Galerija
55367069 arrives to the premiere of Summit Entertainment's "The Twilight Saga: New Moon" at the Mann Village Theater on November 16, 2009 in Westwood, California. 7317_158113135673_8526405673_274388 kristen_flaunt10 kristen17 true-love sarahclarkeinstyle3 xxxneclipse044 outtake9
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Vienpadsmitais Edvarda konkursa darbs

Paldies, Marii! Tev taisnība – vajag sapņot!

“ Kāpēc man patīk Edvards ? ”

  

  Tas , patiesībā , ir tik muļķīgs jautājums , bet šo jautājumu uzdod daudzi . Pārsvarā tie , kuri domā , ka viņiem riebjas ‘Krēsla’ , bet patiesībā tie ir tikai cilvēki , kuri nespēj izprast tik lielu mīlestību , jo domā , ka reālajā pasaulē tāda nepastāv . Var jau būt , ka tas ir tiesa un mūsu pasaulē tādas mīlestības patiešām nav , bet kas pie tā ir vainīgs ?! Vainīgi esam mēs – paši cilvēki noniecina īstu un patiesu mīlestību !

  Bet tuvāk pie temata !

  Edvardu nav iespējams aprakstīt vārdos . Citi , pārsvarā tie , kas uzdod šāda veida jautājumus , var domāt , ka man (mums) viņš patīk tikai un vienīgi izskata pēc , bet kā jau to teica Bella (Krēslā) Edvards ir kas vairāk par brīnišķīgu izskatu un galantumu visās dzīves situācijās . Viņš ir tikai tēls , bet arī katras sievietes ideāls . Viņš tevi sargās dienu un nakti , tevis dēļ atdos visu , kas tam pieder , jo Tu esi svarīgāka par visu pasaulē tieši viņam ! Viņš Tevi mīl tik neprātīgi un tīri nesavtīgi , ka darīs visu ko tu vēlēsies , bet sieviete , kurai piederēs tāds vīrietis , nespēs vēlēties neko vairāk par viņu pašu .

  Varbūt es rakstu visu pārāk banāli , bet tāda nu ir šī patiesība par Edvardu !

  Viņš dzīvoja laikā , kad pastāvēja īsta mīlestība un cilvēki no tās nekaunējās pat jaunos gados ! Mūsu pasaule nav tāda . Cilvēki vairs nezina , kas ir mīlestība (nerunāju par visiem , bet – pārsvarā) un neprot mīlēt .Edvards ir tēls , kas apstiprina , ka kaut kur šajā pasaulē tomēr ir īsta mīlestība un mums visiem ir cerība kādreiz mīlēt un būt mīlētiem .

 Ceriet , mīliet , esat mīlētas un sapņojiet ! Sapņos dzimst cerība un tas ir iemesls kāpēc es nebaidos un atļaujos sapņot . Edvards ir daļa sapņa un cerības . . .

  

P.S. Beidzot arī es nolēmu kaut kā izpausties , lai gan nekāda talanta man nav – vien vēlēšanās kaut ko radīt un pamēģināt kādu jaunu lietu ! Man šķiet , ka ļāvu mazliet palūkoties no sava viedokļa . . .

 Ceru , ka neatkārtojos , bet ir grūti kaut ko uzrakstīt ekstremāli savādāku , jo Edvards taču ir viens uz mums visām ! J

Un noliecu galvu to meiteņu priekšā , kuras ir uzrakstījušas tāāādus darbus , ka mute paliek vaļā un tukša bez vārdiem ! Turpiniet attīstīt savu talantu , mīļās ! ♥

0 komentāru

 • Antra teica:

  Tev visā ir taisnība gan par patieso mīlestību kuru mēs meklējam un ceram reiz kad viņu atradīsim. Protams vajag tikai cerēt un nebaidīties sapņot, jo sapnis tā ir kā iekļūšana jaunā pasaulē kurā varbūt sastapsim Edvardu!

 • ZT teica:

  Kamdēļ Tu Marii tik noliedzoši par savu talantu izsakies? Viņš vēl var apvainoties un tiešām aizbēgt!
  Tavas pārdomas par visu mūsu sapņu Edvardu ir brīnišķīgas!

 • Marii teica:

  Paldies meitenes ! :)
  ZT – nevar noliedzoši izteikties par to kā nav . . . Bet paldies !
  Tas ir kā stimuls turpināt kko savā nodabā rakstīt ;)

Komentēt

(Spamcheck Enabled)