Galerija
fashion_scans_remastered-kristen_stewart-people-breaking_dawn_2_tribute-scanned_by_vampirehorde-hq-3_zpse699660e kstewartfans-cannes-otr-14 exclusive_044 kristenvogue8 OUT23703958 backstage during the People's Choice Awards 2010 held at Nokia Theatre L.A. Live on January 6, 2010 in Los Angeles, California. 020 wfe_31072010_08 kris_06
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

The Silencers – mana britu tēma Nr. 2

Skoti mani nogalētu par šo – viņi noteikti neciestu, ja viņu nacionālajam dārgumam piekārtu “britu” marku. Un Skotija ir mana skarbā, mazliet iepazītā, bet neiegūtā mīla! Skotu kalni, ezeri, mākoņu gubas, kilti un Lohnesa Nesija izraisa sirsnīgu smaidu kā pļāpājot par drauga ne tikai izcilajām vērtībām, bet arī izdarītajām muļķībām :) The Silencers mūzikā ir šis nepastāstāmais skotu gars, gan krietni komercializēts, bet tomēr… Starp citu, no Skotijas nāk arī Simple Minds, Travis un vecais labais Wet Wet Wet.

Diemžēl esmu pazaudējusi fantastisku skotu autentiskās mūzikas grupas ierakstu, pat neatceros viņu nosaukumu, bet tik ļoti greējās to ielikt, jo viņi dzied skotu valodā, kas ir tik interesanta! Gan jau atradīšu :)

Komentēt

(Spamcheck Enabled)