Galerija
twilightxchange3000 2s7j245 black-heart-black-fur-twilight-series-12319880-496-496 swanhouse1 team-5 watermark joki11 3477bec8eca45f9a_gettyimages_113496283_2__preview rob27
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Krēslas Sāga nopelna 3 balvas National Movie Awards 2010!

26. maijā norisinājās britu kinobalvu dalīšanas pasākuma National Movie Awards 2010 noslēguma ceremonija. Visas balvas šeit tiek dalītas pēc skatītāju balsojuma, tieši tādēļ mūsu sirdīm tik mīļās Krēslas Sāgas ekranizējumi tika pie 3 balvām no 6 iespējamām!

Roberts Patinsons ieguva balvu kategorijā “Gada labākais aktierdarbs” (Performance of the Year)! Suminājumi un mīļas bučas, Rob! Tā kā Roberts ir prom Amerikā filmas “Water for Elephants” uzņemšanā, viņš nevarēja ierasties uz šo pasākumu, tādēļ atsūtīja pateicības runu:

Filma New Moon ieguva labākās godu kategorijā “Labākā Fantāzijas filma” (Best Fantasy Movie)!

Filma Eclipse ieguva balvu kategorijā “Vasaras gaidītākā filma” (Most Anticipated Movie)!

0 komentāru

 • dasse teica:

  Man prieks par viņiem,ceru,ka arī mtv movie awards viņi dabūs visu iespējamo.
  Es vairs nevaru sagaidīt eclipse,tik tuvu,bet tomēr tik tālu.Pēdējā laikā neko neesmu tik ļoti gaidījusi.

 • ZT teica:

  Es gan nezinu, vai “New moon” vispār kaut ko ir pelnijis un avansa balva “Eclipsei” ir vispār neizprotama. Tad jau varēja arī pie reizes iedot abām “Breacking dawn” filmām.
  Bet Robs, joprojām tāpat un vēl vairāk, mani galina nost. Tik kautrīgs, tik kautrīgs un jauneklīgs. Bet acis … tās acis!

 • aiga teica:

  ZT par filmām nepiekrītu…nezinu kāpēc, bet…

  Roberts izskatās svešs video, mazliet vecāks, varbūt jaunāks, nezinu, vairs nepatīk :D Bet prieks, ka viņam tika balva, lai gan, ir arī citi labi aktieri, kas viņu ir pelnījuši!

  Manuprāt, New Moon ir pelnījis balvu, jo filma bija grandioza, izjusta, vienkārši šmok! Eclipse vēl jo vairāk, jo viņa tiešām ir gaidītākā filma, pēc tam laikam ir Step up!

  Laost komentārus, man ir tāda sajūta, ka te ir aktieru fani, ne pašas Krēslas sāgas, vairs nefano par grāmatām, ne par filmām tā. Tagad ir aktieri…! Mjā, jokaini, bet lai vai kā…

  Paldies Niive, par video!

 • aiga teica:

  P.S – lasot!

  Man viss jūk :D

 • kamene teica:

  Prieks,nu protams,prieks par savējiem!!! Un tikpat PROTAMS ir skaidrs(manuprāt), ka nedrīkstēja “KRĒSLAS” sāgu ļaut turpināt filmēt režisoriem vīriešiem. Lai neviens neuztver personīgi, bet otrajā filmā nav ne puse tās burvības, kas bija pirmajā. Visu cieņu Krisam Veitsam, centies cilvēks no visas sirds(to var saprast, noskatoties DVD par filmas tapšanu), bet īsti to romantisko stīgu, to jutekliskumu vairs nejūt…Protams, mīlu arĪ “NEW MOON”, nav jau citas, bet,bet,bet…mazliet ar bažām gaidu”ECLIPSE”…

 • ZT teica:

  Tev taisnība Kamene.
  Nevelti saka, ka sievietes ir no Veneras, bet vīrieši no Marsa. Romiešu mitalogijā Venēra ir mīlestības dieviete, bet Marss kara dievs. Spriežot pēc traileriem, “Eclipsē” tiks karots ne pa jokam un tā tas laikam turpināsies arī “Breacking dawn”, tikai vēl turpinot attīstīties specefektu tehniskajai kvalitātei.
  Bet tos večus var arī meiģināt saprast- kino ir vizuāla māksla un asinis stindzinošas cīņas ainas uz lielā ekrāna ir daudz efektīgākas par Bellas un Edvarda mūžīgās mīlas jūtu dziļuma analīzi.
  Pietrūkstošos romantiskos smalkumus nāksies meklēt grāmatā vai piesapņot pašām! Bet var jau būt, ka es maldos un nākamās filmas mūs apburs, aizskarot vissmalkākās dvēseles stīgas.

 • kamene teica:

  Klau, tikko pieleca-nav sliktuma bez labuma. Uz “ECLIPSE” pierunāšu dēlu nākt līdz(mēģināšu ievilināt viņu mūsu smalkajā “KRĒSLAS”valstībā ar action palīdzību). Nu galu beigās, ar kaut ko taču sevi jāuzmundrina…Un, protams, vienmēr jau paliek grāmatas un mūsu iztēle!!! Paldies,ZT!!!

Komentēt

(Spamcheck Enabled)