Galerija
25ti3jo robertpattinsonbd2premierehq030 arrives at the premiere of Summit Entertainment's robert-pattinson_l untitled2 16c tumblr_mcr4mzraoy1r70oxpo14 dossier_38 0071956865
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Stefanijai Meierei būs jauna grāmata!

bree_cover

Vai nav brīnišķīgi? Pāris lietas par jauno grāmatu, kuras iznākšana plānota jūnijā, ir tiešām lieliskas:

1. Grāmata  ir saistīta ar  Krēslas Sāgu! Grāmatas nosaukums ir “The Short Second Life Of Bree Tanner”. Tas ir stāsts 200 lappušu garumā par jaundzimušo vampīrmeiteni Brī (jā, jā to pašu, kura bija sastopama Krēslas Sāgas trešajā grāmatā “Eclipse”!), par viņas dzīvi pirms Viktorija ar Railiju viņu padarīja par vampīru un iekļāva savā barā uzbrukumam pret Kaleniem, kā arī par visu to, ko viņa piedzīvoja un pārdzīvoja šajā kaujā un kā uztvēra un saprata visu notiekošo. Stefanija raksta, ka te varēšot izlasīt arī dažu jaunumus par visu notiekošo, ko Bella, raugoties no sava skatu punkta, nemaz nav zinājusi.

2. Grāmatu varēs iegūt bez maksas! Stefanija ir ļoti pateicīga par tiem miljoniem Krēslas Sāgas grāmatu eksemplāru, ko fani visā pasaulē ir iegādājušies, tāpēc nolēma šo grāmatu izdot kā dāvanu – laikā no 7. jūnija līdz 5. jūlijam grāmatu “The Short Second Life Of Bree Tanner” varēs bez maksas lejuplādēt lapā www.breetanner.com. Protams, grāmatu varēs arī iegādāties taustāmā veidā veikalos, bet 1 $ no katras nopirktās grāamtas tiks ziedots Sarkanajam Krustam.

Sīkāku informāciju, kā tapa grāmata un kāpēc tieši par Brī, var izlasīt Stefanijas mājas lapā :)

0 komentāru

Komentēt

(Spamcheck Enabled)