Galerija
twilightsagabreakingdawnpart2vipcomicz-wmbtccpm1l kellan-lutz-august-man-08 gallery_enlarged 052709CPE_P_F cess-kristen-stewart-cover-story-01-v 00420 1 kristen_flaunt6 00142aczcopy
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Edvardi!

Vai spējat iedomāties, ka VIŅU – žilbinoši perfekto un dievišķi daiļo varētu saukt kā savādāk? Bet, protams, ka NĒ! Tikai un vienīgi EDVARDS!
(Lai gan es pieļauju vēl kādu versiju … arī ROBERTS skan visnotaļ vīrišķīgi un aristokrātiski cēli.)
Bet lai nu paliek, jo šodien godinām Meieres nosapņoto un Roba iemiesoto, mūsu cēlo sapņu princi
EDVARDU!

Edvards ir angļu vārds (senākā forma Eadweard) . Tas ir atvasināts no senangļu vārdiem END (kas nozīmē “laimīgs” vai “labklājība”) un WEARD (tas nozīmē “sargs”). Tas ir viens no nedaudzajiem senās angļu valodas vārdiem, kas saglabājies līdz mūsdienām un tiek plaši lietots daudzās pasaules valodās (piemēram – Eduardo Spānijā, Duarte Portugālē). Izmanto arī saīsinātās un pamazināmās formas – Ed, Edijs, Eddy.
Vārds pirmo reizi tika lietots IX gadsimta Anglijā, bet viduslaikos tas jau bija populārs karaliskajās aprindās. . Ir zināms, ka Edvarda vārdu ir godam lepni nesuši trīs anglo-sakšu karaļi un astoņi Anglijas monarhi. Arī pašreiz Lielbritānijas karaļnams var lepoties ar karalienes Elizabetes II jaunāko dēlu – Princi Edvardu (dz.1964.g.) , bet mēs ar amerikāņu mājsaimnieces Stefānijas garabērnu Edvardu Entoniju Meisenu Kalenu (dz.1901.g.).

Noslīgstot dziļā reveransā tik augstdzimuša vārda priekšā,

Jūsu ZT 

Un tagad latviešu slavenākā vārdu skaidrotāja Gunara Treimaņa spriedums par Edvardu:

Praktiķis. Visu pārbauda, mazāk tic intuīcijai. Taču uz viņu var droši paļauties, jo Edvards ciena precizitāti. Dažkārt ilgi meklē savu dzīves ideālu – sievieti. (par pēdējo teikumu – kur nu vēl precīzāk! Mūsu Edvardam vajadzēja 100 gadus, lai satiktu mūža lielo mīlu :) )

Ja mana modernā dzīve kaut attāli piedāvātu tādus apstākļus un vidi, kādu pelnījis tik karaliska vārda nēsātājs, es nešaubīdamās savam dēlēnam būtu piešķīrusi šo skaisto un vīrišķīgo vārdu Edvards.

 niive

5 komentāri

Komentēt

(Spamcheck Enabled)