Galerija
rob3 jacksonrathbonespiketvscream2010arrivalskikxwdekpqil hb31 ksolo2 robertpattinsongenderbender-4 60c r01qc0 cal2 dossier_37
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Trīspadsmitais Edvarda konkursa darbs

Paldies, Dūdiņ! Pat es, īstena Edvarda fane, varu Tev mazliet piekrist…

 Kas Man Nepatīk Edvardā?

 Šo jautājumu ir viegli sev uzdot. Vēl vieglāk uz to atbildēt.

 

Kas man var patikt vīrietī (ja tā viņu var nosaukt) kurš mūždien staigā tā it, kā kuru katru brīdi viņam uz galvas uzkristu meteorīts.

Kas man var patīk Tēlā, kurš pasmaida trīs reizes gadsimtā?

Kas var piesaistīt cilvēkā, kurš ir nevainīgs 110 gadu vecumā?

Varbūt viņu var dēvēt par mūžīgo jaunavu?

Kas viņā var piesaistīt, ja viņš, kuru katru brīdi var pie tevis pieskriet un sāk sūkt asinis (PRETĪGI !!! ).

Starp citu – apdomājiet – Edvards nav ideāls. Viņš 109 gadus meklēja vienu vienīgo (vai tā nav īstas cacas rīcība) ?! Vai Tanja nebija viņam pietiekami laba? Vai tiešām uz pasaules nebija nevienas vienīgās? Bet varbūt.. varbūt viņš meklēja sava dzimuma pārstāvi… kas to lai zina. Nav brīnums – varbūt pati rakstniece to baidījās izpaust. Tas nu paliek miglā tīts.

 

 

Kāpēc visi džeki apgalvo, ka viņš izskatās pēc geja? Nu padomājot – visi kā viens. Nu varbūt ir kādi speciālie izņēmumi, bet.. tas ir liels retums.

Kad rakstīju šo, mans man brālis jautāja – Ko tu tur dari? Es atbildēju – Rakstu par Edvardu. Viņa atbilde bija īsa kodolīga – Atkal par to geju?

Hmm.. var jau būt, ka tas tāpēc, ka viņiem skauž. Taču ir jāatdzīst ir daudzi citi pievilcīgāki par Eģiku.

Vēl nedaudz par izskatu. Varbūt Eģika fanes, apbrīno to kāds viņš ir aprakstīts grāmatā ne, viss to kāds viņš ir dzīvē. Jo… teikšu atklāti – tā acu krāsa filmā vairāk atgādina ķirbju zeltainu. Monitors man ir labā kvalitātē. Es saku to kā tas ir.

 

 

Kādēļ, viņam tik ļoti nepatīk Džeikobs. Viņš ir normāls džeks. Silts – kurai sievietei nepatiktu piekļauties siltam ķermenim? Man nepatiktu ieskriet marmora ciešajos apskāvienos. Sazin kādas traumas vēl iegūtu… tā nu tas diemžēl ir…

 

 

Iedomājieties. Kā pa jūsu pagalmu skraidi mazi bērniņi. Jūs ar vīru sēžat uz lieveņa un viņš tur jūs savos siltajos un ciešajos apskāvienos. Vai tas nav katras sievietes sapnis?

Bet… varbūt labāk jums patiktu šāds teksts – Es stāvēju pie loga un redzēju laiku, kurā izaug mana meita. Viņa jau bija liela. Man pat īsti nebija laika viņu aplūkot. Edvards viegli satvēra mani no mugurpuses un noskūpstīja.

 

Kas skan labāk? Man jau labāk patīk pirmais variants.

 

 

Dzīve ir skarba. Ne visiem Edvards var likties ideāls – Jo viņš nav perfekts. Mīļās manas dūdas – atveriet savas daiļās acis. Sapņojiet ar acīm ciet. Lai jūsu sapņi naktī liek izbaudīt to ko šajā dzīvē nespēsiet taustīt. Edvards ir tikai tēls. Nepielaidiet to pārāk tuvu sev klāt, jo kas pielaists par tuvu to gribas paturēt, bet paturēt nevar neko. ;)

 

Ar mīlestību Monta/Dūdiņa. :)

0 komentāru

 • ZT teica:

  Dūdiņ, Tu gan esi nu ĻOTI cītīgi lasījusi TZ darbiņu!
  Man tikai ir viens jautājums:
  Vai būt par geju ir kāds noziegums vai grēks?!
  Un ja arī viņš būtu gejs, tad paldies Dievam, vismaz netiktu nevienai citai.

 • Dūdiņa teica:

  Darbiņu izlasīju tikai tad kad jau šis bija niivei nosūtīs tādēļ..

  Nop.. tas nav grēks.. taču pēc idejas Dievas radīja Ādamu un Ievu vai, ne? Nevis Ādamu un Jāni.. nu tā ir teorija ko varētu apspriest gari un plaši.. ;)
  To izcēlu tādēļ, ka patiešām tā ir… to atzīst visi vīrieši… :D
  + Jap.. tas arī fakts.. nevienai citai ;)

 • Heera teica:

  Jā,jā… Dievs radīja Ādamu un Ievu, bet viņiem bija divi dēli. :D
  Kaut ka izklausās pēc lecīga sazin kāda aivainojuma…

 • Heera teica:

  Piebilde par gejiskumu Edvarda veidolā – nu tā nu šoreiz ir uzjautrinošā grima mākslinieku interpretācija par vampīriskumu, manuprāt… Un tomēr acis…tās ir nepārspējamas!!!

 • Intrigante teica:

  NU Dudin sadi ,uzrakstit labais par, to geju:D

  ZT + es tev piekritu.

 • Sandra teica:

  Dūdiņa, tu raksti, ka Edvards izskatās pēc geja, hmmm…sorry vai tu neatgādinātu man, kurā grāmatā Stefanija Meiere būtu ielikusi Edvarda bildi? Nevajadzētu jaukt 2 dažādas lietas- jo tā bilde ko Jūs redzat ir nogrimēts, ar datorgrafiku pārtaisīts Roberts Patinsons.
  Un par “silto”… jā, un tad viņš sadusmojas ka esi nopirkusi jaunu lūpu krāsu (100. pēc skaita) un pārplēš rīkli… mokoši, un pēc tam izskaties kā Emīlija, ja izdzīvo (ja palaimējas kā Emilījai); atšķirība starp “silto” un Edvardu, tāda ka Edvards var ne tikai tevi nogalināt, bet arī izglāb…

 • bea teica:

  Visā visumā lielākajai daļai tavu dome es nepiekrītu, taču atradu arī kādu, kas tiešām ir patiesa…citēju:” Edvards ir tikai tēls. Nepielaidiet to pārāk tuvu sev klāt, jo kas pielaists par tuvu to gribas paturēt, bet paturēt nevar neko. ” tā nu tas diemžēl ir…
  bet es domāju, ka katrai no mums ir tiesības pasapņot par savu ideālo Edvardu…
  Tu jautāji, kurai gan negribētos piekļauties siltam, vīrišķīgam ķermenim?..jā…tas visnotaļ ir patīkami, taču ne tikai tam, kas ir no ārpuses ir nozīme. Ja salīdzinam Edvarda un Džeikoba iekšējās pasaules, tad Edvards ir nobriedis vīrietis un nav svarīgi, ka viņš ir nevainīgs, ko tu pieminēji, kā trūkumu,viņš ir galants, ieturēts, valdzinošs un galvenais spējīgs nesavtīgi mīlēt, viņš ir inteliģents un vispusīgs. Bet pretī nostādam Džeikobu – jauns puisis, nepabeidzis skolu, ass, īpašniecisks, rupjš un nesavaldīgs..un tagad ir jautājums…ko sieviete labāk izvēlētos?

 • vampirelii teica:

  “Kas var piesaistīt cilvēkā, kurš ir nevainīgs 110 gadu vecumā?

  Varbūt viņu var dēvēt par mūžīgo jaunavu?”

  Vai tad tas ir kas slikts? Vai tad visur jabūt seksam?

  “Starp citu – apdomājiet – Edvards nav ideāls. Viņš 109 gadus meklēja vienu vienīgo (vai tā nav īstas cacas rīcība) ?! Vai Tanja nebija viņam pietiekami laba?”

  Nu laikam jau nebija! Nevar jau būt kopā ar cilvēku ja tev viņš nepiesaista..

 • Dūdiņa teica:

  Sandra – viņa nav ielikusi bildi, bet sievietes jau jūk prātā ieraugot Edvarda attēlu, nevis izlasot to ka viņš izskatās pēc eņģeļa…
  hmm.. nedomāju ka Džeiks dusmotos par lūpu krāsu.. kaut gan… :D
  P.S. Nav jau gluži teikts ka šie teikumi – Iedomājieties. Kā pa jūsu pagalmu skraidi mazi bērniņi. Jūs ar vīru sēžat uz lieveņa un viņš tur jūs savos siltajos un ciešajos apskāvienos. – ir domāti par Džeikobu. ;) Man liekas ka katrs vīrietis savā ziņā ir silts.. ņāām.. :)
  Bea – tur tev arī ir sava taisnība – bet tādēļ jau es šo darbu nosaucu par – Kas man NEPATĪK Edvardā. Iespējams ES esmu tā kas uzskata ka tas ar trūkums. Katram mums ir savs viedoklis. ;)
  Vampirelii – atkārtošos – es to uzskatu par trūkumu! Nepiesaista.. njāā… bet tieši cilvēks ir tas kas viņu piesaistīja. Jocīgi – bet tas jau ir tas īpašais Twilight. Vampīrs kurš iemīlas meitenē. ;)

  Ar cieņu Monta ;)

 • Aliala teica:

  Siltums ir laba lieta, bet grāmatās jau var redzēt, ka jau pēc 5 minūtēm, kad Džeikobs uzliek roku uz pleca ir par karstu. Karstums arī nav nekas labs. Kad salst, tad var paņemt segu.

 • Marii teica:

  Par to Tanju . . .
  Es – lasot Twilight sērijas grāmatas – tā sapratu , ka vampīri iemīlas tikai vienu reizi un tas paliek uz visu viņu eksistenci . ..
  P.S.Negribu ne ar vienu strīdēties – vnk.atgādinu un pārliecinos vai cītīgi lasīju :D

 • Aliala teica:

  Man gan tāda pārleicība par vampīriem neradās kā Marii. Uz mūžu jau tās lietas notiek ar vilkačiem, kad viņi satiek izredzēto.
  Par Taņu, kāpēc viņa viņam nebija pietiekami laba?! A vai tad Tu ikreiz, kad kāds pusis izrāda Tev uzmanības apliecinājumus, tos pieņem it kā viņš ir īstais un vienīgais, dažreiz simpātijas nav abpusējas.
  Un ja paskatās Bella un Taņa ir divas kardināli atšķirīgas sievietes, Bella ir kautrīga un nav īsti pārliecināta par sevi, bet Taņa izstaro pašpārliecinātību, un spriežot pēc “Pusnakt saules” viņai dzīvē bijuši neviens vien vīrietis.

 • ZT teica:

  Manuprāt, viņiem tur visiem love is forever, tikai atškirība tā, ka vilkačiem tas notiek vienā mirklī- kā ar mietu pa pieri (neatkarīkgi no vecuma), bet vampīriem- tā lēnām, sērīgi un dziļi līdz ausīm.

 • Dana teica:

  Dūdiņ. Nav jau tā, ka esmu mežonīga Edvarda fane, bet man viņš patīk tādēļ es atļaušos tev nepiekrist.
  Ok tu saki, ka daudzi zēni, puiši, vīrieši sauc viņu par geju, bet kad zēni fano par kādu meiteni piem: Meganu Foksu mums jau arī skauž un mēs piemēram pasakam, ka viņai ir slikons visās iespējamās vietās. :D
  Man Džeiks liekās neattīstījies. Viņš man tiešām atgādina pusaudzi- skolasbiedru.
  Bet kā jau ZT vienreiz teica tad meitene vienmēr sava puisī meklē kaut ko līdzīgu savam tēvam. Varbūt Bellai vajag kādu, kas ir vecāks par viņu, lai spētu viņu pasargāt no viņas neveiklības.
  Vēl tava rakstā mani ieintriģēja tas, ka tu viņu nosauci par jaunavu. Nevar jau zināt, kas viņam ir bijis, jo Meiere to neuzrakstīja. Varbūt vēl būdams cilvēks viņš kļuva vainīgs. Jo es šaubos, ka ja viņš būtu pavisam nepieredzējis tad diez vai viņam ar 1.reizi būtu sanācis bērns.
  Nedusmojies uz mani, bet visā visumā man patika. :)

 • ZT teica:

  Tu nu gan, Daniņ, mani riktīgi sasmīdināji(līdz asarām):
  “Vēl tava rakstā mani ieintriģēja tas, ka tu viņu nosauci par jaunavu. Nevar jau zināt, kas viņam ir bijis, jo Meiere to neuzrakstīja. Varbūt vēl būdams cilvēks viņš kļuva vainīgs. Jo es šaubos, ka ja viņš būtu pavisam nepieredzējis tad diez vai viņam ar 1.reizi būtu sanācis bērns.”

 • bea teica:

  Meitenes! Vai tiešām jūs domājat, ka būt nevainīgam ir kaut kas slikts?
  Manumprāt tas ir apsveicami…un mūsdienās tikai retais zin un saprot ko nozīmē atdot sevi visu savam vienīgajam(vienīgajai).

  Kas attiecās uz gejiskumu – S.Meieres radītais tēls – Edvards – viņš ir no cita gadsimta,kad geji nebija topā, kā tas ir mūsdienās un manuprāt viņa izskats un izturēšanās nemaz nelīdzinās gejam…tas, ka viņš atraidīja Tanju un gaidija savu īsto un vienīgo, šajā gadījumā Bellu, vai tad geji tā dara? hmmm….???

  njā..laikam attiecīgajiem cilvēkiem, kas Edvardu asociē ar geju vajadzētu painteresēties, ko īsti apzīmē ar šo vārdu:)

  Neapvainojies Dūdiņ, tas nav domāts personīgi, bet gan vispārīgi.

 • vampirelii teica:

  “Jocīgi – bet tas jau ir tas īpašais Twilight. Vampīrs kurš iemīlas meitenē.”

  Nu ja vinsh butu kopā ar Tanju tad jau vinsh nebūtu iemīlējies Bella!

 • Dana teica:

  Vampirelii pareizi pateici. :)

 • fox teica:

  man patīk montas domu gajiens bet dēļ tā ka man ir savas asociācijas par Edvardu es tomēr palieku viņa pusē! un Roberts jau šķiet cita svara kategorija. Nu reizē viņam paveicies bet taipašā laikā galīgi nepaveicies. bet jebkurā gadījumā viss ir ok pat Džeikobs ar savu karsto būtību.
  cik zināms Teilors ar Patinsonu ārpuss filmas ir ļoti labi draugi! tāpēc arī mēs tādi būsim! Ar saviem uzskatiem un viedokļiem!

 • Dūdiņa teica:

  Meitenes – man patiešām patīk jūsu visu domu gājieni. Interesanti palasīt ko jūs par to domājat. Bet kā jau teicu – tās ir manas domas. Atbalstu arī jūs – taisnība ir arī tam, ka tas nav grēks. Bet kā jau to teicu – MAN tas liekas trūkums ;)

  Piekrītu arī FOX.. par Teiloru un Robu ;)

  Ar cieņu Monta/Dūdiņa ! :)

 • bea teica:

  pilnīgi un apsolūti piekrītu fox par Teiloru un Robu…un arī par mums:)

 • fox teica:

  teikšu tā! JAUKI!

 • ZT teica:

  Neesmu pārliecināta vai Robu un Teiloru var nosaukt par labiem draugiem. Manuprāt, viņu stils, dzīves uztvere un mērķi atšķitras visai radikāli. Reālajā dzīvē viņi ir tikpat tāli kā grāmatā, kā uguns un ledus. Paskatieties bildēs uz Roba īstajiem angļu draugiem- tas jūs noteikti pārliecinās! Drīzāk, viņus abus vieno tikai jaukas, koleģiālas darba attiecības.
  Bet, kas attiecas uz mums, meitenes, es absalūti atbalstu Fox viedokli. Iecietība un tolerance ir inteliģences pamats. Mīlestības izpausmes var būt tik dažādas, bet mūs visas taču vieno viena liela, kopīga mīlestība pret Krēslu.

 • bea teica:

  Zini ZT iespējams arī tā, kā tu pateici…Robs un Teilors, lai arī zemeslodes divi poli, kas savā būtībā ir tālu viens no otra, taču pietiekoši tuvi Krēslas filmēšanas laukumā, tāpat arī mēs – savās būtībās tik dažādas, taču vieno mūs viens – kā jau tu teici, mīlestība pret Krēslu:)

 • szugar teica:

  Šis darbs man tiešām iepatikās. Jāatzīst, ka citus nemaz neesmu redzējusi. Droši vien tāpēc, ka biju gaidījusi zīmējumus, bildītes un ja arī kaut ko rakstītu tad tikai – Kāpēc man patīk Edvards, Edvards ir tik jauks, īsts eņģelis un tādā tematikā ;)
  Protams katram ir savas individuālās domas, bet meitenes, c’mon, jūs taču zināt, ka puiši tiktiešām uzskata, ka Edvards (šajā gadījumā nogrimētais Roberts) izskatās pēc geja. Un nav ko apstrīdēt.
  Sandra, tu minēji, ka vai S. Meiere ir kaut kur ielikusi Edvarda bildi, nē, bet tu man tagad centīsies iestāstīt, ka tu Edvardu iztēlojies savādāk? Saki ko gribi, bet es tev neticēšu. Pirms filmu iznākšanas, jā, mums katrai Edvards bija savs, bet pēc filmu iznākšanas visi priekšstati ir sagrauti dēļ Roba, un manuprāt tā tas notiek ar jebkuru ekranizētu grāmatu, un ar to es domāju – grāmatas varoņus tu sev domās iedomājies tādus kādi tie ir attēloti filmā.

  Nu protams vai TAS ir grēks vai nav katrai ir savs viedoklis :)
  Vienīgā lieta pie kuras es šajā visā visumā perfektajā darbā nepiekrītu ir par Tanju, jo te nu gan, pēc manām domām, katram cilvēkam ir jāatrod savs īstais dvēseles radinieks!

  Super, paldies tev Dūdiņ :)

 • Gi-Ja teica:

  lasīju un klusēju, klusēju un lasīju, reiz sapratu, ka pateikšu arī Jums, ko domāju ;)
  Par Robertu – viņš pārstāv elementāru vīriešu “klanu” ar izteiktajiem vaigu kauliem, plašu smaidu, neklausīgiem matiem, slaidu augumu. Savulaik viņu noteikti sauktu par ņergu (kad bija modē tie kačātie džeki), taču šobrīd ir modē tā saucamie metroseksuāļi. Arī modes podestus šie vīrieši/puiši iekaro un man liekas, ka Roberts ir viens no tiem :)
  Jā, man viņš patīk. Ja būtu jāizvēlas viņš vai Ž.K. van Damme, ticiet man, nedomājot mestos pie R.P. :)
  Man patīk viņa izteiktie vaigu kauli, patīk kad viņš ir noskuvies un āda liekas tāda zīdaina, tā vien gribas pieglausties un ar pirkstiem novilkt no bedrītes virs lūpas līdz pat….
  Un nedomāju, ka kādam/kādai ir jāuztraucas par viņa seksuālo orentāciju, jo tā jau ir viņa darīšana :)
  Bet vēl – pavērojiet kā viņš spēlējas ar skietienu… tā var arī prātā sajukt neatgriezeniski

 • kristena:) teica:

  tuesi ista rakstniece!:) bet es tomer labak paliksu pie edvarda!:)

 • kristena:) teica:

  tu esi ista rakstniece!:) bet es tomer labak paliksu pie edvarda!:)

 • KAĶ teica:

  Nu jā, ir Edvards un Džeikobs. Edvards auksts , diezgan neomulīgs tā teiksim. :D Džeikos – nu jā siltums , iespējama bez problēmu vairošanās. :D Nu un tomēr , atkal tā stūlbā mīlestība, tur jau tas prikols ,ka viņa neizvēlas tō vieglāko ceļu , bet to kuru viņa stiprāk mīl … bet nu jā, trūkumi ir visiem . Taču Edvardam ir viena savā ziņā perfektā īpašīa (cik nu laba ,kautkā nedabīga),Edvards nešurā un nekakkĀ.:D

 • Kristena teica:

  Eu nu zinat ko?!
  Beidzat strideties ta patas vins ir mans :D DDDDD

 • ahhh teica:

  nav jau ta, ka edvardam nav muskulu, vinam vienkarshi nav tada kermena struktura uz kuras to varetu redzet – http://images2.fanpop.com/images/photos/6400000/New-Moon-Edward-poster-robert-pattinson-6473739-800-1183.jpg

 • Star teica:

  sveikas!
  Viņi abi ir tikai tēli, nav jēgas domāt, kurš ir labāks, kuršir sliktāks…
  Nav nozīmes,kas man patīk,bet galvenokārt uzvar mīlestība…
  Edvards jau pats nepateica savu dzīvesstāstu, tāpēc, jūs varat vienīgi vainot Stefāniju Meieri…
  Par to, ka Edvards 150 gadus nav atradisīsto, tas ir tikai izdomājusm.
  To atcerieties!

Komentēt

(Spamcheck Enabled)