Galerija
396679_10151138216598613_1104878038_n rob04 90909x10_reed_b-gr_03 nm_36 dbkissme herd4 tumblr_mbtfiaxa3z1qlrqlwo3_1280 arrives to the premiere of Summit Entertainment's "The Twilight Saga: New Moon" at the Mann Village Theater on November 16, 2009 in Westwood, California. evolution_ashley_surf

Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Teiloram draud tiesas darbi

Patiesības labad jāpiebilst – kurus viņš pats ir ierosinājis :) 23. augustā Teilors Lotners vērsies Losandželosas Augstākajā tiesā ar iesniegumu uzsākt lietu pret kompāniju “McMahon’s RV”. Viņš bija noslēdzis līgumu ar šo kompāniju par 300 tūkstošus vērta, īpaši viņam dizainēta treilera jeb dzīvojamā busiņa Country Coach Recreational Vehicle (RV) iegādi un piegādi noteiktā laikā. Teilors šajā busiņā grasījās mitināties filmas “Abduction” uzņemšanas laikā, bet, tā kā busiņš noteiktajā laikā netika piegādāts, turklāt, kad Teilors to beidzot sagaidījis, izrādījies, ka busiņā nav visa tā, ko viņš pasūtījis, viņš nolēmis vērsties tiesā šī “apgrūtinājuma” sakarā, apsūdzot treileru kompāniju “negatīva emocionālā stresa” radīšanā. 

 Tiešām – vai nav traki, ka cilvēkam, acīmredzot, vajadzēja dažas dienas mitināties zem klajas debess?!  Viņš ir samaksājis 300 tūkstošus, bet viņi uzdrošinās zeltīta krāna vietā ielikt sudraba! Es arī būt tiesājusies, nopietni. Protams, ja dzīvotu visu iespēju zemē Amerikā… Zinot, ka Latvijā parastam cilvēkam (nez, kā būtu ar vietējā mēroga slavenībām?) nav nekādu tiesību, ierēdņi noteikti izsmietos par mani līdz asarām.

Paldies Contact Music!

0 komentāru

 • twilight2009 teica:

  Jā var tikai teikt nabaga Teilors.
  Tā nauda 300 tūkstoši jau nav nekāda mazā summa. Teilors ir darījis pareizi ka vērsās tiesā. Bet tas vēlreiz pierāda, ka zvaigznēm nav zelta dzīve.
  Ceru ka viss labi beigsies :D

  twilight2009

 • Laura teica:

  oij kompānijai bimbā rasā paši gulēs zem klajas debess un tad zinās kā Teiloru abižot :D :D ehh :D
  es jau laikam būtu pieņēmusi to pašu autiņu ar sudraba krāniņu
  gan jau autiņš nebija tik sūdīgs lai mestot tiesas darbos..(zin ka slavens un tiesa būs viņa pusē-izputinās nabaga autiņfirmas reputāciju)vienk.sarunātu lai samazina summu par tiem visiem pričendāliem ja nē tad tiesa u.t.t. bet nu labi ko es zinu vai tās ir ambīcijas vai kas…lai jau veicam Teiloram ieekonomēt naudiņu kaut vai tie ir santīmi..priekš viņa(bet katrs sant.jānopelna arī patiesība)

 • Sauljuks teica:

  Es tagad izteikšu tikai manas (subjektīvās domas), tādēļ nebrūciet man virsū. Kam ir jābūt treilerī, lai tas maksātu 300 tūkstošus? 1. viņi tur nedzīvo, bet grimējas “etc.”., 2. Visiem ir rezervētas viesnīcas un viņi brīvo laiku pavada sev tīkamos veidos. Kā viens treileris var mēģināt sacensties ar pasaules klasikas autiņa cenu, kaut vai ar Lamborgini Diablo?
  Nu manuprāt, visdrīzāk papucis ir sajutis naudas smaržu.
  Atkal baidos, ka kāda protestēs, bet nekas nav dzirdēts, ka Roberta saimē kāds par kādām neērtībām sūdzētos. Laikam tāpēc, ka eiropieši.
  Piedodiet, ja mūsu viedokļi nesakrīt.

 • jamy teica:

  Nū tā.Jamy nāk skaidroties.
  Kādu ragavu pirkt kautkādu tur busiņu,ja par to pašu naudu var nopirkt tīri šiku dzīvokli šikā rajonā?
  Uz laiku var noīrēt normālu dzīvokli.3ō tūkstoši ir liela nauda.Un izgāzt to par “mantu” uz kādu laiku,nav prāta darbs.
  Un tas,ka nav tā,ko prasījis ir loģiski..Jo ne jau visi ir zelta spožie,un ne jau viss ir taisnība,ko saka..
  Būtu priecājies,ka viņu rupji izsakoties “neapkāsa” vispār.Tik liela nauda varēja aiziet tū-tū..Lai gan firma,šķiet,apzinājās ka darīšana ir ar diezgan iedomīgu vilkaci,kam visam jābūt vietas.Ar to es domāju,ka daļa no atveidotā personāža “paliek” pašā aktierī.
  Nu jā,vajadzēja visam būt..Bet nu gadās.Cacīga rīcība Teilor.
  Es viņa vietā noīrētu mazu,šiku dzīvoklīti kādā rajonā.Vai viesnīcā.Nauda tak ir,tikai jārīkojas!
  Manas domas.Otrkārt,ar visām 4 piekrītu Sauļukam,kam jābūt treilerī par 300 stabiem?!Viņš tak nav sieviešu kārtas lai tur būtu milzīgs skapis ar Dolče un Gabana vai gucci..Cik zinu treilerī ir gultas vieta [Nū laikam gulta ar zeltītu rāmi un vēl nez ko,ka tik dārga] Virtuve,respektīvi plīts,izlietne un skapīši,laikam arī kk īpašie.Apzeltīs ozolkoks vai bronzas bērzs?Un tualete.Laikam arī kāda īpaša.Bez tam varēja arī to busiņu noīrēt,nevis nopirkt.Agri vai vēlu nāksies pārdot.Un šaubos,vai kāds pirks par tādu pašu summu,tik nelietderīgu lietu.Jo cilvēkam taču jāsaskata iemesls,kur “iegrūst” savu naudu..Šaubos vai es,pat ja būtu bagāta,tērētu tādus līdzekļus gultasvietai,lai paēstu un lai sakoptos.Manuprāt tas ir stulbi.
  Sōrī.Mans viedoklis. :)
  -J.

  • niive teica:

   Jūs prasmīgi izlasījāt tieši, ko biju paslēpusi starp rindiņām :) Protams, katrs var pirkt, ko, cik greznu un kādu vēlas, bet šis pasākums nudien nav prātīgs pirkums… Ja vien viņš pēc filmas uzņemšanas negrasās apceļot pasauli, tādā gadījumā šāds busiņš tiešām ietaupītu līdzekļus un būtu viņa zvaigznes statusam atbilstošs.

 • Aliala teica:

  Man ir tikai pāris vārdi sakāmi – puisim sākusies zvaigžņu slimība. Vot, man gribās un viss.
  Ja cilvēks grib tērēt savu naudu, tad viņam ir tiesības to darīt un kā grib.

 • pollija teica:

  To ko pats savārīja, to arī pats izstrebs!
  Es arī nesaprotu, kas var būt busiņā tik šausmīgi labs, ka būtu jāmaksā 300 tūkstoši! Prātiņ, coming home!
  Man patika Sauljuka vārdi – Visdrīzāk papucis sajutis naudas smaržu!

 • Sauljuks teica:

  Tomēr būs žēl, ja Teilors neizturēs naudas pārbaudi. Roberts man liekas izturēja.

 • vampīrīte teica:

  Ui Teilor,Teilor…būs vien tā putra jāizstrebj.
  Neko darīt.
  jā,bet nez kā tajā “PILĪ” izskatītos???
  Bet tomēr ceru ka viņam veiksies.

 • kiniete teica:

  Es piekritu Sauljukam!!

 • ZT teica:

  Un arī šī iemesla dēļ es tik ļoti cienu un augsti vērtēju Robu, jo viņam šādi amerikāniski negaumīgi, tīņu “zīmuļa” niķi un kaprīzas ambīcijas ir absalūti sveši.
  Robam pietiek ar viņa talantu un ģitāru, bet ja ne kā tāda pie dvēseles nav, nekas cits neatliek, kā negausīgi aizpildīt tukšumu ar materiālajiem labumiem.
  TEILOR, TU ESI APMALDIJIES! TAVA VIETA IR SPORTA, NEVIS TIESAS ZĀLĒ!

 • Madara teica:

  Bet amerikāņi visi tā dara.
  Viņi tiesājas par katru sīkumu. Viņi neļauj kāpt sev uz galvas. Un pareizi vien dara, jo viņi ta4u ir pircēji. :)

  Es arī nebūtu īpaši priecīga par to, ka mana prece nav piegādāta laikā un + vēl tajā nav iekļauts norunātais.

 • bea teica:

  ai, ai, ai..es biju tomājusi, ka Teilors ir nedaudz pieaugušāks savā būtībā, taču redzu, ka esmu kļūdījusies. kādi bērnu niķi..es gribu to, nevis to un ja nē, tad…vīlusies esmu, ļoti vīlusies:(

  Un jā..tiešām nav dzirdēts, ka Robs šitā niķotos kkādu nieku dēļ..cepums Robam par šo:)

 • fox teica:

  Man šķet šeit jau ir atkal vaiņīgs vairāk viņa “pieaugušie” cilvēki, kas droši vien vinu dīda un iesaka kas un kā. Tas mannedaudz atgādina arī ažiotāzu par abiem aktieriem kelanu un ešliju kad viņi pieprasīja vairāk naudas, jo viņiem ir superīgi aģenti kuri atgadina cik viņi ir vērti.
  Šis vairāk sasaucās ar tiem tur kas ir tur “augšā”.
  un kas gan varētu būt tai busiņā? ai vaitad ir maz lietu ko pārdot par dārgu naudu to pašu apdares matreālu mēbelēm un pašām sienām, busiņam?
  protams puika var noīrēt kādu dzvokli utt bet tad atkal papildus jātiek no filmēšanas laukumam līdz tai vietai un otrādi.un nav papildus jāreiķina sik ilgs laiks tiks pavadītd ceļā! nu ir diezgan daudz priekšrocību savai personīgajai paradīzei. vari pabūt viens un gatavoties jebkam kas vvajadzīgs!
  kapēc man ir aizdomas ka ja mums būtu tāda nauda arī mēs to tērētu. kapēc tad viņa vispār ir vajadzīga ?
  un vispār šķiet ja ir papildus nauda tad to gribās izterēt lai sevi palutinātu. ir vairāk lutini vairāk.tad tu apsver iespējas ka tev tas vairs nesagādā grūtības!
  tās protam ir manas domas ! ja nav ka vajag varat palabot!

 • Vilkate teica:

  Eh cik viegli ir spriest par cilvēku, viņu nemaz nezinot. Nu nepatika viņa tas busiņš, nu iesūdzēja… Kāda šķirba? Pfff… Ja cilvēkam ir nauda, tad kāpēc lai to neliktu lietā. Nu un tad, ka mūsu mīļais vilkatis zina ko grib… Lai jau viņš papriecājas. Dzīvojam vienreiz. ;) :)
  Vilkate.
  P.S. Es jau Niivei rakstīju par topu ko uzgāju netā, bet gribējās lai arī pārējie zina. ;) Žurnāla Rolling Stone žurnālists ir sastādījis Top10 labākos filmu un Tv vampīrus un Top5 sliktākos filmu un Tv vampīru. Interesanti ir tas, ka Roberts ir tikai 10.vietā, pie tam viņu apsteidza meitene. (giggle) :D Savukārt Pīters ir atzīts par sliktāko vapīru nr.1. Šeit ir viss tops, ja gribat paskatīties – http://www.rollingstone.com/movies/photos/17394/192599/1 ;)

 • Ilze teica:

  Lieku reizi pārliecinos, ka Džeikobs man patīk vairāk nekā Teilors :D

 • Ilze teica:

  Bet, no otras puses un ar vēsu prātu vērtējot, savas tiesības jau aizstāvēt vajag. Gan jau puisis izaugs un sapratīs, ka naudas izmešana nevienu nedaiļo un atradīs savu ceļu pretī garīgai pilnībai. Katram savs laiks.
  Interesanti, kā domas ietekmē tas, ko uzzina. Un ja vēl patur prātā, ka lielāko daļu neuzzinām – pavisam interesanti :)

 • Ilze teica:

  Īpašā piebilde Niivei, zinot, ka vēl spēkā pilnmēness ietekme, kas gādā par emocionālu nestabilitāti – teiktais par neuzzināšanu nav jāuztver personīgi vai kā twilight.town satura vērtējums. Šeit ir īsta zelta bedre, pārpilnības rags! Tā bija tikai tāda filosofiska, uz kritisku domāšanu mudinoša remarka :D

  • niive teica:

   Ilze, šoreiz mans kritikas filtrs nenostrādāja, acīmredzot pilnmēness nav manējais, esmu apbrīnojami līdzsvarota :) Bet novērtēju Tavu smalkjūtību un dziļi paklanos…

 • ZT teica:

  Ak, cienījamās dāmas! Kādas Edvarda laikabiedreņu cienīgas attiecību nianses un izsmalcinātas daiļrunības paraugi!
  Ieteiktu jaunulēm pamacīties!

 • aiga teica:

  Hmmm…komentu neesmu likusi, bet man ir viens jautājums – ZT…Kas ir jaunules???? Varbūt kāds mani var apgaismot???
  Nu žēl ir tā Teilora….bet ne vien par tādām lietām iet uz tiesu ;)

 • bea teica:

  Vilkate milzīgs tev paldies…
  eh manas sirds otras pusītes īpašnieks(pirmā pieder Edvardam) Demons(Ians)ir trešajā vietā – mm..dievīgi – viņš ir pilnīgi un noteikti vissexīgāko vampīractiņu īpašnieks.

 • ZT teica:

  Aigiņ, neuztver visu tik personīgi! Iemaldās te TT reizēm daža laba jaundzimusī spožas valodniecības pērles pabārstīt.

 • aiga teica:

  ZT – neapvainojies, bet mani sauc Aiga…nevis tas mīļvārdiņš :)
  Un otrkārt, dažreiz tās jaundzimušās tās pērles pārbirstina labāk, nekā tie 100 gadīgie vampīreļi ;)

 • Vilkate teica:

  Bea, nav par ko. ;) Man arī prieks par Ianu, viņš ir mans mīļākais ļaundaris. :D
  Vilkate.

 • aiga teica:

  Mm…Ians – tas acus katiens…laikam būs jāpārskata TVD :D :D

 • aiga teica:

  P.S – skatiens…

 • bea teica:

  Nu ļaundaris tikai bišķiņ…nākamā sezona būs satricinājums visam, ko zinam par viņiem:D un ļoti daudz Iana:))

Komentēt

(Spamcheck Enabled)