Galerija
kristen_flaunt10 06pwx_2 Tyson Houseman 28.APRIL.2010 - LONDON***EXCLUSIVE ALLROUND PICTURES***ROBERT PATTINSON AKA RPATTZ PICTURED LOOKING COOL WHILE ARRIVING AT HEATHROW AIRPORT IN LONDON.BYLINE MUST READ : XPOSUREPHOTOS.COM*UK CLIENTS MUST CALL PRIOR TO TV OR ONLINE USAGE PLEASE TELEPHONE 020 7377 2770 & +1 310 600 4723* jackson-standing kstewartfans2310 scan51 rob_kristen_kiss6 arrives to the premiere of Summit Entertainment's "The Twilight Saga: New Moon" at the Mann Village Theater on November 16, 2009 in Westwood, California.
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Migla pār rītdienu. 1. nodaļa

Sveikas, meitenes! Esmu izdomājusi jaunu stāstu, kas risināsies tā kā pēc otrās grāmatas. Te būs vairāk stāstīts par Bellas grūto izvēli starp Džeikobu un Edvardu, vairāk par viņu abu paņēmieniem, lai iegūtu Bellu un apsolu, ka arī beigas nebūs tādas, kādas bija uzrakstījusi Meiere, bet, kādas tās būs – uzzināsiet pašas! Ceru, ka jums patiks!

 

1. nodaļa

Es negribēju celties no gultas. Zināju, ka katrs solis, ko tagad speršu, darīs laimīgu vienu, bet otram liks justies tā, it kā viņš degtu uz sārta. Es zināju, ka nožēlošu gandrīz katru savu izteikto vārdu, jo es likšu viņiem ciest. Vislabāk būtu iespundēties istabā un palikt te tik ilgi, kamēr spēšu pārdomāt savas jūtas, bet tā kā viņiem abiem piemita spēks un ātrums, augstākais pēc dienas kāds no abiem burvīgajiem puišiem parādīsies manas istabas durvīs.

Devos pie spoguļa. Naktslampiņas mestajā gaismā es tikko saredzēju galda stūri, bet neieraudzīju nomesto algebras grāmatu un paklupu pār to, ietriecos galda stūrī un, neapšaubāmi, tagad manu stilbu rotāja jauns zilums.

“Au!” klusi ievaidējos, tomēr aizkliboju līdz logam, lai atvērtu žalūzijas. Kāja dega no sāpēm, centos apspiest acīs saskrējušās asaras. Viena nobira pār manu vaigu, bet es ātri to notraucu. Nevar pieļaut, ka Edvards vai Džeikobs to redzētu!

“Bella, es mazliet aizkavējos, es tikai tagad došos makšķerēt. Atpakaļ būšu vēlu,” Čārlijs brīdināja, “Klau, vai tu raudi?” viņš izbrīnīts iesaucās un sarauca pieri. Neapšaubāmi, viņš nebija nekāds mierinātājs.

“Paklupu pār grāmatu,” vainīgi nomurmināju un pasmaidīju. Čārlijs līdzjūtīgi atsmaidīja, taču viņa acīs uz brīdi iemirgojās smieklu dzirkstelītes.

“Esi uzmanīga!” viņš noteica, “Un nekavē darbu, pēc piecpadsmit minūtēm Ņūtoni ver vaļā veikalu. Brokastīm būs jāizpaliek!” Čārlijs uzsauca un prom bija. Nopūtos un devos pie skapja. Draudzība ar Alisi man nepavisam nebija palīdzējusi. Mans skapis bija pilns ar drēbēm, pie tam ar kleitām un svārkiem, kurus Forksā vilkt tikpat kā nebija iespējams. Un tā kā pēdējās dienas es biju cīnījusies ar abiem puišiem, istabas sakārtošanai laika man nebija, tāpēc, tikko kā es atvēru skapi, no tā izkrita kaudze saņurcītu drēbju. Pastūmu tās malā, jo neizgludinātas tas vilkt nebūtu labi. Pamanīju savas pelēkās džinsenes un tumši zaļu džemperi. Tā kā laiks neizskatījās īpaši labs, karsti jau nu man nebūs. Ieskatījos pulkstenī. Ja es joprojām brauktu ar savu mašīnu, laikā es nepaspētu, taču zināju, kas mani sagaidīs, tāpēc paķēru tikai mājas atslēgas, furgona atstādama uz galda.

Aizslēdzu durvis un pagriezos – tieši tāpat ka katru dienu. Piegāju tuvāk sudrabainajam Volvo, bet no otras mašīnas izlēca Džeikobs.

“Bello!” viņš iesaucās un uzsmaidīja.

“Nē, Džeik, šodien ir Edvarda diena,” noskaldīju, apgāju apkārt sudrabainajam Volvo un iesēdos tajā. Varēja redzēt kā zēna tumšā seja sadrūma, taču tā vietā man uzsmaidīja Edvards.

“Sveika, Bella!” viņš smaidīdams sacīja. Es tikai drūmi pamāju ar galvu. Man bija apnicis katru dienu sāpināt kādu no diviem jaukajiem zēniem. Laikam jau es tiešām biju briesmone cilvēka ādā…

Turpinājums sekos

0 komentāru

Komentēt

(Spamcheck Enabled)