Galerija
irish press_eclipse_044 swan-house-jan-18-001-copy SPL125648_004 gvjacobhousetwilightbre5 stupid 001 kaki35 dorisbellaedwardtwilightnewmoonecli
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Stefanijas Meieres “The Host” filma iegūst reālu datumu

Krēslas Sāgas autores otrs bestsellers “The Host” tiks uzņemts kinofilmas formātā. Filma, kuras nosaukums gan vēl nav zināms,  ir jaunās kinostudijas Open Road Films pirmais projekts, kura pirmizrāde paredzēta 2013. gada 29. martā. Filmas galveno varoni atveidos jaunā, bet jau ievērojamus panākumus guvusī īru aktrise Sirša Rounina (Saoirse Ronan), kas kļuvusi atpazīstama ar savu talantīgo darbu kinolentēs “The Lovely Bones”, “Atonement” un svaigākajā “Hanna”.

Tā kā esmu šīs aktrises darba pielūdzēja un visas trīs filmas atzīstu par izcilām, uzdrošinos šeit ievietot “Atonement” treileri, jo šī filma man atklāja fantastisku britu aktieri Džeimsu Makavoju. Vizuāli no šī puiša nekā nav, bet viņa iekšējais spēks, žilbinoši neveiklā, dziļas iekšējās dzīves apstarotā harisma ievelk kā atvars… un viņa saspēle ar Keiru Naitliju lika aizrauties elpai no iznīcinošā kaislību spēka!

Romāna “The Host” ekranizāciju, kuras režisors būs Endrjū Nikols (Andrew Niccol), plānots sākt 2012. gada februārī un tā noritēs Ņūmeksikā un Luiziānā.

31 komentāri

 • Saphira teica:

  Meieres sagas nekad nebeigsies ..:)..:D

 • Nikucis teica:

  Es ceru ka filma būs tikpat laba kā grāmata. Tik nez vai visu grāmatu viena filmā maz var iespiest?

 • Kika R teica:

  Viena no manām mīļākajām grāmatām :)
  Kad es lasīju grāmatu man bija divējādas domas par tā uzņemšanu filmā: no vienas puses tas būtu fantastiski redzēt to visu kino, bet no otras puses grāmata ir ļoti bieza un tajā ir tik daudz notikumu un informācijas, ka lielāko daļu tāpat filmā nevarētu iekļaut un tad tas viss zaudētu burvīgumu, kas bija grāmatā.
  Cerams filmas režisors un scenārija autors būs profesionāli un viss izdosies lieliski!

  Piekrītu, ka aktrises izvēle ir ļoti laba :) , lai gan galveno varoni grāmatā iztēlojos pilnīgi savādāku,bet viņai ir talants. Viņa pat ir bijusi nominēta Oskaram.

 • Lukrēcija teica:

  Tne Host grāmata man ļoti patika, lai gan viņa ir domāta pieaugušajiem, bet es esmu.. tīne. nezinu, jauniete :D

  lai nu kā, prieks, ka beidzot viņu uzņems, lai gan par to jau sen runā. :) tikai, ilgi gan jāgaida :D

 • rozīte teica:

  vai šī grāmata ir nopērkama arī latviešu tūlkojumā un kā tad precīzi latviešu valodā šī grāmata saucās, jo nevienmēr grāmatas nosaukums ir precīzi tūlkots.

 • LaFemme teica:

  Rozīte – jā šī grāmata ir tulkota latviešu valodā, un tās nosaukums ir “Klejotāja”

 • Pollija teica:

  Lukrēcija, filma tiek uzņemta, tagad tikai beidzot ir zināms datums – filmas uzņemšana nesaistās tikai ar aktieru filmēšanau un montāžām, ir ļoti daudz priekšdarbi!!!

 • Lukrēcija teica:

  jau tiek uzņemta?
  nu, to es zinu, ka ir arī citi darbi.

 • sand teica:

  Makavojs man pirmo reizi iekrita acīs filmā par Džeinu Ostinu “Becoming Jane”. Frakas un citi aizgājušo gadsimtu atribūti, manuprāt, viņam piestāv daudz labāk,kā T-krekli:)

 • LB teica:

  Mazliet ne pa tēmai, bet…
  o jā, The Lovely Bones tiešām ir laba gan filma, gan grāmata (un ieteiktu katram izlasīt), un aktrise arī ļoti laba, kaut arī man liekas par jaunu.

 • Nikucis teica:

  LB kā šī grāmata saucas latviski?

 • Aliala teica:

  Nikuci, latviski grāmata saucās Klejotāja, Zvaigzne abc ir izdevusi.
  ES lasīju, tad, kad viņu izdeva, man patika, viegli lasās, kaut kas ir līdzīgs Krēslai, bet ko var gribēt no viena autora.

 • bella_sunshine teica:

  in the lovely bones mūvija es izlaidu 2divus spaiņus asaru, meibī pat vairāk. goda vārds, pēc tās filmas pēctam pāris mēnešu staigāju kā nobraukts kaķis. un hanna mūvijā viņa arī bija vienk. gorgeous. un visp. nekad nedomāju, ka tā bālā meitene, kuru filmas sākumā nosaucu par piena pudeli, tā aizraus ar savu amazing aktierspēju.
  es gandrīz nokritu no kātiem, kad uzzināju, ka viņa būs hostā. jo es dēļ tā ķieģela, arī esmu vienk. sajukusi prātā, tajā grāmatā tā ieēdos, kad pārlasu, ka pēctam nevaru attiet, un vienmēr man atverās asaru slūžas vienā un tai pašā the host lpp. un man tā ir all the time

 • bella_sunshine teica:

  starp cit, kur ir kāds photography ieraksts, par RP jaunajiem matiem, huh? :) es jau esmu piepostojusi pilnu tumblr goda vārds, jo viņš ar kstew tur visādus pigorus intervijā taisīja un ko tik nē, laigan kad ieraudzīju sākumā viņa matus, domāju, ka kautkāds fake. vispirms DF now is good filmas nošņikā matus(diemžēl, es šeit nevaru iepostot nevienu rakstiņu, par to filmu, jo Jūsu mājaslapa neņem pretī html, vai arī kādu picu) tad RP nocērpj savus, un tagad tik jāvaktē kstew :) ka tik matos nesastrādā zilus brīnumus by

 • bella_sunshine teica:

  un vēēēl kas, es jau šo blogu čekoju, kopš pašiem pirmsākumiem, liekās ja veselu gadsimtu, kad vēl tikai tapa twilight bloga miesiņa, un ja Jūs man tagad, neuzrīdīsiet kādu vilkaci, tad ar Jūšu towna atļauju, es šeit autorizēšos. ok, and have a nāis daij visiem twilight town pilsētiņas iemītniekiem

 • bella_sunshine teica:

  vai, es te saliku tik daudz http picu ar rp matu bildēm, bet liekās, blogs to visu atvemj atpakaļ

  • niive teica:

   Jaukā bella_sunshine! Blogs tiešām atvemj visus tavus linkus :) Tik daudz tas nepavilks, tāpēc es nelaidu cauri, pat nemēģini vēlreiz ko tādu, citādi te viss uzkārsies. Apsolu vēlreiz ķerties pie čata reanimēšanas, tur varēsiet realizēt savas radošās pašizpausmes :)

 • rozīte teica:

  šodien nopirku šo grāmatu, bet lasīt vēl nēsu sākusi, jo nēsu pabeigusi lasīt vienu citu grāmatu.

 • Aija teica:

  Nikucim
  Grāmata “Lovely bones” ir tulkota arī latviešu valodā, izdota 2003. gadā un saucas “Dārgie pīšļi”, autore Elisa Sebolda

 • Laura teica:

  sākumā Saooirse Ronan likās galīgi nepiemērota Klejotājas lomai, bet papētot viņas bildes un noskatoties filmu domas mainās.
  Zinu, ka tas nav speciāli, bet man viņas acis ļoti atgādina Klejotājas acis, nu vismaz to vienu aci, kas ir attēlota uz grāmatas vāka.
  Galvenokārt dēļ acīm varu viņu iedomāties kā Klejotāju/Melāniju.

 • Laura teica:

  šodien sī filma “piedošana” (atonement) būs skatāma pa TV3, pulksten 22.35, televīzijas pirmizrāde.
  pati arī neesmu redzējusi – skatīšos :)

 • ZT teica:

  Paldies, bella-sunshine par labas dienas vēlējumiem un welcome mūsu raibajā ģimenītē!
  P.S. Tavs anglolatviskais ”dialekts” patiesi ir apbrīnas vērts.

 • Nikucis teica:

  Aliala, vispār es jautāju par Lovely bones kā latviski grāmata saucas, jo klejotāju esmu pārlasijusi neskaitāmas reizes ;)

 • ZT teica:

  Vakar noskatījos “Atoniment” (paldies Laura) … izcili un asaraini.
  Man radās divi jautājumi:
  1.Kad beidzot mūsu Robī tiks pie kāda tik emocionāli spilgta moovija?
  2.Un kur lai steidzīgi dabū tik talantīgu un saprotošu rakstnieci, kas man, vismaz literārā formā, kompensēs manas dzīves tik ļoti kārotos, bet nepiedzīvotos svētlaimes mirkļus.

 • NN teica:

  bella_sunshine – you made my day! Lūdzams nezaudēt stilu un krāšņos izteiksmes līdzekļus, tas nopietni, bez jokiem .

 • rozīte teica:

  es izlasiju šo grāmatu, patiešām satriecoša.
  es gribēju jautāt vai kāds nezina kad iznākš šai grāmatai turpinājums????????

 • Aliala teica:

  Tagad ir ne tikai reāls datums filmai, bet arī pirmais treileris http://www.ropeofsilicon.com/watch-first-trailer-for-the-host-based-on-the-stephenie-meyer-novel/
  Intriģējoši

 • Nikucis teica:

  Jā,treileris ir, tik varēja būt nedaudz garāks :)
  Par to ka būs grāmatas turpinājumi arī dzirdēju… Būtu forši zināt kad :) )

 • Aliala teica:

  Nikuci, par grāmatas turpinājumu runā jau no grāmatas izdošanas dienas, es kaut kur lasīju, ka jābūt trim grāmatām un bija pat nosaukumi rakstīti. Bet es domāju, ka mēs tik ātri to vēl nesagaidīsim.

 • Nikucis teica:

  Jā,Aliala, zinu :(
  Žēl, ka viņi no sākuma iekārdina un tad liek gaidīt :(
  Cerēju ka kāds varbūt ir kko vairāk dzirdējis :)

 • little_love^^ teica:

  Čau visiem! Stefānijas Meieres grāmatai Klejotāja būs otrā daļa??

Komentēt

(Spamcheck Enabled)