Galerija
200 jvd07hrmavax4rbo9iqujq 18415499 fond_ecran_robert_pattinson_23 OLYMPUS DIGITAL CAMERA 90909x5_reed_b-gr_02 17402662 60866455 155332267PB00031_Premiere_O
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Rītausmas filmēšana Batonrūžā: nemaz nemēģiniet!

Tagad, kad Rītausmas uzņemšanas komanda pārcēlusies uz Batonrūžu Luizianas šatā, ASV, studija Summit Entertainment izdarījusi nepieciešamos secinājumus pēc Brazīlijas fanu un mediju masīvajiem uzbrukumiem un nolēmusi nopietni mācīties no savām kļūdām. Vairs mēs neredzēsim  pilnīgi neko! Drošība un konfidencionalitāte pirmajā un pašā galvenajā vietā, lai ne bilde, ne skaņa nenokļūtu ārpus Raleigh Studios telpām lielajā “Celtic Media Centre”, kurā norit filmēšana.

Kā stāsta Celtic Corporation drošības šefs Vinstons Ačī (Winston Achee), lai nodrošinātu maksimālu drošību, nācās izmantot maksimālos līdzekļus, kas iekļauj īpašas, izsekojamas identifikācijas kartes katram filmēšanā iesaistītajam, ikviena braucamlīdzekļa autorizāciju, drošības sargu skaista palielināšanu par 600 %, ar tiem būs nosēts gan filmēšanas laukums iekšpusē, gan studija ārpusē (izmantos arī Luiziānas štata p0licijas spēku atvaļinātos un pensijā aizgājušos kadrus…), kas nozīmē 48 astoņus vīrus objektā vienlaikus,  līdztekus Kristenas, Roba un Teilora privātajiem miessargiem, katrs aktieris saņems pa sargam, ko nolīgusi studija, atsevišķa 20 vīru grupa būs vienmēr gatavībā, ja piepeši savajadzēsies papildspēkus…  Ir īpaša atšķirība no citām Krēslas filmām, ko uzsvēra Ačī: katru, kuram izdosies iekļūt Raleigh Studios vai kurš tiks notverts klaiņojot apkārt, sodīs pēc Luiziānas štata krimināllikuma panta Nr 1462.4 par nesankcionētu ielaušanos biznesa vai privātajās telpās, kas draud ar cietumsodu stingras uzraudzības cietumā līdz 6 gadiem un naudas sodu 1000 $ apmērā. Uz jautājumu, vai mēs varam sagaidīt arī tīņu meitenīšu apcietināšanu, Vinstons Ačī atbildēja: “Noteikti. Es uztveru šo vietu kā mājas. Jūs taču negribētu, ka kāds ielaužas jūsu namā, un, ja tā notiktu, jūs taču sevi aizstāvētu. Tieši to mēs šeit darām, neatkarīgi no tā, kas nāk un ko vēlas te darīt.”

Papriecājieties pa šīm bildēm, jo tās, izskatās, ir viss, ko mēs no Batonrūžas sagaidīsm :) Lai gan… nevajag novērtēt par zemu Krēslas fanu apsēstību!

Paldies Scene!

0 komentāru

 • twilighter teica:

  njā, stingri gan. Bet tomērt tas viss ir uz labu-es jau baidījos, ja visu laiku būs bildes no filmēšanas, tad vairs nebūs interesanti skatīties filmu. Tāpat jau bija maniakāli daudz bilžu no Brazīlijas. bet piekrītu tev niive, nevajag novērtēt par zemu Krēslas fanu apsēstību! Gan jau kāds dabūs kādu bildi un tiks cauri sveikā :)

 • Aliala teica:

  Ballīte beidzās.
  Bet tāpat, ja jau filmēšana paredzēta paviljonos bilžu skaitam vajadzēja būt mazākam nekā no Brazīlija, pie tam Amerika pieradusi pie dažādu filmu filmēšanas un slavenībām, kas ir viņu vidū, bet brazīliešiem tas bija kas jauns un tāpēc viņi norāvās kā no ķēdes, grābdami ko var.
  Bet tāpat būs bildes kā viņi ierodas filmēšanas laukumos, utt.
  Skatamies, ka tik viņi kādā no paviljoniem nepiefilmē kādu Ezmes salas ainu, lai tā būtu jauna un neredzēta.

 • Any teica:

  Nezinu vai priecāties vai skumt..:D

 • Kika teica:

  Nez kāpēc mani iepriecina, tas , ka mēs tagad vairs nevarēsim redzēt neko no filmēšanas un tādējādi prieks skatīties filmu būs daudz lielāks, jo mēs vienkārši nezināsim ko gaidīt,ja neskaita daudz ko no Ezmes salas.
  Bet es domāju ka varam neuztraukties, jo tāpat pirms filmas noteikti tiks izlaisti daudzi filmas gabaliņi, kā jau mēs varam spriest mēs iepriekšējo filmu pieredzes. :D

  Un ganjau kaut ko mēs redzēsim, jo Krēslas fanus tie”am nevajag novērtēt par zemu!

 • ZT teica:

  Ak mūsu nabaga ekrāna mīluļi! Pieļauju, ka strādāt dzelžainas uzraudzības un paranoiskas slepenības apstākļos ir tik pat “iedvesmojoši” kā nepārtraukti būt par uzmācīgu paparaci medību upuriem.
  Bet esiet bez bažām! Gan jau arī kādam Luiziānas štata policijas spēku atvaļinātajam un pensijā aizgājušajam kadram kāja paslīdēs un viņš ļausies kārdinājumam iepriecināt savu fanojošo mazmeitu ar slepeni noblēdītu žilbinošā vampīra bildīti.
  Varbūt tomēr ir vērts riskēt? Kas ir 6 gadi ASV cietumā un nieka 1000$ soda naudas salīdzinājumā ar iespēju redzēt vaigā un var būt pat pieskarties perfekti ideālam Dievišķam brīnumam.

 • Anete teica:

  Uhh tā piebilde par Krēslas fanu apsēstību-sasmējos par ļoti.:D

 • Anete teica:

  Uhh tā piebilde par Krēslas fanu apsēstību-sasmējos par ļoti.:D
  Tā,kā tas ir viss,ko vēlējos pateikt,bet komentārs ir par īsu es uzrakstīju šo piebildi.:))

Komentēt

(Spamcheck Enabled)