Galerija
Robert Pattinson, Kristen Stewart and Taylor Lautner put their hands in the cement niki3 ba3 dossier_40 krist_teil_05 270 06 59885423 eslija1
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Vēl viens Eclipse TV klips

Ilgi domāju, vai vispār šo likt iekšā… Nu jau ir pa daudz! Man sāk apnikt. Laikam biju naiva, iedomājoties, ka šoreiz viņi apstāsies pie 2 treileriem :) Vispār - es kā pilnīgs ne-kino cilvēks nesaredzu nekādas atšķirības starp treileriem un TV klipiem, kuri tiek bārstīti dažādos pasākumos (zemāk redzamais tikai rādīts National Movie Awards 2010) un TV ekrānā, tāpēc mans prāts uzskata, ka ir iznākuši jau 5 treileri!!! Briesmīgi… Vai ir kas vēl nepateikts?!

Ir tikai viens iemesls, kāpēc šis klips ir manā lapā – nekā īpaši jauna tur nav, nekādus noslēpumus tas neatklāj, bet valdzina kvalitāte, dinamika un spēks :)

0 komentāru

 • aiga teica:

  Man ir tāda sajūta, ka esmu redzējusi pusi filmas, tāpēc es vairs neskatīšos tos treilerus, ja nē, nebūs labi :(

 • Aliala teica:

  Es arī dižu lielu atšķirību šajos reklāmas rullīšos neredzu, vienīgi dažviet kadru secība mainīta un labākajā gadījumā kāds viens jauns kadrs pielikts.
  Bet, ja godīgi, man patīk šādi labāk, ka ja jau viņiem jārada jauni reklāmas rullīši, tad lai viņi tos rada no jau esošajiem, vienkārši uzlabojot tos, nekā kā bija New moon, ka rādīja veselas ainas no kurām var salikt filmu kopā, jo tās bija galvenās, kinoteātrī mūs sagaidīja tikai materiāls, kas visu sasaista kopā.

 • fanija8 teica:

  Grr. nevaru sagaidīt filmu!!
  Kārlails un Alise izskatās ļoti labi. Emets ir seksīgs. Bet izskatās, ka uz viņa galvas ir uzlikta bļoda un tad ir apgriezti tik taisni mati… Arī Roza ir skaista. Džas gan tāds… mati bik pa garu, ja būtu tā kā Krēslā būtu perfekti.
  Patika, kur Džeikobs un laikam Pols dzenāja Viktoriju.
  Edvards… mans saldumiņš, izskatās foršs… :*

 • vilcene teica:

  man arī īpaši nepatik visi tie daudzie video, nevar saprast kuri ir īstie, kur kaut kādas parodijas vai fanu taisītie…
  bet šis bija dievīgs!!! :)

Komentēt

(Spamcheck Enabled)