Galerija
hb2 58562311 ruinedshirt ew-bd2-elezar-carmen-tp 009 ewshoottagged 17129587 l1060363 attends the
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Sirds gaviles. 2. nodaļa

          

2.nodaļa

Atbilde

Pēc izrādes visi atbraucām mājās. Alise burtiski staroja, jo viņai izrāde ļoti patika. Arī Kārlails, Ezme un Edvards bija apmierināti. Džeiks un Emets kā vienmēr ķiķināja, bet Rozālija un Ezme abus valdīja. Vienīgi es biju nervoza. Izrāde man nebija ne prātā. Kas notika izrādes laikā? Kas tas varētu būt? Vai kādam draud briesmas? Vai briesmas draud Edvardam, Renezmei, vai citai man mīļai personai? Jautājumi kā graudi dzirnavās malās manā galvā. Es nezināju nevienu atbildi. Es uzzināšu. Ja nu Edvards man neko neteiks? Tas ir pīlnīgi iespējams. Man pašai būs jānoskaidro.

„Kā patika izrāde, mīļum?” Edvards jautāja. Mēs jau bijām mūsu namiņā! Laikam nemanīju kā atskrējām šurp, jo biju dziļi iegrimusi pārdomās.

„Bija laba, pat ļoti laba,” es meloju. Īstenībā neatceros pīlnīgi neko no izrādes. Mani interesēja tas, kas notika ar Alisi.

„Tad ir labi,” viņš teica un noskūpstīja mani. Tā tas būtu turpinājies ja es neiejauktos:

„Bet kas tas bija, kas notika ar Alisi?” Edvards zināja par ko es runāju. Mans mīļotais pāris sekundes vilcinājās domādams ko atbildēt. Tad viņš klusā balsī sacīja:

„Kāds vampīrs izmantoja Alisi lai kaut ko pateiktu. Es par to pajautāju Kārlailam.Viņš teica, ka tam vampīram laikam ir tādas spējas- pateikt kaut ko caur citu ķermeni. Turklāt Kārlails teica, ka iespējams tas ir viens no viņa draugiem. Kārlails kādreiz pazina tādu vampīru Lenstonu, kuram bija līdzīgas spējas.” Man nebija taisnība. Viņš man pateica kas tur notika.

„Bet ko tas teica? Nu tas Lenstons.” Es vēljoprojām nebiju saņēmusi skaidru atbildi.

„Kaut ko nesakarīgu. Ņemot vērā manas franču valodas zināšanas pat es nesapratu ko viņš runāja.” Nezinu kādēl, bet es viņam ticēju. Daļa manis teica, ka tā nav taisnība, jo Edvards bija labs melis, bet daļa manis uzticējās viņam, un tā bija lielākā daļa.

„Labi, es tev ticu.”

„Es tevi mīlu, Izabella Kalena. Es tevi nespētu sāpināt. Es vienmēr tevi aizsargāšu lai kas arī notiktu. Tu esi visa mana mūžība. Pat zvaigznes nav skaistākas par tevi. Es nekad neesmu saticis nevienu, kas būtu skaistāks par tevi gan iekšēji, gan ārēji. Jau kopš pirmās dienas kad tevi ieraudzīju jutu, ka mēs kaut kādā veidā esam saistīti. Bez tevis nav arī manis. Mēs esam viens vesels.” Tik brīnišķīgi varēja pateikt tikai Edvards.

„Es arī tevi mīlu,” es atbildēju. Nakts bija skaista. Pa logu varēja redzēt kādas miljons zvaigznes. Kādu dienu es viņas visas saskaitīšu. Jā, tiešām, kad man nebūs ko darīt es tās visas saskaitīšu. Tomēr es domāju, ka man vienmēr būs ko darīt, jo man vienmēr blakus būs Edvards. Es esmu tik laimīga! It kā dzirdējis manas domas Edvards pēkšņi iečukstēja man ausī:

„Mums abiem ir vesela mūžība.” Pēc šī teikuma viņš sāka mani skūpstīt…

 

                                                                     

                                                                        ***

Kāzas

15.jūlijā.

Atgadījums operā jau ir sen aizmirsts. Mani tas vairs neuztrauc. Tagad nav laika pat uztraukties. Jādomā tikai par Renezmi. Viņai šodien būs kāzas! Esmu tikusi pāri tam, ka Renezme mīl Džeiku un pieaug. Alise, protams, parūpējās par Nesijas kleitu un Džeika uzvalku. Renezmes kleita ir brīnumskaista. Tā ir ļoti līdzīga manai kleitai kad es precējos ar Edvardu. Džeikam Alise pagādāja Versace uzvalku. Šoreiz es nedusmojos uz Alisi par viņas vēlmi visus apģērbt. Kādam taču bija jāsagādā Džeikobam pieklājīgas drēbes. Cerams, ka Džeiks svinību laikā nepārvērtīsies, bet par to Alise arī ir padomājusi. Viņa nopirka divus uzvalkus.

Esmu ļoti lepna par savu meitiņu. Renezme ir ļoti uztraukusies. Viņa man parādija vismaz desmit versijas par to, uz kurieni Džeiks varētu vest viņu medusmēnesī. To nezin pīlnīgi neviens, tikai Džeiks.Viņam ir izdevies noslēpt savas domas pat no Edvarda un pārējiem vilkačiem. Arī Alise neko nezin, jo viņa taču neredz ne vilkačus, ne pusvampīrus. Ceremonija sāksies pēc trīs stundām. Alise jau ir paņēmusi Renezmi uz pucēšanos. Manās acīs gan Renezme vienēr paliks bērns. Nedaudz skumji, ka neredzēšu savu meitiņu tik bieži, un viņai būs arī privātā dzīve, bet Renezme ir pieaugusi un viņai ir visas tiesības lemt pašai par sevi.

 

 

                                                                      ***

„Tūlīt sāksies ceremonija!” Alise un Renezme spiedza.

„Neuztraucies,” mierināja Edvards, „viss būs perfekti.”

„Tu saki, ka Džeiks tevi vispār nav redzējis kāzu kleitā?” es izbrīnīta jautāju.

„Nu, protams, ka nav! Mēs neļāvām nevienam no vilkačiem tevi ieraudzīt,” Alise sašutusi par tik stulbu jautājumu man teica, „viss noritēs kā vajag.”

„Ir laiks!” Rozālija ieskrēja istabā un uzsauca. Varēja redzēt, ka Nesijai uzreiz uznāk mīlzīgs uztraukuma un sajūsmas vilnis. Viņa izskatījās ļoti satraukusies, bet laimīga. Es aizgāju uz savu vietu un gaidīju, kad nāks Renezme pie rokas savam tētim, manam vīram- Edvardam. Sāka skanēt kāzu maršs. Džeiks- mīlzīgs un mīļš stāvēja pie altāra. Un tad viņi ienāca.

Es ilgu laiku domāju par savu meitiņu un to, kā man ir paveicies.

„Šodien mēs esam sapulcējušies lai ar svētajām laulības saitēm savienotu Džeikobu Bleku un Renezmi Kalenu…”

 Es dzirdēju tikai to un tad iegrimu pārdomās par savu gimeni.Edvards katru brīdi ir klāt un piepilda mūsu sirdis ar mīlestību. Mana ģimene- Ezme un Kārlails, Rozālija un Emets, Alise un Džaspers, Čārlijs,Džeikobs un Renezme,  mama un Fils, vilkači mani mīl un ir vienmēr gatavi uzklausīt un palīdzēt.

 „Vai jūs Dzeikob Blek ņemat Renezmi Kalenu par savu likumīgo sievu, kuru mīlēsiet un godāsiet, turēsiet cieņā lai kas arī notiks, līdz nāve jūs šķirs?”

„Jā, līdz nāve mūs šķirs.”

„Vai jūs, Renezme Kalena ņemat Džeikobu Bleku par savu likumīgo vīru, kuru mīlēsiet un godāsiet, turēsiet cieņā lai kas arī notiks līdz nāve jūs šķirs?”

„Jā, ņemu.”

„Pasludinu jus par vīru un sievu. Varat noskūpstīt līgavu.” Džeikobs apķēra Renezmi un kaislīgi viņu noskūpstīja. Ja es būtu cilvēks, būtu raudājusi. Tagad es raudāju ar dvēseli tāpat, kā to darīja Alise, Ezme, Rozālija. Renezme apskāva savu vīru un viņš teica:

„Ak Nesij, manu Nesij!” Renezme aši pieskārās Džeika sejai un parādīja kaut ko. Abi mīlnieki devās uz izeju. Nolija rīsu lietus. Pie baznīcas durvīm stāvēja melns limuzīns.

„Alise!” Es pārsteigumā iesaucos.

„Piedod, Bella. Ja tāda nebija tavās kāzās, tad būs vismaz Renezmes kāzās.” Es apkampu savu meitiņu un viņa kopā ar Džeiku iekāpa melnajā mašīnā, kas bija vismaz septiņus metrus gara. Alise nelikās ne zinis par manu dusmīgo skatienu un devās uz savu mašīnu.

„Vēl taču ballīte!” Alise iesaucās pa ceļam uz mašīnu.

 

 

                                                                         ***

Ballīte         

Māja izskatījās burvīgi. Alise jau atkal bija pacentusies. Visur bija baloni sirds veidā. Pa visu māju izplatījās liliju un rožu smarža- Renezmes mīļākās puķes. Visos stūros bija galdi ar ēdieniem, bet virs durvīm liels uzraksts „Daudz laimes jaunajam pārim!”

„To izdomāja Alise,” Ezme man teica.

„Man ļoti patīk,” es atbildēju. Renezme palaida klusu spiedzieu no sajūsmas. Atnākuši bija visi vilkači,pat Lea. Ieradās arī daudzi, kas bija mums palīdzējuši cīņā ar Voltūriem. Čārlijs laimīgs stāvēja istabas stūrī. Mamma un Fils domāja, ka Renezme ir Edvarda māsa. Par laimi viņi neinteresējās par Renezmes acu krāsu kā to savulaik darīja Čārlijs.

„Paldies, Alise! Es nezinu ko bez tevis darītu! Šī ir mana laimīgākā diena mūžā!” Renezme sajūsmā iesaucās.

„Es tev vienmēr palīdzēšu! Tu taču esi mana mīļā māsas meita!” Alise ar lepnumu atbildēja.

„Protams, ka šī ir laimīgākā diena tavā mūžā! Es taču esmu kopā ar tevi!” Džeikobs iečukstēja Renezmei ausī.

Pēc brīža visi ķērās pie trīsstāvīgas tortes (atkal Alises roku darbs, viņa visu dara tā pa riktīgam) ar Renezmes un Džeika figūriņām augšā. Visi pēc kārtas dejoja ar līgavu tāpat, kā manās kāzās. Visi apsveica Renezmi. Vēlāk bija arī tēva un meitas deja.  Fonā skanēja kāds no J. Štrausa valšiem, kad…

Alise pēkšņi uzkāpa uz skatuves un iesaucās:

„Lūdzu visu uzmanību! TAGAD MĒS PA ĪSTAM NOSVINĒSIM MŪSU MĪĻO- RENEZMES UN DŽEIKA KĀZAS!!!” Sāka skanēt Renezmes mīļākā dziesma Lady GaGa Poker Face. Visi sāka smieties. Nu tik sākās ballīte. Renezme aizvilka Džeikobu uz deju laukumu. Kur viņa bija iemācījusies tik labi dejot? Laikam kārtējais Alises  pārsteigums. Arī pārējie pamazām pievienojās viņiem. Pēkšņi Edvards sāka mani vilkt uz deju laukumu.

„Nē! Es nevaru! Es taču neprotu dejot valsi! Kur nu vēl modernās dejas!” Es iebildu.

„Tev sanāks! Es taču būšu tev blakus.” Ļāvos lai viņš mani aizvelk uz deju laukumu un mēs sākām dejot.

 

 

                                                                               ***

Atvadas

„Atā visiem! Novēliet man veiksmi!” Renezme atvadījās. Džeiks jau gaidīja mašīnā ko viņam uz kāzām bija uzdāvinājis Edvards. Tas bija Ferrari 599 GTO.  Džeiks par to bija ļoti priecīgs. Viņš aiz sajūsmas vai kliedza. Pēkšņi Nesija iesaucās:

„Sagatavojaties, dāmas! Es metu pušķi!” To noķēra Lea. Viņa kopā ar Renezmi iesmējās.

„Es tev novēlu vislielāko laimi un veiksmi, un prieku, meitiņ! Tu zini, ka es tevi mīlu un vēlu visu to labāko!” Es iekšēji raudāju prieka asaras.

„Renezme, būtu tā kā jābrauc! Mūs gaida!” Džeikobs ieminējās.

„Kas gaida?” Renezme izbrīnījusies iesaucās.

„To tu redzēsi, ” Džeiks viltīgi teica.

„Es tevi mīlu tēt un mammu un jūs visus!” Renezme iesaucās.

„Izpriecājies meitiņ! Es arī tevi mīlu!”Edvards viņu apskāva. Atskanēja dažādi ”Atā, Renzme!” vai ”Paliec sveika, Nesij!” un arī ”Saldu medusmēnesi!” vēl Emets pateica kādu piezīmi, Rozālija viņu iebukņīja un laimīgais pāris prom bija.

 

 

                                                                             ***

Vakarā

Kad visi bija prom es un Edvards devāmies uz savu namiņu. Es biju neizsakāmi laimīga tapat, kā viņš. Mēs iegājām iekšā un iekritam gultā. Viņš mani maigi noskūpstīja un teica:

„Cik gan mums ir skaista meita! Džeiks viņai būs labs vīrs,”Edvards iesāka.

„Es arī domāju tāpat. Tas viss bija tik skaisti! Man trūkst vārdu! Liekas tikai vakar apprecējāmies mēs un…”

„Jā, mums tas bija tik pat skaisti.Vienīgais Alise nebija sagādājusi limuzīnu un trīsstāvīgu torti.” Mēs abi reizē iesmējāmies. Ta mēs pārrunājam kāzas un citas lietas visu nakti.

                                                                       ***

Nepatīkamais pārsteigums

 „Mīļā, es tūlīt nākšu. Man tev ir pārsteigums.” Edvards pēkšņi ieminējās pēc trīsdesmit minūšu ilga skūpsta.

„Labi, bet tikai neesi ilgi!” Edvards izgāja no mājas. Tikmēr es domāju ko viņš man dāvinās vienkārši tāpat. Varbūt gleznu ar mums abiem kopā, bet varbūt Renezmes bilžu albūmu. Vēl ļoti iespējams, ka viņš būs sagādājis kaut ko no rotām. Visas šīs versijas ir ļoti iespējamas. Pagāja minūte. Vēl minūte. Es jau sāku palikt nemierīga. Varbūt viņš aizgāja pamedīt? Nē, viņš būtu pateicis un gājis ar mani  kopā. Pēc vēl divām minūtēm es nolēmu iet viņ meklēt. Galu galā- Edvardam būtu vajadzējis desmit sekundes, lai aizskrietu uz māju, paņemtu manu dāvanu un atskrietu atpakaļ! Jutu ka kaut kas nav kārtībā. Nevarēju sajust Edvarda smaržu. Tas nevēstija labu. Pa ceļam uz Kārlaila māju mani apstādināja kāda zīmīte, kas bija piesprausta pie koka. Ta bija adresēta man…

0 komentāru

Komentēt

(Spamcheck Enabled)