Galerija
1691865462f25692067m549x500 003 troix45 37436557 xxxneclipse022 screen_shot_2012-05-09_at_4_54_41_am nm_26 best_movie2 58670061
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Četrpadsmitais Edvarda konkursa darbs

Paldies, Aiga! Ja pareizi sapratu, Tu runā par Robertu? Nedomāju, ka viņi abi ir vienā maisā bāžami, tieši otrādi – abi ir gaismas gadu attālumā viens no otra, pretējas pasaules, kas nepievelkas…

Kāpēc – Nē?

 

            Pēc ilgas cīņas tomēr padevos. Īstenībā ZT mani iedrošināja. Jau no sākta gala – Roberts, gan kā personība, gan izskata ziņā mani nevilināja. Sākumā domāju, ja likšu kaut ko negatīvu – jūs meitenes, mani apēdīsiet bez sāls. Tāpēc – paldies ZT! ;)

Es neizplūdīšu garās runās, jo tam esmu par slinku, bet es mēģināšu paskaidrot – kāpēc, man nepatīk Roberts.

 

P.S – pirms lasīšanas, meitenes, paņemat balderiāņus. Madara un Monta – karodziņus!

 

Es sākšu ar to, ka viņu ievēroju jau „ Harija Potera” laikos. Pat tad, viņš bija nenozīmīgs zēns. Kaut biju jauna, pat, tad mani īpaši nepievilka slavenības. Kaut gan, viņa izskats valdzināja, bet tas bija nenozīmīgi – viņš bija pārāk „nūģisks” (es teikšu tā). Viņa vienkāršā seja – garie, nevīžīgie mati, kuri bija pārāk vaļīgi un kalsnais augums – jauna miesa (paparaci).

 

Ja runājam par Edvardu, tad es teikšu godīgi – viņš ir GEJISKS (nopietni). Citēšu mammas vārdus: „Viņš izskatās pēc meitenes.” Kā pēc kaut kā tāda var nesmieties? Viņa precīzi gludās lūpas – kuras tiešām izskatās kā marmors – personīgi, es tās neskūpstītu, kāda jēga skūpstīt akmeni. Sejas vaibsti – tieši novilkti kā ar lineālu – baisi. Un deguns – nesakiet, ka tas ir taisns, tas NAV taisns….mazliet par lēzenu un rukšķīgu (manas domas).  

 

Viņš savā ziņā ir ļoti naivs, pat ļoti. Tāds pats kā Bella. Viņš dzinās pēc kaut kā tāda, vienkārša un nenozīmīga, lai pārbaudītu SEVI. Ne jau kaut ko iegūtu. Viņš pieķērās par daudz – par stirpu. Bet neiet runa ir par Krēslas varoni, bet par Edvardu dzīvē – Robertu.

 

Dažreiz es uzdodu jautājumu – kāpēc, viņš patīk sievietēm un pusaudzēm? Kas viņā ir tik īpašs? Bet ir viena nelaime – es nespēju rast atbildes – NESPĒJU. Laikam esmu par prastu, varbūt par gudru, tas attiecināms uz jebkuru. Tāpēc – NEZINU!

 

Hmm…Roberts ir visnotaļ apdāvināta personība, bet tukša. Smieklus spēj izspiest ikviens, tikai ir jābūt labam aktierim. Esmu redzēju lielāko daļu no viņa filmām, bet ievēroju vienu – grimases un balss tonis – nemainās. Tās ir vienādas. Kā tāda plate, kura ir palaista, bet iet uz riņķi un riņķi, un riņķi.

 

Viņa uzvedība sabiedrībā…tā ir neizturama. Mani šokēja viens notikums, kas mainīja visu. Varbūt es neesmu tā daļa no visa jucekļa, kuru es neizprotu, bet es pamanu cilvēkus, kuru ir vienkārši. Tātad, par notikumu ;) Tā bija pirmā reize, kad redzēju viņu galīgā korķī un tad vēl vienā, un vēl vienā. Un tad sāku domāt – vai slavenam cilvēkam, kuru ievēro ikviena pusaudze, kurai galvā ir viss – būtu jāskatās, kā viņas elks žļuburē pa ielu, tik tikko kājās stāvot!? Tad dzer savā numurā vai krogā, bet, lūdzu, nerādies uz ielas.

 

Higiēna…esmu ievēroju, ka viņam ir mode staigāt ar netīrām drēbēm. Taukainiem matiem (ā…ciest nevaru netīrus matus). Un smaka – to gan pati īsti nezinu, bet pēc video un Kristenas, un Viktorijas (pirmās aktrises) teiktā to var secināt.

 

Uzskaites lietu vēl varētu būt tonnām, bet man apnika. Es negribu sabojāt savu miedziņu. Ceru, ka mani sapratāt un argumenti bija labi. Jo tās ir manas domas, kuras nevar izmainīt. Tāpēc, paldies, ka uzklausījāt, ja ir kādas pretenzijas, tad, lūdzu, sakiet. Labprāt tās uzklausītu un atspēkotu ;)

 

Atgādināšu – Viņš ir parasts cilvēks, ar parastu dzīvi un parastiem sapņiem! Nekā nozīmīga!

Ar cieņu,

 

Aiga – Sofija ;)

23 komentāri

 • aiga teica:

  Jā…es runāju gan par ROBERT, gan par Edvardu…bet…nujā…

 • aiga teica:

  P.S – Robertu! – Drukas kļūda :D

 • ZT teica:

  Ak vai, mana vājā konspirācija ar TZ tomēr tika atklāta!
  Nav par ko Aiga, bet tas bija tikai provokatīvs joks, kurš acīmredzot ir iekustinājis, ja ne gluži lavīnu, tad tādu dubļainu šļūdonīti noteikti. Manas patiesās jūtas – beznosacījumu mīlestība un pielūgsme gan pret Edvardu, gan pret viņa iemiesojumu realitātē Robu, nav mainijušās ne par mata tiesu.
  Kā jau Tu lasīji TZ darbiņā, es ļoti labi apzinos un saprotu, ar ko man ir darīšana, bet kā īstena latviešu sieviete :
  “Es nolieku savas vieglās dienas …” , lai akli sekotu lidz mūžībā savam ROBVARDAM.

 • Heera teica:

  Un ja jau viņš ir parasts cilvēks, tad kas par to,ka ir bijis dzēris, mazliet nevīžīgs un izpūrušiem matiem? Neapskaužu viņu, jo nenormālā paparazi vajāšanas mānija šķiet šķebinoši smaga, ne tā?

 • vampirelii teica:

  “Un deguns – nesakiet, ka tas ir taisns, tas NAV taisns….mazliet par lēzenu un rukšķīgu (manas domas).”

  Uz Teilora/Džekoba esi paskatijusies?! :D

  “Atgādināšu – Viņš ir parasts cilvēks, ar parastu dzīvi un parastiem sapņiem! Nekā nozīmīga!”

  Katrs cilvēks ir nozīmīgs! Tu nemaz nevari tā teikt paslaties ko vinš ir sasniedzis un ko Tu! :)

 • aiga teica:

  Heera – viņš ir parasts cilvēks, bet ar mazliet pasistu prātu (atvainojiet) Bet tā ir…viņu noskata miljoniem meiteņu, teiksim tā, viņš ir kā paraugs – vai tas ir normāli, ka viņš visas pasaules priekšā nevar nostāvēt kājās?! Ja viņš ir izvēlējies šādu darbu, tad viņam ir jāsamierinās ar visu, viņš nevar tēlot žēlabaino…tad nevajadzēja kļūt par aktieri ;)

  Vampirelii – man nepatīk Teilors – Krēslu es iemīlēju nejau dēļ aktieriem, bet dēļ grāmatām – pat tagad, es viņiem neskrienu pakaļ, bet tas ir kā kuram ;)

  Jā – katrs cilvēks ir nozīmīgs, ja to pats saprot – ja saprot, bet ja nē – tad viņš nav nekas!

  Un par, ka es neko neesmu sasniegusi…tu mani nepazīsti un diez vai iepazīsi, bet…man ir kur augt – lielāko daļu es jau esmu sasniegusi…tā kā…tad varu teikt to pašu par tevi…tad jau Tu arī neesi nekas…piedod, bet tu to attiecināji arī uz sevi ;)

 • vampirelii teica:

  Nu,bet es jau neteicu ka tu nesi neko sasniegusi! Paskatiesies kur vinsh ir vinu atpazīst!Gandriz vai puse pasaules.. Es domāju par to..

 • fox teica:

  wow meitenes te iet karsti! pat bez Džeikoba!

  gribās aizstāvēt nedaudz aigu!
  vampirelii pasaki kurš Latvijā var sasniegt tādu popularitāti? Es labprāt uzzinatu! aiga tak tikai viedokli izsaka! lai arī viņai ir tie skarbāki izteicieni, bet par to jau nav jāsāk bezmazvai kašķēties!
  nu nešķiet viņai pievilcīgs tas robs! katram sava gaume! cilvēks atļāvās paust viedokli un par to man prieks!
  aig manas domas tu zini! un tās nemainīšu!

 • ZT teica:

  Nenoniecini, Fox, nu Latvijas talantus. Vai tad mums maz pasaules līmeņa mākslinieku? Tas tikai ir cits kultūras veids – bez priedēkļa “pop”. Tas, ka Elīnai Garančai vai Vestardam Šimkusam neskrien pakaļ bariem spiedzošu fanu, nenozīmē, ka viņu profesionālie sasniegumi būtu mazāk vertīgi. Patiesībā, būtu pat apvainojoši salīdzināt šīs izcilās skatuves zvaigznes ar Krēslas aktieru brigādi.

 • fox teica:

  ZT es jau ne tāda ziņā vienkārši mums nedabūt tādu mēroga popularitāti! es jau nesaku ka mums sliktas zvaigznes, bet tomēr Amerika ir cita svara kategorija kuru būtu diezgan Grūti iekarot Kādam no Latvijas, bet nekad jau neko nevar zināt!

 • aiga teica:

  Ū – pat bez manis iet interesanti. Es piebalsošu fox – Latvijas talantu svara kategorija ir cita. Kaut esmu patriote, tomēr atzīstu, ka Latvija nav NEKAS. Mēs paļaujamies uz citiem, ļaujam izmainīt savu kūltūru – tā kā! Nejau par to ir runa!

  Citēšu slavena cilvēka vārdus – ” Galvenais, ka nevienam jau pats Roberts paldies nepateiks, ka viņu tik aizrautīgi pielūdz un aizstāv. ”

  Es piekrītu šim apgalvojumam…tam nav nozīmes…ja pat viens acu skatiens nav vērts ;)

 • fox teica:

  ja izsakam viedokli tad jāsaka ka piemēram, pat Bila atveidotajam aktierim stephenam moyeram bija tāds viedoklis ka edvards ir pusy to dzirdēju vienā no viņa intervijām. mani sapratīs tie kas skatās true blood.

 • TZ teica:

  Neliels citāts neticīgajām:
  “Latviešu operdīvu mecosoprānu Elīnu Garanču par 2009. gada labāko dziedātāju atzinis ASV klasiskās mūzikas žurnāls Musical America.
  E.Garanča 2008.gada janvārī spoži debitējusi Ņujorkas Metropolitēna operā, kur augstu novērtēta itāļu belcanto operu repertuāra – Džoakīno Rosīni operās Seviļas bārddzinis un Pelnrušķīte. «E.Garanča pamodināja Metropolitēna operu no janvāra ziemas snaudas,» – tūliņ pēc latviešu dziedātājas debijas Ņujorkā jūsmoja The Associated Press. Šosezon Elīna Garanča atgriezīsies Metropolitēna operā ar titullomu Ž.Bizē operā Karmena.”

 • szugar teica:

  vampirelli, tu tiešām domā, ka, ja tevi atpazīst visa pasaule ir dižākais sasniegums? No tavas puses tas bija ļoti, ļoti nesmuki pret Aigu. Sasniegums ir tad, kad tev ir stabils darbs, laba alga, piepildīti sapņi un mērķi kur tiekties, nevis tad, kad tu nofilmējies filmā un saņem par to milijonus. Es zinu, ka tas nav viegls darbs, un visi tie paparazzi pūļi kas seko ikdienas. Nu bet piedod draudziņ, tādu nu tu profesiju izvēlējies, tad nu mācies arī sadzīvot.
  Un piekrītu Aigai, ja reiz tev ir šī profesija un tev ir paveicies ar veiksmīgu filmu un atpazīstamību visā pasaule, tad, piedod, bet nerādies uz ielas piedzēries. Un te jau runa vairs nav par tīņu fanēm.

 • Luna teica:

  Katram ir sava domāšana un sava gaume`, moš viņš tev liekas gejisks`, man ē`. mēs katrs cienam viens otra domas. :) Bet neesam spiesti tām piekrist. ES TEV NEPIEKRĪTU :P

 • kiniete teica:

  Man piemeram patik Edvards!! Ja tev vins nepatik tad neko neraksti pa vinu! Un apsakiea no Kreslas majas lapas!! :p

 • līga teica:

  Protams, gaume katram cita, bet es par robu un edvardu tev pilnīgi nepiekrītu. Ja jau robs ir parasts cilvēks tad jau viņš var staigāt kā pats grib, un ja viņš tāda veidā zaudē savas fanes tad tā jau ir viņa problēma.
  Un kā Edvards viņš,manuprāt,ir labākais edvards kāds vien var būt(manas domas)!

 • anda teica:

  Es uzskatu kad Robertam nav ne vainas un personiski man vins patik
  Man pie sienas ir vina plakati
  Nevajag aprunat cilvekus ja nav nekas labs ko teikt paturiet domas pie sevis
  Un starp citu ja vins nav nekas ipas vin neatrastos sovbiznesa bet vins atrodas.
  Roberts ir ipas cilveks ka jebkurs cilveks, vina talants ir aktiermaksla
  Vins nav ideals , bet tik un ta izskatas labi
  Vins nav gejs, kas ta domas censas slept savu nepareizo orientaciju

 • liene teica:

  Pilnigi piekrītu Andai

 • Eli teica:

  Nujā, filmas Edvards ar bezo grima kārtu uz sejas un košajām lūpām patiešām var atstāt “gejisku” iespaidu. Bet aktieris, cik nu var spriest no intervijām, atstāj daudz lasījuša un domājoša heteroseksuāla puiša iespaidu… ar mazliet huligānisku piesitienu.

 • anda teica:

  cau te atkal es
  Teiksu tikai dazus vardus: ROBERTS NAV GEJS.

  • Jacinta teica:

   Klīst baumas, ka šo netikumu (nu tas man tāds personisks viedoklis, citiem ir visas tiesības domāt savādāk!) tagad jau var attiecināt uz Kristenu nevis Robu! Tieši viņai esot kāre pēc sava dzimuma sabiedrības baudīšanas!

   Vispār pēc Kristenas pēdējā laika izdarībām var spriest, ka viņai tāds pusaudžu vecumposma “sevis neizpratnes un meklēšanas” periods iestājies!

   • ZT teica:

    Anda, Tev gan apskaužama pārliecība! Varētu padomāt, ka pati uz savas ādas esi guvusi apstiprinājumu savam drosmīgajam apgalvojumam. Ak laimīgā!
    Bet kas attiecās uz Kristenas “orientācijas sportu”, baumas patiesi klīst (un jau labi sen). Ne velti Fostere par viņu tik atzinīgi izteikusies.

Komentēt

(Spamcheck Enabled)