Galerija
bild_008 24 100609nn1_pattinson_bgr_13 1-5-kopia2 cam-gigandet-mens-health-december-2008-04 xxxneclipse028 LOS ANGELES, CA - NOVEMBER 14: A general view of atmosphere at the after party for the Los Angeles premiere of "The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 1" held at Nokia Theatre L.A. Live on November 14, 2011 in Los Angeles, California. (Photo by Lester Cohen/WireImage) 605 00a5g5t0
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Robs Parīzē

Aši knaši Robs no Berlīnes ir aizkļuvis līdz Parīzei, lai piebiedrotos Rīzai filmas Water For Elephants pirmizrādē.

Skatoties šīs bildes, manā galvā beidzot notika maģiskais klikšķis un es sapratu, ka manī vairs nav nekādu šaubu (labi… kādi 2 % vēl palikuši, nežēlīgu patiesību nav viegli pieņemt) par Roba orientāciju. Ievērojāt, cik nepiespiestas ir viņa attiecības (vismaz publiskās, kamēr par citām nav nekādu ziņu) ar sievietēm? Viņš vienmēr ir saudzīgā pagriezienā pret savām ekrāna partnerēm nevis viens pats egiostiski spīdinās pret objektīviem,  uz viņu pusi pagrieztajā galvā jaušama uzmanība, rūpes, vieglums, draudzīgums, nekāda seksuāla saspīlējuma, roka ap sievietes vidukli guļ vienkārši kā ap drauga plecu, pret visām Robs ir vienādi vērīgs un džentlmenisks, viņam no sievietēm neko nevajag, tāpēc smaids ir atbrīvots un drošs, žesti brīvi un nesamāksloti. Un sievietes, kuras Robu pazīst, atšķirībā no tādām, kā mēs, kuras viņu ir tikai izsapņojušas, izturas arī pavisam citādi – smaidi, žesti, sarunas, ķermeņa valoda vēsta, cik fošs vecākais brālis viņām ir blakus… Ne miņas no samocītajām, izmisušajām, alkainajām sejām, kas drūzmējas pie datoru ekrāniem un aiz barjerām pirmizrāžu un šovu laikā. Jā, izpaliek arī viņa sieviešu kārtas partneru uzvaroši izsliets zods un privātīpašnieciski tuvi apkampieni, sak, “Es viņu dabūju!ES!” Izskatās, ka viņas zina – neviena Robu nekad nedabūs :(

32 komentāri

 • Jacinta teica:

  Ja arī tā it taisnība, tad domāju, ka šis fakts tiks rūpīgi slēpts līdz tam laikam, kamēr nebūs visai pasaulei izrādītas abas divas Rītausmas filmas, jo pārāk daudzām daiļā dzimuma būtnēm šādi jaunumi varētu būt pārāk graujoši un tas noteikti būtiski ietekmētu Krēslas mīlētāju skaitu. Visi taču ir pārāk pieraduši pie tā, ka saldais pārītis, Kristena un Robs, ir nedalāmas vienības! Un arī pie tā, ka par Edvardu var sapņot kā par īstu un perfektu vīrieti. Gejs šajā plānā nemaz neiederas!
  Man laikam kādas roozā brilles ir uz acīm, taču, nezkāpēc, šķiet, ka Kristena viņam aizvien ir tāda kā mīļāka un tuvāka. Visas pārējās meitenes viņš patiešām uztver tikai kā kolēģes, tādēļ tās emocijas arī ir tādas.. nekādas.. Bet iespējams, ka es cenšos saskatīt tikai to, ko vēlos!

 • ZT teica:

  Nu tad beidzot! Apsveicu, mīļā, arī Tevi ir skārusi neapgāžamās patiesības skaudrā atklāsme.
  Lai gan vienīgā, egoistiski cerīgā doma ar kuru līdz šim varēju samierināties un izdzīvot bija – ” ja ne man, tad arī nevienai citai nespīd”, tad izlasot Tavu pravietisko frāzi “neviena Robu nekad nedabūs”, man kaklā iesprūda rūgts kamols un asaru plūdi nebija remdināmi. Tas taču ir tikpat nepanesami sāpīgi, ja kāds apgalvotu, ka Edwards ar savu LOWE FOREVER neeksistē.
  “Bet meitene taču drīkst sapņot…”

  P.S. OMFG (smaga nopūta)…
  KURU gan patiesi iekāro šīs maģiskās acis? KURAM gan ir lemts veldzēties pie šīs kārdinošās mutes? KURŠ baudas ekstāzē jauc šīs nerātnās matu cirtas? KURA vīrišķās krūtis kaislīgi glāsta šie jutekliski nervozie pianista pirksti? KURA kaklu dedzina šo nedabīgi sārto lūpu valgie pieskārieni? KURA ausī, starp saraustītām elsām, viņš samtaini piesmakušā balsī čukst mazas, mīļas muļķības un kvēlus jūtu apliecinājumus?
  OMFG (vēl viena smaga nopūta)…

 • bea teica:

  Lai kā tur būtu patiesībā, taču es Robu nespēju iedomāties spēlējam nepareizajā laukuma pusē..un naivi ceru, ka tā nav patiesība.

  Varbūt muļķīgi, taču man noteikti tā ir vieglāk dzīvot…

 • Nikucis teica:

  Kamēr viņš pats to publiski neatzīs, neticēšu.Man viņš pēc geja neizskatās!Iespējams, ka neviena no šīm sievietēm vienkārši nav iekvēlinājusi viņa interesi tā pa īstam. Un pastāv taču arī variants, ka varbūt viņam kāda jau ir, tikai viņš to slēpj.Tādai meitenei būtu grūta dzīve :( Un arī tas par rītausmu, varētu būt tiesa.Jāļauj meitenēm sapņot, citādi reitingi kritīs :)

 • fox teica:

  pirmā doma kad izlasīju bija: Aha noteikti!

  Nu protams, ka viņš izturas džentelmeniski pret visām vienādi utt. jo ko gan viņš varētu atļauties darīt? gan jau darbs norisinās arī ārpuss filmēšanas laukuma, jo tak tiek parakstītas tik daudz dažādu vienošanos un citu papīru. Un ko gan citu viņš varētu gribēt, jo domāju kamēr filmējas filmām viņš noteikti šīm aktrisēm ir pieskāries biežāk kā varētu gribēt un galvenai kā to darījis. :)
  Zinu ka tās ir tikai atrunas.
  Varbūt man ar negribās ticēt, bet pagaidām mani nekas nav īpaši pārliecinājis par to!
  Un tomēr es negribu , lai Robs paliktu kāda apskāvienos, labāk lai kāda viņu dabūn! :)

 • ZT teica:

  Šajā sakarā man dzima kāds tematisks “atdzejojums”
  (dziesmas oriģinālo versiju zem tāda paša nosaukuma var atrast You Toube)

  Asaru krelles

  Šīs meitenes darina asaru krelles
  Un izrotā gultu un apjūsmo bildes.
  Krēslā sapņo šīs meitenes skumjās
  Un visus zilos tās lād.

  Vai mums nepieskarties nemūžam
  Nekad pie šīm krūtīm, šiem matiem, šīm gūžām?
  Mums labpatiktos ar VIŅU būt,
  Bet VIŅŠ apbur tikai un mūk.

  Nāk nakts un uz ekrāniem parādās ZVAIGZNE,
  Nāk nakts ko lai vientuļām meitenēm iesākt?
  Nāk nakts viņas darina asaru krelles
  Un izrotā gultu un apjūsmo bildes.

 • fox teica:

  ZT tu jau atkal ar savām superīgajām dzejas rindām. es tev ieteiktu izveidot Krēslas dzeju, dziesmu grāmatu :)

 • kristena:) teica:

  oo ZT superrrr! un ari bildes super un robs ir super un rīza ir super viss ir superr!!!

 • MKK teica:

  tas nav iespejams,tam nevelas ticet neviena!vins vnk ir ideals virietis kurs nevelas jaukt darbu ar privato dzivi.ne vins nevar but tads pat nevar par to domat!

 • fox teica:

  ideāls jau viņš patiesība nav bet domas pie viņa aizķeras gan :)

 • ZT teica:

  Tur jau tā mūsu problēma, MKK, ka jaucam visu vienā katlā un neatlaidīgi cenšamies vēlamo uzdod par esošo!
  Patiesībā Robam ar “ideālo vīrieti” ir visai attāls sakars. Ideāls diemžēl ir tikai un vienīgi Edvards. Bet ir gan viņiem abiem kāda kopīga iezīme, kas padara šīs personības tik harizmātiskas un pievilcīgas – Robvardiem ir noslēpums … rūpīgi slēpts, tumšs un vilinošs.

 • krokodilnja teica:

  kas tie par suudainiem murgojumiem

 • ZT teica:

  Atļaušos aizrādīt Tev, Krokodilnja, ka TT nav pieņemts savu viedokli paust tik prastā formā!

 • KLĒRA teica:

  Kas tas par murgu????? šim fantastiskajam puisim un aktierim viss ir vislabākajā kārtībā ar orientāciju….pilnīgs absurds. Ja nav ko rakstīt, tad neraksti.

 • ZT teica:

  Klēra, no kurienes tāda apskaužama pārliecība?!
  Vai tiešām pati (ak laimīgā) to fantastisko puisi būsi notestējusi?

 • Aliala teica:

  Ārpus tēmas.
  4 maijā pa 3+ rādīs Krēslu.

 • Jacinta teica:

  Oppā, pirmo reizi šajā blogā redzu un lasu tik asas diskusijas par kādu tēmu! Bet forši – jo ir interesanti :D

 • ZT teica:

  Dārgās TT domu biedrenes, mocoties dziļā depresijā un smagos sirdsapziņas pārmetumos, tomēr mīļā miera un vispārējās skaidrības vārdā saņēmos nopubliskot pārsteidzoši atklātu un arī ļoti intīmu, man adresētu atvainošanās vēstījumu (“Līvu” pavadījums atrodams You Tube):

  PIEDOD MAN …

  Piedod man, ka esmu citāds
  Piedod man, ka tā

  Piedod man, ka nevarēju
  Piedod mīļotā

  Piedod man, ka dzīve tāda
  Piedod man, ka tā

  Piedod man, ka es nekādi
  Piedod mīļotā

  Piedod man, ka esmu bagāts
  Piedod man vēl reizi vien

  Piedod man, ka esmu slavens
  Piedod man, ka tēlot liek

  Piedod man, ka esmu citāds
  Piedod man, ka man nav žēl

  Piedod man, ka tāds es laimīgs
  Piedod man, ka ir par vēl…

  Piedod man, ka piemānīju
  Piedod man, ka tā

  Piedod man, ka tāds arī būšu
  Piedod mīļotā

  Piedod man, ka dzīve grūta
  Piedod man, ka tā

  Piedod man, ka ar meitenēm jūtu
  Nesanāks nekā

  Piedod man, ka esmu bagāts
  Piedod man vēl reizi vien

  Piedod man, ka esmu slavens
  Piedod man, ka tēlot liek

  Piedod man, ka esmu zilais
  Piedod man, ka man nav žēl

  Piedod man, ka tā es laimīgs
  Piedod man, ka ir par vēl…

  Piedod, ja vari … NE Tavs ROBS

  P.S. Ceru, dārgumiņ, Tu piedosi arī man … labāk rūgta patiesība, nekā saldi meli.

 • MajaPaija teica:

  Gribu ticēt,ka šī asā diskusija par Roba orientāciju dos viņam zināmu labumu- varbūt,daļa no trakiem faniem liks viņam mieru:).Bet,ja padomāt par viņu,ka tikai par cilvēku(ne zvaigzni),ir skaidrs,ka viņš gluži vienkārši negrib flirtēt ar jebkuru sievieti(ar kuru filmējās),jo viņa sirds ir aizņemta un tāda flirtēšana nebūtu godīga(pret pašu,pret aktrisi,pret sirdsdāmu).
  Mūsdienu dzīvē tas liekas drausmīgi vecmodīgi,bet tādi cilvēki(es ticu!)vēl ir!Ja sieviete,kas mīl vienīgo,neflirtē ar citiem vīriešiem,viņu var saukt par netradicionālās orientācijas dāmu??? Nebūsim tik ciniski pret citu normālo uzvedību!Varbūt,esmu nelabojami naiva:)

 • Jacinta teica:

  MajaPaija!

  Es domāju, ka Tu nemaz neesi naiva :) Vienkārši, lielākais vairums no cilvēkiem ir pieraduši, ka aktieri precas, šķiras, viens ar otru ņemas visādās kombinācijās un tas, ko sauc par MĪLESTĪBU, tikai retajam ir vērtība un saprotama lieta! Iespējams, ka Robs ir viens no šiem retajiem cilvēkiem ;)

 • ZT teica:

  Neviens jau šeit neapšaubīja Roba spēju godīgi un uzticīgi mīlēt. Jautājums ir tikai un vienīgi par to, pret kuru no dzimumiem viņš patiesi spēj izbaudīt šīs jūtas, bet kur nākās pietēlot.

 • fadiezs teica:

  … pagaidām netieku gudra – te kāda bērnudārza grupiņa salasījusies… vai apslimušas…
  patiesi, ja vairs nav ko rakstīt – varbūt arī nevajag…

  • niive teica:

   Tieši tā, fadiezs, nevajag. Klapējam to bodi ciet! Jo bērnudārza audzēkņiem un apslimušajiem savas domas paust ir aizliegts.

 • fox teica:

  es tagad nesapratu! man būtu savs viedoklis jāpatur pie sevis? Lai arī cik muļķīgs viņš būtu?

  • niive teica:

   Foxiņ, fadiezs taču norādīja, ka nav ko velti klaviatūru klabināt, ja neko prātīgu nevar pateikt, vai ne? Es sarkastiski norādīju, ka pat slimajiem, kādas, pēc viņas domām, vairākums no mums esam, neviens nevar norādīt, ko un kā rakstīt.

 • fox teica:

  huh! :) tad labi :)

 • ZT teica:

  Jāāā, acīmredzot 70 gadi aiz dzelzs priekškara, kad mūsu diženajā lielvalstī sexa nebija un citādas orientācijas cilvēkiem draudēja kriminālatbildība, vēl joprojām ir atstājuši neizdzēšamas pēdas kādas sabiedrības daļas uzskatos.
  Come on, meitenes! Nu jau 21 vienu gadu dzīvojam demokrātiskā valstī un paldies Dievam drīkstam brīvi paust savus uzskatus, bet toleranci gan mums vēl mācīties un mācīties.
  PEACE,LOWE,TWILIGHT!

 • gi-ja teica:

  Es nezinu gan, meitenes. Gana daudz ar gejiem esmu tusējusi… nav viņš no tās frontes.Viņam pat nav nekas no biseksuāļiem raksturīgām manierēm un izturēšanās.To nevar redzēt ne intervijās, ne kur citur.
  Man liekas, ka probza ir tajā, ka viņš nespēj noticēt, ka ir simpātisks, pievilcīgs, ka viņš var patikt tik daudzām!!! Viņš nezina kā to visu uztvert. Un ja vēl dabīgais kautrīgums un iedzmts šarms, tad beigās ir tā kā ir :) Un viņš ir džentelmenis, to jau var uzreiz redzēt.

 • fadiezs teica:

  Niivei – “varbūt nevajag” nav vienlīdzīgs ar aizliegts!
  Un es paudu savu viedokli tāpat kā citi šeit, – nez kāpēc tā “jāuzvelkas”, ja viedokļi nesakrīt?!
  Bet nekreņķējies – pilnīgi mierīgi spēju būt tikai patērētājs(izlasīt to, kas interesē, komentārus paturēt pie sevis).
  P.S. kopumā man patika Tavs projekts Twilight.town.lv

 • Aliala teica:

  fadiezs, jebkuram viedoklim ir nozīme, un nekad nav bijis, tā ka nedrīkstētu izpaust viedokli, kas nesakritu ar lielās masas, šoreiz laikam vaina bija forma kādā tikai izteikts viedoklis. Pēc vienas reizes nav ko padoties un ņemt pie sirds.
  No Niives puses tikai dabisks instinkts aizstāvēt savu darbu.

  No sevis teikšu tā, kādas seksualitātes viņš ir, es nezinu. Bet lai vieglāk dzīvot un elpot, es priekš sevis esmu pieņēmusi, ka viņš ir no pretējās frontes. :)

 • Euphoria teica:

  Ak, Dārgās dāmas!

  Katrai no mums ir savas domas, priekštati un viedokļi. Diemžēl dotajā mirklī mums nav faktu ar ko pierādīt sava viedokļa pareizību, tāpēc varbūt vienkārši priecāsimies, ka viņš IR??:)Ka mums ir tāda priviļēģija kā savā apzinīgajā vecumā izdzīvot pozitīvas emocijas tikai uzmetot aci kādam jaunam foto vai lasot jaunu info…ka gandrīz katru reizi izlaužas smaids…varbūt muļķīgi, bet sasodīti patīkami :) tāpēc, lai arī ar ko viņš kopā pavadītu savu brīvo laiku vai dalītu gūltu tā ir viņa brīva izvēle un mēs esam tikai un vienīgi viņa talanta/darba/izskata utt (vai kā savādāk) apbrīnotājas/cienītājas/pielūdzējas un so on.

 • doorinja teica:

  man labpatīk domāt, ka puisim ir iedzimts šarms un laba audzināšana :)

Komentēt

(Spamcheck Enabled)