Galerija
000089kz robertpattinson-kristenstewarttwili robertpattinsonkristenstewartfilmingbdonstthomas4 SASHA EISENMANTrunk ImagesSnapper MediaIMAGE: TR-SAEI-0464SUBJECT: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Kellan Lutz, Nikki Reed, Rachelle LefevreEditorialORIGINAL PUBLICATION:	InStyle MagazineTERRITORY:	United StatesPUBLICATION / SHOOT DATE:	December 01, 2008RESTRICTIONSEMBARGO END DATE:	April 01, 2009 29924575 new_moon_graphic_novel_2 0130181735 valentinesdayredcarpet Robert Pattinson
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Piektais Edvarda konkursa darbs

Paldies, fox, par abiem – gan vārdos ietverto, gan zīmējumā iedzīvināto!

Picture 002

Kāpēc man patīk Edvards?

Atbilde ir vienkārša!  Varbūt es atkārtošos, bet es to tomēr darīšu!

Viņš ir tas, kurš man ir bijis un tas, kurš, iespējams,  atgriezīsies. Tik galants, pieklājīgs un jauks. Ar  katru pieskārienu un skūpstu sēj atkausēt ikvienas sirdi, nemaz nerunājot par  satriecošo acu skatu, kurš laupa domu pie kuras cītīgi domā. Tas ir tas ko vēlos. Mani varbūt nepiesaista tik ļoti izskats , kā veids kā viņš izprot dzīvi un patiesu mīlestību. Protams, arī izskats ir fascinējošs, bet dvēsele ir tuvāka!

Edvard ir piemērs tam , ka tas viss var būt. Uzmanība un tam izraisošās sekas….

Varbūt arī viņš ir auksts ,bet izstaro tādu karstumu un svelmi no savas spēcīgās cieņas un mīlestību pret meiteni, ka es viņu apbrīnoju.

Edvards man nozīmē – laulību ,mīlestību, ģimeni, sapratni un uzticību  visu to labāko dzīvē. Kaut gan nākas atgriezties tad arī pie Džeikoba, jo runa tomēr ir par „Krēslu”  Tātad Džeikobs man nozīmē brīvību.

Bet man ir jauks vīrietis pie sāniem un meitiņa. Ar vīrieti esmu jau saderinājusies, bezmaz vai, un tāpēc vienmēr tiekšos pēc brīvības, bet izvēlēšos ģimeni!

 Ak, Edvard kaut tu atgrieztos manā dzīvē! Tu man pietrūksti… Pagaidām tik aizveru acis un sapņoju cik , nosvērts un sargājošs tu esi. Kā spēj mani aizsargāt…

0 komentāru

 • Laura teica:

  vienmēr tiekšos pēc brīvības, bet izvēlēšos ģimeni!-šis teikums piesaistīja tik ļoti ka sāku domāt ka šo domu var pielietot ļoti daudzās dzīves sitācijās…pat nedaudz asociējas ar tādu mazu naivumu..(man)
  zīmējums interesants-tik kreisais ēnas sāns bišku pēc rētas asociējas..

 • fox teica:

  nu tā jau ir kad zīmē naktī un bez izglītības!:P

 • Laura teica:

  a man likās ka esi gan apmeklējusi kādas nodarbības,jo tiešām brīnišķīgi..ēnas vispār grūti ir izvietot,mani vienmēr ir lamājuši un bakstījuši,ka ēnas man labāk vispār neaiztikt :D nu vismaz lai nerādu citiem,lai neapkaunoju skolotāju un blablabla :D
  bet i like un zimēt jāzīmē tev itsevišķi
  Ja vēl pietam pa nakti tad vispār cepumu furgons tev! :D jo pa nakti uzzimēt kaut ko tik labu nav iespējams

 • ZT teica:

  Fox, tas bija tik pārsteidzoši atklāti un sievišķīgi.

 • fox teica:

  nu tā nu tas ir! :)

 • Aliala teica:

  Tev ir talants, attīsti tālāk to.

Komentēt

(Spamcheck Enabled)