Galerija
portraits17-1 people33 tumblr_mbui60scaz1ralwkvo1_1280 wfe27thjuly28 bc1okdgbgkkgrhqeh-c8equuncfbjbk2ntzzd8q_3 59885437 093 la10 145697126
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Kristena pāris smalkos iznācienos

Kristena 19. oktobra rītā (pēc mūsu laika, jau vēlu vakarā…) piedalījās TV sarunu šovā “LIVE! with Regis and Kelly”, lai prezentētu savu jauno filmu “Welcome To The Rileys”. Saruna bija par to, cik pamatīgus zilumus viņa guvusi, mācoties dejot pie stieņa (atgādināšu, filmā WTTR viņa tēlo striptīzdejotāju), ka viņai trīs filmas uzņemamas tieši Luiziānā, un ka viņa negrib šķirties no Bellas.

Un te Kristena bildēs pirms un pēc šova, dalot faniem autogrāfus:

Star citu, arī Robs šobrīd nēsā tieši tādas pašas saulesbrilles kā Kristena…. Man tikai bilde, kas apliecina šo faktu, ir veiksmīgi noklīdusi :)

Mani ļoti patīkami pārsteidza satriecošā dīva Kristena filmas WTTR atrādīšanas presei pasākumā Ņujorkā pirmdienas vakarā:

Video viņai vaicāts, vai Kristena jau ir redzējusi Bellas kāzu kleitu, uz ko viņa atbild, ka dažas esot piemērījusi, bet šajā jautājumā viņai neesot liela teikšana, gala vārdu teiks Stefanija.

Meitenei sanāk pamatīgi rauties – dažas dienas Batonrūžā, tad vakars Losandželosā, nākamās dienas rīts Ņujorkā, pēc pāris dienām atpakaļ Batonrūžā… Un visiem pārlidojumiem un viesnīcām pa vidu vēl jāpagūst labi un moži izskatīties! Viņas menedžmenta grupai un pašas nerviem jābūt izciliem :)

Paldies Celebrity Gossip, Twilighters Anonymous un Twifans!

0 komentāru

 • ZT teica:

  Kur gan oficālajās intervijās pazūd Kristenas pašpārlieciba un dumpinieciskums? Viņa taču ir spējusi nozagt pasaules iekārojamākā vampīra sirdi un zobos kūpinot cigareti, var nekautri nodemonstrēt paparačiem vidējo pirkstu, bet te pēkšņi pārvēršās paranoiski nedrošā, kompleksainā skuķēnā, kura nervozi šūpinot kāju, nemitīgi knibinās, stostās un nespēj paskatīties publikā.

  Šeit var apskatīt Robstenu koplietošanas brilles:
  http://www.twifans.com/photo/687451403017460171951056995228-2?context=latest

  • niive teica:

   ZT, Kristena nozaga visiekārojamākā vampīra sirdi ne jau ar savu pašpārliecinātību vai dumpinieciskumu, arī ne ar prasmi skaisti un drosmīgi izteikties publikas priekšā, bet ar savu godīgumu pret sevi, pasauli un neprasmi melot. Tieši tādēļ šī meitene ir tik samulsusi un mokoši stostās publikas priekšā – viņa vēlas nevis atrādīties, bet pateikt kaut ko patiešām atbilstošu uzdotajam jautājumam, kaut ko pārdomātu, tādu, kas attainotu viņas personisko viedokli, un viņu ļoti sasaista visas tās PR un līgumu uzspiestās slepenības lietas. Un viņi abi ir tik ļoti līdzīgi šai ziņā! Abiem ir dziļi pie kājas PR, tas viss ir apgrūtinošs teātris, jo pilnīgi neko nepasaka…. Un visa šī stostīšanās, kājas šūpošana man šķiet ļoti simpātiska, jo parāda, cik Kristena ir patiesa, dziļumā vērsta personība… es nevērtēju īpaši augstu spožos publikas runātājus. Uz visa šī fona joprojām mani pārsteidza tas, ka tāds cilvēks kā Kristena ir aktrise – viņa prot būt tikai Kristena, ņemot vērā, cik introverta un kritiska pret sevi viņa ir. Labāk viņa būtu kļuvusi par rakstnieci :)

 • Aliala teica:

  Viņa tiešām labi izskatās Ņujorkas bildēs.

 • Aliala teica:

  Viņa tak grib kļūt par rakstnieci, vienā intervijā viņa stāstīja, ka viņa sevi redz kā rakstnieci.

 • Any teica:

  Aliala -Piekrītu, visās bildēs viņa izskatās patiešām ,patiešām labi.Tik atpūtušos viņu redzu varētu teikt ,ka pirmo reizi.

 • ZT teica:

  Holivuda acīmredzot nav īpaši piemērota vieta, kur izgriezt dvēseli uz kreiso pusi, apliecinot godīgumu pret sevi un pasauli, tādai jūtīgai personībai kā Kristena. Kāda velna pēc būt mūžīgai publiskai moceklei? Tādā gadījumā rodās tikai viens jautājums – Ko viņa tur vēl dara? Ja jau Kristenai, tas viss tā derdzās, tad kāpēc gan nebūt godīgai līdz galam un neaiziet ar lepni paceltu galvu un drosmīgi plīvojošu patiesuma karogu rokās? Turpinot piedalīties šajā spožajā sapņu fabrikas naudas spēlītē, viņa riskē kļūt par liekuli.

  Es jau nedomāju, Niive, ka visas tās pašpārliecinātības izpausmes piesaistīja Robu. Man tikai liekās, ka šai pārliecībai, ka Tev vienīgajai patiesi pieder pasaulē iekārojamākā vampīra sirds, vajadzētu vairot pat pašas nedrošākās sievietes drosmi un pašapziņu.

 • Twilighter teica:

  jap, WTTR pirmizrādē viņa tiešam BEIDZOT izskatījas atpūtusies. nu naw jau brīnums-vakar lasīju interviju, kur Kristena stāstīja, ka viņā tagad ietur diētu-ēd tikai veselīgi, mazāk smēķē un vairāk guļ, tpc ka drīz jāspēlē visai smuks vapmpīrs :) . un vēl pibilda, ka tiešām tagad jūtas labāk :) To var redzēt-atpūties cilvēks ir laimīgs cilvēks :) :):)

 • Pollija teica:

  ZT, a varbūt Kristena nemaz nedomā, ka ir nozagusi pasaulē iekārojamākā vampīra sirdi? Kādēļ vispār jādomā, ka to ir izdarījusi viņa? Varbūt Roberts nozaga Kristenas sirdi – šīs mazliet mulsinošā, bet tajā pašā laikā godīgās sievietes sirdi? Varbūt tieši Robertam patīk tā viņas stostīšanās un nespēja kārtīgi atbildēs uz jautājumu?
  Un kādēļ gan, Kristenai vajadzētu domāt, ka ir nozagusi iekārojamākā vampīra sirdi, diezvai viņa ikdienā to atceras – Ak, es tak guļu ar pasaulē pievilcīgāko vampīru!!! Domāju, ka Kristenai Roberts ir cilvēks, kurā viņa ir atradusi sev patīkamākās īpašības, un to pašu varētu attiecināt arī uz Robertu, varbūt viņš, tieši viņš, atrada Kristenā to, ko bija meklējis jau sen?

 • Kika teica:

  Kristenai ir ļoti skaista kleitiņa!Tiešām patīk! :) Lai gan man gandrīz vienmēr patīk visas viņas kleitas. Priecājos, ka viņa sākusi rūpēties par savu izskatu, ja jau sākusi veselīgi ēst un mazāk smēķēt! :)
  Lai gan mani reizēm kaitina viņas stostīšanās, knibināšanās un nepārtrauktā matu aiztikšana, es domāju, ka tas ir iemesls kāpēc mums viņa patīk, jo šādā savdabīgā veidā viņa izceļas uz citu vienveidīgo, skaisti runājošo Holivudas skaistuļu garlaicīgā fona. ;)

 • Kika teica:

  Piekrītu Tev Pollij, ka varbūt Robam patīk tieši tādas meitenes kā Kristena.? Robs jau nav nekāds satriecošais un dievīgais vampīrs Edvards, kam pie sāniem ir vajadzīga satriecoša sieviete,kas ir perfekta visās jomās. Robs ir cilvēks un turklāt viņi abi ar Kristenu ir diezgan līdzīgi raksturā un visā pārējā, un varbūt viņš izvēlējās tieši Kritenu, dēļ viņu līdzīgā dvēseles stāvokļa un dēļ tā, ka viņiem abiem ir tik daudz kopīga…..
  PS.Es mēģināju kaut kā puslīdz sakarīgi izteikt savas domas, cerams, ka sapratāt. ;)

 • ZT teica:

  Meitenes, es nekad neesmu apšaubījusi Robstenu dvēseļu radniecību un tā ” pasaules iekārojamākā vampīra sirds nozagšana …” bija tikai tāds romantiski tēlains apzīmējums viņu attiecībām. Bet patiesībā, stāsts jau nemaz nebija par to. Lai mani atkal nepārprastu, varu arī izteikties konkrētāk – “Tā fucking kuce Kristena ir iesūkusi nāsīs un regulāri drāžās ar pasaules sexīgāko džeku, pie tam vēl atļaujās justies dzīves apbižota un neapmierināta.”
  PIEDOD Niive, norāvos …

 • Pollija teica:

  ZT, man patīk tavs tiešums, ar to arī vajadzēja sākt :D

  Bet iespējams, ka tas ir tas speciālais “aizsegs”, kas viņai, nu Kristenai, ir nepieciešams! Nevar jau viņa kameru priekšā izrādīt visas savas emocijas, viņai tomēr ir jāturas kaut kādos rāmjos!

 • LB teica:

  kāda mocekle, kāds aizvainojums?! ja cilveks pasaka, ka paparazzi sū*ā un sekošana līdzi uz benzīntanku arī nav īsti patīkama, tad tas jau nu ir īsti saprotams.
  un nevajag savu aizvainojumu vai vēl nezkādus komplekstus izgāst un kautkādām aizjūras aktrisēm, kas ņemās ar Robu.
  un par kādu vel staltu aiziešanu no Holivudas vispār ir runa?! viņa diezgan skaidri ir parādījusi, ka aktrises darbs viņai ļoti patīk, pat ar visiem nesmukumiem.

 • ZT teica:

  LB, tie nav ne mani kompleksi, ne arī aizvainojums, bet gan absalūti banāla, tīri sievišķīga, sveloša, gruzdoša, smacējoša GREIZSIRDĪBA, kas manus spriedumus iespējams padara tik greizus, žultainus un neobjektīvus. Bet es tur neko nevaru padarīt, jo līdzīgi kā Kristena, cenšos nemelot un būt godīga gan pret sevi, gan pasauli.

 • NN teica:

  ZT, labāk pieturēties pie viedokļa, ka gleznas vajag baudīt no attāluma. Piebāžot degunu pārāk tuvu, top redzams , ka dievišķo mirdzumu pamatā veido kaut kādi ķepējumi. Tātad, ja nepielīdīsim par tuvu, izpaliks vilšanās.

 • ZT teica:

  NN, Tev noteikti ir taisnība, tikai manā gadījumā ir jau par vēlu. Esmu jau pārāk dziļi iestigusi šajā par un ap Krēslas purvā.

 • Heera teica:

  Un ir tīri labi,ne? Nemaz negribas ārā tikt! Tupi purvā un tik un tā esi pārlaimīgs! :D

 • Dana teica:

  Jā nu jāsaka, ka tā stostīšanās ir viņas knifs un bez un bez tā viņa vienkārši nav viņa. Varbūt ja jau viņa ir tik laba aktrise tad viņa vienkārši mēdijiem tēlo tādu naivo, smalko dzīves nepieredzējušo aktrisīti. Ko mēs vispār varam zināt par viņu privātajām dzīvēm, kas tiek tik fuckingoti rūpīgi slēptas!
  Jāsaka, ka Ņujorkā viņa tiešām izskatās labi. Reti kad gadās viņu redzēt tik, tik…ām sakoptu! :D
  Varbūt es būšu neobjektīva, bet nu vienas puses es piekrītu Zt, bet no otras kāds ir pierādījis, ka viņi patiešām ir kopā? Man šķiet, ka tas nav tik acīm redzams. Varbūt tas ir tikai reklāmas triks. Un pat ja arī viņi ir šis “saldais pārītis” tad manuprāt Kristene noteikti nejūtas tā it kā būtu nolaupījusi seksīgā Roba sirdi. Manuprāt viņa līdz kam tādam pat neaizdomājas. :)
  P.S. Varbūt viņiem vienkārši ir vienādas brilles? Un jāatzīst, ak tiekoties ar faniem viņa arī labi izskatījās! :)
  Lūk manas domas. Ceru, ka sapratāt kā biju domājusi!

 • Aliala teica:

  Es iedomājos, ka viņa Ņujorkā izskatās tik labi, jo ir atpūtusies un tas ir tāds viens pasākums pēc ilga laika. Tad kad viņi dodas Kādas Twilight filmas promoting pasākumos tie iet pēc konveijera, vienu dienu vienā pilsētā nākamo jau citā, katrā jau ir ne tikai tikšanās ar faniem, bet stundām ilgas preses konferences un galu galā jautājumi visur ir vieni un tie paši, un vienalga kas tu esi aktieris, prezidents vai vnk cilvēks – Tu nogursti un ja nesanāk normāli atpūsties, tad jau kādā 4 pasākumā tu izskaties samocīts. Acis nenoslēpsi lai cik labs aktieris Tu arī nebūtu.

Komentēt

(Spamcheck Enabled)