Galerija
1-twilight-eclipse arrives at the 82nd Annual Academy Awards held at Kodak Theatre on March 7, 2010 in Hollywood, California. ann3 taylor-lautner-rolling-stone-abs-02 team-20 Robert Pattinson e Kristen Stewart dossier_34 twilightxchange LOS ANGELES, CA - NOVEMBER 14: A general view of atmosphere at the after party for the Los Angeles premiere of "The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 1" held at Nokia Theatre L.A. Live on November 14, 2011 in Los Angeles, California. (Photo by Lester Cohen/WireImage)
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Rītausmas klipi festivālā Comic Con

Uzpildiet savu mīļo tējas krūzi! Tas būs gari…

Pāris dienas atpakaļ norisinājās ikgdējais fantastikas, fantāzijas un šausmu filmu festivāls Comic Con, kurā goda vietu ieņēma 4 mūsu Krēslas aktieru pārstāvētas filmas  – Teilors prezentēja savu jau gatavo filmu “Abduction” (Latvijā jau no septembra. Acme, dzirdiet? Ļoti ceru uz ielūgumiem Twilight Town cilvēkiem! :) ), Kristena piedāvāja savu topošo kinolenti “Snow White and the Huntsman” (iznākšanas laiks 2012. gads), Kelans uzstājās ar savu “Immortals”, bet vesels bars Krēslas aktieru – Kristena, Robs, Teilors, Nikija, Ešlija, Džūlija, Elizabete -  kopā ar režisoru Bilu Kondonu atrādīja filmas “Rītausma. 1. daļa” divus klipus un atbildēja uz preses un publikas jautājumiem.

Teilora Lotnera trilleris “Abduction”, kurā galveno sieviešu lomu līdztekus Teiloram spēlē viņa tagadējā draudzene Lilija Kolinsa, pirmizrādi piedzīvos jau septembrī.

Kristena Stjuarte piedāvāja “Snow White and the Huntsman” – ļoti neparastu skatījumu uz klasisko pasaku par Sniegbaltīti. Tiešī šīs filmas dēļ Kristena šobrīd nopietni piestrādā pie jātnieces prasmju attīstīšanas… Līdz pirmizrādei gan vēl gadiņš jāpaciešas.

Kelans Latss prezentēja kinolenti “Immortals”, kas vēsta par kaislīgo izdzīvošanu mītisko sengrieķu dievu pasaulē. Kelans atveido jūras dievu Poseidonu. Filmas pasaules pirmizrāde paredzēta ap to pašu laiku, kad “Rītausma. 1. daļa”, tātad novembrī.

(Ja atklāti – es šo puisi no savas gultas ārā nedzītu… :) )

Un tagad “Rītausma. 1. daļa”… Protams, tiešī šīs filmas aktieru uznāciens izpelnījās vislielākās ovācijas, par ko gan nevienam Krēslas fanam nebija jāšaubās.

Kā kādā intervijā atzina filmas režisors Bils Kondons, viņam šī spiegšana, kliegšana un apdullinošie aplausi bija šokējoši, jo  ko tādu savā dzīvē viņš nekad nebija pieredzējis. Gan jau kādu no neskaitāmajām intervijam iztulkošu, tagad noris lietderīguma un interesantuma izvērtēšanas process :) .

Bet šeit preses konferences 2 video gabali tiem, kuri saprot angļu mēli:

Šajā Comic Con tika prezentētas arī Rītausmas kārtis, daļu no kurām mums laipni piedāvā apskatīties vietne US Today:

Tagad visgaidītākais… Kā jau sapratāt no virsraksta, festivālā tika demonstrēti  klipi no Rītausmaspirmais ir no Belllas un Edvadra medusmēneša, otrais stāsta par Džeikoba sarunu ar Ezmi un Kārlailu un vēlāko tikšanos ar vilku baru. Tā kā pirms klipiem Summit Entertainment īpaši lūdza tos nefilmēt un neizplatīt, es blogā ievietoju tikai saites uz klipiem, atstājot aiz jums izvēli, skatīties tos vai neskatīties (uzklikšķinot uz bildes, jums atvērsies video rullītis…). Īpaši uzsveru, ka klipiem ir nelegāla izcelsme, un kā saprotu no Summit paziņotā, legālāka tā nekļūs, tātad attiecīgi drausmīga kvalitāte!

Paldies par info Twifans, Twilight Guide u.c.!

8 komentāri

 • ZT teica:

  Par visgaidītāko honeymoon:
  Pagaidām izskatās pat vēl nevainīgi šķīstāk kā puritāniski audzinātā Stefānija aprakstīja. Acīmredzot, par cenzūrai pakļaujamu, nepiedienīgu vaļību ir atzīta pat slavenā palma ar Edvarda biksēm. Spriežot pēc publikas vētrainās reakcijas, atliek vien par pieļaujamās erotikas kalngalu uzskatīt Edvarda pašrocīgo krekla izvilkšanu no biksēm un Bellas skopos plikumus zem un virs dvieļa.
  Par novatorisku režisora atradumu varētu atzīt agresīvi ekspresīvo muzikālo pavadījumu vannasistabas ainai, pārvēršot šo emocionāli saspringto epizodi komiskā farsā, kas manī izraisīja negaidītu jautrību (neatceros, ka lasot grāmatu šajā brīdī būtu smējusies).
  Ja turamies stingri pie oriģinālā teksta, tad nākamajai ainai ir jābūt jau spalvās slīkstošam rītam ar vienlīdz cietušām mēbelēm un Bellu, kā arī traģiski saskābušu Edvardu fonā, bet es tomēr neatmetu cerības ieraudzīt uz ekrāna visas šīs posta ainas tapšanas procesu.

 • fane teica:

  Āāāāāārprāts…!! noskatījos video.. vienkārši super, par 1. video smējos vēderu turēdama!! :D :D :D

  Es vēl vairāk nespēju sagaidīt filmu!! :D

 • kiziite teica:

  Pēdējo grāmatu lasot gan smejos, gan arī skumji palikās, bet ja tas vēl būs ari filma paradīts…vispār super…

 • jacinta teica:

  Dzīve ir ļoti negodīga!! Nu, kāpēc iekš twilight.town bloga visādas interesantas lietas parādās tieši tad, kad es atrodos nekurienes vidū un man tos viģikus mans “superātrais” internets never vaļā :( Vienīgais, ko varu apskatīt ir Roba jaunā frizūra – piedodiet, bet izskatās “galīgi čau”! Tā vien šķiet, ka nabadziņam kāds ar zāles pļāvēju pārbraucis pāri… Puika laikam ļoti cenšas padarīt sevi pēc iespējas spocīgāku, lai trakojošie meiteņu bari šo sāk likt mierā :)

 • Lukrēcija teica:

  nepierkītu Jacintai par tiem Roba matiem. man fan liekas normāli, jo nav tas trakākais variants, kas bijis. ;D ir mazliet dīvaini, bet kopumā man patīk. :)

  ļoti patika intervijas. tadi forši cilvēki liekas. :)
  un protams, video. tagad vēl vairāk nevaru sagaidīt filmu.. ^^

 • Esila teica:

  Man arī sirds nepārstāj sāpēt apr Roba matiem, tie ir vnk katastrofāli :(
  Bet jāa, es arī nespēju sagaidīt filmu :) )

 • peka teica:

  Viss ir ok! Neesmu īsti nekāda Roberta ,,trakā” fane, ja, bet viņam uz savu stilu ir tik pat brīvs ceļš kā mums. Par gaumi jau nestrīdas… Lai tak dara ar saviem matiem, ko grib. Nau jau mūsējie.:D:)

  Par tiem video.:D Es esmu gar zemi.:D:D:D Apbrīnoju Kristenas nosvērtību… Kā viņa tik vēsi atbildēja uz visiem jautajumiem, visu kameru priekšā un bez uztraukuma… Roberts izdzēris visu ūdens pudeli, kamēr Kristena vēl līdz pusei nav tikusi…:)
  Un viņu visu humora izjūta. hah…;D Man prieks.
  Filmu gaidu vēl vairāk pēc tiem video !! Esmu PĀRLIECINATA, ka filma nebūs sliktāka par treileriem… Super !!! ;)

 • dAINA teica:

  Paldies par iespēju mazliet ielūkoties “Rītausmā”! Ļoti gaidu filmu un noteikti braukšu speciāli uz Rīgu uz kinoteātri.Grāmatas esmu pārlasījusi vairākas reizes, arī diskus skatos,kad “gribas baltu gulbju”… Kā skolotāja priecājos par šīs filmas un grāmatas plašo atbalsi dažādās paaudzēs, bet jo īpaši jaunatnē.Trakos fanus gan neatbalstu, jo uzskatu, ka aktieri pelnījuši tiesības uz mieru savā privātajā dzīvē. Vēlēsim viņiem panākumus un veiksmi arī citās lomās!

Komentēt

(Spamcheck Enabled)