Galerija
0082 lfi_teenchoice230 pattinsonlife kristen3 gallery_mainnewmoonnewyorkcityscreeningphotos51119200908 018 dbsubmissive img_0214 3515545545_b1ce980eaf
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Vienai no mums ir izdevies piekļūt Robam…

Jā, tiešām – viena no mums, no mūsu Twilight Town ir tikusi klāt PAŠAM ROBERTAM PATINSONAM!!!! Es taču nemeloju, vai ne, Aliala? Varbūt noklusēju mazu, nenozīmīgu sīkumiņu…

Tas bija vaska Roberts :) Satikšanās vieta – Madame Tussauds vaska figūru muzejs Londonā. Re, ko Aliala īsumā saka par ši tikšanos:

“Esot tur nevarēju neapmeklēt Madame Tussauds vaska muzeju, kur atsevišķi iekārtotā telpā mitinās mūsu elks, apbrīnas objekts – Robs. Lai gan jāatzīst, ka viņš nemaz sev nelīdzinās – ne sejas vaibsti, ne kārtīgais apgērbs, bet pat tas nespēja sabojāt mirkli un sajūtu, tas ir VIŅŠ un tik tuvu. Es nespēju pretoties kārdinājumam pieiet un nobildēties, jo iespējams, ka tā ir reālākā iespēja, kāda man ir, būt blakus viņam. ”

Vēl viena skaista pilsētiņa Anglijā, kur Aliala pabija, saucas Sidmouth. Arī tur atrodams gabaliņš no Forksas… Pēc Alialas vārdiem:

“Otra pilsēta, kur mitinājos bija Sidmouth, kas mani savaldzināja acu mirklī. Atrodoties tajā vidē, kur pilsētas vidū starp drūzmu un steigu ir parks ar upi un kokiem, rodas sajūta, ka tu esi kaut kur dziļi mežā.  Atrodoties tur nav grūti noticēt, ka Krēsla ir īsta un pavisam reāla. Stāvot upes krastā, nepamet sajūta, ka Bella ar Edvardu tai tūlīt pārlēks. Koki paši par sevi vedina uz kaut ko sirreālu un nereālu. ”  

Paldies, mīļā Aliala, ka padalījies ar mums visiem!

0 komentāru

 • ZT teica:

  Šajā sakarā atļaušos citēt Viļa Plūdoņa “Eža kažociņu”:
  “Ko nu siev, ja nav nekāda?
  Labi vēl, ka tiek pie TĀDA!”

 • Heera teica:

  Parafīna Robītis izskatās slims. Nu totāli slims – spīd un laistās vien, un tāds pelēks un pelēks…
  Šausmas!

  Malacis, Aliala! ;)

 • Kika teica:

  Roba vaska figūra tiešām nu nekādi neizskatās pēc Roba… viņa ir tāda ļoti spīdīga, pārāk spīdīga…Bet tik un tā apsveicu ar piekļūšanu Robam, vienalga cik līdzīgs vai nelīdzīgs viņš arī būtu īstajam robam.! ;)
  Bet tas parks gan ir skaists-tiešām atgādina Forksu. :)

 • Ieva teica:

  Balta skaudība par Alialas iespēju tikt pie vaska Roba sāniem :) Malacis :)
  Varbūt mums meitenēm arī vajadzētu uzmeistarot savu Robu, nevajadzētu takš būt sarežģīti. Es ticu, ka mums iznāktu simtreiz labāks :D .
  Par parku – fantastisks!! Tā vien prasās ielikt čemodānā visas 4 Krēslas grāmatas, aibraukt uz to Sidmouth un no jauna izlasīt visu sāgu. Noteikti man būtu sajūta, ka pati atrodos Forksā un izdzīvoju visu uz savas ādas :) . Un līdzi noteikti paņemtu mūsu uzmeistaroto Robu :D

 • pollija teica:

  Alila, es tagad tevi apskaužu!
  Paldies, ka dalījies ar savu dārgo infomāciju!
  Skaisti!

 • pollija teica:

  Aliala – atvainojos!

 • Ilze teica:

  Mīļās, domājiet loģiski – cik ilgi tur noturētos vaska Robs, kas tiešām izskatītos kā īstais Robs :D Katru nedēļu būtu jāatjauno ;)

 • Dana teica:

  Jā Aliala tas tiešām ir iespaidīgi. Protams, ka īsts ir tikai viens Roberts un tas pats tagad kau kur mēģina kādas ainas Rītausmai.
  Runājot par nelielo parkmežu jāsaka, ka es labprāt tur atrastos un domātu par krēslu.

 • Aliala teica:

  Lai tiktu pie vaska Roba bija jāstāv rindā, bet tā nebija garākā rinda. Šajā jomā Robu pārspēj Dž. Klūnijs un T. Krūzs, toties Robs lepojas ar atsevišķiem nodalītiem apartamentiem muzejā. Bet ja kādai sagadās būt tai pusē noteikti iesaku aiziet uz muzeju, jo tur ir ne tikai vaska figūras, bet arī citas izklaides.

 • twilight2009 teica:

  Wow, forši, tik robs tiešām nav līdzīgs :D
  Ui es ar plānoju doties uz to muzeju, kaut kad, nezin kad :D
  Forši Aliala ;)

  twilight2009

 • Aliala teica:

  twilight2009, tad mans ieteikums pērc biļeti internetā un savlaicīgi, jo tad ir ganrīz uz pusi lētāk un tad tiec iekšā pa VIP ieeju un nav jāstāv rindā.
  http://www.madametussauds.com/London/

 • twilight2009 teica:

  Paldies liels Aliala, cerams pielauzīšu mammu tagad braukt. :D
  Ja kas no sākuma domāju , ka tu esi satikusies ar īsto Robertu :D

  twilight2009

 • Aliala teica:

  Es jau ļoti, ļoti, ……., ļoti gribētu, lai tas ir īstais Robs.
  Bet pasaule ir maza patiesībā un cerība ir muļķa mierinājums, man priekšā vēl visa dzīve, varbūt vēl paspēšu satikt arī īsto Robu.

 • Anete teica:

  Interesants teksts un no sākuma arī es domāju,ka Tu redzēji īsto Robu.

Komentēt

(Spamcheck Enabled)