, kaa jau priekšgājējs aktieris-prezidents ronalds.
  Ehhh

Komentēt

(Spamcheck Enabled)