Galerija
28 005kkb91 tsbd2004389r peterfacinelli3 teil_album_01 team-2 OLYMPUS DIGITAL CAMERA kresla24 THE TWILIGHT SAGA: BREAKING DAWN-PART 2
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Eclipse Press Junket – Roberts

Press_eclipse_026

ROBERTS

J.: Šī loma vēsta par it kā romantisku varoni, bet Edvards ir arī ļoti īpašniecisks. Kā pēc tavām domām Edvards ir mainījies cauri filmām?

Roberts: Pirmajās divās filmās viņš jutās vientuļš un pasaules atstumts, tāpēc tad, kad viņš atrada kādu, kam pieķerties, no tā radās privātīpašnieciskums. Ar katru jaunu sēriju viņš arvien vairāk pieņem moderno pasauli. Visi uzskati, kurus viņš bija pieņēmis, izrādījās kļūdaini, neatbilstoši, tāpēc tiem jāļauj pazust – tieši tā es cenšos viņu spēlēt. Aptumsumā viņš jau mazliet iznāk no savas čaulas, tāpēc rodas cerība, ka uz Rītausmas beigām viņš būs normāls 17 gadus vecs puisis, kurš ir tikai mazliet bālāks kā citi.

J.: Kura ir tā tava grima vai apģērba daļa, kas tev vienmēr palīdz viegli iejusties tēlā?

Roberts: Laikam kontaktlēcas. Tiklīdz tās ielieku, uzreiz jūtos nožēlojami. Lēcas rada raksturam atbilstošu nomāktību un sajūtu, it kā es būtu neapmierināts ar visu notiekošo.

J.: Vai tu esi kādreiz sacenties ar citu puisi par kādu sievieti, līdzīgi kā Edvards ar Džeikobu? 

Roberts: Sacenties? Nē, neesmu. Man tas labi nepadodas. Es vienkārši atstāju visu, kā ir. Iespējams, ja tu esi izdevīgā pirmajā vietā meitenes acīs, mazs cīniņš nāktu tikai par labu. Bet es nekad neatrastos Džeikoba vietā. Tas tu vienkārši esi tas puisis, kurš izjauc pāri.

J.: Kā bija filmēt telts skatu? Vai nebija grūti neizplūst smieklos?

Roberts: Pirmajā reizē, kad filmējām ainu teltī, es biju pārbijies. Nezinu, kāpēc. Pieņemu, ka tas varētu būt klaustrofobijas dēļ, jo filmēšana notika teltī. Es vispār nevarēju savākties. Biju nervozs, nemitīgi aizmirsu savu tekstu. Es vienkārši gribēju iekaustīt jebkuru, kurš atradās man blakus. Mēs uzņēmām kādus trīs kadrus, Kristena izlikās guļam uz grīdas, bet viņa ievēroja, ka esmu pārbijies. Nākamā kadra uzņemšanas pusceļā viņa pēkšņi atvēra acis un nemitīgi blenza uz mani, visādi mēģinot sasmīdināt. Tā ir visnopietnākā aina visā filmā. Pirmajā mirklī biju gatavs viņu nožņaugt, bet tad nevarēju beigt smieties, bez apstājas, visu laiku. Patiesībā mums izdevās tikai viens kadrs un arī tas tikai, pateicoties šiem aizturētajiem smiekliem – izskatījās, ka tas mani padarīja dzīvāku vai kaut kā tā.

J.: Vai tu tici dvēseles esamībai tāpat kā Edvards?

Roberts: Jā, noteikti. Neatceros, kurš to teica, bet atminos teicienu: dvēselei un debesīm ir jābūt, jo labie cilvēki uz Zemes negūst savu atalgojumu. Man šī ideja patīk.

J.: Tā kā katrai filmai ir savs režisors, vai jums katram no viņiem ir jāizskaidro sava varoņa raksturs?

Roberts: Tas ir interesanti. Pirmajā filmā, Krēslā, katram bija savs īpašais viedoklis, kā tam visam ir jāizskatās, un mēs nemitīgi karojām viens ar otru. Kad Kriss Vaitss atnāca uzņemt Jaunu Mēnesi, viņam jau bija gatavs viedoklis, ka viņam patika pirmā filmas, patika tas, ko un kā aktieri dara, tāpēc turpinājām to pašu ceļu. Tad atnāca Deivids Sleids un teica: „Es gribu visu darīt pilnīgi atšķirīgi no pirmajām divām filmām.” Mēs parunājāmies par raksturu attīstību un konsekvencēm, bet viņš iebilda: „Tam nav nekādas nozīmes, vienkārši darīsim visu pilnīgi otrādi.” Un tas ir labi, jo tas ir izaicinājums. Ir viegli padoties rutīnai un ieslīgt stagnācijā, ja jāspēlē viens un tas pats varonis tik ilgi. Jaunā Mēnesī man likās, ka esmu gājis īpaši dziļi. Bet ar Aptumsumu man šķiet, ka mēs uzņemas pilnīgi citādu filmu ar pilnīgi citu varoni. Tāpēc, jā, tas bija interesanti.

J.: Kādas ir Deivida lielākās izmaiņas?

Roberts: Domāju, ka viņš smagi cīnījās, lai filma nebūtu tik svinīga un nopietna. Manās acīs Edvards vienmēr bijis tik pārdomāts un nosvērts, bet Deivids gribēja visam piedot ātrumu un Edvardu padarīt daudz ievainojamāku un jūtīgāku.  

J.: Vai tu izproti tās iedomas, ka jūs ar Kristenu esat kopā arī reālajā dzīvē?

Roberts: Vai es saprotu tādas fantāzijas? Nē, ne gluži. Nu, man šķiet, ka cilvēkiem patīk stāsti. Esmu izdomājis, ka viņi vienkārši grib, lai viss būtu tāpat kā Krēslā.

J.: Vai kādreiz esi ieskatījies kādā Krēslas fanu interneta lapā?

Roberts: Tas ir neticami, cik ātri viņi iegūst informāciju! Dažkārt es caur viņiem pārbaudu savu darba grafiku, īpaši brīvdienās, kad nevaru sadabūt rokās nevienu no savas aģentūras. Ir dīvaini būt par tās Krēslas daļu, par kuru tik daudz cilvēku raksta un lasa internetā. Viņi nāk uz citu filmu uzņemšanas laukumiem, kurās filmējos, lai dabūtu kādu bildi. Tas ir dīvaini.

J.: Ko tu domā par Edvarda evolūciju grāmatā Rītausma?

Roberts: Es to vēl neesmu lasījis. Filmēšana sāksies mēnesi pēc mana tagadējā projekta pabeigšanas, bet es to vēl neesmu izlasījis. Speciāli izvairījos no tās lasīšanas, jo tā ir aizraujošāk. Man nav ne jausmas, kas tur notiek. Esmu dzirdējis tikai atsevišķas baumas.

J.: Un kā tu domā tikt galā ar faktu, ka uz Rītausmas filmēšanu būs jāataudzē mati?

Roberts: Domāju, ka Edvardam vajadzētu nogriezt matus. Tā būtu vienkāršāk. Bet, jā, es par to neiedomājos, kad matus nogrieza. Vispār – tas ir drusku muļķīgi. Vampīri taču drīkst nogriezt matus! Man patīk doma par Edvardu pēdējā filmā ar pilnībā noskūtu galvu. Būtu jautri!

J.: Vai vari pastāstīt par saviem nākamajiem projektiem un varoņiem, kurus tajos atveido?

Roberts: Bel Ami ir stāsts par Žoržu Duro, atvaļinātu kareivi 1890. gada Parīzē. Pamatā viņam nav nekāda mērķa. Viņš vienkārši ir uz visiem greizsirdīgs. Man patika šis stāsts. Jaunieši mūsdienās jūtas neaizskarami. Viņi vēlas iegūt labu darbu, bet negrib papūlēties. Viņi alkst saņemt 100000 gadā tāpat vien. Šis džeks ir tieši tāds. Viņam nav pilnīgi nekāda talanta. Vienīgais, ko liktenis viņam nejauši piespēlē, ir satikšanas ar savu bijušo armijas biedru prieka mājā, kur biedrs, vēlēdamies atstāt labu iespaidu uz Žoržu, iedod viņam nedaudz naudas un ielūdz paciemoties pie sevis. Tas beidzas ar to, ka biedrs jūtas, it kā ielūdzis ciemos pašu velnu. Viņš paved viņa sievu, paved viņa sievas draudzeni, un ar katru kaut cik ietekmīgu Parīzes sievieti viņam ir dēka. Viņš turpina, vazājot aiz deguna augstāko sabiedrību un pelnot miljoniem franku. Tas bija smieklīgs, pilnīgi amorāls un velnišķīgs tips. Tas ir stāsts par to, kā mēsls dažkārt var iegūt pilnīgi visu, nedarot pilnīgi neko.

Water for Elephants ir stāsts par puisi 1931. gadā, kura abi vecāki iet bojā autokatastrofā. Viņš tajā laikā studē universitātē, un izmisuma dzīts izdomā nolekt no ejoša vilciena vienalga kur, lai atrastu ko pilnīgi atšķirīgu dzīvē. Tā viņš nokļūst cirka vilcienā un iemīlas cirka zvaigznē, kura turklāt ir riņķu mētātāja sieva. Un sākas haoss.

Unbound Captives ir romantiska drāma-vesterns, un mans varonis ir Reičelas Veisas dēls. Četru gadu vecumā viņu nolaupa komančī indiāņi un uzaudzina viņu. Mana māte 15 gadus meklē mani, bet neatrod. Es atgriežos pats, bet vairs neprotu angļu valodu un viņu nepazīstu, un arī māte mani neatpazīst. Es izskatos pēc indiāņa un man piemīt izteikts uzmanības trūkuma sindroms un hiperaktivitāte. Stāsts ir par iedzīvošanos jaunā vidē.

Paldies Collider.com te, te un te!

19 komentāri

 • fox teica:

  Kurš tad būtu šaubījies, ka viņiem neietu jautri uzņemšanas laukumā! :)
  iedomājos robu bez matiem! Vēēēēē.
  kāds viņš izkatītos pēc indiāņa ar nevaru iedomāties!labrāt ieraudzītu!

 • lote teica:

  piekrītu fox. Tad kad izlasīju viņa ideju filmēties ar pliku galvu gandrīz apvēmos… Bel Ami loma viņam perfekti piestāv. Tajās aristrokātiskajās drēbēs tik skaists… Un indiānis būtu interesanti… :) Paldies, niive…

 • Dūdiņa teica:

  Wow.. man gan tā ideja ar noskūto galvu nepatīk.. vēēē.. nekā jautra.! :D
  Bija interesanti palasīt Roba domas par to visu. Tas par to grafiku – uz debesīm :D Nevaru beigt smieties. :D

  Paldies niive par tulkojumu un bildēm :)

 • Aija teica:

  sameklējiet i-netā filmu “Little Ashes” par Salvadoru Dalī un paskatieties, kāds izskatās Robs bez matiem ( un vietām – bez drēbēm, un vietām – bez prāta…) P.s. bērniem līdz 16…
  Paldies, niive, ka atbalsti angļu valodas mazākpratējus :) )

 • Laura teica:

  4,6,8 bilde tāds jaukums :( :) guhh :)

 • fox teica:

  aij to filmu es noskatījos! diezgan… jā nu tur tiešām ir no visa kā!

 • ZT teica:

  Paldies Rob, Tu mani nomierināji par tām reālās dzīves fantāzijām.

  “Dvēselei un debesīm ir jābūt, jo labie cilvēki uz Zemes negūst savu atalgojumu. ” – un piedevām,Tu vēl arī esi romantiķis.

  Bel Ami, liekas būs vēl viens smags pārbaudījums manai daudz cietušajai izturībai.

  Paldies Niive, apriju kā saldu zemeņogu!

  P.S. Aija, nebija jau tur “Little Ashes” nekā TĀDA, izņemot Roba skūtās kājas (kā vienreiz izteicās Aliala). Mana mīļākā epizode ir kur Salvadors marionešu teātrī dzer šmigu no pudeles kakliņa …mmm gardi.

 • Aija teica:

  ZT!
  Es jau neteicu, ka tajā filmā ir kaut kas TĀDS! Vnk filmai ir tas vecuma iedalījums – ( vai kā nu to tur sauca – cik lieli un mazi bērni drīkst vai nedrīkst filmu skatīties bez vecāku klātbūtnes un komentāriem), ieteicama nobriedušākiem ļautiņiem. Komentējot filmēšanos bez matiem, biju domājusi Dalī dančus spoguļa priekšā. :(

 • Aija teica:

  P.S. Roba attēlotais varonis Bel Ami( vismaz spriežot pēc grāmatas) tiešām ir viens riktīgs draņķis! Būs interesanti paskatīties!

 • Ieva teica:

  Gaidu ar miiiillllzīgu nepacietību ne tikai Eclipse, bet arī pārējās Roba filmas par kurām viņš stāstīja…
  Starp citu meitenes – ir iznācis jaunais Sīrupa speciālizlaiduma žurnāls Eclipse” un tur ir reklāma, kurā ziņots par krēslas nometni :D Vairāk informācijas http://www.mirandasnometnes.lv Dalību maksas gan tādas skarbas, bet ja var atļauties, tad uz priekšu :)

 • ZT teica:

  Ieva, vai nometnei ir vecuma limits?

 • Ieva teica:

  Zini ZT es tā paskatījos – pie datumiem ir minētas kaut kādas klases 18-27.07 (7-11.kl.) un 01-07.08. (3-6 kl.), bet nesaprotu kas ar to domāts. Nu diez vai 3-klasniece spēlēs spēli Kārlaila medmāsiņu sacensības un piedalisies Non stop filmu naktī. Bet nu visādi jau mēdz būt :D droši vien kārtīgi izsmeļoša informācija ir tajā manis pieminētājā mājaslapā…

 • ZT teica:

  Kārlaila medmāsiņas! Wow, daudzsološi … tas jau varētu atbilst arī manai gadu nastai!

 • fox teica:

  nopirku to specizlaidumu! nu nez īpaši jauna neuzzināju, šeit pie niives varu uzzināt daudz vairāk! un tā dalības maksa, jā nometnei graujoša. 139ls nu nezinu gan un ja nepatiktu to naudu atpakaļ tā arī neados! vissādi jau var gadīties.

  lai kā arī būtu, jebkura Patinsona loma man asocēsies ar Edvarda lomu.tāpēc arī gaidu šo parbaudījumu kāds viņš vel spēj būt/

 • Ieva teica:

  Nu man jau ar tas speciālizlaidums tādu dzeltenās preses klaču lapeli vien atgadināja. Niives mājaslapa ne klāt nestāv :) . Un jā, par tādu maksu jau jābūt kaut kam … uhhh superaizraujošam tajā nometnē.

 • Keksels teica:

  PALDIES NIIVE, TU ESI LIELISKA!

 • Aliala teica:

  Aija, kā sauc Bel Ami grāmatu, laikam vajadzētu izlasīt?

 • ZT teica:

  Aliala, romānu latviski sauc “Mīlulis”.

 • Aliala teica:

  Paldies, ZT.
  Šodien veikalā uzmetu aci tam Sīrupa specizlaidumam, lielākā daļa viens riktīgs pufelis, jau uz vāka teikums “”Es izvēlētos Džeikobu” K. Stjuarte”, ja nemaldod tad visās tagad intervijās viņa skaidri gaisī pasaka Team Edward.
  Vienīgi iekšā ir liels Edvarda plakāts (tā bilde, kas mums visām patika, kuras dēl arī radās Edvarda konkurs)

Komentēt

(Spamcheck Enabled)