Galerija
ultk 1a35 twilight_saga_s_new_moon29 ashley-greene-at-breaking-dawn-premiere-5-580x435 tsbd2_tc_charlotte_ss_fin-e1351533464946 79c Hotel Crillon on November 10, 2009 in Paris, France. booboo01 jasper-hale-movie-companion-book-twilight-series-5076261-1000-1328
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Astotais Edvarda konkursa darbs

Paldies, Lauriņ!

Tavs vārds jau vien gadsimtam apmest kūleni liek, kad kaislības dod vaļu degvīna siltumam. Tavs vārds, kurš zīdā ietīts liek debesīm no jauna piedzimt un zvaigznēm jaunu paaudzi veidot, lai tās turpinātu tavu brīnumaini maigo vārdu tālēs vest…jo tik tā vēl dzejas rindas gados tinu.

Tava vārda iekļautie burti, kuri klusumā sačukstas, pastāsta dzeju, kurām arī iekļautos burtus secībā mainīt var un atkal bezgalīgus teikumus veidot sanāk.

 

Esamībā slēpies tu,                                                         Tu esi pirmā mīlestība,

Domājot par patiesu laimi.                                           tik patiesi dzidra un naiva.

Varbūt tomēr beigsi,                                                    Šis sapnis par tevi negaisīs,

Ardievas domām teiksi…                                             jo pirmā mīla esi mana.

Radot šūpuļdziesmas beigas.                                       Pirmā mīlestība kura paliek

Dodot pēdējo cigāra smaržu,                                       uz mūžu kā daļa no manis,

Smaidot-skumjo skatu sniedzot.                                  kura paņem sev visu to-

                                                                                               klusāko, maigāko, gaišāko.

                                                                                                   Kā lai neiemīlas -

                                                                                                tik patiesā un kaislīgā būtnē?

 Vai maz vēl pastāvēt kas tāds spēj..

JĀ SPĒJ UN TAS ESI TU, EDVARD!

 

Kāpēc man patīk Edvards?

Jo tikai viņš ir mans mīlestības simbols ,kurš iemieso visu, kas svarīgs man.

Es cienu un apbrīnoju Tevi, jo aiz patiesas mīlas spēj savaldīt savus instinktus ,tā teikt savu apslēpto narkotiku un ecstasy lidojumu.Tu spēj piekāpties un saprast ,ka sāpināt mīļos ir gļēvi un nedabiski pretīgi. Redzot ,ka sāpināsi citus, izdarot kļūdu ,ļaujoties sava prieka un sāpju lidojumā, tu spēj apvaldīt šo iekāri un vēlmi padoties.

Tu esi cīnītājs un patiesi liels mīlestības agonijas eņģelis.

  

Manā dzīvē vieta tev mūžīgi saglabāta, jo tu manī raisi jaunu emociju vilni, kurā savērpjas- dusmas un naids, skumjas un sāpes, prieks un laime, spēks un kaisle.

Ik skaņa saistās ar tevi, kurā pasakas tēli izdomāti mīt, kaut gan pasakām sen jau vairs neticu, bet kā vienmēr tu ievelc vienu kaislīgu dūmu un klusā mēness gaismā dalies ar mani un noticēt uz brīdi liec, ka viss ir iespējams un pārdabiski ticams…..tāds tuvības brīdis manī jaunas krāsas izdala kā pa zirnekļu tīkliem mazs rasas gabaliņš slīd. Izdalās šīs burvības kā uragāns pasaulē…Bet ar to visu man nepietiek, lai spētu dalīties ar klusu spoguļattēlu ar visiem, kam prieks un mīlestības pietrūkst.

Tu man dāvā sapņus, kas jaunās dzīvēs ved, kuras man realitātē nekad nebūs lemts piedzīvot, jo atsitoties pret zemi man nekad nav izvēles, bet sapņos..ak…tu man ļauj visu un pat vairāk. Tavs dāsnums līst pāri pārēm un pelēkos dūmu mākoņos nepazūd…

Tavas spēks mani noķer, kad es vairs nespēju citus noturēt un saturēt kopā. Tu esi balsts, uz kura es varu atbalstīties ,kad spēka pašai sevi saturēt nav..

Tu esi melodija, pēc kuras es dzīvē alkstu, tu esi viss, kas neesmu es.

Šī nodaļa beidzās ,mans mīļais, mīlestības agonijas eņģeli ,bet nebūt ne viss, kas sakāms man..

 

Dienasgrāmata.. Laura 2009.gads

Es atkal to izdarīju..es atkal ļāvos asins straumēm pār manu roku līt ,nejūtot robežas un kontroli, kurā parasti mītu. Bet šonakt atkal mēnesis piedzimis un ausī čukst ,lai asinīs izkliedzu un asarām ļaujos..Es esmu viena..apkārt neviena nav, bet es tomēr jūtu kaut gan noticēt tam grūti..tu esi šeit, es jūtu tavu skatienu, kas uz mani ar akmens seju  lūkojas.

Es zinu tad ,kad es bezsamaņā gulēšu tu būsi pie mana loga, kas aizvērts būs, jo kā jau teicu grūti noticēt, ka tu jūti mani tik pat ļoti kā es tevi.

Es zinu tev logs nebūs šķērslis, jo tev piemīt spēks pēc kura es alkstu, pēc tāda spēka, kas man neprasot pacels un izdziedēs un turēs līdz es mazā smaidā spēšu pateikties un izrunāt jeb izdzejot bezgalīgo pateicību un mīlestību, kura kosmosā bez robežām dzīvo..

Es zinu, ka tagad man bezspēkā guļot ar asins rozes gleznu tu esi pie manis, jo jūtu, ka logs ir izsists un neliela vēja plūsma vai arī tava aukstā elpa mani mierina..

Es jūtu, ka tu centies manu dvēseli izlasīt un saprast manas domu sāpes, kuras vairs kosmosā nespēj atrast ceļu ..Bet tu nevari un jūtu sirds sāk mest lielus kūleņus, jo saikne starp tevi un mani ir tik tuva ka dažkārt tas sāpina.

Tu līdz beigām ar mani klusībā sapņo un ļaujies neglītajiem pārpratumiem izdzīvot un reizi pa visām reizēm pazust no mūsu prātiem, lai nepazaudētu saikni starp mūsu dažādajām pasaulēm..

Es pamostos un tevis vairs nav blakus manai rokai, kas vakar mokās smeldza.

Es savedu sevi kārtībā un mājiniekus smaidā sveicu šajā lietainajā dienā…

Es paņem savu dienasgrāmatu kura veltīta viņam. Manam Edvardam. Un veltu viņam pateicību kura atkal kosmosā starp mūsu divām atšķirīgajām pasaulēm lidinās..

Jaunas rindas dzejā rakstu un klusībā prasu viņam piedošanu par to ka vakar jācieš līdz ar mani bija..jo asinis ir lielākais viņa ienaidnieks kuram padoties tik bieži gribas.

 

P.s. Kā lai viņš nepatīk ja līdz beigām ar tevi dzīvo un līdz ar sākumu mostas? Kā lai viņu ienīst ja viņš kā melanholiķis ,pasaules un cilvēces dvēsele mīt mūsos visos, ja pieņemam to? Kā lai viņš riebjas ja viņā ir viss, ko mēs katrs meklējam ,mīlam un saudzējam?

KĀ lai es viņu padzenu ja viņš ir vienīgais kuram mans logs tagad ir vienmēr vaļā? KĀ lai es viņu nemīlu ja viņš ir vienīgais kuram nav aprobežoti principi un mūžīgi aizspriedumi pret mani?

0 komentāru

Komentēt

(Spamcheck Enabled)