Galerija
1f10 carlijs_bjulijs1 sweet2 Actress speaks at "The Twilight Saga: New Moon" - Cast Tour at Hot Topic on November 6, 2009 in Hollywood, California. people-img353 robertpattinsonotr31 ks3a untitled16 fashion4
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Krisam Vaitsam ir ko teikt par Robu Patinsonu

krissFilmas New Moon režisoram Krisam Vaitsam laikraksts “Time” palūdza uzrakstīt īsu rakstiņu par Robu. Iedomājos, cik vienkāršs un reizē sarežģīts viņam bija šis uzdevums!  Rezultāts ir … mīļš :)

Sirsnīgu jums piektdienas vakaru!

 

 

robs

Chriss Weitz, 29. aprīlis, 2010

Man ir jābūt ļoti uzmanīgam, domājot par to, ko rakstu, jo labi apzinos, ka manis teiktais bez vilcināšanās tiks pārkopēts Twitterī. Un, ja es bildīšu kaut vienu sliktu vārdu par Robu Patinsonu, varu uzskatīt, ka esmu miris. Tā ir pielūgsme, ko iedvesmo Krēsla. Un pielūgsme pilnīgi noteikti nav tas, ko viņš bija iedomājies. Lai gan es nebeidzu apbrīnot viņu par to, ar kādu pašpārliecinātību viņš uztver apkārt valdošo histēriju, reizēm prātā iešaujas doma, ka viņš to visu ar pavisam vieglu roku atdotu atpakaļ, ja vien būtu tāda iespēja. Jo būtībā 23 gadus vecais Robs ir atturīgs, akadēmiska grāmatu tārpa tipa subjekts, puisis, kurš labprātāk vakaru pavadītu pie kāda kroga attālākā stūra galdiņa kopā ar saviem tuvākajiem draugiem – tāds, godīgi sakot, mazliet jokainis, bet vislabākajā nozīmē.

Ko vispār var pateikt par kādu, kurš pats, šķiet, ir atbilde Freida retoriskajam jautājumam „Ko vēlas sievietes?”? Varbūt ir vērts atzīmēt, ka būtu ļoti jautri iedzert kādu aliņu kopā ar viņu, pat ja viņš nebūtu Edvards Kalens. Un ka viņš nav parādījis ne desmito daļu no tā, ko spēj parādīt uz ekrāna. Arī ka citas svarīgas lietas ārpus košā Holivudas plīvura paņem viņa laiku – mūzika, sarunas, idejas, neizprotamā jēgas meklēšana. Iespējams, tieši tā visa dēļ viņš nekad neatbild uz manām e-pasta vēstulēm. Es tevi mīlu, Rob! Piezvani man! 

Paldies Times!

0 komentāru

 • aiga teica:

  Mja, ja viņš uzrakstītu kaut ko sliktu, viņš būtu miris :D
  Mja, Edvards tiešām ir mazliet jokains, vislabākajā nozīme :D
  Mja, laika šādiem cilvēkiem ir grūti, bet, tomēr viņi spēj izdzīvot ;)
  Mēs visi mīlam Robu, lūdzu piezvani mums :D

 • vika teica:

  Paldies par tulkojumu, vakar ilgu laiku mēģināju izprast režisora uzrakstīto, bet dažas domas man palika miglā tītas….

 • fanija8 teica:

  + Aigai;)
  to pašu gribēju rakstīt :D

 • Antra teica:

  Jaukas Krisa Vaitsa domas par Robertu! Piekrītu visam ko Aiga uzrakstīja! :D

 • Dūdiņa teica:

  o.. tas bija so sweet! :D

  Ziniet – pēc tā teikuma varēja noprast ka viņam ir kaut kas slikts sakāms par Robu, bet tas nākamajai reizē. :D

  Paldies Niive par tulkojumu! :)

 • Sandra teica:

  Jā, man patika izlasīt ko par Robertu domā kāds vīrieša pārstāvis (un ne jau kurš kurais- mūsu sētas Janka! :D :D ), it īpaši man no tā visa patika teikums: “Ko vispār var pateikt par kādu, kurš pats, šķiet, ir atbilde Freida retoriskajam jautājumam „Ko vēlas sievietes?”?” :D ;) :D

 • Intrigante teica:

  mmm tas bija intresanti pateissam ja vinnss patiessam buutu pateicis ko sliktu vinnss buutu miris.
  bet ta es mazliet piekritu Krisam!!!

 • Lāsma Z. teica:

  Ti jauki. Aptuveni tā arī viņš man šķiet… Aigai milzīgs + par: mēs visi mīlam Robu, lūdzu piezvani mums. Tā pārsmējos :D taisnība!

 • pata teica:

  Samējos-jauks rakstiņš :D

 • ZT teica:

  Mans tel.+3712202242*

 • aiga teica:

  Mans telefons – 22498440* hmm…es ceru, ka viņš man piezvanīs, ļoti,ļoti :D Mēs tevi gaidām :D

 • fox teica:

  es parasti par foto nejūsmoju, bet šī vienkārši pasakaina!
  tik vienkārš un tās acis! :*
  vot tāds man ptīk bez liekas grima kārtas.
  un Kriss ko tad viņš vēl varēja pateikt!?

 • ZT teica:

  Kaut kas šajā rakstiņā tomēr mani mulsina un es beidzot sapratu kas: Vai jūs bieži esat dzirdējušas, ka vīrietis vīrietim atzīstās mīlestībā?

 • aiga teica:

  ZT, tu uz kaut ko vedini??? :D

 • Vilkate teica:

  Meitenes… Neliels lūgums…
  Lūdzu, neesiet slinkas un paejiet uz lapas apakšu… Ziņa par pasākumu ir nobīdijusies uz leju… Lūdzu esiet aktīvi… Izdarīsim tā lai pasākums notiktu!!! ;)
  [Piedodiet, šo ziņu rakstu šeit, bet man nebija izvēles...]
  Vilkate… <3

 • niive teica:

  ZT, amerikāņi taču ir traki uz to “I Love You” – mētājas ar šo frāzi veitā un nevietā :) Gan jau arī Kriss ar to gribēja teikt ne gluži to, ko Tu iedomājies, vienkārši latviešu valoda ir diezgan plika šajā ziņā… nevarēju piemeklēt citu variantu :)

 • ZT teica:

  Mjāāā … Acīmredzot Roba talants un šarms liek straujāk pukstēt arī striprākā dzimuma sirdīm.
  Ak, VIŅŠ jau varētu, ja ne nu gluži mironi no zārka uzcelt, tad frigiditātes ārstēšanā, gan būtu garantēts 100% atveseļošanās rezultāts.

 • Vilkate teica:

  ZT, tu man liec sarkt… :D Neesmu nekāda lielā Roba fane [pidodiet meitenes, vienkārši man Teilors liekas foršāks... :D ], bet pēc ZT komentāriem man vienkārši ir jāsarkst… :D Es jūtos tik nepieredzējusi… :D
  Vilkate… <3

 • ZT teica:

  Piedod Vilkate, bet ja Tu sarksti, tad jau laikam zini par ko un nemaz tik nepieredzējusi neesi. Tev mīļā, noteikti, tikpat labi kā Bellai, piestāv šis jaunavīgais tvīkums un nepardzīvo, vecums nenāk viens, bet reizēm arī kopā ar pieredzi.
  Ja godīgi, es neko nepiedienīgu savos komentāros nesaskatu- neviena rupjība, neviena necenzēta vārda, viena vienīga jūsma par Robu.

Komentēt

(Spamcheck Enabled)