Galerija
THE TWILIGHT SAGA: BREAKING DAWN-PART 1 ks_tay_rome_24 08 kstew02 robertpattinson0516101 6e3db07249e66a2f__gallery robert-pattinson-040910-3 taylor-vancouver-24oct09-081 SPL122220_004
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Kā TT atzīmēja Roba P. jubileju

Niives uzruna:

Nu, jaukās… Cik žēl, ka 13. maijā jūsu nebija kopā ar mums! Pateicoties ZT un Lauras uzņēmībai, atraktivitātei, enerģijai, izdomai un plašajai sirdij, Robs var būt gandarīts, ka mazajā Latvijā viņa dzimšanas diena izdevās krāšņāka nekā viņa paša mītnes vietā :) Par nožēlu, zemāk redzmajā foto reportāžā neiekļuva atraktīvākā Roba aksesuāru izsole, kādu vien iespējams iedomāties! Lieliskā ZT bija sarūpējusi pavisam autentiskas lietas no Roba garderobes, kuras klātesošās svinētājas – ak, mēs, laimīgās! – varējām iegādāties par smieklu naudu. (ZT, mans zilais, smalki rūtotais Roba krekls šobrīd ir sirdij tuvākais apģērba gabals, kas turklāt, pēc vīra vārdiem, padara mani apburoši seksīgu… :) Paldies, mīļā!) Un sarunas, kolāža, sarunas, torte, jautrība, azarts…. Cik, labi, ka pasaulē ir tik jauki cilvēki! (Aliala, ar Tevi tagad viss ir labi? Mēs sūtījām tik daudz labu domu, ka ar 10 minūtēm vajadzēja pietikt, lai Tu atkal būtu uz pekām :) )

ZT uzruna:

Un tā, beidzot laimīgi (ne gluži visiem – Aliala, Tu domās biji ar mums!) bija pienācis ilgi gaidītais un lolotais piektdienas, 13. Maija, vakars … bet ko nu tur daudz komentēt, lai runā mūsu modrā paparacī fiksētie kadri J
Nosaukšu tikai galveno lomu izpildītājus – RPatz, Niive, Doorinja, Fox, LaFemme, Laura un ZT.

P.S. Ņemot vērā visai pieticīgo viesu pieplūdumu, atliek vien secināt, ka tomēr lielākā daļa Latvijas vīru un mīļoto vīriešu var būt bez bažām un turpināt, sūcot aliņus un jestri saucot ” šaibu, šaibu! “, bezrūpīgi zvilnēt dīvānā pie zilajiem ekrāniem. Jūsu pozīcijas neapdraud kaut kāds tur aizokeāna žilbinoši perfektais un Jūs joprojām uzticīgi mīl, pat ja nefigurējiet sexreitingu virsotnēs un Jums nav pāris desmitu miljonu ikdienas tēriņiem.

P.P.S. Paldies, mīļās, par Jūsu uzticību Robam un tiekamies 27.05. WFE pirmizrādē!

Always Jūsu un Roba ZT (sorry, ja nu kas ne tā … bet ideāls jau ir tikai Edvards)

6 komentāri

 • Dana teica:

  Hahaha. Tik satriecošas bildes. Izskatās, ka jums tiešām gājis jautri. Prieks, ka ir tik daudz bilžu. Varu saderēt, ka Roberts tiešām lepojas ar jums, ja vien jūs zinātu, kā jūs svinējāt. Uzreiz atbrauktu. :)
  ZT tiešām apbrīnoju tavu izdomu. Pozitīvi. :)

 • fox teica:

  jā gāja patiešām labi :) ieraugot foto uzreiz smaids parādās! teikšu atklāti ļoti satriecoša bija pavadītais laiks kas ietvēra visu nakti :)
  tiko ieraudzīju kolāžas man jāsaka malači esam labi paveikuši darbu:) un tie teksti, kas sanāca tik neviļus ir vnk superīgi! nezinu vai ir iespējas, bet varbūt lūgums ZT tos nofotogrāfēt, jo laikam kolāžas ir pie viņas!un palūgt tos niivei ielikt kā papildinājumu! bet tas tā! kaut gan viens ir redzams( twilight konkurs bitva za Roberta )

 • Aliala teica:

  Paldies par laba vēlējumiem. Niive, vairāk vai mazāk esmu tikusi uz pekām. Man žēl, ka nokavēju vienu no šī gada nozīmīgākajiem un grandiozākajiem pasākumiem, par ZT un co organizātoriskajām spējām ne mazāko šaubu.

 • Laura teica:

  wow nu riktīgs tvaiks bija nolaists.
  malači!!
  izskatās jau vienreizēji. :)

 • ZT teica:

  Nu jau Tu gan sīrupu salēji, Niive! Tomēr prieks , ka ne tikai mums, bet arī Tavam vīram savs prieciņš ir ticis no šī neaizmirstamā pasākuma.
  Par izsoles neiemūžināšanu tiešām žēl, bet acīmredzot visi bija tā iekarsuši Roba garderobes dalīšanā, ka ne da bildēm. Vēl ir visas iespējas laboties, iesūtot Niivei vērtīgajos jaunieguvumos ietērpto laimīgo īpašnieču foto. Kas mēs, sliktākas par Kristenu?!

  P.S. Aliala, Tevi joprojām gaida daži ekskluzīvi kankari no Roba pleca.

 • Jacinta teica:

  Ak, meitenes! Neviltots prieks par jums un par burvīgi pavadīto vakaru! Rādās, ka pozitīvās emocijas esat sasmēlušas tik daudz, ka pietiks līdz pat nākošajam gadam!

Komentēt

(Spamcheck Enabled)