Galerija
twilightxchangenmstillsa2 Hotel Crillon on November 10, 2009 in Paris, France. 023 kristen-and-mackenzie robertpattinsononthewaytoparaty5 0193 edward-cullen-my-angel-twilight-series-7430239-1920-1200 fanmadeeclipsewallpaperstwilightseries1171027225601600 hqtoday_show_001
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Jauna diena. 11. daļa

Lūgums

 

            Mēs lēnā solī devāmies uz Kalenu māju. Džeiks soļoja man blakus. Dzirdēju, kā viņa sirds strauji sitās. Es gribēju apstāties, viņu cieši apskaut un nelaist vaļā. Vēlējos, lai laiks apstājas un atstāj mums šo mirkli. Uz mūžiem.

            Aiz mums soļoja Aleks. Viņa seja bija drūma, acīs mirdzēja sāpes un neizpratne. Lea, Sets un Sāra gāja mums pa priekšu. Lea gribēja zināt visu par Sāru. Sāra samulsusi turējās pie Seta rokas un atbildēja uz Leas jautājumiem. Pēkšņi viss bija mainījies. Sārai bija ģimene, pēc kuras viņa bija tā ilgojusies.

            Es dziļi ieelpoju. Sajutu pazīstamu smaržu. Arī Džeiks un pārējie to bija sajutuši.

            – Viņi ir ieradušies.- Džeiks norūca. Es sakopoju visus savus spēkus, lai uzliktu vairogu saviem mīļajiem. Mans vairogs atdūrās pret Setu un Sāru. Sāras viegli zilais vairogs jau bija viņus apņēmis. Ap Leu iemirdzējās sārts mākonis, arī Aleks tika ietīts manā vairogā. Es negribēju, ka viņi zina, ka esam tuvu.

Es sadzirdēju balsis. Dzirdēju tēta balsi, Āro balsi. Tētis nevēlējās klausīties, kas Āro ir sakāms. Kāpēc es nesu nelaimi? Mana panika gandrīz sagrāva vairogu.

Pagriezos pret Džeiku un pieskāros viņa vaigam.

- Ņem Leu un Setu un ved viņus pie mammas un tēta…. Džeik, es tevi mīlu! – es domās viņam teicu. Pagriezos pret Aleku. Viņš zināja, kas jādara. Aleks piesteidzās pie Sāras un saņēma viņu aiz rokas. Mums bija jādodas nostāties Voltūru armijas pusē. Mana sirds sāpīgi pukstēja. Es vēlējos būt pretējā pusē. Es vēlējos būt pie saviem mīļajiem, pie savas ģimenes. Sāra un Sets pārmija ilgpilnus skatienus. Lea bija neizpratnē. Viņa vēlējās ko teikt, bet Sets lika viņai klusēt. Džeiks vērās manī ar sāpju izteiksmi sejā. Es pastiepos un noskūpstīju viņu uz vaiga.

Ja paliktu ilgāk, es nespētu aiziet.  Es lēni virzījos pa mežu uz balsu pusi.

- Edvard, uzklausi mūs tikai vienu minūti! Mēs tev visu izskaidrosim. – Āro lūdzās.

- Mēs neko negribam dzirdēt! Jūs solījāt neatgriezties! Pazūdiet! – mans tēvs kliedza.

Āro bija ieradies ar nelielu pavadītāju pulku. Markuss lepni stāvēja blakus brālim. Es izslējos un nostājos Āro aiz muguras. Mana tēva acis pārsteigumā iepletās, bet mana mamma apslāpēti iekliedzās.

- Tēti, lūdzu, uzklausi, kas Āro ir sakāms. – es lūdzos.

- Renezme… Tu visu šo laiku pavadīji pie Voltūriem? – viņš skarbi jautāja.

- Jā.

- Bet kāpēc? Kāpēc tu mums nedevi nevienu ziņu?

- Jūs būtu mani atraduši un to es nevarēju pieļaut.

Visa mana ģimene pārsteigta manī vērās. Es biju mainījusies. Ne tikai fiziskā, bet arī garīgā ziņā. Manas spējas bija spēcīgākas, es pati biju spēcīgāka. Viņi to redzēja. Viņu brīnišķīgi zeltainās acis bija ieurbušās manī.

- Tad stāsi tu, Renezme. Stāsti, kāpēc bēgi, kāpēc Voltūri ir šeit?- mamma čukstēja.

- Es parādīšu. – paspēru soli uz priekšu. Mamma viegli pamāja, bet pārējie ģimenes locekļi saspringa.

- Vai tiešām jūs domājat, ka es spētu jums ko nodarīt? – es jautāju. Ģimene nedaudz nomierinājās, bet vienalga jutu, ka viņi man neuzticas. Es droši piesoļoju pie mammas un pastiepu savu roku viņai pretī. Viņa pastiepa man pretī savu auksto plaukstu. Mūsu plaukstas saskārās un sekundes simtdaļā mana mamma izdzīvoja sešus mēnešus. Viņa noelsās un atrāva savu roku. Dzirdēju Džeikoba vieglos soļus. Viņš bija pārvērties par vilku. Arī Lea un Sets bija tur. Džeika acīs pamanīju nosodījumu un vilšanos. Viņa emocijas lika maniem ceļiem gandrīz saļimt. Dusmas, bailes, naids…

- Āro, tu solīji mūs netraucēt. Tagad tu esi lauzis solījumu. – tētis ierunājās. Mamma stāvēja viņam līdzās, joprojām izbrīnīta un satraukta. Es pagriezos un devos atpakaļ uz savu vietu ierindā.

- Piedod, Edvard. Renezmes spējas mums likās kārdinošas. Viņa ir spēcīgāka nekā tu spēj iedomāties. Viņas vairogs gan nav tik spēcīgs kā Bellai, bet nav arī vājš. Un viņas cīņas prasmes ir apskaužamas. – Āro klāstīja. Dzirdēju kā Emets lepnumā iespurdzas.

- Un vai tā ir taisnība, ka Kaijus ir miris?- mamma jautāja. Alise un Ezme pārsteigtas ievaidējās. Āro pamāja. Viņa acis palika skumjas, bet seja neizrādīja sāpes un sēras.

- Nu, tad atstājiet Renezmi un dodieties prom.- Emets nodārdināja. Es dziļi ievilku elpu. Voltūri neļaus man palikt. Es esmu pārāk nozīmīga, pārāk interesanta. Pār plecu palūkojos uz Džeinu un Aleku. Džeina bija pārsteigta, cik īsā laikā Aleka acis bija kļuvušas zeltainas. Mūsu acis sastapās. Džeina ātri novērsās.

- Tas ir jāizlemj pašai Renezmei. – Āro pasmaidīja. iestājās klusums. Es dzirdēju savus un Sāras sirdspukstus. Viņa arī vēlējās palikt.

- Piedod, Āro, bet šeit ir mana vieta. Tavā pilī es nejutos kā mājās. Piedod. Vai tu izpildīsi manu pēdējo lūgumu? – es neskatīdamās uz Āro jautāju.

- Protams, mīļā.

- Atstāj Sāru šeit.

- Bet viņa bija gatava nogalināt tavu ģimeni! Tu vēlies viņai izrādīt šādu labvēlību?

- Tas viss bija pārpratums.

- Tavas vēlmes man ir likums, Renezme.

Sāra pieskrēja pie manis un cieši mani apskāva.

- Piedod par visu, Renezme! Man vajadzēja uzklausīt. – viņa šņukstēja.

- Viss jau sen ir aizmirsts. Ej pie Seta! – es pasmaidīju.

- Paldies tev, – Sāra paskrēja garām manai ģimenei un noglauda Seta biezo vilnu. Es jau gatavojos iet pie savas ģimenes, kad ierunājās Aleks.

- Āro, man arī tev ir lūgums. Lūdzu, ļauj man palikt šeit. Man nekad nav paticis nogalināt cilvēkus. Tagad man ir iemesls, lai aizietu. Lea. – Aleks klusi čukstēja. Visa mana ģimene jautājoši vērās Lea vilka acīs. Man aizsitās elpa. Jau nākamajā mirklī Džeiks bija man blakus. Mēs visi bijām pārsteigti. Džeina, Āro, Markus, mamma, tētis… Arī Lea un pats Aleks izskatījās pārsteigti.

Vai tas ir beigu sākums?

18 komentāri

Komentēt

(Spamcheck Enabled)