Galerija
premieresummitentertainmenttwilightsaga0niayxsvjphl teilors04 kristianas ba12 TTS d06ec1e4cfcd1eaf__gallery arrives at the premiere of Summit Entertainment's dossier_2 robertpattinsonbd2london75
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Visas jaunā Rītausmas kalendāra bildes un apraksts

Kaut sliktā kvalitātē, bet nu varam apskatīt visas bildes no vēl klajā nelaistā Rītausmas kalendāra 2012. gadam! paldies Džekam Morisejam par bilžu publiskošanu!

Atļāvos pievienot bilžu vērtējumu, kuru uzrakstīju kāds Twifans.com biedrs (diemžēl, nevaru dot saiti uz oriģinālu, jo tā nedarbojas, raksta beigās atradīsiet tikai saiti uz citu pārpublicētāju), jo lielos vilcienos varu piekrist visam teiktajam. Ja nu vienīgi – atšķirībā no teksta autora, es neesmu sajūsmā par Edvarda bildēm un neesmu tik barga pret Bellu… Tomēr savu viedokli par visu bilžu sintētisko nedabiskumu nemainu :)

Mēs visi zinām, ka Kristena Stjuarte ir skaista un apbrīnojama meitene, bet kas viņai nodarīts šajās reklāmas bildēs! Pirmkārt, viņas mati izskatās neīsti, un tā kā mēs zinām, ka, filmējot Rītausmu, Kristena iztikusi ar saviem īstajiem matiem + pieaudzētām garākām šķipsnām, ir neizprotami, kāpēc šajās bildēs tiem vajadzēja izskatīties tik sasodīti mākslīgiem?! Otrkārt, visiem zināms, ka Kristenai ir brīnišķīgs smaids, kāpēc arī šo vajadzēja sabojāt un pārvērst nedzīvā maskā? Turklāt viņa izskatās pārāk vienkārša šajās bildēs, kas tagad, kad viņa ir pievienojusies Kalenu klanam, izskatās neiederīgi. Cerēsim, ka citās reklāmas bildēs Bella izskatīsies daudz labāk nekā šeit un atklāsies viņas īstenais skaistums. Pagaidām esmu spiesta viņas bildes ierindot WTF kategorijā (maigākā abreviatūras tulkojuma versija: „Kāda velna pēc?!”)

Šķiet, ka Edvards ir ticis pie vienām no vislabākajām bildēm visu pārējo vidū. Viņš atkal izskatās pēc jauna puiša, kuram varētu būt 17, viņam ir sarkanīgi mati, kādiem tiem bija jābūt, vadoties pēc Krēslas grāmatām, un tie ir piedienīgi sakārtoti. Viņš izskatās kalsns un sportisks. Un viņam beidzot nav izteikto, garo un izspūrušo bakeņu un uzacu. Paldies dievam! Varbūt es vēlētos vismaz vienā bildē skatīt smaidošu Edvardu, jo viņš galu galā ir apprecējis savu sapņu meiteni, tik un tā – cepuri nost par Edvarda bildēm, viņš iekļūst manā izskatīgo kategorijā!

Par Džeikobu tā īsti nav ko teikt, viņš izskatās labi un gandrīz kā vienmēr, varbūt mazliet atlētiskāks, bet es viņu ierindoju izskatīgo kategorijā, jo viņā nekas nav mainījies.

Manai sirdij tuvāks ir Alises izskats Jaunā Mēnesī , bet arī īsajam matu griezumam nav ne vainas, viņa ir skaista un atbilstoša grāmatās aprakstītajam tēlam. Kā zinām, Summit Entertainment šoreiz ir tiesības Alisi parādīt tieši šādu, vadoties pēc skices, kādu atklāja Stefanija Meiere savā nesen iznākušajā ilustrētajā Krēslas Sāgas aprakstā. Viņa izskatās kā seksīga vampīrmeitene… Tātad jāatzīst, ka arī Alise iekļūst izskatīgo kategorijā.

Džaspers ir otra mans favorīts šajā reklāmas bilžu sesijā. Viņš izskatās pēc īstena vampīru nelieša un, paldies dievam, atgriezies pie īsā matu griezuma. Mati ir tumšāk kā iepriekš, bet joprojām blondi, tātad atbilstoši. Džasperam godpilna vieta izskatīgo bariņā.

Man ir divējādas jūtas attiecībā par Rozālijas bildi. Es domāju, ka viņa izskatās labi, bet tai pašā laikā dīvaini, varbūt vainīga viņas poza vai lūpu izteiksme, atliek tikai paļauties uz citām viņas reklāmas bildēm, kas vēl gaidāmas. Rozāliju ierindošu OK jeb „ir jau labi” kategorijā. Vienkārši – mani nepamet sajūta, ka viņi varēju uztaisīt Rozāliju vēl brīnišķīgāku, ņemot vērā, ka viņai jābūt pasaulē skaistākajai sievietei…. Un Nikija Rīda ir tik skaista sieviete, lai no viņas varētu „izspiest” maksimumu :) Varbūt pamainīt grimu, piemēram, padarīt viņas uzacis gaišākas?

Ko gan varētu pateikt par Emetu? Viņš vienmēr izskatās labi. Personīgi man gludi mati patiktu labāk, bet arī sprogaini ir tā nekas, un, atbilstoši grāmatās aprakstītajam, šim Emetam ir vaigu bedrītes. Viņš arī izskatās pēc iespaidīgi nelietīga vampīra, tāpēc nešaubīgi iekļūst izskatīgo kategorijā.

Mans dievs, Ezme, ko viņi ar tevi ir izdarījuši?! Es nesaku, ka viņa izskatās slikti, nē, ir pat diezgan labi, bet viņa izskatās vecāka un vairāk pēc raganas nevis vampīra, tādēļ ar nožēlu lieku viņu „ir jau labi” kategorijā.

Tagad pēdējais un šoreiz arī sliktākais – Kārlails. Man ir jāpasaka uzreiz, ka Kārlails kļūst par WTF grupas biedru. Jūs tikai paskatieties uz šo bildi – vai tā jau nebrēc skaļā balsī: „kas, pie velna, tās par šausmām”?! Kāda mārrutka pēc vajadzēja ko tādu nodarīt Kārlailam, jā, viņš izskatās nedaudz jaunāks, bet viņa poza un izteiksme dveš kaut ko no Frankenšteina, arī viņa mati ir daudz tumšāki un īsāki, kas viss kopā ir slikti, it īpaši frizūra. Kādēļ nevarēja paturēt iepriekšējo matu sasuku un blondo toni? Arī šī frizūra, līdzīgi kā Bellai, ir nu ļoti „parūciska”.

Paldies Twifans.com!

17 komentāri

 • Alfinja teica:

  … un Bellai ir palielinātas krūtis….
  Vispār nedaudz jokainas bildes.

 • Elīna teica:

  smukas i visas bildes.
  a kur var latvija nopirkt so kalendaru?

 • niive teica:

  Te ir visa diskusija par un ap šī kalendāra parādīšanos Latvijā http://twilight.town.lv/2011/06/26/ritausmas-kalendars-2012-gadam/

 • Elīna teica:

  paldies niive. :)

 • fox teica:

  teikšu tā ka Edvards sanācis ir labi,bet lai nu kā gribētos es nekādi nevaru viņam piespriest tos 17! elegance un šarms protams piemīt viņa 2jā bildē. par bellu . laikam jau kamera viņu nevisai mīl :/
  kaut gan nepatīk man tā īsā frizūra Alisei, bet ceru ka tomēr mainīšu domas redzot filmu…
  Džeikobs, ņa tur tikai aug un aug puiša ego :) tas ir muskuļmasa.
  toties Džaspers vov kas par acu skatienu dievinu viņam tur tikai mocis trūkst un bita!
  rozālija, man patīk, lai arī ir blondīnes klasika, bet nu lai jau arī.
  emets apburoš un tur vairs nav ko piebilst, tas smaids :)
  ezme tiešām ļaunās raganas prototips, bet laikam jau vienā kadrā visu nofotogrāfet nav iespējam.
  un tagad visstrakākas oi oi oi man laikam jāsaka fui par kārlaila foto, tik bezgaumīga nop nop nop. :(
  TEIKšU Tā VISAS CERīBAS UZ FILMU JO LAIKAM šO KALENDāRU ES IEGāDāTIES NEGRIBēTU.

 • Kate... teica:

  Ak,Dievs

  Ko viņi ir izdarījuši ar Kārlailu,
  Un Bellas mati jau nuvispār.

  Arī Edvards neizskatās pēc 17.gadīga

 • Alice teica:

  Es jatā godīgi nobijos un uzreiz neatpazinu Kārlailu.

 • Kika R teica:

  Joprojām domāju, ka šis kalendārs ir briesmīgs! Ar katru nākamo filmu tās plakātos un kalendāros tiek izmantots aizvien vairāk Photoshopa, it kā šie aktieri dzīvē būtu neglīti un tāpēc būtu tā jāsaphotošopē viņu bildes. Viņi visi taču ir ļoti skaisti, izskatīgi cilvēki!

  Bella mati izskatās kā bārbijas mākslīgie mati.
  Kārlails arī izskatās pabriesmīgi. :(
  Ezme vairs neizskatās pēc tās mīlošas mātes kāda viņa bija grāmatā un arī pirmajā filmā.
  Vienīgi Džaspers ar katru filmu izskatās labāk un labāk, tāpat kā Rozālija! :)

 • ZT teica:

  Mans subjektīvais viedoklis par Twilight famīliju arī nebūs visai glaimojošs (ņemot vērā manu postPozitvus pavājo veselības stāvokli):
  1) Bella – šeit jūs varat uzskatāmi novērtēt nelīdzvērtīgu , pāragru laulību bēdīgās sekas kā arī neieteiktu viņai turpmāk vēl izmantot Viktorijas Ruffo stilistes pakalpojumus.
  2) Edvards – Olimpijas pussalas Forksas rajona komjaunatnes komitejas pirmais (un mūžīgais) sekretārs.
  3) Džeikobs – galvas izmēra proporcionālā attiecība pret pārējo ķermeni neliecina par labu šī vilkača intelektuālajam potenciālam un arī vīnsarkanais lūpukrāsas tonis tā kā mazliet par dramatisku.
  4) Alise – viņai acīmredzot ir palaimējies ar dabas doto smukģīmīti, ko pat nav izdevies īpaši sabojāt pārcentīgajiem kalendāra autoriem.
  5) Džaspers – aizdomu pilnais, liktenīgi suģestējošais dramatic look savādi disonē ar dīkstošo pūka uz augšlūpas.
  5) Rozālija – pat šiem čaklajiem fotošopa meistariem ir zināmas grūtības iz “ļica Kavkazkoi nacionaļnosti” uzburt pārpasaulīgi daiļu tīrasiņu ārieti.
  6)Emets – atšķirībā no Eclipses, viņš daudz mazāk izskatās pēc Frankenšteina.
  7)Ezme – priekš daudzbērnu mātes – mājsaimnieces viņa izskatās pat tīri tā neko, bet es viņas vietā, pat tik minimālu smaidu no sevis neizspiestu, ja zinātu ka turpmākā mūžība būs jāpavada kopā ar apakšā redzamo vīrieti.
  8)Kārlails – Ak nabaga team Carlisle! Izsaku līdzjūtību!

 • kristena:) teica:

  ja godīgi visi izskatās daudz savādaki nekā iepriekš vis labāk man patika visi 1. daļā! un karlails izkatas ta itkā pats sev būtu veicis operāciju!:(

 • linducic teica:

  + ZT par Ezmi un Džeiku, un + fox par Alisi
  Bella: dīvaini
  Edvards: Labi ;)
  Personīgi man Alises “jaunie” mati nepatīk.. :(
  Džaspers ir pārāk biedējošs
  Rozālija vienīga izskatās pēc Rozālijas, jebšu tēla, kas ir bijis kopš filmas pirmsākumiem
  Emets: kkas nav ritīgi ar matiek lkm, bet ir OK
  Ezme: no manas puses izskatās, ka viņa ir cilvēks nevis vampīrs, un vēl, ka viņai photoshops ticis klāt ir vismazāk. Tikai ventilators matu efektam no sānu puses :D
  Kārlails: pat bail izteikties… man žēl, kas ar viņu ir izdarīts tajā bildē.. :( interesanti ko par to teiks lomas atveidotājs :D

  Kopumā, ja man uzdāvinātu šo kalendāru, es noteikti Novembra., Februāra, Jūnija, Jūlija un Septembra (it īpaši septembris) mēnešos kalendāru noslēptu savam acu skatienam ;)

 • emily teica:

  prātā nāk tikai viens vārds – traģiski

 • Lukrēcija teica:

  ha, Džasperam, izskatās, ka beidzot būs normāls matu sakārtojums. ;D

 • Esila teica:

  Nu ko lai saka man arī neko īpaši.. Kā jau te Kristena minēja, tad arī man viņi 1.daļā patika vislabāk, īpaši Kārlails, tur viņš tiešām izskatījās ļoti, ļoti labi. Edvards ar Kārlailu pat konkurēja manā topā. Arī man Alise ļoti patika 2.daļā. N skumji, ak visi būs tā izmainījušies. Edvards arī man patika 1.daļā, tie viņa mati :* ,bet tagad :(

 • fox teica:

  man ir viens minējums, kāpēc viss ir tik traki cik mēs to redzam! lieta tāda ka visam pielikts ir sarkans tonis kas jaucas ar brūno. un kā zināms brūnā krāsa padara cilvēkus vecākus.
  ar lielu nožēlu varu minēt ka kontrasta tonis ir izvēlēts diezgan nekam nederīgs :( jo tomēr teikšu ka vislabākais bij tomēr zilai aukstais piesitiens katram šim aktierim, izņemt protams laikam vienu izņēmumu džeikobu :)

 • FANE teica:

  nē nu Kārlails tiešām izskatās vienk krimināli xD

 • laura teica:

  bella un visi parejie ir forsi

Komentēt

(Spamcheck Enabled)