Galerija
robpattinsonbdpremiere28 Robert Pattinson 1691865462f25692067m549x500 043794686exh00 dakotafanningbaftalosan thetwilightsaganewmoon782342l 87075813 l1050595 img_0119_full
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Roba draugs Bobijs Longs

Mēs zinām, ka Robam no Londonas agrās jaunības laikiem ir bariņš ļoti labu un talantīgu draugu. No viņiem pazīstam Tomu Staridžu, kurš nu arī kļuvis par aktieri, nu vairāk var uzzināt par otru labāko draugu mūziķi Bobiju Longu. Vispār dīvaini – kā var dzīvē atrast viens otru tik acīmredzami līdzīgi, ne izskatā, bet pasaules redzējumā, dvēseles alkās līdzīgi, cilvēki… Tas ir brīnums, kas jānovērtē. Runas, ģitārspēles  stils, valoda un pat balss… Ja Bobijam uzliktu Roba seju, viņi būtu identiski dvīņi! Robu tiešām var apskaust par viņa draugiem.

Un man ļoti patīk angļu mūzika, Bobija dziesmas un akustiskā ģitāra, tāpēc atļāvos ielikt visu 13 minūšu garo Bobija videostāstu par sevi, savu mūziku un Robu. Tiem, kuriem britu angļu valoda šķiet nesaprotama, pastastīšu, ka Bobijs satika Robu, kad 18 gadu vecumā no savas mazpilsētas pārvācās uz Londonu un uzsāka intensīvi muzicēt klubos. Viņš sauc Robu par savu labāko draugu, kurš, kā viņš saka “varbūt zinājāt, tagad ir aktieris. (Tiešām? Nezinājām gan :) niive.) un uzņēmies tajā Twilight filmā. Tagad viņš pelna lielu naudu.”  Kā mani sajūsmināja viņa greizais sirsnīgais smīniņš pie vārda “Twilight”! Bobija un, es domāju, arī Roba attieksme pret visu šo Krēslas padarīšanu ir pilnīgi skaidra :) Tas nav viņu līmenis… Bet tā nav augstprātīga attieksme, tas ir pats valdzinošākais, viņi vienkārši pieņem katru dzīves pusi kā esošu realitāti, piemēra to savai uztverei, un ja neder, mierīgi atstāj malā, nenosodot un nekritizējot, un čāpo pa savu taciņu tālāk. Labvēlīgi un radoši puiši :)

Bobija Longa oficiālā mājas lapa Bobby Long.

0 komentāru

  • kamene teica:

    Puisis tāds jaukumiņš! Tas viņu stiliņš reāli “ierullē”.Tur nav divu domu-viņi ir labākie draugi, un balsis, izpildījums tiešām, pat ne līdzīgs…identisks. Patīk man viņu(Bobija un Roba) alternatīvā attieksme pret lietu kārtību šaj pasaulē!!!LAI IZDODAS!!!

  • ZT teica:

    Parādi man savus draugus un es pateikšu, kas esi tu.
    Par to “Twilight” smīniņu es arī vakar nopriecājos. Tā tiešām ir likteņa ironoja, ka Robs visā tajā Holivudas jezgā ir nokļuvis. Galvenais , lai nepazaudē sevi un es ļoti ceru uz viņa paša dziesmu albumu.

Komentēt

(Spamcheck Enabled)