Galerija
ksfans-bd2 58670121 90909x4_welch_b-gr_06 10_nikki_reed_photoshoot 110-600x399 8 jimmykimmel3 rob3 brunettep
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Marillion – mana britu tēma Nr. 1

Esmu sapratusi, ka briti ir manai mentalitātei vistuvākie – es mīlu viņu mūziku, viņu vīriešus, dabu, es saprotu viņu attieksmi pret dzīvi un izturēšanos, viņu apsēstību ar rozēm dīvānos, tējas servīzēs un piemājas dārziņos, reizēm pati esmu neizturami britiska, t.i., laipna, smaidīga un ieturēta, kad pateisībā vajadzētu uzsprāgt dusmās :) Kaut joprojām nesaprotu, kā iespējams dzīvot praktiski mūžīgā mitrumā, puskrēslā, pelēcībā, bez saules gaismas, remdenā mērenībā… bet ar koši zaļiem, bieziem un mīkstiem kā samts zāles paklājiem!
Nu jā, Marillion ir britu leģenda un britu esence manā izpratnē. Mani vispār fascinē netipiski balss tembri mūzikā, un Marillion solistam ir viens no tādiem:

3 komentāri

 • NN teica:

  Par rozēm dīvānos nevaru izteikties, man nav, bet par mūziku 100 punkti! Tā pa īstam man patīk tikai britu grupas un dziedātāji, to esmu sapratusi jau sen . Jāpiemin vēl britu melnais humors – kas var būt labāks par to?

  • niive teica:

   O, jā, humors! Tas pats Bīns, Burkā kundze, arī Hjū Lorijs vai mūsu pašu Krēslas Maikls Šīns jeb Āro – kad abi pēdējie tiek kādā sarunu šovā, jautri un pozitīvi brīži ir garantēti. Par “Little Britain”nemaz nerunājot :) ) Kā es varēju aizmirst!

 • ZT teica:

  Bezšaubām tradīcijām bagāta un talantīga nācija.
  Žēl, ka pie mums no miglainā Albiona pārsvarā ir dabūjami tikai Mildas pakājē dabiskās vajadzības kārtojoši, vecpuišu ballīšu svinētāji.
  Ak, bet ka tik rūtots krekls un īstais Britu akcents … vismaz tuvāk manam sapņu ideālam!
  P.S. Vai tas Padomju laiku kino fragments ar nelaiķa Oļegu Jankovski un Margaritu Terehovu ir oriģinālā dziesmas videoversija?

Komentēt

(Spamcheck Enabled)