Galerija
37436446 teil_album_08 robertpattinsonmadridprem021 tsbd2011872r tc57 SPL140155_005 taylort el08-wlashley-009 insidecosmopolis9
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Beigas ir visa sākums. 7. nodaļa

7. nodaļa: Neziņa

 Edvards

 Neziņa. Tā mūs bojā. Man bija tāda sajūta, ka Ulrika kaut ko slēpa. Viņa mēģināja par to nedomāt un viņai tas izdevās. Devos augšā pa kāpnēm. Pa ceļam satiku Džsperu. Viņš juta manu nomāktību un uztraukumu. Uzsmaidīju viņam drūmu smaidu. Mani uzreiz pārņēma miers. – Paldies – teicu Džasperam.

Pirms iešanas iekšā klusi pieklauvēju. – Nāc iekšā, Edvard – atskanēja Ulrikas balss. Lēnām atvēru durvis. – Vai tiešām vajadzēja teikt viņa vārdu Esmu sajukusi. – viņa pukojās savās domās. – Neesi gan – atbildēju nedomājot. – Kas neesmu? – viņa pārsteigumā aizķērās aiz gultas. – Vai Kārlails tev par mani stāstīja – jautāju kaut arī zināju atbildi. – Nē, viņš neko neteica. – viņa atbildēja lēni uzsverot katru vārdu. – Vai gribi dzirdēt manu stāstu – apsēdos uz gultas malas. – Jā, protams – viņa apsēdās man blakus. (Tagad stāsts ko visas jau zināt) – Tagad saproti – jautāju, nobeigdams savu garo stāstu. – Laikam jā – viņa izklausījās mazliet apjukusi. – Tu lasi doms ja. – tas nebija jautājums. – Tieši tā – atskanēja Emeta balss kad viņš iegāzās pa durvīm. – Sveika mazā. – viņš iesmējās pastiepdams viņai eļļainu roku. – Nepaspied. viņš pārdzīvos – iečukstēju Ulrikas ausī. Viņa iesmējās. Piecēlos no gultas un Emets iesēdās manā vietā pa ceļam noslaucīdams savas roka manā kreklā. – Tev to vajag nomainīt. – viņš nevainīgi teica. – Alise nošausies – viņš bļaustījās. – Manis pēc – nomurmināju un izslīdēju pa durvīm. – Nē, neej. – Ulrika domāja. – Es vēlāk atnākšu – uzsmaidīju Ulrikai pa durvju šķirbu un devos pie Bellas un Renezmes.

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 komentāru

Komentēt

(Spamcheck Enabled)