Galerija
robertpattinsonedwardbella FP_IMAGE_3912574/FP_SET_3911671 2011mtvmovieawardsarrivalsl0xoe5sw7m0l 260y177 00420 mq001 wfehq6 anman34 97
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Devītais Edvarda konkursa darbs

Paldies, Aliala! Es Tev pilnībā piekrītu :)

Ko man simbolizē Edvards?

 

            ŠIS jautājums – kāpēc tev patīk Edvards – ir neatņemama sastāvdaļa no dzīves, ja tu sevi pieskaiti pie Krēslas skartajiem. Nevienam nav noslēpums, ka ir daudz ciniķu un skeptiķu, kas nosoda, precīzāk, nesaprot Krēslu, un šie cilvēki arī visbiežāk uzdod šo jautājumu – kāpēc tev viņš patīk?

            BET kā var nepatikt vīrietis, kas tevis dēļ izdarītu praktiski visu, kā var nesavaldzināt šis simtgadīgais šarms un manieres, kas mūsu laikmetam nav raksturīgas. Kā var pretoties attiecību valdzinājumam, kas balstās uz dvēselisku tuvību nevis tikai uz attiecību fizisko pusi, kas ne retums ir pusaudžu attiecību pamatā.

            MAN tikai atliek piekrist tam, ka Edvards ir ideāls, vai vismaz ir tuvu tam. Lai gan es ticu parunai, ka ideālu nav, Edvards ir ļoti tuvu ideālam, ir jātiecas uz ideālu. Es nerunāju par satriecošu augumu un brūnajām acīm, kurām praktiski nav iespējams pretoties, bet par rakstura iezīmēm – galantumu, pieklājību, takta izjūtu. Lielākajai daļai vīriešu mūsdienās galantums aprobežojas ar durvju atvēršanu un ļaušanu ieiet pirmajai. Bet cik žēlīgi ir skatīties, ka sieviete iet apkārusies ar iepirkuma maisiem, bet vīrietis runā tai laikā pa telefonu vai sieviete ir spiesta aptekalēt vīrieti, jo viņam grūti piecelties no dīvāna, tādās situācijās nav grūti iemīlēt kādu, kas tavas vajadzības liek augstāk par savām.

            VISVAIRĀK Edvards man ir nevis ideāls vīrietim, bet gan vairāk simbols bezgalīgai, beznosacījumu mīlestībai, kad tauriņu spārnu vērzes kutina vēderu, tirpas, kas pārskrien ieraugot izredzēto, mulsinošais klusums, kad tieši VIŅŠ tevi uzrunā, tu tik ilgstoši esi šo mirki gaidījusi un sapņojusi par to, bet pienākot tam mirklim vienkārši nav vārdu. Kad ir kāds, kas tev uzzīmē gleznu, kas tevi priecē katru rītu, kad atver acis, un ir tikai divi cilvēki uz pasaules, kas zina, ka rāmja otrajā pusē ir četrrinde, kas sacerēta tev.

            EDVARDS ir simbols ticībai, ka ikviens no mums var izjust šādu mīlestību. Mīlestībai ir daudz dažādas formas un izpausmes, bet katra savā veidā īpaša un satriecoša. Lai atrastu šādu mīlestību vajadzīgs laiks, bet ne vienmēr tā ir pietiekoši. Bet es izvēlos ticēt, ka tas ir iespējams!

            TICĪBA šim skaistajām un reizē tik trauslajām jūtām, liek iemīlēt ne tikai Edvardu, bet visu stāstu kopumā, un tieši tādēļ šīs grāmatas un filmas kļūst par neatņemamu dzīves sastāvdaļu.

            MUMS visām es novēlētu satikt savu Edvardu, lai kādu mēs katra viņu arī neesam iedomājušās, tādu vīriešu nav daudz, jo tā ir izmirstoša suga, bet tādi ir, nezaudējiet ticību! :)

 

Aliala 

DSC03720

Piebilde: Atzīšu, ka pagaidām esmu lasījusi tikai pirmos trīs apcerējumus par tēmu, kāpēc man patīk Edvards, jo pēc to izlasīšanas sapratu, ja es pati gribu, ko uzrakstīt, tad man jābeidz lasīt citu darbi.

0 komentāru

 • ZT teica:

  Tu esi spējusi visā šajā apmātības ārprātā vēl ar diezgan skaidru skatu to visu neprātīgo mīlestību izskaidrot un loģiski novērtēt.

  Nu …ko lai iesāk? Nemētājās mums te pa Edvardam katrā sudrabainā volvo. Un ja arī reizēm liekās , ka šis nu gan ir tas īstais un vienīgais, tad pēc laiciņa, viņam pavisam negaidīti izaug ķēmīgas troļļa ausis vai vēl ļaunāk- aste un ragi. Kā neuzķerties uz tādiem viltvāržiem? Iespējams mums katrai ir vai arī vēl noteikti būs tāds Edvards kādu būsim pelnījušas.

 • Ilze teica:

  un kamēr (vai kad) dzīvē Edvarda nav, vienmēr paliek Krēsla :)

 • Sandra teica:

  Visu cieņu, Aliala! ;-) Patiess un fascinējošs darbs! :-)

 • Aliala teica:

  Es par to esmu daudz domājusi.
  Visi šie jautājumi ir mūžīgi, uzskatu, ka uz tiem, katrai pašai sevī jāmeklē atbilde. Diemžēl nav iespējams iepriekš paredzēt vai neesam uzķērušās uz kāda viltvārža, mums ir tikai laiks, kas rādīs – ir vai nav.

 • Aliala teica:

  Ilze Tev taisnība, krēsla vienmēr būs blakus, un tik tuvu cik katra pati gribēs.

  Paldies, Sandra ;)

 • Dana teica:

  Aliala man tik tiešām patika.
  Man patika tas, ka tu atdalīji visu pa punktiem un tad izskaidroji katru punktu. Un kādreiz mēs tiešām atradīsim savu Edvardu. :)
  Neizsakāmi patika.

Komentēt

(Spamcheck Enabled)