Galerija
robertpattinsonparisbdpics1 wfehq102 nm THE TWILIGHT SAGA: BREAKING DAWN-PART 1 pattinson6_essh scan_01 020 TodoTwilightSaga 02060
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

F&F jaunumi

Iesākumā izlasi, kas Ir F&F!

Būtu jauki komentāros lasīt jūsu domas domas par grāmatām, ja esat tās izlasījuši :) Tas palīdzētu izvēlēties pārējiem.

Iezīmētā

P.K. Kasta un Kristīna Kasta

Man ir divas ziņas – laba un slikta.
Sliktā ziņa – man jāpārceļas uz Tumsas Namu, privātu internātskolu, kuru visi mani draugi pazīst kā vampīru vidusskolu. Tur man būs jāmācās turpmākos četrus gadus, kuru laikā mans ķermenis piedzīvos dīvainas fiziskās pārmaiņas un mana dzīve mainīsies pašos pamatos… ja vien šis process mani nenobeigs.
Savukārt labā ziņa – man rīt nebūs jāraksta ģeometrijas kontroldarbs.

Kad sešpadsmitgadīgo Zoju atrod un Iezīmē vampīru Pēddzinis, meitene saprot, ka viņas vecā dzīve ir beigusies. Viņai jāpamet draugi un ģimene, lai dotos mācīties uz Tumsas Namu, kur Zojai būs jāapgūst viena vienīga zinība – kā kļūt par vampīru.
Protams, vienmēr jau ir kāds āķis, un šeit tas ir pavisam vienkāršs – ja esi nesekmīgs, tu mirsti.

Jauns un fascinējošs skatījums uz vampīriem! “Iezīmētā” ir asprātīga, šausminoša un seksīga – vienkārši lieliska!
Džīna Šovaltere, MTV šova Oh My Goth producente

Es izlasīju “Iezīmēto” vienā piegājienā – brīžiem skaļi ķiķināju un brīžiem aizelsos.
Mērija Dženisa Deividsone, New York Times bestselleru sērijas Undead autore

“Tumsas nams” ir viena no labākajām pusaudžu romānu sērijām. Tajā kaut ko sev atradīs jebkurš, kurš kādreiz dzīvē juties sabiedrības izstumts, ilgojies pēc draudzības un vēlējies atklāt savu garīgo pasauli.
Barnes & Noble

Satriecošs sērijas iesākums! “Tumsas nama” sērijā apkopoti visi elementi, kas liek lasītājam nepacietīgi gaidīt turpinājumus. Stāstījums aizrauj jau ar pašu pirmo lappusi un neļauj grāmatu nolikt, līdz tā nav izlasīta.
bookloons.com

Daiļās būtnes

Kami Garsija, Mārgareta Stola

Getlinas apgabalā Amerikas Dienvidos dzīve rit ierasto gaitu, nekādu pārsteigumu, nekādu ievērības cienīgu notikumu, līdz vietējā skolā ierodas meitene, vārdā Līna Dukeina, kura apmetas pilsētas visvecākajā un baisākajā namā pie sava tēvoča – savādnieka Veicā Reivenvuda. Tā ir meitene, kuru Ītans Veits (kurš nepacietīgi skaita mēnešus, kad pabeigs skolu un varēs doties prom no Getlinas) redz sapņos. Sākas notikumi, kas trakā virpulī ierauj tik klusās Dienvidu pilsētiņas dzīvi.
Vai tiešām pilsētā, kurā nemēdz būt pārsteigumu, viens vienīgs noslēpums spēj mainīt visu…

Mīlestība var būt ierakstīta zvaigznēs… mīlestību var pavadīt lāsts.

Eņģeļu nakts

Lorena Keita

“Eņģeļu nakts” (“Fallen”) ir bīstami satraucošs un tumšas romantikas caurvīts romāns – aizraujošs trilleris un nepārspējams mīlas stāsts.

Daniels Grigori nez kāpēc šķiet ļoti pazīstams.
Noslēpumainais, atturīgais puisis piesaista Lūsijas Praisas uzmanību jau tajā pašā brīdī, kad viņa to ierauga savā pirmajā dienā pāraudzināšanas skolā “Zobens & Krusts” Savanā. Viņš ir vienīgais gaismas stars vietā, kur ir aizliegti mobilie telefoni, pārējie audzēkņi ir jukuši un katru kustību uzmana novērošanas kameras.
Vienīgi Danielu galīgi neinteresē Lūsija, un, lai tas būtu pilnīgi skaidrs, puisis no viņas izvairās. Bet viņa nespēj rimties. Daniels meiteni pievelk kā uguns naktstauriņu, un Lūsijai ir jānoskaidro, ko viņš tik izmisīgi grib paturēt noslēpumā… pat ja tāpēc būtu jāmirst.

Septiņi

Linda NemieraKonkursa “ Zvaigznes grāmata” laureātes Lindas Nemieras (dz. Dreimanes) jaunais, aizraujošais fantāzijas žanra romāns jauniešiem “Septiņi”

Atdzīvojas mīti…
Apkārt klaiņo dievi…
Varoņus izseko noslēpumainas būtnes…
…un tas viss notiek tepat – Rīgā!

Cilvēcei ir zināmas vairākas pasaules izcelšanās teorijas – mitoloģiskās, reliģiskās un arī sausi zinātniskās. Tomēr patiesība meklējama kaut kur starp visām.
Pasaule tika radīta septiņās dienās, bet vai tās Radītājs bija tikai viens? Un cik dienas un dievi ir nepieciešami, lai to atkal atdotu nebūtībai?
Nele Tarvida, jauna fotogrāfe no Rīgas, atklāj, ka skolas laikā apgūtās zināšanas par cilvēces un pasaules rašanos ir, maigi izsakoties, nedaudz maldinošas.
Kopā ar labāko draugu Zigmundu un noslēpumainu sargeņģeli meitene iesaistās bīstamās dievu spēlēs, kurās zaudētāju gaida iznīcība.
Neparasti un aizraujoši piedzīvojumi aizved draugus gan kaimiņzemē Igaunijā, gan Eiropas galvaspilsētās Parīzē un Vīnē, gan teiksmainajā Austrumu pērlē Stambulā.
Tomēr pasaules likteni izšķirs ne jau dievi…

Lasītāju atsauksmes par Lindas Nemieras (dz. Dreimanes) pirmo romānu “Vilcenes stāsts”

Interesanta un aizraujoša grāmata. Nebija tādu brīžu, kad kļūtu garlaicīgi, darbība risinās ļoti raiti. Saprātīgos daudzumos gan burvestības un maģija, gan mīlestība un zaudējumi. Noteikti patiks visiem Potera faniem.
Baiba

Es šo grāmatu izlasīju burtiski dienas laikā. Šī grāmata mani aizkustināja, es aizmirsu par visām savām likstām un lasīju… Esmu arī “Krēslas” fane, bet tā mani vairs neaizkustina tā kā šis stāsts. Vai Jūs, Linda, nebūtu ar mieru uzrakstīt stāsta turpinājumu?

Annija

Tā kā esmu Potera cienītāja, baidījos, ka saskatīšu pārāk daudz līdzīga, bet – nesaskatīju. Patiešām aizraujošs stāsts.
Laima

Lasīju šo grāmatu, braucot uz darbu, un tā aizrāvos, ka gandrīz aizbraucu atpakaļ uz mājām… Ir tik lieliski ļauties piedzīvojumu garam, ceļojot citās pasaulēs!
Marita

Burvīga grāmata! Beidzot mums Latvijā ir pašiem savi fantāzijas žanra autori!
Anda

Nepabeigtais skūpsts

Laura Dreiže

Vientuļa vidusskolniece, kura tikko pārcēlusies uz dzīvi svešā pilsētā…
Noslēpumains jauns vīrietis, kuram piemīt teju pārdabisks valdzinājums…
Mistiskas, neatklātas slepkavības tepat, blakus ielā… Biedējoši vēstījumi un neticamas sakritības…
Un nojausma, ka pasaule nav gluži tāda, kādu Odrija līdz šim iztēlojusies.

Izklausās pazīstami? Tomēr rakstnieces Stefānijas Meieres bestsellers “Krēsla” vēl nebija iekarojis Latvijas lasītāju sirdis, kad Laura Dreiže jau rakstīja savu sāgu par dramatisku mīlestību starp parastu meiteni un mītisku būtni no cilts, kura, kā izrādās, nemanāmi dzīvo tepat mums līdzās.
Kā risināsies Odrijas un noslēpumainā rakstnieka Lantisa Dešanela attiecības? Kāpēc apdraudēta ir līdz šim miermīlīgā līdzāspastāvēšana starp cilvēkiem un nemirstīgajiem? Vai šāda mīlestība vienmēr ir tikpat nenovēršama, cik bīstama? Un visbeidzot – ko ir vērts upurēt patiesu jūtu vārdā?
Uz šiem jautājumiem atbildes meklē latviešu vampīrsāgā “Nepabeigtais skūpsts”!

Franču filoloģijas studente Laura Dreiže (1990) dzīvo “uz robežas” starp Rīgu un Garkalnes novadu un teju visu brīvo laiku velta rakstīšanai. Stāstu un romānu tapšanu iedvesmo gan spilgti sapņi, gan iecienītu mūziķu skaņdarbi, gan pasaulē slaveni fantāzijas žanra darbi.
Jaunās autores debija rakstniecībā ir 2010. gadā izdotais fantāzijas romāns “Pūķa dziesma”, kas ieguva balvu konkursā Zvaigznes grāmata. Arī romāns “Nepabeigtais skūpsts” sarakstīts latviešu literatūrā vēl maz pārstāvētajā fantāzijas žanrā. It kā spēlējoties un brīvi veidojot parafrāzi par populāru romānu motīviem, rakstniece piedāvā savu versiju par, iespējams, šobrīd pasaulē visslavenāko fantāzijas žanra grāmatu…

142 komentāri

 • Aliala teica:

  Personīgi esmu izlasījusi Enģeļu nakti un Nepabeigto skūpstu, pašlaik lasu Daiļās Būtnes, Iezīmētā gaida rindā.

  Nepabeigtais skūpsts man ļoti patika, ātri lasījās tieši tāpat kā Krēsla. Ir paralēles, kas līdzinās krēslai jauna meitene un nepazīstams, valdzinošs vīrietis, bet tā arī ir vienīgā līdzība – aizliegtā mīla. Notikumi ir aizraujoši, negaidīti pagriezieni. Iesaku.

  Enģeļu nakts – izlasot grāmatu izpratu orģinālvalodas nosaukumu Fallen. kas savādāks nekā iepriekš lasītais, bet man patika, ir jānomaina vampīri un raganas pret kādiem citiem radījumiem. Notikumi ir samežģīti un sapīti kopā, ir jāielasās, galvenās varones dzīve nav vienkārša, bet skolas biedri jaunajā skolā ir vēl dīvaināki nekā viņa pati. Šī ir pirmā grāmata no vairāku grāmatu sērijas, un tā ir kā ievads stāstam, jo pēc grāmatas noslēguma var spriest, ka interesantākais vēl ir priekšā.

 • Iveta teica:

  Esmu izlasījusi:
  “Iezīmētajai” 6 grāmatas – likās savdabīga un interesanta.Vēl pāris turpinājumi stāv nelasīti.
  “Daiļās būtnes” – aizrautīgi lasīju, ar interesi gaidīdama atrisinājumu, bet palika tāda nepabeigtības sajūta. Šķiet tur vēl būs turpinājums.
  “Eņģeļu nakts” – ar’ patika – kā jau ievads turpinājumiem.

  Visas lasīju angļu valodā. Patika. Bet neviena no šīm trim neradīja tādas emocijas kā lasot “Krēslas” grāmatas.
  Būs jāpamēģina “7″ un “Nepabeigtais skūpsts” – izklausās daudzsološi.

 • zbx teica:

  Izlasīju “Iezīmētā” (latviešu valodā), neko sliktu nevaru pateikt! Baigi neaizrāva, bet bija laba.

 • Iveta teica:

  Grāmatas (angļu valodā e-grāmatas), ko esmu izlasījusi (dažas pat vairākas reizes) un tiešām ļoti patika, un varu ieteikt šī žanra cienītājiem/-jām:
  * Lisa Jane Smith: “Vampire diaries”, “Darkworld”, “Secret cicle”, “Dark vision”, “Forbiden games” sērijas grāmatas
  * Richelle Mead: “Vampire academy” sērija
  * Cate Tiernan: “Sweep” (“Vica”) sērija
  * Meg Cabot: “Mediator”
  * Melisa delaCrus: “Blue bloods” sērija
  * Amelia_Atwater-Rhodes: “Hawksong” sērija
  * Cassandra Clare: “Mortal instruments” sērija
  * Alyson Noel: “Imortals” sērija
  * Scot Westerfield: “Uglies” sērija

  Dažas no tām drīz iznāks latviešu valodā – cerams tulkojumā šo grāmatu burvība nepazudīs!
  Atvainojiet ka rakstīju autorus un grāmatu nosaukumus angļu valodā(cerams bez kļūdām), jo nezinu kā pareizi tās būs latviešu valodā iztulkotas.

 • Aliala teica:

  Iveta, cik liela Vampire Diaries grāmatu sērijai ir tuvība ar seriālu tādā pašā nosaukumā?
  man šīs serijas e-grāmatas jau kādu laiku stāv datorā, bet nezinu vai lasīt, jo seriāls mani sākumā aizrāva, bet tagad aizvien vairāk man paliek vienaldzīgs.

  Esmu dzirdējusi daudzi runā, bet par ko ir Cassandra Clare: “Mortal instruments” sērija?

 • Laura teica:

  Esmu izlasījusi “Daiļās Būtnes” interesanta grāmata, piesaistīja un gaidu nākamo daļu “Skaistā Tumsa” latviski, kas pēc Zvaigznes ABC teiktā iznākšot kaut kad šovasar.
  Pašlaik lasu “Eņģeļu nakti” esmu pie 13. nodaļas, it kā ir interesanta, bet brīžiem nedaudz par samežģītu tie notikumi priekš manis, gaidu kā grāmata beigsies :) bet tomēr iesaku – laba ;)

 • Aliala teica:

  Salīdzinājumā ar Enģeļu nakti un Daiļās Būtnes man Nepabeigtais skūpsts vairāk patika

 • Iveta teica:

  Vampīru dienasgrāmatas: seriāla sākumā šķita ka notikumi būs nosacīti līdzīgi grāmatai, bet drīz vien “aizbrauca pa citu ceļu”!
  - seriālā ir vairāk tēli, līdz ar to vairāk notikumus var iepīt. Pilsētā nav slepena biedrība, kas zina par vampīriem.
  - grāmatā Elēna ir blonda, viņai nav brāļa, dzīvo pie tantes, kura “grāmatās” gandrīz nemaz neparādās, vecāki miruši. Draudzenes: Bonija ar raganas spējām un Meredita. Kerolaina ir vairāk kā negatīvais tēls un nav Elenas draudzene.
  - Stefans un Demons nav dzīvojuši iepriekš šajā mazpilsētā. Viens otru ir nogalinājuši cīnoties par Ketrīnu, kas IT KĀ pēc tam izdarījusi pašnāvību. Tāpēc Demons grib padarīt Stefana dzīvi neciešamu, un visu laiku mēģina savaldzināt Elenu gan ar labu, gan ar ļaunu.
  Galvenā varone varētu teikt ir Elēna, kas grāmatu sērijās pārdzīvo dažādas metamarfozes: viņa nomirst, kļūst par vampīru, nomirst, kļūst par kaut ko līdzīgu eņģelim, atgriežas no viņpasaules utt.
  Četras sērijas grāmatas ir uzrakstītas deviņdesmitajos gados un man ļoti patika. Vēl trīs turpinājumi ir uzrakstītas tagad un vēl būs. Tās jaunākās ir maigi sakot murgojums par tēmu (tas gan ir tikai mans viedoklis)- varbūt tulkotas tās būs sakarīgākas.

 • krokodilnja teica:

  blah blah blah viss saistiits ar kreslu
  laikam neko jaunu nevar izdomat

 • Iveta teica:

  Aliala…
  “Mortal instruments” sērijā līdz šim ir uzrakstītas trīs grāmatas: “City of bones”, “City of ashes”un “City of glass”, šogad gaidāma “City of fallen angels”.
  Grāmatā parādās visi mītiskie tēli: burvji un raganas ar burvju spējām; vampīri – dzer cilvēku asinis, nevar iziet dienasgaismā, ātri, spēcīgi un skaisti; vilkači- pilnmēness laikā un pēc pašu vēlēšanās pārtop vilkos, fejas- skaistas radības, kurām patīk spēlēties ar cilvēkiem; dēmoni, troļļi u.c. Tie visi grāmatā vienāvārdā tiek saukti šādi “Underwordlers” un dzīvo līdzās parastajiem cilvēkiem, kas neko nenojauš.
  Kārtību cilvēku pasaulē uztur “ēnu mednieki” (“Shadowhunters”) – cīnītāju cilts, kuru asinīs plūst arī eņģeļu asinis (angļu valodā viņus vēl sauc otrā vārdā – “nephelim”). Viņu galvenais uzdevums ir cīnīties ar dēmoniem, kas cilvēku pasaulē nonāk no citām dimensijām un pēc būtības ir ļauni radījumi.
  Kļūstot par aculiecinieci atgadījumam, kura laikā “ēnu mednieki” veic savus pienākumus – nogalina dēmonu, grāmatas galvenā varone Klarisa (15g)nejauši uzzina, ka pasaule nav gluži tāda kā parastie cilvēki domā, un ka pati nav nemaz tik parasta, kā pašai liekas. Tā aizsākas aizraujošs stāsts par labo spēku cīņu ar ļaunajiem, kad brīžiem ļaunie nemaz tik ļauni un tie kam vajadzētu būt labbajiem nevienmēr ir labi. Stāstā ir draudzība, mīlestība, mīlas trīstūris, aizliegtā mīlestība (nekāda seksa), kad ienaidnieki kļūst par draugiem un sabiedrotajiem.

 • Aliala teica:

  Paldies, Iveta, par izsmeļošo atbildi. Būs jāizlasa kaut vai tāpēc, lai pie sevis salīdzinātu grāmatas ar seriālu

 • kristena:) teica:

  supeer vai to jau var nopirkt???

 • thg FANĪTE teica:

  “BADA SPĒLES” JUMS VISĀM NOTEIKTI IR JĀIZLASA!!! :) :) :)
  Cīņa par dzīvību vai nāvi,
  Mīlestību vai naidu,
  Uzvaru vai zaudējumu.

  Un vēl, un vēl, un vēl!… :)

  Piedodiet, ja teikšu, bet šīs triloģijas grāmatas bija daudz, daudz interesantāk lasīt nekā Krēslas sāgas grāmatas (es tikai iesaku viņas izlasīt)

  P.S. Es esmu nobrīnījusies, kā jūs meitenes tik ilgi turaties pie “Krēslas spārniem!”

  Jūs gan esat vienas IZCILAS fanes! :)

 • Talassa teica:

  Pašlaik lasu Nepabeigto skūpstu. Ļoti patīk šī grāmata!

 • Aliala teica:

  thg FANĪTE esmu izlasījusi Bada spēles man patika, bet ar Krēslu vienā plauktā es tās neliktu. Katram savs, visi jau nevar būt vienādi.
  Es uzskatu, ka ikviens, kas regulāri iegriežas un ilgākā laika posmā seko TT lapai apzināti vai neapzināti “atkarīgs” no Krēslas un ir tās fans. Jo bez pārliecības diezin vai te būs interesanti un saistoši.

 • Heera teica:

  thg FANĪTE, zinaji,ka būs arī Bada Spēļu ekranizējums!? ;)

 • Jacinta teica:

  krokodilnja!

  Man gan šķiet, ka daļa stāstu, romānu un filmu jau tika izdomāti pirms Krēslas, tādēļ nez vai šos autorus varētu apvainot plaģiātismā vai ideju zagšanā no Stefanijas Meieres.

 • Gi-Ja teica:

  Super, paldies par info :)
  Man kā grāmatmīlei šī ir īpaši tīkama sadaļa :)

 • Nikucis teica:

  Izlasiju visas šīs grāmatas.Visas ,izņemot “Nepabeigtais skūpsts”, ļoti patika.Ceru, ka drīz sagaidīšu arī turpinājumus (“Iezīmetā”,”Daiļās būtnes” un “Eņģeļu nakts”), jo beigas tiešām ir tādas, ka vajag…

 • THG fanīte teica:

  Heera, es zināju! :)
  Es jau sen sekoju līdzi jaunumiem “myhungergames” mājas lapā!
  Kā jau kārtīga Bada Spēļu fane! ;)

 • kateee teica:

  Liels paldies!
  Man prieks, ka beidzot varēšu papildināt šo nodaļu mājas plauktiņā! (:

 • Heera teica:

  Kāda ir tās mājaslapas adrese tām Bada Spēlēm? :D LV vai ENG???

 • Elvisa teica:

  esmu lasījusi “Enģeļu nakti” un “nepabeigto skūpstu”.
  Abas grāmatas ir interesantas, kaut arī ļoti atšķirīgas.
  Personīgi liekas, ka nepabeigtais skūpsts ir tik pat laba grāmata kā krēsla.
  Enģeļu nakts gan ir par citu tēmu tomēr arī šī grāmata man iepatikās un es to lasīju ar lielu aizrautību.

 • nuusie teica:

  Izlasīju Daiļās Būtnes:

  1. Pirmais, kas man lika izlasīt šo grāmatu bija tas, ka tad, kad atvēru pirmo lappusi un sāku lasīt sapratu, ka nevaru tā vienkārši apstaties un tādēļ jāizlasa līdz nodaļas beigām. Kad biju izlasījis visu nodaļu, es vienkārši vairs nespēju nolikt grāmatu malā.
  Visvairāk man šajā grāmatā patika tas, ka tā bija rakstīta no puiša jeb Ītana Veita skata punkta. Likās, ka lasot grāmatu vismaz nedaudz vairāk spēšu izprast puišu pasauli, lai arī autores ir sievietes.

  2. Manu uzmanību piesaistīja radikālie tēli. Tādus tēlus vēl nebiju sastapis iepriekš. Kaut vai par piemēru ņemšu Ammu, kura ir Ītana tāda kā tante, kura jau no puiša bērnības dzīvoja pie viņa ģimenes un audzināja Ītanu. Visās mājas malās var atrast viņas vudū lellītes un amuletus.
  Arī Ītana tēvs neapšaubāmi ir kaut kas unikāls, jo viņš kopš Ītana mammas nāves ir ieslēdzies savā kabinetā, kurā pa dienu guļ, bet pa nakti raksta kaut ko, bet par ko viņš raksta, neteikšu tev…
  Patika ļoti grāmatas vieglā un raitā valoda.
  Bet visvairāk mani piesaistīja paši zintnieki un to dzīve. Reivenvuda māja un suns. Pilsēta un tās dumjie iedzīvotāji, kuri kā viens domā vienādi, protams, izņemot dažus labus.

  3.Lasot grāmatu nav iespējams izturēties vienaldzīgi, jo es lasot vietas kur Līna ar Ītanu skūpstijās smaidīju pār visu seju. Arī dusmīgi savā prātā nosodīju Emīliju un Savannu par viņu nejaukajām izdarībām. Un, protams, es nevarēju nejust šoku, kad grāmatā tika aprakstītas Līnas mazās burvestībiņas un vēl dažas mistiskas lietiņas.
  Bet beigas bija pašas grandiozākās. Es nekad nebūtu spējusi tādas tās iedomāties. Man prātā bija tikai divi varianti-Vai nu Līna būs tumša, vai nu arī gaiša. Tomēr neviens no šiem neizrādijās patiess. Man šķiet, ka nebiju gaidījusi arī to, ka patiesībā Līnai būs izvēle, kurā pusē nostāties-Labajā vai sliktajā? Protams, kad izlasīju to, ka Līnai būs izvēle, es biju pilnīgi pārliecināta, ka viņa izvēlēsie būt labā, tomēr, kā jau Meikons teica, šī izvēle būs grūta un tā nesīs lielus upurus, jo Līna ir Iedzimtā, pietam vēl otra Iedzimtā savā ģimenē.

  Bet pēc manām domām grāmatā pati labākā bija dziesma kuru Ītans tik bieži sadzirdēja, un arī buramvārdi.

  Un es zinu, ja, Inguc, tu viņu izlasīsi, tad to noteikti nenožēlosi. Jo šajā grāmatā nav tikai viena veida brīnumcilvēks, kā piemēram Krēslā vampīrs, bet gan vairāki ar savām lomām stāstā.

  Mani mīļākie citāti:
  *Mirstīgie. Es jūs apskaužu. Jūs domājat, ka varat manīt lietu gaitu. Apturēt visumu. Padarīt par nebijušu to, kas tapis sen pirms jūsu laika. Jūs esat tik daiļas būtnes.
  *Es vairs nevaru ņemt atpakaļ savus ļaunos vārdus. Viņš neuzzināja, cik ļoti es viņu mīlēju.
  *Tici man, es cenšos. Ja es ļautu sev vaļu, sāktos viesuļvētra.

 • Kriisty teica:

  Izlasīju “Nepabeigtais skūpsts” nevarēju iet gulēt neizlasot šo grāmatu… Biju domājusi ka raksniece būs nošpikojusi no Krēslas sāgas bet kļūdījos… Šīs stāsts mani ļoti aizkustināja-par mīlestību kas nav iespējama,bet tomēr mīlestība izrādījas stiprāka par visu. Un tomēr viņi ir kopā, bet tagat tikai uz mūžu..

 • rozīte teica:

  es izlasiju IEZĪMĒTĀ, ļoti, ļoti patika, tā ar viņu aizrāvos un nevaru sagaidīt nākamo grāmatu.
  šobrīd lasu DAIĻĀS BŪTNES, sākumā lasiju un kaut kas nepatika, likās pārāk izstiepti, bet lasot tālāk grāmata palika vien intresantāka un intresantāka. šobrīd esmu tikusi bišku pāri pusei šai grāmatai.
  esmu nolēmusi izlasīt visas šīs grāmatas un nākamo esmu noskatijusi EŅĢEĻU NAKTS.

 • kamene teica:

  Izlasīju “Nepabeigtais skūpsts”, ir O.k. Pārējās grāmatas gaida rindā(starp citu, Stockmann Trakajās dienās nopērkamas par dažiem latiem lētāk, kā ikdienā grāmatnīcās).
  Es gribēju pieminēt vēl dažas grāmatas, tās gan nav “F&F”sērijā, bet ir par vampīriem, un tās arī izdevusi Zvaigzne ABC. Pirmās divas ir Šarlēnes Harisas sarakstītās “Miris-līdz tumsai”un “Nemirstīgie Dalasā”.Vispār, cik zinu, ir deviņas grāmatas,bet latviski iztulkotas šīs divas. Pēc šo grāmatu motīviem ir uzņemts seriāls “True blood”(sestdienās,vēlu vakaros, rāda pa Fox life).
  Un vēl, aizvakar pavisam nejauši ieraudzīju Zvaigznes autletā “Vampire stories”sērija”Eternal dark”.Tā ir angļu valodas gramatikas apguvei paredzēta grāmata(B1 līmenim).Izrādās tagad arī angļu valodu var apgūt,lasot grāmatas par vampīriem.

 • ZT teica:

  Apgāts Zvaigzne ABC laiž klajā visas pasaules lasītāju un kritiķu apbrīnu izpelnījušos Sāras Grūenas romānu “Ūdens ziloņiem”- visu laiku skaistāko un smeldzīgāko stāstu par ceļojošo cirku.Tas ir grods, juteklisks, noslēpumu pilns stāsts, kurā ir mīlestības, slepkavības un majestātiski mēma varone.
  http://www.zvaigzne.lv/lv/apgads-zvaigzne-abc/aktualitates/article.php?id=60130

 • ZT teica:

  Trešdaļu zīloņiem paredzētā ūdens esmu jau kāri uzsūkusi sevī.
  Vai nu tā ir pilnīgi nejauša sakritība, Krēslas slepena ietekme uz autores zemapziņu vai veikls mārketinga triks, bet jau romāna pirmajās lapaspusēs tiekam iepazīstināti ar galvenā varoņa Jakoba studiju biedru Edvardu, bet kursa iekārojamākā skaistule lepojās ar uzvārdu Heila. Vai nav kaut kas aizdomīgi pazīstams?
  Kopumā ļoti patiess, reālistisks stāsts, vismaz pagaidām bez īpašām, līriski filozofiskām atkāpēm no skaudrās, 30.gadu depresijas mocītās Amerikas realitātes. Lasot acu priekšā ņirb redzētie jaunās filmas fragmenti – izskatās, režisors būs visai stingri pieturējies pie oriģinālā izejmateriāla un Robs iemiesojis vēl viena “nevainīgās jaunavās” aizkavējušos jaunekļa pārtapšanu kaislīgi mīlošā vīrietī.
  P.S. Man sākās jau tā paranoiskās novecošanas fobijas uzliesmojums (izlasīsiet sapratīsiet).

 • Marta Volosova teica:

  Lauras Dreižes grāmata ir vienkārši forša,man ļoti patika :)

 • rozīte teica:

  izlasiju EŅĢEĻU NAKTIS, super grāmata, gaidu turpinājumu.
  šobrīd lasu BADA SPĒLES, tiešām nav melots, fantastiska grāmata, vienīgi žēl kad nav pietiekoši laika lai lasītu, pilnīgi nevaru sagaidīt vakaru kad varēšu iegrimt grāmatā.

 • Rash teica:

  Izlasot komentārus šeit, vakar nopirku 3 grāmatas – Iezīmētā, Nepabeigtais skūpsts un Eņģeļu nakts.

  Un Iezīmēto arī izlasīju…un laikam, pirms ķeršos klāt nākamajām, izlasīšu online pārējās – http://www.onread.com/books/key-house-of-night. Lai gan tie rēģi liekas nedaudz šaušminoši, nespēju sagaidīt, lai uzzinātu, kā Zojai risināsies attiecības ar Ēriku!

  Nesen pabeidzu lasīt arī Bada spēles…3.grāmata diez ko nepatika – pārāk daudz vardarbības…bet kopumā, nevaru sagaidīt filmu, kas būs 12.gada pavasarī :)

 • Signe teica:

  Ar ceribam nopirku “Engelu nakts”. Un smagi vilos – garlaicigs, nelogisks stasts. Turpmak esmu gudraka un nakamo – “Nepabeigtais skupsts” -panemu biblioteka. Labi, ka ta – vel viens garlaicigs, nelogisks stasts, lidz galam neizlasiju. Ceriba vel nav mirusi, tapec biblioteka palasisu ari “Iezimeto|” un “Dailas butnes”. Varbut kadu no tam bus verts nopirkt…

 • rozīte teica:

  šobrīd lasu ”VILCENES STĀSTS” autore tā pati grāmatai ”SEPTIŅI” kaut grāmatu ”SEPTIŅI” nēsmu lasijusi. ”VILCENES STĀSTS” manu prāt ir mazliet sasteigta, pārāk ātri vis risinās, kaut visā visumā stāsts ir labs. šobrīd esmu grāmatai pusē, kaut kā tik raiti nelasās.

 • rozīte teica:

  izlasiju ”BADA SPĒLES” visas 3 grāmataas divu nedēļu laikā. vienozīmīgi tā būs manas mīļākās grāmatas. es saprotu kad tā nav grāmata domāta vāja nervu cilvēkiem, diezgan smaga un asiņaina, bet mani šis stāst nenormāli aizrāva, varu pat teikt kad saslimu ar šo grāmatu, pat esmu šogad izlēmusi iemācīties šaut ar loku.

 • rozīte teica:

  pabeidzu lasīt grāmatu ”VILCENES STĀSTS”. otra pus grāmata izrādijās ļoti aizraujoša un intresanta, nekā sākumā likās, beigas gan mazliet dīvainas-prasās turpinājums.
  šobrīd lasu ”ĻAUNS MĒNESS” tā ir parodija ”KRĒSLAI”, īstenībā totāls SV :D nē nu bija vietas kur varēja pasmieties, bet tomēr parodiju filmas ir intresantāk skatīties nekā lasīt parodiju grāmatas.

 • Nikucis teica:

  Pilnīgi piekrītu rozīte! Bada spēles ir ļoti laba grāmatu sērija.Žēl ka tikai trīs daļas.Arī man tās ir vienas no mīļākajām grāmatām :) )

 • Rash teica:

  Sodien pabeidzu lasit 2. Engelu nakts gramatu Torment. Nevaretu teikt, ka esmu sajusma, bet gaidisu, kad 3.gramata bus online – Passion. Neciesu, ja notikumi paliek gaisa karajoties…un turpinajums varetu but aizraujosh.

 • Renāte teica:

  Čau!hei šeit ir cilvēki kuriem patīk The vampire diaries vai Ians Somerhalders?

 • rozīte teica:

  šobrīd lasu ”NODOTĀ” tā ir otrā daļa grāmatai ”IEZĪMĒTĀ” fantastiska grāmata, tik pat aizraujoši cik pirmā. divu dienu laikā esmu grāmatai pusē.
  kāds ir lasijis grāmatu ”VAMPĪRA AKADĒMIJA” lasiju labas atsauksmes un bija solīts šo grāmatu izlaist latviski jūnijā, bet vēl pagaidām nav.

 • Nikucis teica:

  Rash, tu Torment grāmatu lasīji latviešu vai angļu valodā?

 • Talassa teica:

  palasīju Vilcenes stāstu! man tā ne visai…

  tiko beidzu lasīt Miris līdz tumsai! tā gan tīri labi gāja pie sirds.Izlasīju divos vakaros. tagad medīju bibliotēkā otro daļu – Nemirstīgie Dalasā :)

 • Monster teica:

  Nu ko, sen šeit neesmu viesojusies, bet izteikt domas par grāmatam man vienmēr ir paticis!

  Iezīmētā – jūtos atkarīga :D
  Nu labi, vnk ļoti patika un esmu stāvā sajūsmā par to, ka kopumā būs 11 daļas…neko vairāk nespēju pateikt. lieliska grāmata!

  Daiļās būtnes – pati neesmu lasijusi, bet māsa saka, ka esot ritīgi forša.

  Eņģeļu nakts – jõpcik, tā tik ir grāmatiņa, dažās vietas, bija tā, ka aiz laimes gribējās no gultas ārā lekt, bet dažās vietā aiz smiekliem gandrīz apčurājos (burtiski)

  Septiņi – neesmu lasijusi

  Nepabeigtais skūpsts – nū man ne visai patika, es nezinu, neteikšu, ka bija briesmīga un neteikšu, ka bij lieliska! :)
  Nūū bēt tās ir tikai manas domas!

 • rozīte teica:

  grāmatu ”NODOTĀ” izlasiju četrās dienās, ļoti patika.
  šobrīd lasu ”BRĪ TENERES ĪSĀ OTRĀ DZĪVE” grāmata diezgan laba, man patīk kā Stefanija Meiere raksta, kaut grāmatu lasīt ir diezgan sarežģīti, jo viņai nav nodaļu :(

 • rozīte teica:

  šobrīd gandrīz esmu pabeigusi lasīt ”NAKTS BALLĪTES ELLĒ”, ļoti intresanta grāmata. tur pieci dažādi stāsti, kurus sarakstijušas piecas dažādas raksnieces un viena no viņām ir Stefanija Meiere ”KRĒSLA” sērijas autore.
  nākamo sākšu lasīt ”SKAISTĀ TUMSA” tā ir otrā daļa grāmatai ”DAIĻĀS BŪTNES”.

 • Jacinta teica:

  Manās rokās šovasar nonāca grāmata “Daiļās būtnes”. Tā man ļoti patika, jo netrūka nekā – bija aizraujošs un patiesi pārdomāts sižets, pārsteiguma momenti, negaidīta kulminācija un laimīgas beigas. Nevēlētos teikt, ka tā ir grāmata, kas domāta tikai pusaudžu vecumposma auditorijai, neraugoties uz to, ka apraksta piecpadsmitgadīgu jauniešu piedzīvojumus. To noteikti var lasīt cilvēki, kuriem patīk stāsti par skaistu, tīru, bet ne salkanu mīlestību! Pēc grāmatas “Meitene ar pūķa tetovējumu”, kas bija pilna ar brutālu vardarbību (tā īsti arī nesapratu, kādēļ tā pasaulē ir tik populāra?!), “Daiļās būtnes” man bija īsta medusmaize.

 • rozīte teica:

  nesen pabeidzu lasīt ”SKAISTO TUMSU” ļoti interesanta un aizraujoša, pat daudz interesantāka nekā pirmā daļa (”DAIĻĀS BŪTNES”) ar nepacietību gaidu trešo daļu :)
  šobrīd sāku lasīt ”VAMPĪRA AKADĒMIJU” pašlaik grūti teikt ko vairāk par šo grāmatu, jo esmu izlasijusi tikai 5 nodaļas, bet grāmata lasās un tas jau ir labi :)

 • Jacinta teica:

  Esmu izlasījusi grāmatu “Eņģeļu nakts” un jāsaka, ka tā patiešām bija laba lasāmviela, jo pārmaiņas pēc ir parādījušās savādākas pārdabiskās būtnes. Ļoti patika arī grāmatas sižets, taču vēlējos, lai ir vairāk galveno varoņu sajūtu un emociju aprakstu, it īpaši galveno mīlētāju attiecību atspoguļojumā. Paši grāmatas varoņi ir ļoti spilgti, ar interesantiem raksturiem un tas liek vēlēties romānu lasīt, jo ir vēlēšanās uzzināt, kā notikumi risināsies tālāk!

 • rozīte teica:

  runājot par ”EŅĢEĻU NAKTĪM” šodien sāku lasīt otro daļu, ”EŅĢEĻU MĪLESTĪBA” esmu jau gandrīz pusē, patiešām aizrauj. otrā daļā situācija risinās pavisam citā vietā un Lūsija vairs nav tik bezpalīdzīga, viņa atklājās pavisam no citas puses. jauni varoņi (jauni Lūsijas draugi) jau spilgtāki un aizraujošāki.

  izlasiju ”VAMPĪRA AKADĒMIJU” grāmata patiešām laba, šausmīgi aizrauj notikumi. grāmatā ir aprakstīta īsta meiteņu draudzība un aizliegta mīlestība kas visu stāstu padara aizraujošāku. pat bija brīdis grāmatā kad apraudājos, bet es nēsu no tiem cilvēkiem kas raud ;)

 • Sanda teica:

  Nju tā.. arī es, beidzot, esmu uzlasījusi praktiski visas šit uzskaitītās grāmatas.. vēl “Nepabeigtais skūpsts” un “7″ atlikušas.. bet varu teikt VIENNOZĪMĪGI manas favorītgrāmatas ir BADA SPĒLES… pati par sevi aizmirsu viņas lasot.. beigās pat apraudājos.. nejau no tā, ka puslīdz laimīgas beigas, bet gan no tā, ka grāmata galā… mjā.. tas tik ir stāstiņš. Esmu sajūsmā!

 • Jacinta teica:

  Mans īpašais jaunatklājums ir Šarlēnas Harisas grāmatas “Miris – līdz tumsai” un “Nemirstīgie Dallasā”, kā arī nu jau tagad topā ir seriāls, kas uzņemts pēc šo grāmatu motīviem – “True Blood”! Grāmatas ir ļoti viegli lasāmas, notikumi strauji attīstās, rakstniece ir iztiksui bez garlaicīgiem dabasskatu, mājasskatu un citu skatu aprakstiem, tā vietā piedāvājot patiesi aizraujošu stāstu no galvenās varones skatupunkta. Ļoti mūsdienīgs romāns. Par seriālu – NEDRĪKST skatīties cilvēki, kas jaunāki par 18, jo ir ļoti daudz plikumu, asiņu, lamuvārdu un citu lietu, kas var ietekmēt bērnu un pusaudžu psihi :D Visiem pārējiem no sirds iesaku izbaudīt grāmatu un seriāla radīto pārdzīvojumu!

 • rozīte teica:

  es skatos to seriālu ”TRUE BLOOD” un teikšu godīgi ,jo tālāk ,jo trakāk. tāds murgs, es gan grāmatu neesmu lasijusi, bet man liekas kad raksniecei ir problēmas ar galviņu. nav izdomātas situācijas līdz galam, dažas epizodes paliek karājamies gaisā, kaut skatītājs gaida turpinājumu un situācijas atrisinājumu un galvenā varone vispār totāla blondīne.
  no sākuma seriāls aizrauj, bet pēctam paliek viens jēls sex un rupības :P

 • NN teica:

  jēls sekss un rupjības…. Rozīt, bērniņ, neskaties šo filmu, paņem Sniegbaltīti noskaties, bet ja tā padomā tur vēl baisāk- 7 uz vienu…Sorry, neesmu pētījusi, bet man liekas, ka uz nabaga rakstnieci ne par ko blamāžu likt nevajadzētu, šitādiem seriāliem parasti citi cilvēki, ne grāmatas un idejas autori scenārijus cep. No otras puses-palasīju to garadarbu uz kā pamata ir rakstīts scenārijs “Vampire diaries”, tā arī līdz šim brīdim nav man skaidrs kā no tā murga ir izveidots skatāms gabals.

 • rozīte teica:

  NN, tu mani samīdināji :D varu saderēt kad esmu par tevi vecāka, bet tu mani par bērniņu sauc :D
  es noteikti neatsakos no saviem vārdiem par seriālu ”TRUE BLOOD” vienkārši sakot SV, pat nedomāju turmāk viņu skatīties, pat mani bērni adzina kad tas ir murgs :P

 • NN teica:

  Derēt , Rozīt, nekad uz pirmo karstumu nevajag, tā skaidra zaude. Bet nu nesāksim jau te ar “krāniņiem” mērīties, kura no mums vecāka.

 • ZT teica:

  Ko nu Jūs tur meituki plūcaties – vecumam taču nav nozīmes!
  Es jau savos 16 … kad Robs vēl tikai mammas pupu zīda…

 • rozīte teica:

  labi piekritīšu NN, tu esi opis :D
  laikam Tev tas seriāls ir dikti mīļš, ja tik dedzīgi aizstāvi :) jāprasa cik sezonas esi noskatijies??? jo visi (ko pazīstu) kas tikuši līdz 3.sezonai vairs nevēlas viņu skatīties.

  tā galveno kārt ka pēc esmu šeit- izlasiju ”EŅĢEĻU MĪLESTĪBA” otro daļu ”EŅĢEĻU NAKTĪM”, visā visumā interesanti, beigas mīklainas.

  šobrīd sāku lasīt Stefānijas Meieres grāmatu ”KLEJOTĀJA”, ļoti aizraujoša, kaut kas jauns un nebijis ;)

 • Ilze teica:

  Ja nu gadījumā te ir vēl kāds no Team Jacob aizķēries, interesanta ir Megijas Stīvoteras “trīsas”. Tā gan laikam neskaitās F&F sērija, bet mistika ir, pusvilki/puscilvēki arī un, protams, liktenīgais pāris un skaista noskaņa :) Twilight mom kategorija varētu arī mazliet garlaikoties, bet man tomēr patika. (Ja reiz jumts lēnām šļūc uz vilku bara pusi)

 • rozīte teica:

  Ilze, es arī lasu šo grāmatu ”TRĪSAS” un viņa skaitās pie F&F grāmatām :) man arī šī grāmata ļoti iepatikās, kaut sākumā pirms grāmatu sāku lasīt baidijos kad kaut kā neies šI grāmata, nezinu varbūt tapēc kad grāmatas noformējums nelikās iespaidīgs vai arī pirms tam biju lasijusi ļoti emocionāli spēcīgu grāmatu ”KLEJOTĀJA”. grāmatas autore tā pati kas ”KRĒSLAI” Stefānija Meiere, grāmata ir fantastiska, iesaku šo grābatu ”BADA SPĒLES” faniem ;)
  runājot tālāk par grāmatu ”TRĪSAS” pievienošos vienai no grāmatas komentāriem http://www.zvaigzne.lv no šīs grāmatas tiešām sanāktu forša filma :)

 • blindbeats teica:

  Pēc grāmatas “Trīsas” motīviem uzņems filmu. :)

 • kamene teica:

  Ja jau reiz par Megiju Stīvoteru… Viņai ir vēl divas ļoti interesantas grāmatas LAMENTO un BALĀDE. Tās gan nav izdevusi Zvaigzne, bet gan jau viņa man piedos.Ļoti krēslainās noskaņās sarakstīta, arī par jauniešiem, pārdabisko un …fejām. Un tās nemaz nav tādi jaukumiņi kā bērnu pasaku grāmatās…

 • Aliala teica:

  Kamene, kas izdevis tās abas grāmatas?
  manā redzes lokā arī nonākušas trīsas, man vismaz patīk :)

 • kamene teica:

  LAMENTO nu BALĀDI klajā laidusi izdevniecība “Jumava”.Nevarēšu pateikt, vai šīs grāmatas ir līdzīgas TRīSĀM, jo to tikko nopirku un vēl neesmu paguvusi izlasīt.

 • rozīte teica:

  Kamene, šīs grāmatas ”LAMENTO” un ”BALĀDE” ir viens stāsts vai divi dažādi?

 • rozīte teica:

  vakar nopirku šīs grāmatas ”LAMENTO” un ”BALĀDE”. sāku vakar lasīt ”LAMENTO” esmu jau pusē :) (grāmata nav bieza tikai 296lpp) ļoti interesanta ;)

 • Jacinta teica:

  Tie, kuriem vēl aizvien interesē vampīru tēma – nākošā gada 5. janvārī Zvaigzne laiž klajā grāmatu “Vampīra dienasgrāmatas”! – tas pats stāsts, pēc kura motīviem uzņemts seriāls ar tādu pašu nosaukumu!

 • kamene teica:

  Es taču teicu, ka labas…mūsējās!BALĀDE ir it kā turpinājums LAMENTO. Bet var lasīt arī pilnīgi nesaistot kopā.

 • rozīte teica:

  nu tad beidzot iznāks ”VAMPĪRA DIENASGRĀMATA” Zvaigzne viņu jau gadu kā sola izdot, bet nekā, es jau viņu gaidiju novembrī, bet tad pārcēla uz janvāri.
  vēl domāju lasīt vai nē, jo seriālu esmu redzējusi-seriāls ļoti patīk, bet kas lasijuši grāmatu saka kad grāmata nav tik interesanta kā filma. grāmatā Jeļena ir blonda un ar riebīgu raksturu.

 • Aliala teica:

  rozīt, es arī no tiem, kas lasījuši esmu dzirdējusi, ka seriāls interesantāks nekā grāmatas.

 • Sanda teica:

  Mani fascinē Stēfānijas M. darbi… nju kur viņai tāda izdoma??!!… Vakar pabeidzu lasīt “Klejotāju”(orģinālajā val.).. mm… beigās bimmbāju vienā bimmbāšanā.. vīrs sēdēja blakus un smējās par mani :) .. bet nju super grāmata.. man ļoti patika.. Žēl, ka tik ātri izlasīju.. bet nju labums tāds, ka beidzot varēšu naktīs izgulēties… citādāk pateicoties “Klejotājai” visu nedēļu naktīs pa kādām 2h tikai pagulēju.. nevarēju atrauties no grāmatas. :)

 • AliseKalena teica:

  Labas grāmatas, jo sevišķi Tumsas nama sērija.

 • rash teica:

  Pa brīvdienām izlasīju triloģiju The Mortal Instruments – jaunā Zvaigznes grāmata – “Kaulu pilsēta”. Šo grāmatu nopirku, pārējās lasīju internetā angliski – City of Ashes, City of Glass…un šodien uzzināju, ka vēl ir 4.grāmata – City of Fallen Angels.

  Kopumā ļoti foršas grāmatas :) – ēnu mednieki, dēmoni, vampīri, vilkači, laumiņas un burvji…”parastajiem cilvēkiem” neredzamā pasaule mūsdienu Ņujorkā. Galvenie varoņi 16 gadīgi jaunieši ar spējām :) Un protams – mīlas tijstūris un neiespējama mīlestība… Diezgan aizraujoši. Angliski foršāk lasīt – latviski dažviet neveikli un varbūt pat nedaudz vecmodīgi iztulkots…bet tā jau ir – angļu valoda ir bagātāka :)

 • rash teica:

  Njā – un “Klejotāja” man arī dikti patika, neskatoties uz to, ka māsa teica, ka Stefānijai laikam jumts aizbraucis, ja kaut ko tādu var izdomāt :D . Ar nepacietību gaidu filmu – laikam 2013.gadā būs…

  Kas ar tām “Trīsām”? 2 reizes jau esmu grāmatnīcā pārcilājusi, bet nevaru saņemties vēl nopirkt…kaut kā nepievelk…

  Un jā – “Vampire Diaries” šonedēļ atsākas 3.sezona :) Nevaru sagaidīt :) . Šis seriāls ar katru sezonu arvien labāk paliek. Sākums bija nedaudz garlaicīgs, bet sākot ar kādu 10-15.sēriju – baigi ok…Pat tā ka Demons, Stefans un Teilors sapņos rādās :D Bet runājot par “True Blood” – piekrītu tiem, kas atzīst, ka pārāk jēli, prasti un truli…man nepatīk.

 • rozīte teica:

  es par decembri paspēju izlasīt ”LAMENTO” un ”BALĒDI”, ja godīgi, nu tā :/ pirmā daļa ”LAMENTO” bija tīri neko, ”BALĀDE”… es gaidiju ko vairāk un beigas dīvainas, es nesapratu.
  šinī gadā paspēju izlasīt ”VAMPĪRU AKADĒMIJU” 2.daļu, izlasiju trijos vakaros :) laikam būtu izlasijusi visos divos ja nebūtu pēc svētku baļuki :) grāmata šausmīgi aizraujoša, man otrā daļa ”VAMPĪRU AKADĒMIJAI” pat patika labāk nekā pirmā. grāmata pa tiešām ļoti, ļoti laba, bija kad brīžos balsī iesmējos un bija brīži kad nolēju pa asarai.

  šovakar sākšu lasīt ”KAULU PILSĒTU”, tā bija viena no manām ZS dāvanām, vēl saņēmu grāmatu dāvanā ”NAZI KO NEATLAIST”.

 • rash teica:

  Hmm – rozīt, sakārdināji ar “Vampīru akadēmiju” :)

  “Trīsas iesāku” online lasīt – it kā interesanti, bet nav tā, ka ļoti paķēra. Pagājušonedēļ nopirku vēl 2 latviešu autoru grāmatas: Laura Dreiže “Laimes monitorings” http://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/publ/article.php?id=70816 un Ilzes Eņģeles “75 dienas” http://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/katalogs/product.php?prod_id=65273&cat_id=Qi9K&sub_cat_id=Skw=&third_cat_id=&search=75%20dienas

  Nebija laika vēl pieķerties, bet došu ziņu kā patīk :)

 • everiha teica:

  Rash, tiesam iesaku izlasiit “vampiru akademiju” taas ir manas milaka gramatas peec kreslas serijas..:) man tur loti patika Rozes teels, citas gramatas galvenas varones kaads glabj, seit vini glaaba citus..:)

  “nazis ko neatlaist” un “kaulu pilseta” ari bija labas..:)

 • rozīte teica:

  izlasiju ”KAULU PILSĒTU” grāmata super. vienīgi žēl kad Klerijai nekas nesanāks ar skaisto ēdu mednieku Džeiku, negribu teikt priekšā ka pēc :) lasiet paši ;) ar nepacietību gaidīšu nākamo daļu :)

 • Eli teica:

  Izlasīju “Trīsas”. Fantastiski jauka pēcgarša! Pirmā mīlestība, aizliegta mīlestība, meitene un briesmonis, nevainība un iekāre roku rokā.
  Vienīgi atrisinājums mazliet sasteigts un jā, ik pa brīdim novirmoja Krēslas reminiscences (pat šķībais smaids pieminēts), bet pats jaukākais – nekāds “Džeikobs” neglūn aiz stūra!

 • Jacinta teica:

  Es arī esmu izlasījusi “Trīsas” un, to izdarot, nākošā grāmata, ko ņēmu rokās un lasīju ar lielu aizrautību bija kaut kas līdzīgs Rozamundes Pilčeres romānam :D Beidzot grāmatā visi cilvēki ir normāli, attiecības arī ir ar vidusmēra sarežģījumiem un pāri visam vijas dzīvīgs humors. Nekādas sirdi plosošas drāmas un pārpasaulīgu notikumu, tikai reālā dzīve! Laikam kādu laiku vairs nevēlos lasīt neko, kas ir par vampīriem, vilkiem, eņģeļiem, raganām un citām mistiskām būtnēm. Tagad nodošos grāmatām par neveiksminiecēm sievietēm, kuras beigu galā kļūst ļoti laimīgas, nepārvēršoties par teiksmu varoni :D

 • saulite teica:

  Nezināt, vai “Trīsām“ ir iznākusi 3. grāmata “Forever“ latviski?

 • Aliala teica:

  Saulīt, nē vēl nav gaidāma 2012. gada decembrī.

 • ZT teica:

  Patīkams jaunums – mans favorite fanfic MFOTU ir kļuvis par pasaules bestselleru, bet nu jau gan bez Bellas un Edvarda un ar nosaukumu “Fifty shades of grey”. Ceru sagaidīt arī latviskoto BDSM erotikas versiju!
  http://www.apollo.lv/portal/life/articles/279642

 • kamene teica:

  ZT! Riskējot izklausīties pēc pilnīgas idiotes tomēr vaicāšu: kas tā par “Fifty shades of grey”…? Ja sanāk laiciņš, painformē sīkāk. No apollo arī īsti nesapratu… ko esmu palaidusi garām?

 • NN teica:

  Es vairāk gaidu filmu, baidos, ka tulkojums un arī galveno varoņu vārdu maiņa laupīs lielu daļu burvības. Ir dažādas spekulācijas un topi, kas varētu būt galveno varoņu lomās, īss ieskats te http://perezhilton.com/2012-06-24-50-shades-of-grey-casting-news-round-up/#.T_SBiJHTxPM Man gribētos likt uz Ianu Somerhalderu vai Skarsgardu. Ņammm…

 • Eli teica:

  Es par Ianu Somerhalderu!!

 • ZT teica:

  Neliels info especially for you, Kamene,jo izkatās, ka citi ir samērā labi informēti par šo tēmu.
  Labu laiciņu atpakaļ, kad visas Krēslas grāmata bija 5X pārlasītas no vāka līdz vākam, es sāku aizrauties ar Twilight fanfiku studēšanu internetā un ar Twifanos izlasītās siltās rekomendācijas palīdzību, raibajā daiļdarbu piedāvājumā uzdūros īstai pērlei – MOTU (“Master Of The Universe” jeb “Fifty shades of grey”.Stāsta autore,kāda angļu lēdija (apm. manā vecumā)ar niku Ice Queen SnowDragon, kuras profesionālā nodarbošanā ir rakstīt scenārijus televīzija seriāliem, savā blogā publicēja šo romānu.Viņas fanu pulks bija iespaidīgs, kuri šo darbu atzina par The Best Twilight FanFic. Gala rezultātā,romāns tīmeklī vairs nav pieejams, Krēslas varoņu vārdi ir nomainīti un pasaule ir ieguvusi jaunu bestselleru. Īss satura izklāsts – juteklisks (maigi teikts) mīlasstāsts ar action un BDSM elementiem.
  http://www.youtube.com/watch?v=bqTAZsnkfh4&feature=relmfu

 • ZT teica:

  Man jau arī, NN, ir tāda nelaba nojauta, ka bez Robvarda un Co romāns zaudēs visus Krēslas zemtekstus un dubulto saturu.
  Interesanti, kādai kino māklas un reitingu kategorijai viņi taisās pievienot šo romāna ekranizējumu? Baidos, ka te jau ar “caur puķēm” neiztikt.
  No Iana mutes arī gana labi izklausītos: “I want to show you my playroom!” , bet nu Robs tomēr būtu nepārspējams: “I dont make love, I fuck … hard.”

 • kamene teica:

  ZT! PĀĀĀĀLDIES!!! Izrādās, dzīvoju kā maisā, neko nezinu! Vēlreiz paldiesiņš par apgaismošanu! :)

 • Eli teica:

  Latviskais tulkojums būšot septembrī.
  Vakar Rozes grāmatnīcā nopirku trešo daļu.

 • Aliala teica:

  Eli, nezini, kura grāmatnīca tulkos, Jāņa Rozes vai Zvaigzne, Jumava, vai kaut kas cits?

 • kamene teica:

  Šodien(par spīti karstumam)mazliet paklīdu pa Rīgas grāmatnīcām-diemžēl pirmā grāmata(Joprojām par “Fifty shades of grey”)jau izpārdota… Palīgā nāca dēls un netā atrada visas trīs daļas. Tās tagad gozējas mana datora arhīvā. :)

 • rozīte teica:

  mani arī ieinteresēja šī grāmata Fifty Shades of Grey un meklēju kaut ko vairāk par šo grāmatu un uzskrēju virsū šim vidio :) http://www.dailymotion.com/video/xqmofb_saturday-night-live-fifty-shades-of-grey_shortfilms

 • kamene teica:

  Rozīte,labs gabaliņš, paldies, ka padalījies! Iesmēju tā kārtīgi! Es gan vēl tikai pirmās divas nodaļas izlasīju (ar angļu valodu tik ātri neiet), bet rādās tīri cerīgi!:)

 • ZT teica:

  Kā labi lasās, Kamene? Vai apakšlūpa vēl vesela un “rotaļlietu” katalogi jau izpētīti?

 • ZT teica:

  Paldies, Rozīte! Satriecoši patiesa reklāma … tik pazīstamas situācijas … līdz asarām!

 • NN teica:

  pa priekšu jāieiet lib.rus.ec un tad derēs šie linki

  Fifty Shades of grey: http://lib.rus.ec/b/365750/read Fifty Shades Darker : http://lib.rus.ec/b/377444/read Fifty Shades Freed : http://lib.rus.ec/b/377445/read

  var lasīt uz nebēdu un lejuplādēt. Jaukus vakarus!

 • NN teica:

  lec tāpat tomēr bez ielogošanās bibliotēkā

 • kamene teica:

  :) :) :) Lasās lēni un izjusti… Tāpēc jau tas klipiņš (rozītes ieliktais) ir tik ļoti atpazīstams… :) :) :)

 • NN teica:

  Feisbukā ir oficiāla topošās filmas par Fifty lapa, kur lasāmas svaigākās ar filmu saistītās ziņas : Fifty Shades of Grey The Movie. Jaunākais – ir apstiprināti režisori- Michael de Luca un Dana Brunetti.
  Vakar te centos jums ierakstīt linkus, kur interneta bibliotēkā lib.rus.ec var lasīt visas daļas (angliski) , bet mans koments karājas starp debesīm un zemi un gaida apstiprinājumu izrādās. tas nekas , vajag iegūglēt librusec, pieteikties par biedru un var lasīt uz nebēdu. Vakar pašķirstīju un varu teikt, ka salīdzinājumā ar oriģinālo fic versiju šitā ir bālāka un nav tās garšas.

 • ZT teica:

  Nu vot tā! Beigu beigāss uz ekrāniem tāds pliekans, PG 13 reitingā iekļaujams “čiks” vien iznāks! Bet no otras puses, baidos, ka oriģinālā fanfic versija lielajiem ekrāniem tomēr būtu nedaudz tā kā par smagu.

 • Dana teica:

  NN Es iegāju tajā mājaslapā, piereģistrējos, bet man vienalga neļauj lejuplādēt to grāmatu. Vai es varētu tev palūgt man atsūtīt uz e-pastu tās daļas? :)

 • NN teica:

  Dana, izrādās, kopš neilga laika lejuplādēt var tikai pa maksu, pirms tam viss bija na haļavu,nu izrādās, ar to ir cauri. Taču tu vari brīvi , netraucēti un pa brīvu lasīt onlainā, kā ari pielietot veco labo copy-paste metodi un izveidot to sev kā Word dokumentu, tikai baidos, ka pēc tam no tās pašas neta adreses tur vairs kāju neiespersi. Es neko lejuplādējusi neesmu un pēc tā arī netiecos, tāpat esmu jau datoru ar visādu shitu aizkrāvusi . Starp citu, vakar atradu turpat ir dabūnams arī Cosmopolis angliski. Pie gadījuma ķeršos lasīt.

 • ZT teica:

  Daniņ, man tā liekās, ka Tu to MFOTU varētu jau gan no galvas citēt! Cik atceros, biji vēl cītīgāka lasītāja pat par mani.

 • Dana teica:

  Jā, ZT biju gan, bet ar laiku klāt ir nākusi jauna informācija un toreiz, kad es lasīju MFOTU tas bija par Edvardu un Bellu, bet tagad izlasot 50 shades of grey 1. nodaļu šis tas jau atšķiras. :)

 • LaFemme teica:

  Dana, ja vajag varu atsūtīt visas daļas!

 • Dana teica:

  LaFemme tas būtu super!

 • LaFemme teica:

  Tad atsūti man uz avju@inbox.lv savu e-pastu, un viss būs čikiniekā! ;)

 • Eli teica:

  Aliala – nezinu gan… Man to teica paziņa privātā sarunā, kad saskrējāmies Rozes grāmatnīcā pie plaukta. Līdz šim viņas teiktajam varēts ticēt. Viņa pati savulaik strādājusi gan Jumavā, gan Zvaigznē, tā ka pat no šī nevaram neko secināt.
  Esmu izlasījusi pirmo daļu angļu valodā kādu triju dienu laikā. Lasās ļoti viegli.

  Intereses pēc – vai kāds nevar pamest linku (kaut vai onlainā, galvenais, lai bez maksas), kur izlasīt oriģinālo MOTU?

 • NN teica:

  Eli, oriģinālo versiju gan nekur redzējusi neesmu un stipri apšaubu, ka pilnībā kādam varētu arī būt, jo uz beigām, tad, kad autore darbu vēl publicēja netā lasīšanai, tas jau bija aizsargāts no kopēšanas- pat vārdu nevarēja nokopēt lai to tulkotājā iemestu. Ja kur atrodi- padalies. :)

 • NN teica:

  ZT, nesatraucies,no pikantajām detaļām darbam ,cik tālu esmu palasījusi, nekas nav zudis un PG 13 reitings tam nedraud. Vairāk no atmosfēras,jo izmainītas visas tās detaļas, kas pārklājas ar Meieres darbu, vide ,vārdi, acu krāsa, (šausmas Anai zilas, ilgi mēģināju atcerēties,vai kādreiz vispār esmu satikusi cilvēku ar dabiski tumši brūniem matiem un dzidri zilām acīm? Nevarēju.),automašīnas utt..kā arī vietām pamanīju šādus tādus īsinājumus, kas ir dabiska lieta rediģējot.

 • ZT teica:

  Paldies, NN, nomierināji manu uzbudināto prātu. Bet nu vismaz tā zilacainā Ex Bella apakšlūpu vēl kodī?
  Cerēsim, ka latviskotajā versijā nekas nebūs “pazudis tulkojumā”.

 • kamene teica:

  Tagad pa LNT skatos veco labo “Piezīmju grāmatiņu”. Ja kāds domā, ka rakstu NEtēmā, tad tomēr: izskanējušas baumas(?)par to, ka…citēju:”Raiens Goslings ir viens no cerīgākajiem kandidātiem uz Kristiāna Greja lomu filmā, ko veidos pēc E.L.Džeimsas erotiskā bestsellera “Fifty Shades of Grey” motīviem”.(info avots-”Rīgas Viļņi”)
  Man jau viņš riktīgi patīk, laikam manā listē nākamais pēc mūsu visu(gandrīz)pielūgsmes objekta.

 • Eli teica:

  Vai te var (drīkst) ievietot saites uz videoklipiem?
  Man iekrita acīs šis:
  http://www.youtube.com/watch?v=1A1HGsNdays&feature=autoplay&list=PL755D2D53E9357A94&playnext=9

 • Aliala teica:

  Atšķiriet 8 lapaspusi http://www.jr.lv/files/Zinnesis0812.pdf
  Greja Piecdesmit nokrāsas veikalos jau no 12 septembra

 • Dana teica:

  Jā Aliala, vakar tieši grāmatnīcā izlasīju šos jaunumus. Protams, būs jānopērk un jāizlasa, bet domāju, ka tulkojums stāstu būs padarījis nedaudz citādāku.

 • Aliala teica:

  Orģinālvalodā vienmēr ir labāk

 • NN teica:

  Kā ta gāja, ZT? Diez kur galeriju var aplūkot? Poišas aizkapa balss nenosita visu entuziasmu?

 • ZT teica:

  Diemžēl man tāda neparedzēta ķibele gadijās – tieši pasākuma laikā, meitai skolā vecāku sapulce! Es jau būtu mēģinājusi visu apvienot, bet baidos, ka manu play room dress code klases audzinātāja varētu arī nesaprast (toties tēvi gan sāktu čaklāk skolu apmeklēt). Tā nu šoreiz viss erotisko dziesmu repertuārs un sexsologu refleksijas pagāja bez manas cienījamās personas klātbūtnes.

 • NN teica:

  Nu skāde milzonīga, TV net galerija noteikti būtu daudz kvalitatīvāka,a tā tik 3-4 jaunēkļi līdz pusei un 2-3 jaunēkles visas sarkanos krūšturos.

 • ZT teica:

  Jaunums: Lūsinda Karingtone ” Deviņdesmit Dienas Ženevjēvai”.
  Lai gan anatācijā ir teikts – “Ja jums patika “Fifty Shade of Grey”, jūs iemīlēsieties šajā grāmatā!”, es tomēr atļaušos apšaubīt šo Virgin Books pārliecinošo pareģojumu, bet priekšspēlei pirms “F S o G” var palasīties (pēc gan vairs nav baudāms). Un nav pat vērts Lūsindas jaunkundzi apsūdzēt plaģiātismā, tāds pliekans pakaļdarinājums vien tur ir.

 • NN teica:

  Protams pilnīgi ne pa tēmu, bet tā kā mēs te viņus visai bieži pieminam, tad te būs links uz MUSE – The 2nd Law. Klausījos šodien darbā vai pusi dienas un lasīju komentus šur tur, daudzi norej, bet man patīk!

  http://www.guardian.co.uk/music/musicblog/2012/sep/24/muse-2nd-law-album-stream?intcmp=ILCMUSTXT9383

 • ZT teica:

  Paldies par burvīgo “netēmu”, NN!
  Laikam tomēr sirds dziļumos esmu neglābjama romantiķe … Explorers un Belamija vokāls atmiekšķē mani kā ūdeņraža pārskābe netīru kreveli.

 • Eli teica:

  Vai kāds ir lasījis “Endera spēli”?
  Arī to tagad filmē.

 • Nikucis teica:

  Eli, es Endera spēli izlasiju gandrīz vienā dienā.Būtu jau arī vienā sanācis,bet miegs prasa savu. Diezgan aizraujoša grāmata,bet tāda pasmaga. Patiks ne katram :)

 • Nikucis teica:

  Varbūt kāds zina,kad paredzēts latviski Greja grāmatu izdot?

 • Nikucis teica:

  Aizmirsu pierakstīt trešo :D

 • es teica:

  @Nikucis. Vai tad nav jau izdota?

 • Eli teica:

  Latviski pagaidām tik divas no trim.

 • es teica:

  Kāds ir lasijis Brema Stokera grāmatu “Drakula”?

 • ZT teica:

  Izdota jauna guļamistabas rokasgrāmata – dēvēta par “Greja Piecdesmit Nokrāsu” analogu jauniešiem – Džeimijas Makgvairas “Brīnišķais neprāts”. Ceru, ka būs lieliska Ziemassvētku dāvana lielajai meitai un pie reizes arī sev , mīļajai.
  http://www.whitebook.lv/lv/gramatas/-briniskais-neprats-dzeimija-makgvaira-i8

 • Aliala teica:

  Zems savas eglītes atradu ZT pieminēto Džeimijas Makgvairas “Brīnišķais neprāts” – man patika, viegli lasās, un ir patīkami lasīt pārmaiņas pēc grāmatu, kur nav kādas pārdabiskas būtnes vai bāgāti seksīgi un iekārojami vīrieši :D
  lasot, grāmata lika sailgoties un iegrimt atmiņās par studiju sākumu augstskolā, par iedzīvošanos kojās, pirmo mīlestību.
  Lasās viegli un aizrauj, iesaku :)

  ZT jau izteica savas domas par http://www.jr.lv/lv/veikals/prece/?shop_id=400560 , varbūt kāds ir lasījis http://www.jr.lv/lv/veikals/prece/?shop_id=416042 ?

 • ZT teica:

  Nu ko, dāmas, pirmdien veikli uz bodi! Mr. Grejs Jūs gaida ar ļoti lielu … nepacietību.
  http://www.apollo.lv/zinas/fragments-no-jauna-erotiska-romana/551464

 • Nikucis teica:

  Es laikam jau pirms atvēršanas stāvēšu pie grāmatnīcas durvīm un lauzīšos iekšā pirmā :D

 • NN teica:

  te vakarnakt varēja skatīties tiešraidē Muse konci (ziedojumu), bet arī ieraksts skatīts normāllaikā būs tāds pats: http://www.youtube.com/muse

 • ZT teica:

  Nu jau birst kā no pārpilnības raga … kārtējais Mr.Greja klons!
  http://www.jr.lv/en/veikals/prece/?shop_id=432495

 • Jim teica:

  Vai jums ir nepieciešams kredīts? ja jā, lūdzu, atgriezties pie mums pa e-pastu: transfer-deptservice@hotmail.com

  vārds:
  Kredīta summa:
  ilgums:
  Valsts:
  tel:

  Rakstiet mums privāti pa e-pastu: transfer-deptservice@hotmail.com

Komentēt

(Spamcheck Enabled)