Galerija
wenn2889243 5_tcg taylor6 1q1 teilors4 02219 gvjacobhousetwilightbre4 braiss1 team-47
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Vai Teen Choice Awards 2011 apzaga Aptumsumu?

Visus iepriekšējos gadus Krēslas filmas uzvarēja praktiski visās nominācijās, kurās tas tika izvirzītas Teen Choice Awards, arī šogad šovbiznesa pārstāvji pareģoja Aptumsuma nedalītu uzvaru. Tāpēc šis gads, kad Aptumsums paņēma tikai 3 no nominētajām 8 balvām, bija pat zināms šoks. To nevarētu norakstīt uz Krēslas mānijas mazināšanos, jo daudzās citās balvu pasniegšanas ceremonijās Krēsla joprojām ir topa virsotnē….

Bet viss ir vienkārši. Izlasiet šo tekstu, kas ņemts no teenchoiceawards.com, kas stāsta par balsošanas noteikumiem un balsu skaitīšanas veidu:

” Winners for the Teen Choice Awards are determined using the votes cast on teenchoiceawards.com. Votes are tabulated electronically and winners are determined based on the nominees in each category with the highest number of eligible votes. Teenasaurus Rox reserves the right to choose the winner from the top four vote getters.”

Protams, ka uzvarētājus nosaka balsotāji, bet… tikai pirmos četrus. Kā rakstīts iepriekšējā citāta pēdējā teikumā, “Tīnozaurs Roks patur tiesības izvēlēties uzvarētāju no pirmajiem četriem visvairāk balsu ieguvusājiem.” (Ar Tīnozauru Roku domāti pasākuma producenti.) Nu, re! Visticamāk, ka balsotāji bija ielikuši Robu par labāko fantāzijas aktieri nevis Teiloru, arī labākā filma bija Aptumsums nevis Harija Potera pēdējā daļa, arī balva par kaislīgāko skūpstu noteikti būtu bijusi Roba & Kristenas vai Teilora & Kristenas nevis burvju Emmas vatsones & Daniela Redklifa rokās… Bet Poteram šogad pēdējā sērija, kurai vajadzētu paspēt sapelnīt maksimāli iespējamo naudas žūksni, tāpēc par to īpaši jāatgādina, arī Teiloram septembrī iznāks “Abduction”, kurā iegrūsti lieli miljoni, tātad vajag arī pienācīgu reklāmu. Tad nu šo filmu producenti mīļi aprunājās savā starpā, domāju, Summit Entertainment tikai draudzīgi un piekrītoši pamāja ar galvu, jo – Rītausmai vēl divi Teen Choice Awards priekšā, lai tad tiek citiem tas prieciņš! :)

Atzīšos, es neesmu tik liela Aptumsuma fane, ka, dusmās matus plēšot par zaudētajām balvām, būvēju visādas konspiratīvas teorijas, tieši pretēji – Aptumsums nebija labs un pelnījis tas ir, labākajā gadījumā, balvu par skūpstu. Un Harija Potera pēdējā daļa ir tiešām laba, šķiet, labākā no visām (Dievs dod tādu laimi piedzīvot arī Rītausmai!). Bet tas nav iemesls aukstam aprēķinam. Cilvēki domāja, ka viņu balsis nosaka visu… skumji kaut kā :(

Vai uzskati, ka Aptumsuma fanus apšmauca?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Paldies LA Times par ideju!

6 komentāri

 • Kika R teica:

  Vai es pareizi sapratu? Tātad producenti var izvēlēties uzvarētāju no 4 cilvēkiem/filmām par ko ir visvairāk sabalsots?

  Aptaujā nevarēju izvēlēties nevienu no dotajām atbildēm. Manējā būtu šāda- Aptumsums nebija nekāds šedevrs, bet tas neattaisno to, ka viņi šādi izrīkojās. Tad zūd visa balsošanas jēga. :(

  • niive teica:

   Tieši tā, Kika R, – producenti izvēlas uzvarētāju. Un mēs nekad neuzzināsim, kurš tad īsti bija pirmais pēc balsojumiem :( Es vēl iedomājos – bet ja nu tieši tāpat izrīkojas visās it kā skatītāju sabalsotajās balvās? Mēs taču patiesībā neko nezinām, tikai akli ticam…

 • ZT teica:

  Ispējams, ka Aptumsums arī būtu sapelnījis kārtējo slapjo dēļu grēdu, bet kas Jums ir teicis, ka showbizness ir kristālskaidru nevainīgu jaunavu pansionāts?
  Ir arī pozitīvā puse visai šai, ne īpaši caurspīdīgajai jezgai – man vismaz tika aiztaupīta kārtējā Robstenu publiskās bučas “izbaudīšana”.

 • Kika R teica:

  Tas, ka šovbizness ir netīra spēle jau sen bija zināms.

  Niive Tev taisnība, tas tiešām liek padomāt, ka ja jau tā tika izdarīts šeit, kāpēc lai citi arī tā nedarītu?

  Nu ko, nezaudēsim optimismu un cerēsim, ka tomēr citos awardos tā nedara! :)

 • Lukrēcija teica:

  nobalsoju par “”Jā” ne jau tapēc, ka Aptumsums ir vislabākais, kā tur bija rakstīts, bet gan tāpēc, ka jāiegūst balva tam, par kuru visvairāk ir balsots. tas vienkārši nav smuki, manuprāt. bet nu, visādas lietas jau pasaulē notiek. ;D :)

 • dace teica:

  MAN PATIK FILMA IR LOTI SUPERIKA

Komentēt

(Spamcheck Enabled)