Galerija
z085 gallery_enlarged-kristen-stewart-taylor-lautner-eclipse-sydney-photos-05312010-13 alexmerazphotoshoot20093 bts70 6d8ded79a5e kristentaylorhov0621104 rob5 bilijs_berks1 002
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Džeksona Rasbouna saruna ar TROIX

Troix ir žurnāls, par kuru es, piemēram, neko neesmu dzirdējusi :) Bet Tas jau netraucē interviju še ielikt! Īpaši tādēļ, ka mani apbur un valdzina Džeksona fotosesija…. un patīk viņš pats :)   

Oriģinālvariantu meklē te.

Džeksons Rasbouns, tērpies izbalējušos džinsos, laika apstākļu apskādētos zābakos un sarkanā flaneļa kreklā, nu kura kabatas rēgojas ieplēstas un nonēsātas pases un kredītkartes stūrīši, uzzibināja raksturīgo iešķībo smaidu un izkāpa no savas Toyota Scion, lai sasveicinātos ar Troix komandu.

Tāds, neskuvies un nesakopies (kā pats atzīstas, viņš nav mazgājies un mainījis apģērbu jau divas dienas), viņš itin nemaz nelīdzinās Krēslas Džasperam. Pēc mūsu domām…. viņš ir par 100 procentiem seksīgāks!

Starp citu, es esmu intervējusi simtiem slavenību. Esmu satikusi visus viņa Krēslas kolēģus vīriešus – Robertu Patinsonu, Teiloru Lotneru, Kelanu Latsu… Būdama reportiere un rakstniece, es tik viegli nekrītu uz kārdinošiem zvaigžņotiem vīriešiem. Kad mēs sastapāmies ar Džeksonu (un visas komandas meitenes to noteikti apstiprinātu), vienīgais, par ko mēs varējām padomāt, bija kā slavenajā filmā par Džeriju Magvaieru – viņš pakļāva mūs jau ar savu „Sveiki!”. Varbūt tā ir viņa sirsnīgā, pieklājīgā un neviltoti patiesā personība. Vai tas, ka viņš izstaro tumšu, noslēpumainu, pārliecinoši, neapstrīdami seksuālu šarmu… Un tas nolādētais iešķībais smaids! Tas tevi pavada visur.

Aizmirstiet frizūru un grimu. Aizmirstiet  mūsu radošā direktora datorā saliktās ideju bildes – Džeksons kā jauns Brando, jokains Džonijs Deps vai roka virsotne Kriss Kornels. Viens acu uzmetiens un komanda nolemj viņu bildēt tādu, kāds viņš ir. Lai iemūžinātu to nepieklusināto, neapstrādāto, nesamāksloto Džeksona Rasbouna versiju.

Ar viņu strādāt bija tīrs prieks. Viņš izpalīdzēja ar savu garderobi un stila izpratni, pat atļāva fotogrāfei Leslijai (viņai tas gan patika…) rotaļīgi vadāt sevi , piesietu metāla ķēžu saitē. Kad lūdzām viņu noņem savu rokassprādzi ar uzrakstu „I Love Boobies” (Es mīlu pamuļķīšus), viņš uzstāja to paturēt (jo viņam tiešām no visas sirds simpatizē šie cilvēki).

Džeksons bija pilnīgi pretējs introvertajam un klusajam Džasperam. Viņš bija jauks, pazemīgi apburošs un gandrīz neapturams pļāpa. Viņš jokoja, flirtēja, pat nodziedāja acumirklī tapušu dziesmu „Spongebath Blues” (mēs pārliecinājām viņa menedžeru Paču, ka šī dziesma ir jāieraksta). Jā, visām Džekson-nezinītēm par godu – viņš ir arī mūziķis. Viņš ne tikai vada grupu 100 Monkeys, bet arī spēlē ģitāru, basģitāru, taustiņinstrumentus, mandolīnu, bandžo un ir sarakstījis praktiski visas grupas dziesmas.

Viņš ir satriecošs modelis fotografēšanai… dabisks un brīvs. Viņam nav nepieciešami norādījumi un kamera viņu mīl.

Kad jūs lasīsiet šo rakstu, Džeksons piedalīsies Toronto filmu festivāla ietvaros notiekošajā filmas „Girlfriend” pirmizrādē. Tā ir filma, kuru viņš producējis kopā ar savu menedžeru Paču Makenziju, abu kopīgi radītajā producentu kompānijā „PatcMo Entertainment”. Filmas sižets grozās ap jaunu vīrieti, kurš slimo ar Dauna sindromu, meiteni, kura bijusi viņa lielā mīlestība skolas gados un viņas nepastāvīgo bijušo draugu (spēlē Džeksons). Visi trīs attopas ierauti sarežģītā mīlas, tieksmju un sapņu trijstūrī.

Aktieris, mūziķis un producents – Džeksons to visu var un prot izdarīt.

Kad vaicāju par viņa sapņu lomu vai par ko viņš visvairāk vēlētos kļūt, viņš bez vilcināšanās atbildēja: „Gribu kļūt par tēvu.”

Jāaaa… tūkstošiem no Džeksona apsēstajām tikko sākās ovulācija.

Viens ir pilnīgi skaidrs: viņš ir visvairāk nenovērtētais vampīrs, īsts apslēptais dārgakmens Krēslas Sāgā. Jo viņš nemirdz atklāti. Zem mirdzošās ādas viņš gruzd kā vulkāns, ik mirkli gatavs izvirst uguni.

Viss, kas vēl piebilstams – mēs nepacietīgi gaidām, Džekson!

 

Troix: Kā Tu sevi apzīmētu vienā vārdā?

Džeksons: Pazudis.

Troix: Kas tu esi pirmām kārtām – mūziķis vai aktieris?

Džeksons: Tehniski mans pirmais priekšnesums bija dejošana pie Big Booper dziesmas „Chantilly Lace”. Es tajā laikā dzīvoju Norvēģijā un biju 6 vai 7 gadus vecs. Tas bija talantu šovs.

Troix: Ja būtu ļauts izvēlēties tikai vienu varoni, ko nospēlēt kinofilmā, kurš tas būtu?

Džeksons: Bet nav tikai viena tāda varoņa – ir daudz varoņu. Pārāk daudz interesantu dzīvju, dīvainīšu un mīlestības, un baiļu, un pārdzīvojumu, kurus vēl neesmu nospēlējis. Koncentrēšanās uz vienu  konkrētu varoni varētu mani kaut kur aizvest, bet es varētu ar viņu arī tur iestrēgt.

Troix: Kas ir Tava sapņu loma?

Džeksons: Kļūt par tēvu.

Troix: Cik līdzīgs vai atšķirīgs Tu esi Džasperam?

Džeksons: Es gan neesmu vampīrs, bet esmu tā kā no Teksasas… kaut kāda līdzība ir.

Troix:  Ja Tu varētu dzīvot pagātnē, kurā periodā Tu iederētos un kāpēc?

Džeksons:  1920tie gadi. Esmu sajūsmā par alkohola kontrabandu, džezu, blūza sākotni, ķiķinošiem skuķiem, uzvalkiem līdz gurniem, auto ar pašnāvnieciskām durvīm, gangsteriem. Es naktī būtu dziedātājs, bet dienā gangsteris… vai otrādi, skatoties, kas izdevīgāk. Saprotu, ka Lielā Depresija ir briesmīgs laiks dzīvošanai, bet es zinu, ja izdzīvotu, es noteikti sarakstītu daudz lielisku blūza dziesmu.

Troix: Kurš tevi iedvesmo aktiera mākslā? Un kurš mūzikā?

Džeksons: Iedvesmas avots mūzikā būtu Spensers Bels. Viņš bija ļoti dārgs draugs un viņa mūzika iedvesmoja mani toreiz un turpina iedvesmot un darīt lepnu, ka pazinu viņu, joprojām. Ja runājam par aktiermākslu… es skatos uz Džeka Nikolsona, Klinta Īstvuda pusi. Man arī patīk, kā Džonijs Deps izvēlas lomas un veido savu karjeru.

Troix: Vai savā grupā 100 Monkeys Tu palīdzi sarakstīt dziesmām mūziku?

Džeksons: Mēs visi kopā rakstām mūziku, īpaši katrs savu instrumentālo celiņu. Esmu sacerējis trešdaļu no mūsu dziesmu tekstiem un palīdzu grupas kolēģiem tikt galā ar instrumentālo daļu. Mēs visi kolektīvi un individuāli rakstām dziesmas un spēlējam tās, katrs pieliekot kaut ko savu, ārpus rāmjiem lecošu. Šobrīd strādāju pie mūsu jaunākās, nekad agrāka nespēlētās dziesmas, kas būs nākamā gada vēlā janvārī iznākošajā albumā Sophomore. Ja gribat uzzināt ko vairāk, ejat uz www.100MonkeysMusic.com vai sekojiet man Twitter @MonkeyMusic.

Troix: Vai esi domājis par solo karjeru?

Džeksons: Ne gluži karjeru, bet varbūt kādu eksperimentālu blūza projektu. Vienmēr ir interesanti eksperimentēt, bet man ir zināmas saistības ar savu grupu.

Troix: Kā Krēslas Sāga ir mainījusi Tevi kā personu? Vai nav mainījusi?

Džeksons: Mani kā personu tā nav mainījusi. Bet kā māksliniekam tā man ir devusi skaistu platformu, no kuras pacelties savā karjerā un palīdzējusi paaugstināt informētības līmeni par to, kas īsti notiek Holivudā. Ja runājam par to, kas esmu, Sāga neko nav ietekmējusi. Joprojām esmu savas mātes puisītis un sava tēva dēls, savas māsas brālis un sava kaķa… nu, domāju, ka esmu sava kaķa padotais.

Troix: Kur un kas Džeksons Rasbouns būs pēc 10 gadiem?

Džeksons: Kur? Kustībā kaut kur virs zemes. Kas? Tas pats puika, tikai 10 gadus gudrāks.

Troix: Ko Tu meklē meitenē?

Džeksons: Iedvesmu. Attieksmi. Intelektu. Aizrautību.

Troix: Vai Tu piekristu spēlēt vēl vienu vampīru kādā citā filmā?

Džeksons: Varbūt pēc dažiem gadiem. Kad pabeigsim Rītausmu, es būšu nofilmējies piecās vampīrfilmās kā viens varonis. Vēl vienu varētu tikai tad, ja tā būtu tikai par mani – Twilight Saga Origins: Jasper. Citādi būs vien jāpagaida vēl kādi gadiņi, kad atkal gribēšu būt vampīrs.

Troix: Blondīne vai brunete?

Džaspers: Un kas tad vainas rudmatēm?

Troix: Gari vai īsi mati?

Džaspers: Atkarīgs no noskaņojuma.

Troix: Bārdains vai noskūts?

Džaspers: … tu domā manu seju?

Troix: Klasiska apakšveļa vai bokseršorti?

Džaspers: Klasiski bokseršorti… ja tādi ir.  

 Dziesma, pie kuras puisītis Džeksons dejoja savā pirmajā Talantu šovā:

0 komentāru

Komentēt

(Spamcheck Enabled)